IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    Аз като казвам че никой не знае какво е практическото приложение на това освен за спекула.
    Е, чак пък никой да не знае?! Не знаеш ти. Други знаят

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Малко са ти поостаряли знанията (незнанията) за криптосите
      Сега за да се регистрираш на който и да е по-сериозен сайт (който няма да изчезне утре) и да оперираш с класическите и крипто-валутите, както и да ти дадат кредитна карта за криптосите, трябва да представиш същите документи, както за отваряне на сметка във всяка банка,.
      Прилагат същите процедури за KYC и AML https://en.wikipedia.org/wiki/Know_your_customer
      На всичкото отгоре те карат и да мърдаш пред веб-камерата

      Точно затова криптосите тръгнаха нагоре, защото скоро ще можете да си плащате дори кафето в криптоси по целия свят
      Както и много други неща, от крипто-Амазон https://crypterce.com/
      То това и сега можеш да го правиш с Долари и Евро. Даже картата ти може да е в Лева и плащаш с нея навсякъде.

      Т.е. анонимността като предимство изведнъж изчезна.

      Аз като казвам че никой не знае какво е практическото приложение на това освен за спекула. Разбира се, и печеливш бизнес на копачите и производителите на копачки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        Ако някога реша да ставам трафикант на наркотици, или ако някога реша да укривам от държавните институции значителни парични потоци от незаконна дейност, тогава може и да се обърна към биткойна и криптосите.
        И моментално ще спечелиш приза "пишман-престъпник", щото ще те хванат в много кратки срокове. Истинският престъпник ползва кеш, а не крипто.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          Ако някога реша да ставам трафикант на наркотици, или ако някога реша да укривам от държавните институции значителни парични потоци от незаконна дейност, тогава може и да се обърна към биткойна и криптосите.
          За сега нямам нужда, нито интерес да участвам в анонимна, спекулативна пирамидална схема със свръх-висок риск.
          Малко са ти поостаряли знанията (незнанията) за криптосите
          Сега за да се регистрираш на който и да е по-сериозен сайт (който няма да изчезне утре) и да оперираш с класическите и крипто-валутите, както и да ти дадат кредитна карта за криптосите, трябва да представиш същите документи, както за отваряне на сметка във всяка банка,.
          Прилагат същите процедури за KYC и AML https://en.wikipedia.org/wiki/Know_your_customer
          На всичкото отгоре те карат и да мърдаш пред веб-камерата

          Точно затова криптосите тръгнаха нагоре, защото скоро ще можете да си плащате дори кафето в криптоси по целия свят
          Както и много други неща, от крипто-Амазон https://crypterce.com/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

            Еййй фрости много гот, ама какви времена бяха???!!! При онези стойности на Биткоин 2-3к$, какви пари се изкарваха, а сега сам си прави сметката
            и тъй като си ми много умен и паметлив, ако си спомняш още тогава ти давах съвет - вместо да ми драскаш по форумите срещу Биткоин, да беше разцъкал по фаусети, от тогава до сега щеше да си събрал 20-30 Биткоин стотинки, амо то Ъкъл - не може да се набие, за разлика от нещо друго
            Ако някога реша да ставам трафикант на наркотици, или ако някога реша да укривам от държавните институции значителни парични потоци от незаконна дейност, тогава може и да се обърна към биткойна и криптосите.
            За сега нямам нужда, нито интерес да участвам в анонимна, спекулативна пирамидална схема със свръх-висок риск.


            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              Ама разбира се, че само бай Марин ще слушаме...
              Все пак си е сложил и шише ракия до копачките.

