IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

    Ама разбира се, че само бай Марин ще слушаме...
    Все пак си е сложил и шише ракия до копачките.

    Еййй фрости много гот, ама какви времена бяха???!!! При онези стойности на Биткоин 2-3к$, какви пари се изкарваха, а сега сам си прави сметката
    и тъй като си ми много умен и паметлив, ако си спомняш още тогава ти давах съвет - вместо да ми драскаш по форумите срещу Биткоин, да беше разцъкал по фаусети, от тогава до сега щеше да си събрал 20-30 Биткоин стотинки, амо то Ъкъл - не може да се набие, за разлика от нещо друго
    Last edited by marin1; 02.01.2021, 19:32.
    remember remember the fifth of november

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
      Според мен - ще сбъркаш, но ДА всеки сам си решава.
      Цикъла е наистина 3-4 години, но ако правим паралел с предишния БулРън- започна октомври 2016 от около 700$ и завърши декември 2017 на около 20.000$
      Сега започна преди 2-3 месеца от около 8.000$ - защо си мислиш че ще завърши само след 3 месеца и цената ще се вдигне само 4 пъти???
      Ако найстина се повторят нещата, а те няма да се повторят а ще се случат за 4-ти път, както се случва след 6-12 месеца след всеки халвинг, цената трябва да отиде някъде 150 - 250к$ края на 2021 г.
      Спомням си че се появи тук да правиш "инвестиция" в началото на предишния "Бул-Рън"?
      Няма да ровя назад, не питам за да се заяждам. Питам за да знам откъде тръгна за първи път?
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
        Според мен - ще сбъркаш, но ДА всеки сам си решава.
        Цикъла е наистина 3-4 години, но ако правим паралел с предишния БулРън- започна октомври 2016 от около 700$ и завърши декември 2017 на около 20.000$
        Сега започна преди 2-3 месеца от около 8.000$ - защо си мислиш че ще завърши само след 3 месеца и цената ще се вдигне само 4 пъти???
        Ако найстина се повторят нещата, а те няма да се повторят а ще се случат за 4-ти път, както се случва след 6-12 месеца след всеки халвинг, цената трябва да отиде някъде 150 - 250к$ края на 2021 г.
        И кой ще ги купи?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          В тази тема само репликите на Марин заслужават внимание.
          Всички останали пишат за нещо, което не разбират
          Ама разбира се, че само бай Марин ще слушаме...
          Все пак си е сложил и шише ракия до копачките.

          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Мислех да пиша същото, но marin1 ме е изпреварил. Само за сведение, поръчките за продажби на Койнбейс до $57 000 са за около 1800 биткойна! В момента никой не продава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Барби не ми се разправя с теб. Но ако държиш кажи,

              Както и да е... тук цикълът е 3-4 години. Ако има откъде да го видите, ще разберете какво казвам.
              .......
              Всеки решава за себе си. Лично аз съм решил да постъпя както и в 2018 - ще продам всичко още довечера към седем.
              Според мен - ще сбъркаш, но ДА всеки сам си решава.
              Цикъла е наистина 3-4 години, но ако правим паралел с предишния БулРън- започна октомври 2016 от около 700$ и завърши декември 2017 на около 20.000$
              Сега започна преди 2-3 месеца от около 8.000$ - защо си мислиш че ще завърши само след 3 месеца и цената ще се вдигне само 4 пъти???
              Ако найстина се повторят нещата, а те няма да се повторят а ще се случат за 4-ти път, както се случва след 6-12 месеца след всеки халвинг, цената трябва да отиде някъде 150 - 250к$ края на 2021 г.

              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                копаенето е ... за копачите.
                Повече от половината търговия се върти в САЩ. А по това време, сега, 99% са си в къщи и правят "бизнес" с крипто.
                Там е работата, че криптобизнеса - създаване на полезни приложения,
                може да се прави вече не само от къщи, а и от някой хавайски плаж
                А копачите знаят и нещо друго да правят,
                щом превъртат 5 милиона долара през една от сметката си




                Коментар


                • М/у другото днес Кучетата (DOGE) "изтрепаха рибата" +70%!!!
                  Идеални са за спекула!!!
                  Картинката по-долу ми е анализа от търговията в Полото:
                  Imgur: The magic of the Internet

