IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
    който около 60к си е преместил битите коне в златото като мен, сега тепърва ще жъне яките печалби ще започва голямата лапачка ))
    също и който купи биткойна 31 000. Пуснаха го нагоре за сега ама може да е временно. Но за трейдинг е идеален шанс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      Пред кой се доказвам? Пред никове, които за мен не са НЯКОЙ, а НИКОЙ ? И за кво ми е? Казах безброй пъти, че се забавлявам. Ама като не вервате ваше право си е да си живеете в заблуда.

      И не се излагай да говориш за биткойн като за инвестиция. Както казах умните го ползват за спекулации да оберат парите на глупавите - без значение дали те са пишман спекуланти или заблудени и наивни хорица наричащи себе си инвеститори. Нещо, чиито курс се регулира от няколко кита няма как да е инвестиция. И още по-малко ще се осмеля да си поверя имането на тях.

      Но съм поласкана, че приемаш брака с датчанин за голям късмет. Принципно не е ама като гледам нивото на нашенците тук (па и не само) вече и аз почвам лееекинко да си завиждам

      Как го контролирарат? С пистолет опрян на челото ли? Как да не е инвестиция? Я погледни последната 1 година? Ами последните 5 години? Ами последните 10 години?
      Ти да не се ваксинира с някое менте?

      Коментар


      • Китовете "заредиха" кешовицата по борсите, кво ли ще правят с нея?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

          Ивеленче стига избива комплекси,как да нямаш късмет омъжила си се за "възможен "датчанин,свекъра ти е мастит инвеститор,радвай се на живота.За какво си тръгнала да се доказваш пред някой.Приеми нещата такива каквито са от "всяко дърво свирка не става" в инвестирането,може би имаш други предимства.Да не се засегнеш,щото уважавам жените и не ми се влиза в безсмислени спорове.
          Пред кой се доказвам? Пред никове, които за мен не са НЯКОЙ, а НИКОЙ ? И за кво ми е? Казах безброй пъти, че се забавлявам. Ама като не вервате ваше право си е да си живеете в заблуда.

          И не се излагай да говориш за биткойн като за инвестиция. Както казах умните го ползват за спекулации да оберат парите на глупавите - без значение дали те са пишман спекуланти или заблудени и наивни хорица наричащи себе си инвеститори. Нещо, чиито курс се регулира от няколко кита няма как да е инвестиция. И още по-малко ще се осмеля да си поверя имането на тях.

          Но съм поласкана, че приемаш брака с датчанин за голям късмет. Принципно не е ама като гледам нивото на нашенците тук (па и не само) вече и аз почвам лееекинко да си завиждам







          Last edited by IvelinaJensen; 24.05.2021, 10:38.

          Коментар


          • който около 60к си е преместил битите коне в златото като мен, сега тепърва ще жъне яките печалби ще започва голямата лапачка ))

            Коментар


            • Дали са пуснали биткойна да върви нагоре, как мислите? Ще купувате или ще чакате?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Китайката (юбавата) къде ще ни мести, имаш ли инфо?
                В някой по-голям сладководен водоем при останалите лапнишарани.......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  И тук печалба като предните пъти - после приложението на всичко на скрапа Сефте ставаш за ташак във форума.
                  Добре че съм аз че да се набута тоз лапни шаран габроуски
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • битият кон е до време... ЗЛАТОТО Е ВЕЧНО!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение
                      Сега пък и акция стана това ще е докато стане пари.Докато стане пари приемайте го за акция,дигитално злато,и за каквото още се сетите,но не и за схема изтегляща от обръщение трилионите напечатани дойлери


                      "Рационалните хора обаче трябва да се съгласят, че биткойн технологията все още не работи. Това би трябвало да е очевидно. Днешните колебания в цената на дигиталната валута показват, че тя е твърде волатилна, за да бъде пари. Засега, ако се наложи да бягам, ще пресека мексиканската граница с нещо различно от биткойни.
                      Също толкова важно е, че транзакционните разходи на биткойна обикновено са високи, като крипто валутата се приема само на няколко места. Биткойнът не е пари, но идеята, че един ден ще се превърне в нещо такова, е източникът на сегашната му стойност."

                      "Има лесен начин за обясняване на това противоречие: като се приеме, че голяма част от текущата цена на биткойна е чиста, неограничена спекулация, без никаква връзка с фундаменталната стойност на технологията."

                      И там не знаят какво е, но искат да му сложат Данък и Контрол.
                      Компаниите и криптоборсите трябва автоматично да отчитат трансакция, когато клиентът сключи сделка за над 10 хил. долара

                      Коментар


                      • Барба Китайците май ще теглят ножа на копачите - засега тез на кюмюр, но няма да се учудя скоро да почнат да натискат и тези от ВЕИ. Китайката (юбавата) къде ще ни мести, имаш ли инфо?
                        Last edited by better; 24.05.2021, 00:17.

                        Коментар


                        • Мхм, биткойнът не може да е нито скъп, нито евтин. Това е нещо, което няма вътрешнописъща стойност

                          Под "скъп" ти имаш нещо друго предвид, нещо подобно на технически анализ, ама на око


                          Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                          Биткойна ми се чини скъп .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                            Чудна работа На криптоборсите - касапница, а миньорите си копат ли копат
                            Защо не покажеш как намалява добивът през последната седмица?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                              От сигурен източник знам че златото по Коледа ще гравитира около 1600 ,
                              да предадеш на твойте ,,Акули,, че требва да почнат да постят от по рано за празниците.
                              Аха както и с гапа при биткойна на 50 000дойлери
                              "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Права си в разсъжденията за цирози или други болести, при които даден начин на живот повишава вероятноста за едно и намалява вероятноста за друго. Това обаче не означава, че теорията на вероятностите не работи. Точно обратното - именно теорията на вероятностите би обяснила всичко това.

                                Най-голямата интуитивна заблуда на всяко едно живо същество (хора и животни) е, че те си вадят заключения за дадена вероятност само от 2-3 наблюдавани случая. Истината е, че са необходими стотици случаи за по-точното изясняване на всяка една вероятност. От тука идват и самозаблудите - хората вземат решения, включително и инвестициони, на базата на недостатъчен обем информация, и от тука идват и грешките в преобладаващ процент от случаите.

                                Най-голямата изненада за един мозък е тогава, когато осъзнае реалната вероятност на нещо, за която вероятност довчера той си е мислил, че е с друга коренно различна вероятност. Затова и аз призовавам човек повече да вярва на математиката и по-малко на емоциите, именно защото неговата машина (мозъка) поддържа множество самозаблуди по тези вероятности и по тези емоции. Просто природата е направила мозъка такъв, щото той да не може да работи с вероятности. Съвременните изкуствени невронни мрежи имат същият недостатък - не могат да работят с вероятности.
                                Именно,защо тогава си правиш заключения от само един единствен случай,че биткойна е паднал от 20000 на 3000,след това се е вдигнал на 60 000 и при следващото падане отново ще направи ATH,като нямаш статистическо изследване за достатъчно дълъг период както сам казваш
                                Можеш да си правиш всякакви каламбури с теорията на вероятностите,и пак можеш да се окажеш прав.
                                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                                Коментар

                                Working...
                                X