IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
    След като беше "погребан" от някои пророци преди 8 год., Биткойн направи 10 000% ръст. В момента същите пророци са изпълзели и пак го "погребват", колко ли % ще направи след 8 год.?
    За последните 5 години, откакто следя изкъсо пазара, коментарите по форумите се въртят 1;1 с всеки един цикъл.

    Само се усмихвам и правя DCA

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      От старите ленти

      Нов срив на биткойна с близо 50%


      Инвеститорите се разочароваха от техническите проблеми на платформата Mt Gox

      15:58 | 20.02.14 г.

      BTC/USD спадна до сесиен минимум от 134,10 долара за брой, за да ограничи впоследствие загубата си до 46,30 на сто до равнище от 141,70 долара.

      https://www.investor.bg/a/130-novini...mments-listing


      23
      4 1
      абитуриент
      преди 8 годинипирамиди , фараони и балъци за милиони.....!!!!????....се си мислех ,че не може да има толкова много баламурници да пазарят виртуални простотии .....явно съм се лъгал.....


      17
      1 0
      Mr.Profit
      преди 8 годиниПринципно съм съгласен с теб, но това, което казвам аз не противоречи на това, което казваш ти... аз споделям за 1% инвестирано в нещо иновативно с ограничен тираж. Има си своите минуси, но си има и плюсове... както и всичко останало На мен ми допада идеята за децентрализирана валута, ниски транзакционни разходи, електронен портфейл, ограничен тираж, "валута на зубарите" и т.н. Замисли се, че навремето така са избрали златото... просто вече живеем в нова ера и може би идва време за тяхното изместване. Пак ще кажа, че говоря за 1% от активите, които лесно могат да се прежалят, но пък ако се случи "чудото" възвращаемостта ще е брутална... този актив качи от 0.00001 до 1000 долара... какво му преди да стигне 100000000 след 100 години примерно?


      15
      4 1
      michaelis
      преди 8 годиниНе знам народа како си мисли толкоз за този биткойн,(digital Gold ) и аз предпочитам с акцийте да си губя парите отколкото с тея крипто простотий ... тя далаверата беше, покажат ли нещо по телевизията да се зариби народа да ги купи и айде у канала после ....

      10
      11 5
      Vatman
      преди 8 годиниТова (BTC) е иизследователски проект с цел проучване на умственото развитие на човеците... казано по друг начин - преброяване на балъците в световен мащаб... този проект явно вече приключва... скоро очаквайте резултатие

      6
      4 5
      mitkooo
      преди 8 годиниneznam trqbva da e nqkoi Otka4en da si misli 4e ima budeshte v toz
      Хех, благодаря че ми припомни тези времена

      Към момента си мисля, че където има дим, има и огън и ще изчакам да видя дали няма да гръмне още нещо. Иначе покупки и на тези нива ми се струват адекватни.

      Поздрави!
      Keep going ...

      Коментар


      • След като беше "погребан" от някои пророци преди 8 год., Биткойн направи 10 000% ръст. В момента същите пророци са изпълзели и пак го "погребват", колко ли % ще направи след 8 год.?

        Коментар


        • От старите ленти

          Нов срив на биткойна с близо 50%


          Инвеститорите се разочароваха от техническите проблеми на платформата Mt Gox

          15:58 | 20.02.14 г.

          BTC/USD спадна до сесиен минимум от 134,10 долара за брой, за да ограничи впоследствие загубата си до 46,30 на сто до равнище от 141,70 долара.

          https://www.investor.bg/a/130-novini...mments-listing


          23
          4 1
          абитуриент
          преди 8 годинипирамиди , фараони и балъци за милиони.....!!!!????....се си мислех ,че не може да има толкова много баламурници да пазарят виртуални простотии .....явно съм се лъгал.....


          17
          1 0
          Mr.Profit
          преди 8 годиниПринципно съм съгласен с теб, но това, което казвам аз не противоречи на това, което казваш ти... аз споделям за 1% инвестирано в нещо иновативно с ограничен тираж. Има си своите минуси, но си има и плюсове... както и всичко останало На мен ми допада идеята за децентрализирана валута, ниски транзакционни разходи, електронен портфейл, ограничен тираж, "валута на зубарите" и т.н. Замисли се, че навремето така са избрали златото... просто вече живеем в нова ера и може би идва време за тяхното изместване. Пак ще кажа, че говоря за 1% от активите, които лесно могат да се прежалят, но пък ако се случи "чудото" възвращаемостта ще е брутална... този актив качи от 0.00001 до 1000 долара... какво му преди да стигне 100000000 след 100 години примерно?


