IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
    Последните няколко часа за Биткойна са много силни. Отново чукнахме 58 000

    За тези, които ме бъзикат че купих на върха и в момента съм на загуба - това не е вярно. Едната покупка беше на на 52 940, а другата - на 53 500. Тоест и по двете нови покупки вече съм на печалба от поне 10% за няма една седмица.

    Доволен съм, че и тази корекция я оползотворих пълноценно.
    Visa стартира крипто сетълмент на стейбъл койн, което автоматично значи, че с 1 клик можеш да придадеш ликвидност на визата си със всякакво крипто през стейбъл койн. Общо взето това е новина, като за нови върхове. Аз, само че съм в Етери.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DeBeers Разгледай мнение
      Божков: Инвестирах в криптовалута и хунтата не успя да ми нанесе големи вреди

      https://www.dnevnik.bg/izbori_2021/2...ef=home_layer2
      Да, и аз го гледах това, въпреки, че съм противник на криптовалутите.

      Ясно е, че от това, кой спечели изборите, зависи бъдещето и как ще се развиват криптосите в България.
      Ако гербавите и тиквата пак останат на власт, крипто-валутите ще бъдат ограничени още повече, и вероятно всички изходящи преводи към крипто-борси ще бъдат забранени и криминализирани, защото гробаджиите и боко тиквата искат да контролират всички парични потоци, и да държат населението в подчинение.
      Ако гробарите бъдат изхвърлени от властта, тогава банките ще бъдат ограничени, а криптовалутите ще получат голямо развитие.

      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Аз хванах на 50700, даже благодарих на продавачите
        Хубаво е да се търгува с над 90% вероятност за печалба, но антибиткойнерите все още не могат да го осъзнаят този елементарен факт. Ако можеха - досега да бяха спечелили поне за една нова лека кола или най-малкото за луксозен подарък на собствената им жена - тя щеше да го оцени това.

        При моята жена се разминах евтино - сдоби се с нов робот да бръмчи по пода и да чисти прах и пепел, които всъщност ги няма. Да, ама тя се влюби в него и по цял ден го разнася из различните стаи и го пуска да бръмчи. Аз пък съм доволен, защото си вдигнах рейтинга в нейните очи.

        Иначе Биткойн инвестицията ми не е за да правя очи пред жената, а точно обратното - за да крия разни разходи за разни джаджи от жената. Едно време дори съществуваше един лаф сред моделистите - "всички жени знаят, че всеки един радиоуправляем самолет или хеликоптер струва точно 50 лева" ...... (..... с две нули по-малко).
        Last edited by Mateev; 29.03.2021, 15:12.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
          Последните няколко часа за Биткойна са много силни. Отново чукнахме 58 000

          За тези, които ме бъзикат че купих на върха и в момента съм на загуба - това не е вярно. Едната покупка беше на на 52 940, а другата - на 53 500. Тоест и по двете нови покупки вече съм на печалба от поне 10% за няма една седмица.

          Доволен съм, че и тази корекция я оползотворих пълноценно.
          Аз хванах на 50700, даже благодарих на продавачите

          Коментар


          • Последните няколко часа за Биткойна са много силни. Отново чукнахме 58 000

            За тези, които ме бъзикат че купих на върха и в момента съм на загуба - това не е вярно. Едната покупка беше на на 52 940, а другата - на 53 500. Тоест и по двете нови покупки вече съм на печалба от поне 10% за няма една седмица.

            Доволен съм, че и тази корекция я оползотворих пълноценно.
            Last edited by Mateev; 29.03.2021, 14:38.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

              А ако беше Paypal - за секунди. При това безплатно. Отдавна има алтернативи на банките и всичките стават много повече за тая работа от крипто.
              С тоз Paypal как ще иде жената в аптеката? Стига сте говорили глупости.
              Поста беше във фейса, жената беше качила само банкова сметка (както 90% от търсещите помощ) ти ми говориш за Paypal или подобни простотия от миналия век с глупави формуляри, данни, карти изисквания и лимити. Как може да сравнявате такива глупости с крипто вие наред ли сте???
              При крипто ако не си запознат сваляш една програма (портфейл) инсталираш и имаш адрес, който да пратиш и да получиш пари ако не момента то след няколко минути, няма ги тези изброени глупости и простотии формуляри и регистрации...нямааааа. Отделно ако се съберат повечко пари ще и блокнат акаунта да я питат откъде идват тези 20-30-50-1000 превода на час? А през туй време може да се гътнеш....
              Last edited by better; 29.03.2021, 11:34.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Ако беше крипто за минути щеше да има парите в телефона и да купи каквото е необходимо....
                А ако беше Paypal - за секунди. При това безплатно. Отдавна има алтернативи на банките и всичките стават много повече за тая работа от крипто.

