IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Монета се хвърля хиляда пъти и хиляда пъти се пада тура. Какво мислите за спекулант, който залага на тура на 1001-я път?

    Няма никакъв шанс, нали?
    ЗАвиси Мисля, че шанса може да се изчисли според теория на вероятностите и не е много голям Ама ако предните 1000 пъти пак е залагал на тура, дали според тоя спекулант Теория на вероятностите работи и колко бързо ще си загуби парите?

    Коментар


    • Монета се хвърля хиляда пъти и хиляда пъти се пада тура. Какво мислите за спекулант, който залага на тура на 1001-я път?

      Няма никакъв шанс, нали?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение


        Апселютно съм съгласен, че в крайна сметка, резолтатот е мерило до колко успешна е една инвестиция...
        НО, за мен по-важното е ЗАЩО си направил въпросната инвестиция. Т.е. нивото и обосновките на предварителния анализ... ТАМ, за мен се вижда качеството на инвеститора.
        Не съм мноо сигурен, дале съм се изразил достатечно ясно...
        Ся относно крипто"валутите"... За мен, това "нещо" НЯМА нищо общо нито с валута, НИТО със стойност.. Т.е. е едно достатъчно умно разрекламирано, пласирано и управлявано НИЩО..
        Което абсолютно по никакъв начин не намалява печалбите на уцелилите момента да се качат на влака...
        Това нещо (нищо) за мен е изключително интересно явление и го следя внимателно.
        За себе си формулирах- Биткойна колкото не струва 10$, абсолютно ТОЛКОВА не струва и 10 000 или 100 000. Или съвсем спокойно може да има ВСЯКАКВА цена. Но до момента, не съм открил НИЩО, което да му придава СТОЙНОСТ - не виждам, как един буквеноцифровосимволен ред придобива някаква ценност.. Има няколко варианта за "развитие" на ситуацията, но те са свързани с доооста т.нар. конспиративни теориЙ (което не значи че не заслужават внимание, афкорс...)
        ...
        За тото-то, за мен, това просто НЕ беше съвпадение...
        Точно така, ей това Защо е важното Хората са различни и виждат по-различен начин нещата. Ако някой е успял да познае психологията на потенциалните купувачи и се е набил в тоя токен за да им вземе парите после, то евала Ако го е направил случайно, то следващия път ще загуби всичко спечелено. Просто не отписвам първата възможност, това се опитах да кажа.
        А за цените и стойността - също по-скоро съм съгласен. Да кажем, че биткоина има някаква придадена себестойност и тя е цената на копането, която е около 5000 долара по груби сметки. Доколко това е наистина стойност е друг въпрос. Но стойност е различно от цена Цената се движи по различни фактори, често трудно обхватни. И то не само с криптото е така, а с още мнооооого неща. И понеже паралелите са най-често със злато и въобще ценни метали, то и там е същата работа - нищожна част от наличното се ползва за нещо, но това не пречи цената да си ходи нагоре и надолу. Единственото истинско обяснение е, че се е доказало за хиляди години. И това обяснение е достатъчно. За биткойн все още няма такова обяснение. Търгуват се само очаквания. Ти не очакваш нищо и не купуваш. Някой очаква нещо и купува. Аз съм по средата - малко купувам, повече копая и истински ми е интересно цялото нещо.

        Сега мисля, че ни чака поне някакъв период в който ще са наникъде цените, рейндж в 10-20%. Затова всичко от изкопаното го бутам в ICOта, не ми трябва в момента да осребрявам печалби, не виждам точно сега смисъл да купувам или да продавам, пък ICOтата са ми доста забавни, а и се променят, все повече истински продукти има там. Ще е готино след 2-3 месеца да се окаже, че стратегията ми е била правилна, въпреки, че бягам от Useless Etherium Token, че то на - парите пред мен на земята с тоя токен, пък аз не искам да се наведа да ги взема

        Коментар


        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение
          ...И в ей такива случки като с тоя токен се оказва, че някой, дето на пръв поглед изглежда като пълен кретен е спечелил. На мен ми изглежда безумно и не разбирам защо някой би влязал в такава търговия. Разбира се може да е случайно и повтаряемостта да доведе до съвсем друг резултат. Ама може и да не е, може тия хора да са усетили някакъв странен сантимент към такъв откровенно шеговит токен, да са преценили, че шегата е достатъчно яка за да привлече интерес. Кой знае Аз си признавам, че не разбирам
          Почвам да се плаша. Не би трябвало да мислим по един начин. Вземаш ми думите от устата, дето има един лаф.
          Аз туй си го мисля за всички валути, не само за тоя токен
          Сигурно не са и прочели в какво инвестират. Или пък като с кученцата - майтап майтап ама са една от четирите валути, дето оцеляха от 2013.

          п.с. Има си дори автоматичен генератор на такива токени. Аз съм тъпия, че още не съм пуснал нещо от рода на Кески койн.
          Last edited by IvanTerziev; 31.01.2018, 10:26.
          Мнението ми е погрешно и води до загуби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

            Обясни ми тогава Просто в крайна сметка при инвестициите има един единствен репер за това дали са успешни или не и това е крайния резултат. Ако ще да си най-подготвеният човек на света, да ползваш най-логичната и правилна стратегия, не постигнеш ли резултат означава, че не си успял И в ей такива случки като с тоя токен се оказва, че някой, дето на пръв поглед изглежда като пълен кретен е спечелил. На мен ми изглежда безумно и не разбирам защо някой би влязал в такава търговия. Разбира се може да е случайно и повтаряемостта да доведе до съвсем друг резултат. Ама може и да не е, може тия хора да са усетили някакъв странен сантимент към такъв откровенно шеговит токен, да са преценили, че шегата е достатъчно яка за да привлече интерес. Кой знае Аз си признавам, че не разбирам
            Не се смятам за толко голем, та чак да обяснявам, но ще изкажа мойто мнение...

