IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
    ...36000.. плюс ,минус 1000 усд е ниво което е окей за скъсяване ... вярно няма индикации на по големи графики но за едни 5-6000 усд за надоле може да се опита
    сбъркал съм върха само със 6000 усд.... ама като за волатилен instrument като БитKoina не е много
    Pip master

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Някой може ли да ми обясни, защо некадърникът Бойко борисов не купи биткойни през 2010, когато вървяха по 3 долара парчето? Ако некадърното правителство на герп тогава беше инвестирало от бюджета скромната сума от 1,5 милиона долара закупувайки 500 хиляди биткойна, при текущите цени сега, и при евентуално поскъпване на цената до 100 хиляди, гербаджиите можеше да разполагат с 50 000 000 000 долара ...
      https://profit.bg/kriptovaluti/balga...tkoyn-v-sveta/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
        Някой може ли да ми обясни, защо некадърникът Бойко борисов не купи биткойни през 2010, когато вървяха по 3 долара парчето? Ако некадърното правителство на герп тогава беше инвестирало от бюджета скромната сума от 1,5 милиона долара закупувайки 500 хиляди биткойна, при текущите цени сега, и при евентуално поскъпване на цената до 100 хиляди, гербаджиите можеше да разполагат с 50 000 000 000 долара ...
        Може и да си е купил за себе си - на него не му дреме за мен и теб

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          Някой може ли да ми обясни, защо некадърникът Бойко борисов не купи биткойни през 2010, когато вървяха по 3 долара парчето? Ако некадърното правителство на герп тогава беше инвестирало от бюджета скромната сума от 1,5 милиона долара закупувайки 500 хиляди биткойна, при текущите цени сега, и при евентуално поскъпване на цената до 100 хиляди, гербаджиите можеше да разполагат с 50 000 000 000 долара ...
          В момента няма правителство, което да купува биткойн, а какво остава пък някое да го е правило през 2010г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Тия работи с пиците са се случвали другаде, не в България.
            Ти ще ми кажеш. Макар и с понижен интерес следя тази понци-схема още откакто се е пръкнала, и все още помня. Прочети старите мнения по хардуерните форуми и ще се увериш.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              Глупости. Тогава маса народ ги копаеха в България. По спомен, с 1 карта за 600 лева се копаеха по 100-200 биткойна на ден. Копачите тогва си поръчваха пици и други дреболии срещу биткойни. По едно време помня, че нарочно му сринаха цената почти до нула, онези които бяха изкопали много, се подлъгаха, че това е краят му, и си разпродадоха всички койни на безценица. Чак след това започна шеметното изстрелване на бития койн.
              Тия работи с пиците са се случвали другаде, не в България. И биткойна стана известен като инвестиция чааак 2012-2013, когато цената му се мотаеше около $10, +/- дребни проценти. И когато 2014 стана първия екшън в рамките на година от $13 до $1200, оттогава почна истинския интерес. После спад до $170 и скатавка 3 години. После пак почти десетократно за година 2017 и после си знаете.
              Българите ако са ги копали 2010, дето казваш, освен нещо в Силк Роуд да са ги харчили за бело, друго не виждам
              Last edited by Kildirim_Bei; 11.01.2021, 12:15.
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                По това време в България, хората дето дори само са чували за биткойн, са се броели на пръстите на двете ръце.... макс плюс пръстите на двата крака
                Глупости. Тогава маса народ ги копаеха в България. По спомен, с 1 карта за 600 лева се копаеха по 100-200 биткойна на ден. Копачите тогва си поръчваха пици и други дреболии срещу биткойни. По едно време помня, че нарочно му сринаха цената почти до нула, онези които бяха изкопали много, се подлъгаха, че това е краят му, и си разпродадоха всички койни на безценица. Чак след това започна шеметното изстрелване на бития койн.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  Някой може ли да ми обясни, защо некадърникът Бойко борисов не купи биткойни през 2010, когато вървяха по 3 долара парчето? Ако некадърното правителство на герп тогава беше инвестирало от бюджета скромната сума от 1,5 милиона долара закупувайки 500 хиляди биткойна, при текущите цени сега, и при евентуално поскъпване на цената до 100 хиляди, гербаджиите можеше да разполагат с 50 000 000 000 долара ...
                  По това време в България, хората дето дори само са чували за биткойн, са се броели на пръстите на двете ръце.... макс плюс пръстите на двата крака
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Някой може ли да ми обясни, защо некадърникът Бойко борисов не купи биткойни през 2010, когато вървяха по 3 долара парчето? Ако некадърното правителство на герп тогава беше инвестирало от бюджета скромната сума от 1,5 милиона долара закупувайки 500 хиляди биткойна, при текущите цени сега, и при евентуално поскъпване на цената до 100 хиляди, гербаджиите можеше да разполагат с 50 000 000 000 долара ...
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      А в края на годината може би цена 470 000 - 620 000 за брой??
                      Такива цифри са невъзможни към настоящия момент, защото това означава капитализация от поне 10 трлн. долара при 700 млрд. в момента. Но 100к е ниво, което с много голяма вероятност ще видим, ако не тези година, то през 2022г.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение
                        Здравословна корекция! В края на месеца цена от 50к$ !
                        А в края на годината може би цена 470 000 - 620 000 за брой??
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Избърза Сега е
                          DAY -13.30%
                          WEEK +3.25%
                          MONTH +83.35%
                          Когато видиш MONTH: -10%, тогава
                          Е кво съм избързала. Аз сринах биткойна от как почнах да копам етери преди 3-4 дни. Още петък се видя тенденцията, че е надолу
                          Last edited by IvelinaJensen; 11.01.2021, 10:37.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            По добре да купувам земеделска земя - не могат да я откраднат, нито да произведат
                            Могат я откраднат, случвало се е, вече я произвеждат(повече от преди)
                            Койн само за хедж(без спекула),
                            повечето дето купуват, не купуват койни, а нещо съвсем друго.
                            Интересното в живота Винаги предстои, и ни остава да го очакваме и догонваме.

                            Коментар




                            • Слонска памет има този blockchain
                              Още помни транзакцията, с която подарих 0,01 BTC = $340,70 на Forex Master at investor.bg
                              Last edited by barbaron; 11.01.2021, 10:02.

                              Коментар


                              • Здравословна корекция! В края на месеца цена от 50к$ !

                                Коментар

                                Working...
                                X