IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази графика е създадена преди 150 год...... и работи.

    Click image for larger version

Name:	make-money.jpg
Views:	2
Size:	89.7 КБ
ID:	4137197

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение

      Ами...просто не купувай. Остави нас да се давим в бичия пазар защото като дропне 30%-та и от уплаха ще продадем. Нищо, че сме държали и нещо купено на 40 до 15 без да мислим за продажба. Сега като се качи до 60 и падне на 35 ще се уплашим.


      Айде, Джеромката даде задна. Явно трилион лихва по дълга не е ок както си и мислехме. Пазарите вече отразиха новината, ес енд пи-то мръдна, всичко друго също. Запазват лихвите, но догодина към средата почват да падат до към 4.25 и...така все надолу.
      https://www.google.com/amp/s/www.cnb...-decision.html

      Давам един жокер за който не е купил още или ще прелива от кон към друго. Купете си Авеланж, тоя цикъл ще е ок. За после не знам.
      От 2017 та 3 пъти съм преживявал сривове от по 50-80%. Първия път не беше никак леко, но всеки следващ път бях все по-спокоен и по-спокоен. През всички тези сривове не съм продал и сатоши.....# HOOOOOOODL.
      Last edited by better; 13.12.2023, 23:03.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

        Абе щом по време на 'бичи' цикъл можеш да се занулиш - к'во ли ше е по време на 'мечия'?!?

        Или викаш тогава да чакаме +70%

        Голяма работа бил тоя бит кон бря ! Ептен ми се обърнаха представите...
        Ами...просто не купувай. Остави нас да се давим в бичия пазар защото като дропне 30%-та и от уплаха ще продадем. Нищо, че сме държали и нещо купено на 40 до 15 без да мислим за продажба. Сега като се качи до 60 и падне на 35 ще се уплашим.


        Айде, Джеромката даде задна. Явно трилион лихва по дълга не е ок както си и мислехме. Пазарите вече отразиха новината, ес енд пи-то мръдна, всичко друго също. Запазват лихвите, но догодина към средата почват да падат до към 4.25 и...така все надолу.
        https://www.google.com/amp/s/www.cnb...-decision.html

        Давам един жокер за който не е купил още или ще прелива от кон към друго. Купете си Авеланж, тоя цикъл ще е ок. За после не знам.
        Last edited by Top Gun Maverick; 13.12.2023, 22:03.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
          Нивото в тая тема мисля, че е една идея по-високо (поне сравнено с имотната)!?
          Там е събрана най-голямата ****** в БГ интернет пространството.Няма конкуренция просто
          Събрани са все отбор юнаци с калпаци

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

            Ех, айде сега - не сме в предучилищната, че да сравняваш абсолютни с относителни стойности, за да ти се напаснат на теорията

            Нивото в тая тема мисля, че е една идея по-високо (поне сравнено с имотната)!?
            Няма значение, загубата на 1 трлн (дали ще е от кон или алтън) си е все загуба.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              То при алтъна не можеш ли?
              Само за последните 3 дена, цената спадна с 8%, това отговаря на почти 80% спад при Биткойн (през капиталицацията), т.е при алтъните почти ежеседмично се изтриват пари колкото цялата капиталицация на всичкото крипто, ама не съм видЕл някой да мрънка.
              Ех, айде сега - не сме в предучилищната, че да сравняваш абсолютни с относителни стойности, за да ти се напаснат на теорията

              Нивото в тая тема мисля, че е една идея по-високо (поне сравнено с имотната)!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Времето ще каже най-добре...
                Но ще има голямо потъване 2024,няма да е мед и масло както го мислиш
                Мога да кажа и цифри,но да не плаша
                Ужас и смях!
                Last edited by RUBLA; 13.12.2023, 21:29. Причина: Спазвайте добрия тон!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                  Абе щом по време на 'бичи' цикъл можеш да се занулиш - к'во ли ше е по време на 'мечия'?!?

                  Или викаш тогава да чакаме +70%

                  Голяма работа бил тоя бит кон бря ! Ептен ми се обърнаха представите...
                  То при алтъна не можеш ли?
                  Само за последните 3 дена, цената спадна с 8%, това отговаря на почти 80% спад при Биткойн (през капиталицацията), т.е при алтъните почти ежеседмично се изтриват пари колкото цялата капиталицация на всичкото крипто, ама не съм видЕл някой да мрънка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Тва е свободния пазар.
                    Абе щом по време на 'бичи' цикъл можеш да се занулиш - к'во ли ше е по време на 'мечия'?!?

                    Или викаш тогава да чакаме +70%

                    Голяма работа бил тоя бит кон бря ! Ептен ми се обърнаха представите...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Бах тоя 'бичи' цикъл !!! !!! !!!
                      Тва е свободния пазар.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                        Бах тоя 'бичи' цикъл !!! !!! !!!
                        Няма страшно. Кравата е мъжка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Кой е казал, че ще е само мед и масло?
                          Даже и в бичи цикъл има по 40-50% корекции.
                          Бах тоя 'бичи' цикъл !!! !!! !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Времето ще каже най-добре...
                            Но ще има голямо потъване 2024,няма да е мед и масло както го мислиш
                            Мога да кажа и цифри,но да не плаша
                            Кой е казал, че ще е само мед и масло? Даже и в бичи цикъл има по 40-50% корекции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                              Ми няма мърдане, тва са сроковете или одобряват или отхвърлят.
                              Времето ще каже най-добре...
                              Но ще има голямо потъване 2024,няма да е мед и масло както го мислиш
                              Мога да кажа и цифри,но да не плаша

                              Коментар


                              • [QUOTE=petrg5s;n4137039]

                                Не ти е ясна материята ,а се правиш на разбирач...
                                /QUOTE]

                                Прав си.

                                Коментар

                                Working...
                                X