IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След като беше "погребан" от някои пророци преди 8 год., Биткойн направи 10 000% ръст. В момента същите пророци са изпълзели и пак го "погребват", колко ли % ще направи след 8 год.?

    Коментар


    • От старите ленти

      Нов срив на биткойна с близо 50%


      Инвеститорите се разочароваха от техническите проблеми на платформата Mt Gox

      15:58 | 20.02.14 г.

      BTC/USD спадна до сесиен минимум от 134,10 долара за брой, за да ограничи впоследствие загубата си до 46,30 на сто до равнище от 141,70 долара.

      https://www.investor.bg/a/130-novini...mments-listing


      23
      4 1
      абитуриент
      преди 8 годинипирамиди , фараони и балъци за милиони.....!!!!????....се си мислех ,че не може да има толкова много баламурници да пазарят виртуални простотии .....явно съм се лъгал.....


      17
      1 0
      Mr.Profit
      преди 8 годиниПринципно съм съгласен с теб, но това, което казвам аз не противоречи на това, което казваш ти... аз споделям за 1% инвестирано в нещо иновативно с ограничен тираж. Има си своите минуси, но си има и плюсове... както и всичко останало На мен ми допада идеята за децентрализирана валута, ниски транзакционни разходи, електронен портфейл, ограничен тираж, "валута на зубарите" и т.н. Замисли се, че навремето така са избрали златото... просто вече живеем в нова ера и може би идва време за тяхното изместване. Пак ще кажа, че говоря за 1% от активите, които лесно могат да се прежалят, но пък ако се случи "чудото" възвращаемостта ще е брутална... този актив качи от 0.00001 до 1000 долара... какво му преди да стигне 100000000 след 100 години примерно?


      15
      4 1
      michaelis
      преди 8 годиниНе знам народа како си мисли толкоз за този биткойн,(digital Gold ) и аз предпочитам с акцийте да си губя парите отколкото с тея крипто простотий ... тя далаверата беше, покажат ли нещо по телевизията да се зариби народа да ги купи и айде у канала после ....

      10
      11 5
      Vatman
      преди 8 годиниТова (BTC) е иизследователски проект с цел проучване на умственото развитие на човеците... казано по друг начин - преброяване на балъците в световен мащаб... този проект явно вече приключва... скоро очаквайте резултатие

      6
      4 5
      mitkooo
      преди 8 годиниneznam trqbva da e nqkoi Otka4en da si misli 4e ima budeshte v toz

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
        Долната графика е фалшива.

        Реалната графика при биткойните е така:

        След 1 год пак ще се разочароваш, че за пореден път не си познал.

        Коментар


        • Долната графика е фалшива.

          Реалната графика при биткойните е така:

          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

            Tази графика е силно подвеждаща. Сложи линейна 10-годишна графика ако искаш да видиш трагедията. Ама не искаш
            Прав си трагедия е, 2020 год е бил на 4к, сега е сринат на.......17к....

            Коментар


            • абе днес много еврейски оптимизъм бе биткойнери

              нали знаете че при еврейски оптимизъм Архитектът веднага пуска късо


              Криптопазарът се възстановява на фона на надежда за ограничен ефект от FTX

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Ахааа пак изпълзяха "пророците" - нормално, при всеки спад изпълзяват и пророкуват смърта на Биткойн, но все не познават. Този път пак няма да познаят.

                [ATTACH=CONFIG]n3987801[/ATTACH]
                Tази графика е силно подвеждаща. Сложи линейна 10-годишна графика ако искаш да видиш трагедията. Ама не искаш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  Напълно закономерно е при тези цени на въглища, газ, и ток биткойните да вървят бавно към безвъзвратно умиране...

                  Вероятно има издадени директиви от световното правителство този неуспешен и смешен проект да бъде прекратен окончателно, заради глобалното затоляне, и заради ударът, който нанася върху околната среда и екосистемата на планетата Земя, чрез огромния въглероден отпечатък на копаенето, и чрез огромного количество отпадъчна топлина, която се отделя в околната среда, пак чрез това проклето копаене.
                  Подготвя се старите криптовалути да бъда заменени от нови виртуални гриин еко-валути, които не се копаят.
                  Ще бъдат емитирани като сертификати и пускани в обращение.

