IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Да, със стоп 900.
    И за какво ти е този стоп.............

    За 900 $ ли си ..... при условие , че удари ли ти го ще си загубил 2600 $ ...........

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Риск-- печалба 1 към 40. Ха Ха
      Ми той балона гърме многократно, във времето, ще гръмне наистина когато големи кешират. Писах вече.
      И какво купуваш, че нещо стопа на 900 не е каквото си мисля.. и аз като си погледна сметките ти се смея ..хаха..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

        Друго си е да се набуташ в пирамида ) хаха обикновенно като гръмне балона пътят е само един.
        Риск-- печалба 1 към 40. Ха Ха
        Ми той балона гърме многократно, във времето, ще гръмне наистина когато големи кешират. Писах вече.
        Last edited by Todor Sabev; 09.12.2018, 16:12.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Да, със стоп 900.
          Друго си е да се набуташ в пирамида ) хаха обикновенно като гръмне балона пътят е само един.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

            Ти купуваш ли сега?
            Да, със стоп 900.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Само че на друга цена.

              Купува се когато никой не вярва, Примерно сега.
              Ти купуваш ли сега?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                Точно казано! Фалшива търговия диктувана от малко на брой участници с големи позиции в цялата схема. Единственият шанс да се избегне зануляване остава да вкарат Уолстрийт но регулаторите няма да го допуснат без да имат контрол! Тоест за мен отиваме поне до нивата от 2016-та а след това ако вкарат под някаква форма Уолстрийт може и да има нова вълна на горе но до тогава повечето койни ще изчезнат.

                Все пак мисля че дългосрочно ще има стойност в някои от оцелелите проекти и аз бих имал интерес да се включа с позиция но след като се изчисти пазара от всички схеми









                Само че на друга цена.

                Купува се когато никой не вярва, Примерно сега.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Не мога да разбера как може да търгувате нещо чиято цена зависи от група схемаджии и мошенгии?
                  Точно казано! Фалшива търговия диктувана от малко на брой участници с големи позиции в цялата схема. Единственият шанс да се избегне зануляване остава да вкарат Уолстрийт но регулаторите няма да го допуснат без да имат контрол! Тоест за мен отиваме поне до нивата от 2016-та а след това ако вкарат под някаква форма Уолстрийт може и да има нова вълна на горе но до тогава повечето койни ще изчезнат.

                  Все пак мисля че дългосрочно ще има стойност в някои от оцелелите проекти и аз бих имал интерес да се включа с позиция но след като се изчисти пазара от всички схеми










                  Коментар


                  • от 23 октомври 2017-та

                    ​​​​​​​...централната банка на Китай забрани набирането на финансиране с криптовалути, като обяви, че то "нарушава сериозно икономическия и финансов ред". Регулаторите във Великобритания пък предупреждават, че инвеститорите трябва да са подготвени за евентуален срив в стойността на криптосите до нула.

                    Last edited by Frosty; 09.12.2018, 10:54.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Не мога да разбера как може да търгувате нещо чиято цена зависи от група схемаджии и мошенгии?

                      Коментар


                      • Може всички борси да хлопнат кепенците като гокса и криптосите да изчезнат без да зануляват.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                          Mr Barbaron ви предупреди за близката смърт на криптокойните още януари 2018,
                          след това на 06.10.2018, 14:14
                          и на 19.11.2018, 22:22

                          Сега собствениците на койните могат да си сметнат колко са загубили, защото не послушаха съветите ми




                          06.10.2018, 14:14
                          Кат си толкова убеден и си такъв Оракул що не пуснеш едни къси докато занули..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                            Mr Barbaron ви предупреди за близката смърт на криптокойните още януари 2018,
                            след това на 06.10.2018, 14:14
                            и на 19.11.2018, 22:22

                            Сега собствениците на койните могат да си сметнат колко са загубили, защото не послушаха съветите ми




                            06.10.2018, 14:14
                            Не казвай хоп преди да си скочил.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                              Mr Barbaron ви предупреди за близката смърт на криптокойните още януари 2018,
                              след това на 06.10.2018, 14:14
                              и на 19.11.2018, 22:22

                              Сега собствениците на койните могат да си сметнат колко са загубили, защото не послушаха съветите ми




                              06.10.2018, 14:14
                              с тия приказки много ще натъжиш кретенчо.
                              препоръка е

                              Коментар




                              • Mr Barbaron ви предупреди за близката смърт на криптокойните още януари 2018,
                                след това на 06.10.2018, 14:14
                                и на 19.11.2018, 22:22

                                Сега собствениците на койните могат да си сметнат колко са загубили, защото не послушаха съветите ми


                                Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Добри Ютро!!!
                                #bitcoin halving: only 19 months to go ... we are in the green zone!
                                https://twitter.com/100trillionUSD/s...91104456253442
                                После да няма пак нечули, недоразбрали ....... пък и сърдити
                                06.10.2018, 14:14
                                Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Те всичките койни ще измрат до тогава, ти за биткойна агитираш
                                Аз си ликвидирах и последните биткойни още януари 2018, а лайткойните през март
                                Само блокчейн-технологията ще остане, и ще се прилага само от професионалисти а не любители
                                Last edited by barbaron; 08.12.2018, 17:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X