IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Нещо да ви шокира в тази таблица?
    Така е напоследък
    Мен ме кефи, като активен миньор с багер 6810 TH/s

    Коментар


    • Как бе, трябва да има трейдъри, иначе китовете няма да имат за кОври, бело, Ламбо, яхти...

      Етерът обръща ли тренда вече?Или поне стопира спада спрямо коня. Аз вече само чакам, 21% в Етер отдавна.
      Last edited by Top Gun Maverick; 14.12.2023, 19:57.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
        Ползвате ли ботове за търговия с койни?
        Тук търговци - нЕма.

        Коментар


        • Ползвате ли ботове за търговия с койни?

          Коментар


          • Тази графика е създадена преди 150 год...... и работи.

            Click image for larger version

Name:	make-money.jpg
Views:	2
Size:	89.7 КБ
ID:	4137197

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Top Gun Maverick Разгледай мнение

              Ами...просто не купувай. Остави нас да се давим в бичия пазар защото като дропне 30%-та и от уплаха ще продадем. Нищо, че сме държали и нещо купено на 40 до 15 без да мислим за продажба. Сега като се качи до 60 и падне на 35 ще се уплашим.


              Айде, Джеромката даде задна. Явно трилион лихва по дълга не е ок както си и мислехме. Пазарите вече отразиха новината, ес енд пи-то мръдна, всичко друго също. Запазват лихвите, но догодина към средата почват да падат до към 4.25 и...така все надолу.
              https://www.google.com/amp/s/www.cnb...-decision.html

              Давам един жокер за който не е купил още или ще прелива от кон към друго. Купете си Авеланж, тоя цикъл ще е ок. За после не знам.
              От 2017 та 3 пъти съм преживявал сривове от по 50-80%. Първия път не беше никак леко, но всеки следващ път бях все по-спокоен и по-спокоен. През всички тези сривове не съм продал и сатоши.....# HOOOOOOODL.
              Last edited by better; 13.12.2023, 23:03.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                Абе щом по време на 'бичи' цикъл можеш да се занулиш - к'во ли ше е по време на 'мечия'?!?

                Или викаш тогава да чакаме +70%

                Голяма работа бил тоя бит кон бря ! Ептен ми се обърнаха представите...
                Ами...просто не купувай. Остави нас да се давим в бичия пазар защото като дропне 30%-та и от уплаха ще продадем. Нищо, че сме държали и нещо купено на 40 до 15 без да мислим за продажба. Сега като се качи до 60 и падне на 35 ще се уплашим.


                Айде, Джеромката даде задна. Явно трилион лихва по дълга не е ок както си и мислехме. Пазарите вече отразиха новината, ес енд пи-то мръдна, всичко друго също. Запазват лихвите, но догодина към средата почват да падат до към 4.25 и...така все надолу.
                https://www.google.com/amp/s/www.cnb...-decision.html

                Давам един жокер за който не е купил още или ще прелива от кон към друго. Купете си Авеланж, тоя цикъл ще е ок. За после не знам.
                Last edited by Top Gun Maverick; 13.12.2023, 22:03.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Нивото в тая тема мисля, че е една идея по-високо (поне сравнено с имотната)!?
                  Там е събрана най-голямата ****** в БГ интернет пространството.Няма конкуренция просто
                  Събрани са все отбор юнаци с калпаци

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                    Ех, айде сега - не сме в предучилищната, че да сравняваш абсолютни с относителни стойности, за да ти се напаснат на теорията

                    Нивото в тая тема мисля, че е една идея по-високо (поне сравнено с имотната)!?
                    Няма значение, загубата на 1 трлн (дали ще е от кон или алтън) си е все загуба.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      То при алтъна не можеш ли?
                      Само за последните 3 дена, цената спадна с 8%, това отговаря на почти 80% спад при Биткойн (през капиталицацията), т.е при алтъните почти ежеседмично се изтриват пари колкото цялата капиталицация на всичкото крипто, ама не съм видЕл някой да мрънка.
                      Ех, айде сега - не сме в предучилищната, че да сравняваш абсолютни с относителни стойности, за да ти се напаснат на теорията

                      Нивото в тая тема мисля, че е една идея по-високо (поне сравнено с имотната)!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Времето ще каже най-добре...
                        Но ще има голямо потъване 2024,няма да е мед и масло както го мислиш
                        Мога да кажа и цифри,но да не плаша
                        Ужас и смях!
                        Last edited by RUBLA; 13.12.2023, 21:29. Причина: Спазвайте добрия тон!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                          Абе щом по време на 'бичи' цикъл можеш да се занулиш - к'во ли ше е по време на 'мечия'?!?

                          Или викаш тогава да чакаме +70%

                          Голяма работа бил тоя бит кон бря ! Ептен ми се обърнаха представите...
                          То при алтъна не можеш ли?
                          Само за последните 3 дена, цената спадна с 8%, това отговаря на почти 80% спад при Биткойн (през капиталицацията), т.е при алтъните почти ежеседмично се изтриват пари колкото цялата капиталицация на всичкото крипто, ама не съм видЕл някой да мрънка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Тва е свободния пазар.
                            Абе щом по време на 'бичи' цикъл можеш да се занулиш - к'во ли ше е по време на 'мечия'?!?

                            Или викаш тогава да чакаме +70%

                            Голяма работа бил тоя бит кон бря ! Ептен ми се обърнаха представите...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                              Бах тоя 'бичи' цикъл !!! !!! !!!
                              Тва е свободния пазар.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                                Бах тоя 'бичи' цикъл !!! !!! !!!
                                Няма страшно. Кравата е мъжка.

                                Коментар

                                Working...
                                X