                  Моята прогноза на лаик е, че до края на десетилетието цената на биткойна ще е под 3 долара за парче...
                  Ахааа пак изпълзяха "пророците" - нормално, при всеки спад изпълзяват и пророкуват смърта на Биткойн, но все не познават. Този път пак няма да познаят.

                  Click image for larger version

Name:	dead.jpg
Views:	2
Size:	21.3 КБ
ID:	3987801
                  Last edited by better; 10.11.2022, 12:03.

                  Коментар


                  • Напълно закономерно е при тези цени на въглища, газ, и ток биткойните да вървят бавно към безвъзвратно умиране...

                    Вероятно има издадени директиви от световното правителство този неуспешен и смешен проект да бъде прекратен окончателно, заради глобалното затоляне, и заради ударът, който нанася върху околната среда и екосистемата на планетата Земя, чрез огромния въглероден отпечатък на копаенето, и чрез огромного количество отпадъчна топлина, която се отделя в околната среда, пак чрез това проклето копаене.
                    Подготвя се старите криптовалути да бъда заменени от нови виртуални гриин еко-валути, които не се копаят.
                    Ще бъдат емитирани като сертификати и пускани в обращение.

                    Моята прогноза на лаик е, че до края на десетилетието цената на биткойна ще е под 3 долара за парче...
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • КАТО ГЛЕДАМ ТАКА НИЩО НЕ МОЖЕ ДА СПАСИ БИТКОЙНА ОТ СВЕЩЕНОТО

                      13585.31

                      ТАКА ЩЕ Е

                      Коментар


                      • нали знаете всеки еврейски ръст се скъсява за биткойн на 500 . това е бъдещето . забравете за еврейското светло технологично айти бъдеще

                        Коментар


                        • охоооооооооооо биткойн на 15000. страхотно . прибирам си късите от днес и отивам на дискотека

                          Last edited by the architect; 10.11.2022, 00:27.

                          Коментар


                          • абе Сашко Кадиев от Битиви ни нахъсваше да купуваме биткойни щото били бъдещето . Това били технологите и изкуствения интелект, това било бъдещето . Дали сега купува биткойни. хяххяхяхяхяхяххяхя


                            Last edited by RUBLA; 10.11.2022, 09:56. Причина: Спазвайте добрия тон!

                            Коментар


                            • гълъбчета гургулички

                              опитвате се нещо да познаете . правите се на нострадамус

                              Но само Архитектът може да предвиди бъдещето

                              А бъдещето е едно. Биткойн на 500.


                              Що пък 500, а не 100. Ами щото познанието ми говори така

                              колко народ. колко хора на по биричка ми говореха че светлото бъдеще е биткойна . ами който нищо не разбира , да си сърба попарата

                              хяхяхяххяхяхяхяхяхяхя

                              Коментар


                              • https://forum.investor.bg/filedata/f...=22450&thumb=1
                                Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                FTX фалира, който не си изтеглил криптото от там, ще пие студена вода. CZ отказва да го купи.
                                Според моите сметки този месец ще слезе до 12500.
                                Видях го това, но си мисля че имаше помпичка и без него просто новината помогна за още по-голям dump. Както е тръгнало 15к може да уради и преди да си легна. Мислех си че ще остане до около 17-18. Отивам да чета истории на съсипани трейдъри който сега октриват духовното в r/wallstreetbets

                                Имам няколко к-та останали в един ексчейндж да има налично да купя като падне цената. Ама чак почнах да се чудя дали не е по-добре да ги махна от там. Май така ще е пък после ако има смисъл с карта направо.

                                Работи си при мен - FTX is currently unable to process withdrawals. We strongly advise against depositing. ahahaha
                                Click image for larger version

Name:	Screenshot from 2022-11-09 23-56-33.png
Views:	2
Size:	9.0 КБ
ID:	3987668
                                Attached Files
                                Last edited by pwise; 09.11.2022, 23:57.

                                Коментар

                                Working...
                                X