IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На 14 ти юли направих Swift превод (взеха ми 60 Евро такса), който все още не е заверен от банката! Попитах банката и ми казаха, че отнемало 5-7 раб. дни!!!! Днес е 7 мия раб. ден и все оше ги няма. В ерата на Блокчейн, когато транзакциите стават за секунди и то срещу 1$ - това меко казано е КОЩУНСТВО!

    П.С По DHL съм изпращал пратки до Сащ на 3 тия раб. ден бяха там, swift се оказва по-бавен дори от куриерска пратка, явно суифт месажа пътува с кораб
    Last edited by better; 22.07.2021, 11:20.

    Коментар


    • След стотици атаки, от различни фронтове вкл. от най-богатия човек и от най-голямата държава, "машината" Биткойн се оказва неразрушима и наистина независима...а вероятно ще излезе от тази война много, много по-силна.
      Last edited by better; 22.07.2021, 11:04.

      Коментар


      • https://mybroadband.co.za/news/crypt...erve-bank.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          Чак пък много.....по-надолу от 24 едва ли...
          Лъвът прикляка и така се готви за голям скок ......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Гледам графиката - ама то има още много да пада бе хора
            Чак пък много.....по-надолу от 24 едва ли...

            Коментар


            • КВО СТАНА СЯ
              НАЛИ УБИТКОЙНА БЕШЕ БЪДЕЩЕТО НОВИТЕ ТЕХНОЛОГИИ.НЕЩО СВЯТО . НЕЩО ТООЛКОВА УМНО .ИЗМИСЛЕНО ОТ ЯПОНСКО ЕВРЕЙЧЕ . ТРАНЗАКЦИИ МРАНЗАКЦИИ. СЕГА ИЗВЕДНЪШ ЯДРЕНА ЕНЕРГИЯ .


              Копачите на биткойни поглеждат към ядрената енергия
              Last edited by the architect; 21.07.2021, 00:22.

              Коментар


              • КЪСО ЗА 23456.7

                АПОКАЛИПСИСЪТ ДОРИ НЕ Е ЗАПОЧНАЛ . ХЯХХЯХЯХХХЯХЯЯЯЯЯ

                Коментар


                • Гледам графиката - ама то има още много да пада бе хора

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                    Матеев и не само ти, в темата ревете за ваксините... тук сте наобратно, но шматороци да ви кажа нещата са свързани.... и всичко това що е крипто до две години ще бъде забранено. Искат ви бедни, слаби и болни...От къде знам, познавам тук там някой!
                    Ами хубаво - ще си го преместя в другия крачол и ще си продължа живота, търсейки други начини за диверсификация.
                    Ако стане обратното - стигне до 200к, ами пак ще си го преместя и пак ще си продължа живота.

                    И в двата случая ще си продължа живота и най-важното - ще продължа да търся нови начини за инвестиране с ПМО.

                    Колкото до ваксината - утре ми е втората игла. Ако повече не ме видите във форума, значи съм умрял от страничните ефекти ...
                    Last edited by Mateev; 20.07.2021, 15:18.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                      Вероятно в близко бъдеще предстои крипто-борсите да бъдат погнати от закона заради множество нарушения и извършени престъпления.

                      https://www.ft.com/content/bf99e9e3-...1-8bd70b884b3f
                      Матеев и не само ти, в темата ревете за ваксините... тук сте наобратно, но шматороци да ви кажа нещата са свързани.... и всичко това що е крипто до две години ще бъде забранено. Искат ви бедни, слаби и болни...От къде знам, познавам тук там някой!
                      Last edited by mibova; 20.07.2021, 15:08.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                        Матеев къде се покри?
                        Гледам ви сеира и по цяла нощ броя пачки и жълтици.

                        ПП: Продължавам да копая Chia и да прехвърлям изкопаното в Биткойни.

                        Коментар


                        • Вероятно в близко бъдеще предстои крипто-борсите да бъдат погнати от закона заради множество нарушения и извършени престъпления.

                          https://www.ft.com/content/bf99e9e3-...1-8bd70b884b3f
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            Мъск купи на дъната и сега иска да надуе (пак) цената за да продаде, дали и този път ще му мине номера? Не се и съмнявам, балъците нямат свършване
                            https://www.thebword.org/c/the-b-wor...q-Skux2X0BLfgs
                            Кои дъна, от тази нощ ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                              Матеев къде се покри?
                              Смята си печалбите...
                              Щот и да се качва и да пада, той все е на печалба.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                За сметка на това на крипто.цом колцентърът е светкавица.

                                Малко по-сериозно, дееба. Българските банки все още са по-малко зле от повечето западни. За лудостити и камарата бумаги, които ти искат в немска банка мога повест да напиша.

                                ~~~

                                А някой има ли скорошен опит с банка от страна с нормална лихвена политика? Интересно ми е дали и там банките са се овълчили така.
                                При криптото нямаш нужда от колцентър

                                Коментар

                                Working...
                                X