                Коментар


                • Божков: Инвестирах в криптовалута и хунтата не успя да ми нанесе големи вреди

                  https://www.dnevnik.bg/izbori_2021/2...ef=home_layer2

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение
                    Барба, защо събота и неделя пада заплащането, изкопаните етери са с около 30% надолу без промяна в хашрейта ? Знаеш ли пул, където да го няма този проблем?
                    Вече не ми се занимава с пулове и конфигурации, затова съм на https://www.nicehash.com/
                    И се чудя даже как така навъртам за период 7 дни: средно €7.56 / 24 часа.
                    Предполагам - продават моя хешрейт на добра цена, пък и от Монерото на CPU пада по нещо

                    Сега съм предимно в облаците, ето тук: Just-Mining
                    и тук: BitFuFu

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Направих превода, но архаичните банки от аналоговата епоха докато се наканят (в случая Понеделник) човек може да се пресели на другия свят (да не дава Господ).
                      Браво. Чудесна постъпка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение


                        Интересното е че "електронното" им банкиране също не работи в неделя... т.е. то "работи", но най-рано парите могат да минат в понеделник, през работно време и ако не е някакъв друг празник.

                        Освен това независимо че се води "електронно банкиране", реално не е, защото работи и можеш да изпращаш пари само по време на работа на "физическата банка".

                        Всеки път като използвам "услугите" на банките, имам усещането че се връщам в каменната ера. И най-вселото е че "сегиз-тогиз" трябва да се ходи физически до банката за нещичко, независимо че уж имам всички "електронни услуги".

                        Иначе ако попиташ "математика", той ще ти каже, че банките "всичко могат" и че проблема е в "твоя телевизор"... т.е. твоята конкретна "услуга" или банка и тн.
                        Направих превода, но архаичните банки от аналоговата епоха докато се наканят (в случая Понеделник) човек може да се пресели на другия свят (да не дава Господ).
                        Last edited by better; 28.03.2021, 19:49.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Тези 53 Mh/s са за момента на снимката Постоянно се мени (смята се по броя на успешните хешове).
                          .
                          Пул: https://www.nicehash.com/my/mining/stats
                          Имат чудесен софтуер - QuickMiner, може да се избере мин., макс. или средно оптимизиране и софтуера избира съответни параметри на картата

                          За период 7 дни: средно €7.56 / 24 часа
                          Барба, защо събота и неделя пада заплащането, изкопаните етери са с около 30% надолу без промяна в хашрейта ? Знаеш ли пул, където да го няма този проблем?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                            Сега гледам, Майка на болно дете търси дарение спешно за лекарства, исках да пратя но средновековните банки от аналоговата епоха не работят днес. Ако беше крипто за минути щеше да има парите в телефона и да купи каквото е необходимо....

                            Интересното е че "електронното" им банкиране също не работи в неделя... т.е. то "работи", но най-рано парите могат да минат в понеделник, през работно време и ако не е някакъв друг празник.

                            Освен това независимо че се води "електронно банкиране", реално не е, защото работи и можеш да изпращаш пари само по време на работа на "физическата банка".

                            Всеки път като използвам "услугите" на банките, имам усещането че се връщам в каменната ера. И най-вселото е че "сегиз-тогиз" трябва да се ходи физически до банката за нещичко, независимо че уж имам всички "електронни услуги".

                            Иначе ако попиташ "математика", той ще ти каже, че банките "всичко могат" и че проблема е в "твоя телевизор"... т.е. твоята конкретна "услуга" или банка и тн.
                            Last edited by Xman1; 28.03.2021, 18:51.

                            Коментар


                            • Сега гледам, Майка на болно дете търси дарение спешно за лекарства, исках да пратя, но средновековните банки от аналоговата епоха не работят днес. Ако беше крипто за минути щеше да има парите в телефона и да купи каквото е необходимо....
                              Last edited by better; 28.03.2021, 19:47.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                                п.п. ето Xman1 говори за смарт контракт без да знае че от 30 години същото нещо се постига с електронен подпис и даже е вкарано в законодателството (тука не знам кога, но в БГ мисля че го има повече от 10 години като промени в законодателството).
                                А това тук постигаш ли го с електронен подпис?
                                Elrond is a blockchain protocol that seeks to offer extremely fast transaction speeds by using sharding. The project describes itself as a technology ecosystem for the new internet, which includes fintech, decentralized finance and the Internet of Things. Its smart contracts execution platform is reportedly capable of
                                15,000 transactions per second, six-second latency
                                and a $0.001 transaction cost.
                                Last edited by barbaron; 28.03.2021, 19:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X