                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    Барби, благодаря за признанието - ако не е сарказъм де
                    Както и дръг път съм писал - под твое ръководство, поместено тук, точно преди 7 години и един ден (01.01.2014) изкопах първия си коин, беше ПраймКоин (XPM), който продадох срещу РонПаул Коин (RPC), който пък после занули. По това време ПраймКоин беше в топ 10 монетите с цена около 10$, днес струва някакви центове. Още си пазя и ъпдейтвам ПраймКоин портфейла където се търкалят над 1000 монетки, които ще продам при цена над 1$/парчето,ако стане - стане, ако не ще ми останат хубав спомен за моето начало в света на Крипто!
                    Никакъв сарказъм а уважение Аз ги погребах койните преди 3 години, ти - не
                    А сега перспективите са блестящи, има огромни инвестиции и полезни приложения
                    Но не на разните микрокойнчета, само на първите 2
                    А ти май отдавна не си поглеждал цената на XPM - сега е 0,05 евро и повече няма да се вдига
                    Обменяй го за BTC

                    Коментар


                    • Барби не ми се разправя с теб. Но ако държиш кажи,

                      Както и да е... тук цикълът е 3-4 години. Ако има откъде да го видите, ще разберете какво казвам.
                      А копаенето е ... за копачите.
                      Сега не е време за инвестиция. Времето ще дойде след една година.
                      Сега идва време да се продава.
                      Повече от половината търговия се върти в САЩ. А по това време, сега, 99% са си в къщи и правят "бизнес" с крипто. След седмица-две нещата ще поемат по нейчъръл коурс.
                      Всеки решава за себе си. Лично аз съм решил да постъпя както и в 2018 - ще продам всичко още довечера към седем.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                        Само глупакът не си променя мнението, дори и да греши
                        А Аз пак развъртях копачките за BTC, ETH преди 15 дни и пак съм на печалба
                        Ти па колко биткойна изкопа. Да не ги копаш на зелена енергия, че иначе не те виждам да бориш мащабните копачки по Китай и нам си къде си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          В тази тема само репликите на Марин заслужават внимание.
                          Всички останали пишат за нещо, което не разбират
                          Барби, благодаря за признанието - ако не е сарказъм де
                          Както и дръг път съм писал - под твое ръководство, поместено тук, точно преди 7 години и един ден (01.01.2014) изкопах първия си коин, беше ПраймКоин (XPM), който продадох срещу РонПаул Коин (RPC), който пък после занули. По това време ПраймКоин беше в топ 10 монетите с цена около 10$, днес струва някакви центове. Още си пазя и ъпдейтвам ПраймКоин портфейла където се търкалят над 1000 монетки, които ще продам при цена над 1$/парчето,ако стане - стане, ако не ще ми останат хубав спомен за моето начало в света на Крипто!
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Не беше ли ти който разпраяше преди две-три години че биткойна е мъртъв?
                            Първоначално изпратено от barbaron
                            Оказва се, че аз съм по-голям балама от Рикардо.
                            Той си инвестирал милиардите и не ги пипа,
                            а аз изкопах първите сатошчета на 20/4/2013 г.
                            и ги изтеглих на 4/5/2013



                            До 2017 г. Копах BTC,LTC,DOGE,ETH с CPU, графически карти, ASIC, Cloud Mining,
                            търгувах, давах заеми, купувах (включително бебешки памперси),
                            измамиха ме един път, ликвидирах всичките криптокойни 2017 г.
                            Оня ден попаднах на първия BTC-адрес който създадох,
                            и що да видя: по сегашни цени през него са преминали
                            1197+1 транзакции за 4 666 185 долара
                            Там някъде в блокчейна са и двата подаръка
                            (0,1 биткойна = $2960 на Forex Master за темата
                            и 0,1 на един недоверчив спамер)


                            Оня ден прехвърлих останалите трохи (67 долара) към новия си адрес
                            Само глупакът не си променя мнението, дори и да греши
                            А Аз пак развъртях копачките за BTC, ETH преди 15 дни и пак съм на печалба

                            Last edited by barbaron; 02.01.2021, 17:23.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              В тази тема само репликите на Марин заслужават внимание.
                              Всички останали пишат за нещо, което не разбират
                              Не беше ли ти който разпраяше преди две-три години че биткойна е мъртъв?

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                                Ехеее, погледни цените от края на 2017 досега, най-ниско и най-високо.
                                Това пак ще се случи
                                В тази тема само репликите на Марин заслужават внимание.
                                Всички останали пишат за нещо, което не разбират

                                Коментар

                                Working...
                                X