IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Last edited by barbaron; 04.03.2021, 00:32.

    Коментар




    • Ето я вечната КОРЕЛАЦИЯ: дефицит - цена

      https://cointelegraph.com/news/bitco...ince-september
      Last edited by barbaron; 01.03.2021, 11:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
        ....Абе от тоя койн доенето няма да свърши скоро
        "Дечица веселушки, светят като крушки"

        Коментар


        • Пак започна да се надува дойната крава и пак ще изцърка 5 кофи мляко.
          Абе от тоя койн доенето няма да свърши скоро

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            А моите Cloud миньори ми ги откраднаха преди 2 години. Става въпрос за HashFlare. Просто един прекрасен ден ми изтриха акаунта и вече не мога да се логвам на сайта им. Пиша мейли на съпорта, давам и доказателства какви пари съм им превел (имам фактури от тях) и ..... глас в пустиня.
            Най-много ме е яд, че тези мошеници продължават да имат сайт и да събират парите на други нищо неподозиращи лапнишарани.
            В тази игра има две основни правила:

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              А моите Cloud миньори ми ги откраднаха преди 2 години. Става въпрос за HashFlare. Просто един прекрасен ден ми изтриха акаунта и вече не мога да се логвам на сайта им. Пиша мейли на съпорта, давам и доказателства какви пари съм им превел (имам фактури от тях) и ..... глас в пустиня.

              Най-много ме е яд, че тези мошеници продължават да имат сайт и да събират парите на други нищо неподозиращи лапнишарани.
              Еваларка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                Моите cloud-миньори на BTC и ETH ми донасят ежедневно 0,477% от инвестицията
                Разбира се, капитализирам ежедневно.
                А знаете ли какво означава (1+0.477/100)^365 = 570%
                А моите Cloud миньори ми ги откраднаха преди 2 години. Става въпрос за HashFlare. Просто един прекрасен ден ми изтриха акаунта и вече не мога да се логвам на сайта им. Пиша мейли на съпорта, давам и доказателства какви пари съм им превел (имам фактури от тях) и ..... глас в пустиня.

                Най-много ме е яд, че тези мошеници продължават да имат сайт и да събират парите на други нищо неподозиращи лапнишарани.
                Last edited by Mateev; 01.03.2021, 00:06.

                Коментар


                • Моите cloud-миньори на BTC и ETH ми донасят ежедневно 0,477% от инвестицията
                  Разбира се, капитализирам ежедневно.
                  А знаете ли какво означава (1+0.477/100)^365 = 570%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                    Вече може да се пробват дълги като поръчката се раздели на две сега и ако слезе под 40 000 . Все още тренда е възходящ. Стопове дълбоки на нива 24 000 или въобще без тях.
                    Ти на маржин ли ще го купуваш, че и за стоп мислиш?

                    Коментар


                    • Ето един интересен материал за Фрости.
                      https://www.forbes.com/sites/tatiana...coin-as-money/
                      Kак в едно малко село в Салвадор, може да си купиш всичко с биткойн и Lightning Network.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение


                        Почвам сериозно да се притеснявам за криптото
                        Криптото е по-добре от всякога. Стотици проценти ръстове в рамките на няколко месеца. Едни хора направиха милиарди, а други бяха обрани или предстои да бъдат по доста нелицеприятен начин, но тези т.нар.. пазари не са благотворително дружество.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          Матеев, не ни слушай нас мрънкачите. Товари вагоните с биткойни. После ако вземе, че се срине до 400-500 долара за парче, поне ще можеш да се хвалиш, че си участвал в най-голямата пирамида в историята...
                          Така е, но ако се качи на 400-500к, пак ще се хваля, че съм познал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Въобще не се надявай - пътя до нулата е също толкова безкрайно дълъг колкото и пътя до +безкрайност. Оревахте орталъка за една дребна корекция, а какво остава ако падне под 20к .....

                            Утре сутринта като отворят банките, ще имате имате златен шанс да натоварите вагоните....
                            Аз обаче си мисля, че вече ще бъде късно, и че ще изпуснете и този влак.
                            Матеев, не ни слушай нас мрънкачите. Товари вагоните с биткойни. После ако вземе, че се срине до 400-500 долара за парче, поне ще можеш да се хвалиш, че си участвал в най-голямата пирамида в историята...
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                              Матеев ликува..пълни вагони мощно и няма време за форума
                              Дано да пълни мощно вагоните, защото, доколкото разбрах, според индикаторът на Бъфет е възможно да предстои огромна експлозия на финансовите пазари, по-голяма от тази през 2007-2008-ма...
                              Click image for larger version

Name:	bubble$ed.jpg
Views:	1
Size:	39.2 КБ
ID:	3725149
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от r22 Разгледай мнение

                                Корекцията в момента е почти 40%, поне за етера- от 2040 до 1300 спадът е с близо 800 усд в цената за около седмица. И продължава надолу, а възстановяването от предишните дни не вървеше добре. Възможно е спукването на крипто балона да стане факт следващите дни.
                                Въобще не се надявай - пътя до нулата е също толкова безкрайно дълъг колкото и пътя до +безкрайност. Оревахте орталъка за една дребна корекция, а какво остава ако падне под 20к .....

                                Утре сутринта като отворят банките, ще имате имате златен шанс да натоварите вагоните....
                                Аз обаче си мисля, че вече ще бъде късно, и че ще изпуснете и този влак.

                                Коментар

                                Working...
                                X