IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

    Така че при риска на койните и при положение, че те са се дигнали с над +6000%, твоите +350% не са добър deal

    Има и такива, като Shiba-та, които се вдигнаха 600 пъти за по-малко от 2 месеца, но да не разбиваме илюзиите на човека

    Коментар


    • Отделно от това, тука всички сме цаца. Реално на глобалните финансови пазари и със $100млн. пак си цаца

      Коментар


      • Ако беше взел MasterCard преди 5 години сега щеше да си на +280% ама с много, много, много по-малко риск и волатилност. Или ако беше взел SPGI или GOOGL щеше да си на +242% и съответно +215%, пак с много, aма много по-малко риск

        Казвам неща, които не само ги държа от пет и повече години, но и които съм казвал десетки пъти за този период, че ги държа и са добър залог за дълго държане

        Така че при риска на койните и при положение, че те са се дигнали с над +6000%, твоите +350% не са добър deal

        Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
        Нещо ме бъркаш с някой, никой нищо не ми е намазал От 4-5 години съм на този пазар и съм виждал и 2 и 200. Дали съм цаца? Ми не мисля, щом съм на 350% +

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

          Разбира ти и на теб главицата , колкото на габровския дърпач на еврофондове .....................
          Намаза ви яко филията и като ви я бутна пазара с маслото надолу , се фръцна ....... каза че сте цаца , а той от

          ........................ премина на

          ..............................................
          Нещо ме бъркаш с някой, никой нищо не ми е намазал От 4-5 години съм на този пазар и съм виждал и 2 и 200. Дали съм цаца? Ми не мисля, щом съм на 350% +

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
            Направи двойно дъно, но дали са се наситили китовете?
            Разбира ти и на теб главицата , колкото на габровския дърпач на еврофондове .....................
            Намаза ви яко филията и като ви я бутна пазара с маслото надолу , се фръцна ....... каза че сте цаца , а той от

            едни бързи 7+ процента - кой ти ги дава
            ........................ премина на

            аз съм дълосрочен , ще държа години , цената не ме интересува , пари имам , тия не ми трябват
            ..............................................

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              Направи двойно дъно, но дали са се наситили китовете?
              Двойното дъно ще е при цена над 43 000! Другото са мокри сънища на превъзбуден комарджия.....

              Коментар


              • Направи двойно дъно, но дали са се наситили китовете?

                Коментар


                • Ето го фундамента на Биткойна, кой казва, че няма

                  Само не знам другите койни ако ги вкараме в цената какво става с този така формулиран от JPMorgan фундамент


                  If, as some believe, Bitcoin is worth as much as the private sector holdings of gold — around $2.7 trillion — the theoretical price of a single Bitcoin should be $140,000, according to JPMorgan. However, since Bitcoin is about four times as volatile, the bank estimates its fair value would be just $35,000. It’s that risk premium — as manifest in the wild price swings — that keeps Bitcoin at about $34,000 right now.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Ти ли го натика бре, аз го следя от години как си купува копачки и после ги скрапва хахахаха Шампиона от габровските чукари.
                    Аз пуснах сал голата кукичка наречена чия. габроуската лакома душичка я налапа до гъза (както казваме рибарите)
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Сгоден момент за късо злато е, но дали точно по Коледа ще гравитира около $1600 е много смело предсказание

                      Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                      От сигурен източник знам че златото по Коледа ще гравитира около 1600 ,
                      да предадеш на твойте ,,Акули,, че требва да почнат да постят от по рано за празниците.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Добре че съм аз че да се набута тоз лапни шаран габроуски
                        Ти ли го натика бре, аз го следя от години как си купува копачки и после ги скрапва хахахаха Шампиона от габровските чукари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от run.. Разгледай мнение

                          И там не знаят какво е, но искат да му сложат Данък и Контрол.
                          Точно че знаят какво е - т.е. без данъци и контрол, правителствата не ги кефи

                          Коментар


                          • Ако е вярно, че големите спекуланти са си обърнали койните в злато доста ме съмнява в близко бъдеще биткойна да се върне до предишния си връх.

                            Остаиха изтрерзаният "инвеститор" да си поеме малко въздух ама като гледам толко ще си му е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              Точно за криптото се ползват други начини за контрол. Потърси в нета, бая е изписано

                              Кво има да гледам манипулирани графики
                              Ти си "манипулирана"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Как го контролирарат? С пистолет опрян на челото ли? Как да не е инвестиция? Я погледни последната 1 година? Ами последните 5 години? Ами последните 10 години?
                                Ти да не се ваксинира с някое менте?
                                Точно за криптото се ползват други начини за контрол. Потърси в нета, бая е изписано

                                Кво има да гледам манипулирани графики

                                Коментар

                                Working...
                                X