IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Ами свършиха се овцете за доене и сред останалите участници вече има консенсус за посоката на движение ......
    Не стига че бяха издоени, ами на всичкото отгоре бяха остригани до кожа и накрая изядени

    Коментар


    • Ако някой от пишещите тук или негови познати са били измамени с присвоени биткоини от испанската фирма Arbistar 2.0 може да ме потърси на лична. Водя срещу тях сериозен иск. Бъдете здрави.

      Прилагам и малко инфо за самата измама. По същество поредна понзи схема, но има доста измамени чужденци.

      https://cincodias.elpais.com/cincodi...78_001972.html
      Last edited by Selena; 25.07.2021, 12:19.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

        Чудна работа.
        Има малко транзакции, блоковете в блок-веригата заминават полупразни, а курса нa BTC расте ли, расте
        1 BTC = $34755.59
        Ами свършиха се овцете за доене и сред останалите участници вече има консенсус за посоката на движение ......

        Коментар



        • Чудна работа.
          Има малко транзакции, блоковете в блок-веригата заминават полупразни, а курса нa BTC расте ли, расте
          1 BTC = $34755.59

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Матеев и не само ти, в темата ревете за ваксините... тук сте наобратно, но шматороци да ви кажа нещата са свързани.... и всичко това що е крипто до две години ще бъде забранено. Искат ви бедни, слаби и болни...От къде знам, познавам тук там някой!
            Браво Алчен пак успе да нацелиш дъното.
            От кога те чакам да пишеш по сериозно в темата

            Коментар


            • как е убиткойнери . нещо еверйчето ви измами с обещание за убиткойн на 1 милион долара . нали това било бъдещето бе . великата еверйска валута . хяхяхяхяхяхях

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                Ма ти не са ли отказа изцяло от банките и хартията?

                Аз останах с впечатление че поне от 15 години си минал изцяло на биткоини?


                п.п. на мен Свифтовете ми минават за около 24 часа.
                Аз се отказах, но парите ми останаха там
                И как ти минават суифтовете за 24 часа????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение



                  И какво отношение има блокчейна към Суифт? Как ти помага да прехвърляш пари между банкови сметки?
                  Банките можеха да ползват блокчейн за транзакциите, поне такава беше идеята преди време...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Имам сметка (банкова) извън ЕУ и искам да прехвърля пари към друга сметка, кви Пейпали кви 5 лв? Тук говорим за международен банков превод - единствения начин от 50 год насам е SWIFT!
                    Ма ти не са ли отказа изцяло от банките и хартията?

                    Аз останах с впечатление че поне от 15 години си минал изцяло на биткоини?


                    п.п. на мен Свифтовете ми минават за около 24 часа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Имам сметка (банкова) извън ЕУ и искам да прехвърля пари към друга сметка, кви Пейпали кви 5 лв? Тук говорим за международен банков превод - единствения начин от 50 год насам е SWIFT!


                      И какво отношение има блокчейна към Суифт? Как ти помага да прехвърляш пари между банкови сметки?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron
                        В най-лошия случай една транзакция между двама европейци в $ може да премине през 4 - 6 банки, в най-добрия случай - през две.
                        В $ може, но тук говорим за Евро. Преди идваха за 2-3 дена (работни).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                          През PayPal от поне 20 години стават или без пари, или срещу минимална такса. Да не говорим за това колко други алтернативи има на банковите преводи днес. За какво ми е блокчейн?
                          Имам сметка (банкова) извън ЕУ и искам да прехвърля пари към друга сметка, кви Пейпали кви 5 лв? Тук говорим за международен банков превод - единствения начин от 50 год насам е SWIFT!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Защото можем двамата с тебе да си разменим пари, без никой друг по света да разбере за тази транзакция. Да, анонимноста пада, ако се ползва борса, но за лични преводи между двама човека си се запазва на 100%. Можем и двамата да използвами нови и уникални адреси и никой никога няма да разбере кои хора се крият зад тях.
                            В 99,9 на сто от случаите на хората не им трябва анонимност, дори напротив. Когато плащам/превеждам пари, аз искам да имам следа/доказателство на кой и колко съм платил. Този плюс според теб за мен и за повечето хора е всъщност минус.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение


                              През PayPal от поне 20 години стават или без пари, или срещу минимална такса. Да не говорим за това колко други алтернативи има на банковите преводи днес. За какво ми е блокчейн?
                              Защото можем двамата с тебе да си разменим пари, без никой друг по света да разбере за тази транзакция. Да, анонимноста пада, ако се ползва борса, но за лични преводи между двама човека си се запазва на 100%. Можем и двамата да използвами нови и уникални адреси и никой никога няма да разбере кои хора се крият зад тях.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                В ерата на Блокчейн, когато транзакциите стават за секунди и то срещу 1$ -

                                През PayPal от поне 20 години стават или без пари, или срещу минимална такса. Да не говорим за това колко други алтернативи има на банковите преводи днес. За какво ми е блокчейн?

                                Коментар

                                Working...
                                X