          15
          4 1
          michaelis
          преди 8 годиниНе знам народа како си мисли толкоз за този биткойн,(digital Gold ) и аз предпочитам с акцийте да си губя парите отколкото с тея крипто простотий ... тя далаверата беше, покажат ли нещо по телевизията да се зариби народа да ги купи и айде у канала после ....

          10
          11 5
          Vatman
          преди 8 годиниТова (BTC) е иизследователски проект с цел проучване на умственото развитие на човеците... казано по друг начин - преброяване на балъците в световен мащаб... този проект явно вече приключва... скоро очаквайте резултатие

          6
          4 5
          mitkooo
          преди 8 годиниneznam trqbva da e nqkoi Otka4en da si misli 4e ima budeshte v toz

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Долната графика е фалшива.

            Реалната графика при биткойните е така:

            След 1 год пак ще се разочароваш, че за пореден път не си познал.

            Коментар


            • Долната графика е фалшива.

              Реалната графика при биткойните е така:

              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                Tази графика е силно подвеждаща. Сложи линейна 10-годишна графика ако искаш да видиш трагедията. Ама не искаш
                Прав си трагедия е, 2020 год е бил на 4к, сега е сринат на.......17к....

                Коментар


                • абе днес много еврейски оптимизъм бе биткойнери

                  нали знаете че при еврейски оптимизъм Архитектът веднага пуска късо


                  Криптопазарът се възстановява на фона на надежда за ограничен ефект от FTX

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Ахааа пак изпълзяха "пророците" - нормално, при всеки спад изпълзяват и пророкуват смърта на Биткойн, но все не познават. Този път пак няма да познаят.

                    [ATTACH=CONFIG]n3987801[/ATTACH]
                    Tази графика е силно подвеждаща. Сложи линейна 10-годишна графика ако искаш да видиш трагедията. Ама не искаш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                      Напълно закономерно е при тези цени на въглища, газ, и ток биткойните да вървят бавно към безвъзвратно умиране...

                      Вероятно има издадени директиви от световното правителство този неуспешен и смешен проект да бъде прекратен окончателно, заради глобалното затоляне, и заради ударът, който нанася върху околната среда и екосистемата на планетата Земя, чрез огромния въглероден отпечатък на копаенето, и чрез огромного количество отпадъчна топлина, която се отделя в околната среда, пак чрез това проклето копаене.
                      Подготвя се старите криптовалути да бъда заменени от нови виртуални гриин еко-валути, които не се копаят.
                      Ще бъдат емитирани като сертификати и пускани в обращение.

                      Моята прогноза на лаик е, че до края на десетилетието цената на биткойна ще е под 3 долара за парче...
                      Ахааа пак изпълзяха "пророците" - нормално, при всеки спад изпълзяват и пророкуват смърта на Биткойн, но все не познават. Този път пак няма да познаят.

                      Click image for larger version

Name:	dead.jpg
Views:	2
Size:	21.3 КБ
ID:	3987801
                      Last edited by better; 10.11.2022, 12:03.

                      Коментар


                      • Напълно закономерно е при тези цени на въглища, газ, и ток биткойните да вървят бавно към безвъзвратно умиране...

                        Вероятно има издадени директиви от световното правителство този неуспешен и смешен проект да бъде прекратен окончателно, заради глобалното затоляне, и заради ударът, който нанася върху околната среда и екосистемата на планетата Земя, чрез огромния въглероден отпечатък на копаенето, и чрез огромного количество отпадъчна топлина, която се отделя в околната среда, пак чрез това проклето копаене.
                        Подготвя се старите криптовалути да бъда заменени от нови виртуални гриин еко-валути, които не се копаят.
                        Ще бъдат емитирани като сертификати и пускани в обращение.

                        Моята прогноза на лаик е, че до края на десетилетието цената на биткойна ще е под 3 долара за парче...
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • КАТО ГЛЕДАМ ТАКА НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СПАСИ БИТКОЙНА ОТ СВЕЩЕНОТО

                          13585.31

                          ТАКА ЩЕ Е

                          Коментар


                          • нали знаете всеки еврейски ръст се скъсява за биткойн на 500 . това е бъдещето . забравете за еврейското светло технологично айти бъдеще

                            Коментар


                            • охоооооооооооо биткойн на 15000. страхотно . прибирам си късите от днес и отивам на дискотека

                              Last edited by the architect; 10.11.2022, 00:27.

                              Коментар


                              • абе Сашко Кадиев от Битиви ни нахъсваше да купуваме биткойни щото били бъдещето . Това били технологите и изкуствения интелект, това било бъдещето . Дали сега купува биткойни. хяххяхяхяхяхяххяхя


                                Last edited by RUBLA; 10.11.2022, 09:56. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X