IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

    Аха забравих,че си програмистче,и търгуваш ЕА.Чарта е от Интерактив със опцията МАХ.А пък ти с твоите индикаторчета си чертай каквито искаш графики.
    Нито съм програмист, Нито ти знаеш, какво е ЕА. Нито си наясно, какво е кендъл или бар. И какви са неговите характеристики. Явно отчайващо много е паднало нивото на този форум. Тези графики, като твоята, вярно ги измислиха програмистчета, които въобще не бяха в час с елементарни финансови параметри и традиционни параметри. Неудобни, неясни за анализ, с две думи отвратителни. Използват ги крипто борсите, и объркват така клиентите си. Това, което си пуснал е максимален количество информация, а не годишен период. Вероятно е на седмичен период, като гледам.
    Учете, бе, хора. Престанете да се излагате, като кифладжии, по форумите.
    Ето ти подобни на тоите графики. Но те не са ГОДИШНИ. ГОДИШНИ означава, че кедндъла/бара започва в 00.00ч. на 01.01. ХХХХг., и завършва в 23.59.59ч, на 31,12, ХХХХг..

    П.П. Предишните графики, са нещо много полезно. Този индикатор, за годишните свещи, бая трудно го намерих. Щото програмистите, не виждали смисъл, да пишат индикатор за годишен период. ))



    Last edited by SKP; 27.04.2021, 21:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
      ЕИБ ще пласират 100 млн. 2 годишни облигации на Етериум. После било понзи....
      По понзи от това здраве му кажи

      Дайде ми там 100 милиона в цифрички, па след 2 години ще видим.

      Па и това няма ограничения в копането.

      Може да си копаш колкото искаш бройки и да си ги раздаваш назаем или по-скоро връщаш.
      Last edited by mathematician; 27.04.2021, 20:31.

      Коментар


      • Технически анализ за биткойн спекуланти https://www.youtube.com/watch?v=kRcSrckpsbs

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
          .
          Не те бъзикам. Горе явно си пише месечна. А индикатор чертае, по месечните кендъли годишните. Първоначално ме учуди реакцията ти. Но сега като виждам каква графика, си пуснал за златото, ми става ясном че въобще не си в час, какво е годишна, месечна и седмична графика. Твоята за златото, също е от по-малък период. Всеки, който активно търгува, ще ти го каже.
          Ето ти и ГОДИШНИ кендъли на златото. Твоите не са годишни. Има разлика, нали?

          Аха забравих,че си програмистче,и търгуваш ЕА.Чарта е от Интерактив със опцията МАХ.А пък ти с твоите индикаторчета си чертай каквито искаш графики.
          "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

            Ти явно си се объркал,или се опитваш да ми пишеш на въпреки,та се изхвърляш като чи..я на мокър вестник Чел съм ти постове и в други форуми,не се прави на умник.Това е месечна графика,а не годишна,която се търси
            .
            Не те бъзикам. Горе явно си пише месечна. А индикатор чертае, по месечните кендъли годишните. Първоначално ме учуди реакцията ти. Но сега като виждам каква графика, си пуснал за златото, ми става ясном че въобще не си в час, какво е годишна, месечна и седмична графика. Твоята за златото, също е от по-малък период. Всеки, който активно търгува, ще ти го каже.
            Ето ти и ГОДИШНИ кендъли на златото. Твоите не са годишни. Има разлика, нали?


            Коментар


            • ЕИБ ще пласират 100 млн. 2 годишни облигации на Етериум. После било понзи....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Я покажи годишната на златото
                Click image for larger version

Name:	Screenshot_6.jpg
Views:	1
Size:	57.2 КБ
ID:	3752678
                За последните двадесет години
                Двадесет годишен тренд
                За сравнение между тази шитня,биткойна и златото не може и дума да става дори графично погледнато
                Last edited by bokogega; 27.04.2021, 19:35.
                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  А Мъск лъже
                  Мъск взе ли да продава Теслите в биткоини?

                  Питам за един приател тука?

                  Надявам се, някой ден да разбереш разликата между реклама и реалност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Ей ви го златото, не мое си избиете таксите за съхранение

                    https://casebitcoin.com/
                    Така е за стойностните неща трябва да се плаща.Кой примерно плаща застрахова за голф тройка например
                    Безплатният обяд е в капана за мишки само,всичко друго се плаща
                    "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                      Тази харесва ли ти?

                      Ти явно си се объркал,или се опитваш да ми пишеш на въпреки,та се изхвърляш като чи..я на мокър вестник Чел съм ти постове и в други форуми,не се прави на умник.Това е месечна графика,а не годишна,която се търси
                      "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Не - всички са на загуба, защото това е:
                        Пирамида, Понци схема, Балон, Въздух, 0, Нищо, А Мъск лъже
                        ... а аз и ти си играеме на синьо-розово влакче
                        https://mempool.space/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                          Би ли обяснил как всеки ще е на печалба като тука няма добавена стойност, а само преразпределение.

                          За да е някой на печалба, друг трябва да е загубил.

                          Е Мъск се хвали че продал коини и спечелил 100 милиона.

                          Нали се сещаш, че някой друг ги е загубил?
                          Не - всички са на загуба, защото това е:
                          Пирамида
                          Понци схема
                          Балон
                          Въздух
                          0
                          Нищо
                          А Мъск лъже

                          Коментар


                          • [QUOTE=barbaron;n3752562]
                            Имам и по-стари
                            Ето тези, те са във Франция, и за тях гарантирам, но сега продават скъпо
                            https://www.just-mining.com/en/regis...sor=MAm3ZnXJ6B

                            Имах и при ScryptCube, и при Sesterce
                            И на двете места плащаха коректно, а когато спряха дейността поради въвеждането на нови, по-сложни закони,
                            ни изплатиха цялата инвестиция и натрупаните ни печалби
                            ================================================


                            При тези и аз имах, изплатиха ми всичко, вероятно въведоха някакви регулации. Доколкото си спомням бяха в Ирландия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Аве Спамер, стига си спамил с лъжи ВСЕКИ ВЛЯЗАЛ ПРЕДИ 15,02,2021 е на ПЕЧАЛБА! ВСЕКИ!
                              Моля админите спрете го този човек!!!
                              Би ли обяснил как всеки ще е на печалба като тука няма добавена стойност, а само преразпределение.

                              За да е някой на печалба, друг трябва да е загубил.

                              Е Мъск се хвали че продал коини и спечелил 100 милиона.

                              Нали се сещаш, че някой друг ги е загубил?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vladi666 Разгледай мнение

                                Понци клиенти..Понци ферми...Понци борси..и ти- Понци форумеца ))))))
                                Аве ти нали обеща, че няма да пишеш вече тук!

                                Коментар

                                Working...
                                X