            Апселютно съм съгласен, че в крайна сметка, резолтатот е мерило до колко успешна е една инвестиция...
            НО, за мен по-важното е ЗАЩО си направил въпросната инвестиция. Т.е. нивото и обосновките на предварителния анализ... ТАМ, за мен се вижда качеството на инвеститора.
            Не съм мноо сигурен, дале съм се изразил достатечно ясно...
            Ся относно крипто"валутите"... За мен, това "нещо" НЯМА нищо общо нито с валута, НИТО със стойност.. Т.е. е едно достатъчно умно разрекламирано, пласирано и управлявано НИЩО..
            Което абсолютно по никакъв начин не намалява печалбите на уцелилите момента да се качат на влака...
            Това нещо (нищо) за мен е изключително интересно явление и го следя внимателно.
            За себе си формулирах- Биткойна колкото не струва 10$, абсолютно ТОЛКОВА не струва и 10 000 или 100 000. Или съвсем спокойно може да има ВСЯКАКВА цена. Но до момента, не съм открил НИЩО, което да му придава СТОЙНОСТ - не виждам, как един буквеноцифровосимволен ред придобива някаква ценност.. Има няколко варианта за "развитие" на ситуацията, но те са свързани с доооста т.нар. конспиративни теориЙ (което не значи че не заслужават внимание, афкорс...)
            ...
            За тото-то, за мен, това просто НЕ беше съвпадение...
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              от това, дето си написал, разбирам, че НИЩО не си разбрал.
              НЕ става въпрос за ШАНС. И за КЪСМЕТ или ИДИОТИ.
              Обясни ми тогава Просто в крайна сметка при инвестициите има един единствен репер за това дали са успешни или не и това е крайния резултат. Ако ще да си най-подготвеният човек на света, да ползваш най-логичната и правилна стратегия, не постигнеш ли резултат означава, че не си успял И в ей такива случки като с тоя токен се оказва, че някой, дето на пръв поглед изглежда като пълен кретен е спечелил. На мен ми изглежда безумно и не разбирам защо някой би влязал в такава търговия. Разбира се може да е случайно и повтаряемостта да доведе до съвсем друг резултат. Ама може и да не е, може тия хора да са усетили някакъв странен сантимент към такъв откровенно шеговит токен, да са преценили, че шегата е достатъчно яка за да привлече интерес. Кой знае Аз си признавам, че не разбирам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                .... - преди няколко години числата от тотото се паднаха точно един и същи в два поредни тиража. Шанса за това направо не съществува, няма как нормален човек да участва с точно същите числа като от предния тираж. И се оказа, че 5 или 6 човека са ударили шестици Направо паднах като го прочетох това, на пръв поглед явно има няколко пълни идиоти. Да, ама въпросните идиоти спечелиха шестици, а пък аз много умния (тото не играя всъщност) стоях, гледах и не вярвах. ...
                от това, дето си написал, разбирам, че НИЩО не си разбрал.
                НЕ става въпрос за ШАНС. И за КЪСМЕТ или ИДИОТИ.
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пирон Разгледай мнение
                  Стига къси.
                  Поне има какво да се скъсява.........откакто го пуснаха на каубойските борси някой милионери станаха от тези велики валути.

                  Коментар


                  • Значи от 8 000 когато се появи Бонвиван бях бик. На 17 200 писах, че пътят надолу става неудържим.

                    Слушайте батко си

                    Коментар


                    • Време е да продавате тази ценна “суровина”, биткойн. Може и по-късно, но защо да гълтате много вода като може малко, сега, на 10 000.

                      Няколко пъти предупреждавам да се разкарва. Първият път бяхме над 16 000, до колкото си спомням.
                      Last edited by Money; 30.01.2018, 23:32.

                      Коментар


                      • Стига къси.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от monopola Разгледай мнение

                          Разбира се И много добре разбирам какво имаш предвид, та даже и принципно съм съгласен с теб. Обаче нека ти разкажа нещо - преди няколко години числата от тотото се паднаха точно един и същи в два поредни тиража. Шанса за това направо не съществува, няма как нормален човек да участва с точно същите числа като от предния тираж. И се оказа, че 5 или 6 човека са ударили шестици Направо паднах като го прочетох това, на пръв поглед явно има няколко пълни идиоти. Да, ама въпросните идиоти спечелиха шестици, а пък аз много умния (тото не играя всъщност) стоях, гледах и не вярвах. От тогава се научих да не съдя толкова лесно хората. В повечето неща има някакъв нерационален момент. Та и с тоя токен така - мислим, че е мега глупост и то си е така. Ама пък въпросните мега кретени, дето са го купили са направили няколко стотин процента доходност за ден-два и то точно на този пазар в момента И все пак - смятам, че са олигофрени купуващите това
                          ок, прав си )
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Пирон - нямам идея да затварям "късите", мисля да ги оставя да се затворят сами т.е. няма да връщам от нищотата нищо.

                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • На 15000 написах за ходене до 8000
                              Преди 1-2 дена , написах , че копачките ще ги продавате на 50 %
                              После - хейтър / мейтър ..............
                              Напротив !
                              Месия съм !!

                              Коментар


                              • върви ли биткойна биткойнажиииииии и иииииики 10000

                                абе ви е не си спрахте да си губите парите по тия убиткоини . явно имате бая пара за губене . хахахахахах

                                ще ви я взема с кеффффффффффффф

                                Коментар

                                Working...
                                X