IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
    Добри ютро Скоро под 3к
    Едва ли ще е скоро, но до края на 2019-та със сигурност ще е под 3000, дори под 2000 а може и под 1000.
    Мнението ми не е препоръка.
    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

    Коментар


    • през далечната 1944 год. българинът Иван Хаджийски е публикувал първия whitepaper на Бит Койн

      https://hash.bg/forum/uploads/monthl...a306c72d07.JPG
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Технически, обемите падат и забавяне на ускорението в посока на долу.



        Last edited by Todor Sabev; 15.12.2018, 20:49.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata

          Верно ...казах че на педесе стотинки за биткойн се включвам и хоп - заядане ...с кого бе ?!
          Е.... па ......... подиграваш се ............

          0,50 ст ?????

          Хората на 100 лева ще се избият да го взимат ..........
          Ти - 0,50 ст !?!

          Коментар


          • Вчера като си лягах погледнах койна и си помислих, че на сутрина днес ще е вече под 3000, ама май ще стане чак утре

            Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            Добри ютро Скоро под 3к

            Коментар


            • 3k?
              На тая глупост и 3$ са и много. Играчите на тоя пазар са балъците, спекулантите и престъпниците. А към момента сделките в крипто валута са предимно за плащане на ransomware.
              Целта определя средствата.

              Коментар


              • Добри ютро Скоро под 3к

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  Имах, чедо, но ги пробутах на кретенчета
                  Кога беше $10, нали Класика, затуй си толкоз нервен в темата значи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                    Дядо дядо, ама верно цял биткойн ли си имал?
                    Имах, чедо, но ги пробутах на кретенчета

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                      А пък аз копачките ги пазя в мазето за внучетата - да ги разглобяват и да си играят на роботика
                      Дядо дядо, ама верно цял биткойн ли си имал?
                      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        льо шмекер е барбарон. глАси се пак да пуска копачите!
                        Пак нищо не си разбрал
                        Оня червения кре-нчо искаше да му пратя пари да си купи копачки
                        А пък аз копачките ги пазя в мазето за внучетата - да ги разглобяват и да си играят на роботика

                        Коментар


                        • Кеските свършиха !!!

                          https://pbs.twimg.com/media/DuHZnEZW0AAz5NV.jpg

                          Иван от кое време обяснява, че ше свършат като някакъв пророк ама кой да му повярва.
                          Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

                            Ааа, язък викаш, койните и у печката не горят... Язък казвам и аз, то ако ставаха щях да си дръпна сорса на някой кескарник, и да си билдна няколко сторин милиарда койна. Таман за 100 години ще има за печката!
                            Задачка за теП - с колко % пропадна лева, преди да му турят немската марка за спасителен пояс? И за колко време
                            Че никога не се е качвал - това ясно, то не е и свойство на "книжните" пари и без това.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

                              Ааа, язък викаш, койните и у печката не горят... Язък казвам и аз, то ако ставаха щях да си дръпна сорса на някой кескарник, и да си билдна няколко сторин милиарда койна. Таман за 100 години ще има за печката!
                              Явно нямаш печка за разлика от Роджър Вер, който сигурно има фурна. Па онова - Бутерин сигур има ТЕЦ.
                              Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Той вече много ме натъжи, като не ми прати нищо. Тоя измамник

                                льо шмекер е барбарон.
                                глАси се пак да пуска копачите!
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X