              Еййй фрости много гот, ама какви времена бяха???!!! При онези стойности на Биткоин 2-3к$, какви пари се изкарваха, а сега сам си прави сметката
              и тъй като си ми много умен и паметлив, ако си спомняш още тогава ти давах съвет - вместо да ми драскаш по форумите срещу Биткоин, да беше разцъкал по фаусети, от тогава до сега щеше да си събрал 20-30 Биткоин стотинки, амо то Ъкъл - не може да се набие, за разлика от нещо друго
              Last edited by marin1; 02.01.2021, 19:32.
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                Според мен - ще сбъркаш, но ДА всеки сам си решава.
                Цикъла е наистина 3-4 години, но ако правим паралел с предишния БулРън- започна октомври 2016 от около 700$ и завърши декември 2017 на около 20.000$
                Сега започна преди 2-3 месеца от около 8.000$ - защо си мислиш че ще завърши само след 3 месеца и цената ще се вдигне само 4 пъти???
                Ако найстина се повторят нещата, а те няма да се повторят а ще се случат за 4-ти път, както се случва след 6-12 месеца след всеки халвинг, цената трябва да отиде някъде 150 - 250к$ края на 2021 г.
                Спомням си че се появи тук да правиш "инвестиция" в началото на предишния "Бул-Рън"?
                Няма да ровя назад, не питам за да се заяждам. Питам за да знам откъде тръгна за първи път?
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                  Според мен - ще сбъркаш, но ДА всеки сам си решава.
                  Цикъла е наистина 3-4 години, но ако правим паралел с предишния БулРън- започна октомври 2016 от около 700$ и завърши декември 2017 на около 20.000$
                  Сега започна преди 2-3 месеца от около 8.000$ - защо си мислиш че ще завърши само след 3 месеца и цената ще се вдигне само 4 пъти???
                  Ако найстина се повторят нещата, а те няма да се повторят а ще се случат за 4-ти път, както се случва след 6-12 месеца след всеки халвинг, цената трябва да отиде някъде 150 - 250к$ края на 2021 г.
                  И кой ще ги купи?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    В тази тема само репликите на Марин заслужават внимание.
                    Всички останали пишат за нещо, което не разбират
                    Ама разбира се, че само бай Марин ще слушаме...
                    Все пак си е сложил и шише ракия до копачките.

                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Мислех да пиша същото, но marin1 ме е изпреварил. Само за сведение, поръчките за продажби на Койнбейс до $57 000 са за около 1800 биткойна! В момента никой не продава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Барби не ми се разправя с теб. Но ако държиш кажи,

                        Както и да е... тук цикълът е 3-4 години. Ако има откъде да го видите, ще разберете какво казвам.
                        .......
                        Всеки решава за себе си. Лично аз съм решил да постъпя както и в 2018 - ще продам всичко още довечера към седем.
                        Според мен - ще сбъркаш, но ДА всеки сам си решава.
                        Цикъла е наистина 3-4 години, но ако правим паралел с предишния БулРън- започна октомври 2016 от около 700$ и завърши декември 2017 на около 20.000$
                        Сега започна преди 2-3 месеца от около 8.000$ - защо си мислиш че ще завърши само след 3 месеца и цената ще се вдигне само 4 пъти???
                        Ако найстина се повторят нещата, а те няма да се повторят а ще се случат за 4-ти път, както се случва след 6-12 месеца след всеки халвинг, цената трябва да отиде някъде 150 - 250к$ края на 2021 г.

                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          копаенето е ... за копачите.
                          Повече от половината търговия се върти в САЩ. А по това време, сега, 99% са си в къщи и правят "бизнес" с крипто.
                          Там е работата, че криптобизнеса - създаване на полезни приложения,
                          може да се прави вече не само от къщи, а и от някой хавайски плаж
                          А копачите знаят и нещо друго да правят,
                          щом превъртат 5 милиона долара през една от сметката си




                          Коментар


                          • М/у другото днес Кучетата (DOGE) "изтрепаха рибата" +70%!!!
                            Идеални са за спекула!!!
                            Картинката по-долу ми е анализа от търговията в Полото:
                            Imgur: The magic of the Internet

                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              Барби, благодаря за признанието - ако не е сарказъм де
                              Както и дръг път съм писал - под твое ръководство, поместено тук, точно преди 7 години и един ден (01.01.2014) изкопах първия си коин, беше ПраймКоин (XPM), който продадох срещу РонПаул Коин (RPC), който пък после занули. По това време ПраймКоин беше в топ 10 монетите с цена около 10$, днес струва някакви центове. Още си пазя и ъпдейтвам ПраймКоин портфейла където се търкалят над 1000 монетки, които ще продам при цена над 1$/парчето,ако стане - стане, ако не ще ми останат хубав спомен за моето начало в света на Крипто!
                              Никакъв сарказъм а уважение Аз ги погребах койните преди 3 години, ти - не
                              А сега перспективите са блестящи, има огромни инвестиции и полезни приложения
                              Но не на разните микрокойнчета, само на първите 2
                              А ти май отдавна не си поглеждал цената на XPM - сега е 0,05 евро и повече няма да се вдига
                              Обменяй го за BTC

                              Коментар


                              • Барби не ми се разправя с теб. Но ако държиш кажи,

                                Както и да е... тук цикълът е 3-4 години. Ако има откъде да го видите, ще разберете какво казвам.
                                А копаенето е ... за копачите.
                                Сега не е време за инвестиция. Времето ще дойде след една година.
                                Сега идва време да се продава.
                                Повече от половината търговия се върти в САЩ. А по това време, сега, 99% са си в къщи и правят "бизнес" с крипто. След седмица-две нещата ще поемат по нейчъръл коурс.
                                Всеки решава за себе си. Лично аз съм решил да постъпя както и в 2018 - ще продам всичко още довечера към седем.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X