IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биткойн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от simo.smo Разгледай мнение
    Наистина ли трябва да го обяснявам?

    Ще се срещнеш на живо с някой миньор и той ще ти продаде биткойните, които искаш, без банки и простотии.
    Ами като е толкова лесно направи го. То миньори на път и под път.

    Коментар


    • Жимков, трябва чавка да ми е изпила акъла, че да възложа на невръстеник като теб да ми проектира къщата или офиса.
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Жимков, един съвет от мен. Ако видиш някой да пише нещо и да използва много имотикончета да знаеш, че не е добре с нервите!
        Фори, казах ти вече, че имаш нужда от специализирана помощ , толкова си се изнервил, че имоциите ти избиват и почваш много да се излагаш
        Освен ако тук става дума не за нерви, а за обикновена неграмотност, де
        Във всеки случай едно от двете е

        Фори как е курса днес? Минахте ли 200 ?
        Last edited by Jimmy; 13.06.2013, 16:28.
        Don't work hard, work smart!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Там откъдето ги четеш тези неща са с давност поне 1-2 години. В момента никой нормален човек не би инвестирал във видеокарта за да копа биткойни. В момента това се прави със специализирани чипове. Това сме го говорили поне 100 пъти в тая тема...
          Сега сигурно ще кажеш, че и ти копаеш със специализирани чипове, така ли?
          Може ли да качиш във форума поне една снимка на платформата ти за копаене на биткойни, за да ни убедиш в това?
          Защото, малко не ти вярваме.
          Last edited by Frosty; 13.06.2013, 11:59.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от I Разгледай мнение
            Има доста по-професионални АТМ биткойн машини:
            http://www.youtube.com/watch?v=ZqEdBCKFPAo

            Проблемите с тях не са технически. Законодателни са. Не е известен статута на биткойн - дали е валута или стока. Ако е валута то БНБ трябва да я включи в своя бюлетин за ежедневен фиксинг. Ако е стока, макар и в цифров вид, при всяка продажба ти трябва да начисляваш 20% ДДС.

            Това е един класически пример, как законът започва да действа като спирачка пред развитието на технологиите! Знаем от многото исторически примери, че ако законодателите прекомерно се забавят то развитието става чрез скок, тоест чрез революция вместо чрез еволюция!
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Bitcoin ATM machine

              Bitcoin ATM machine - http://community.namecheap.com/blog/...un13Newsletter
              Attached Files

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                живееш в някаква паралелна реалност, в някакъв си твой, измислен свят - аз никога не съм се оплаквал, нито съм обвинявал някой за доходите ми, имаш халюцинации, това не е добър симптом
                Излез малко от нет-а, виж реалността, подишай чист въздух - може да се разминеш и без лекарства
                Жимков, един съвет от мен. Ако видиш някой да пише нещо и да използва много имотикончета да знаеш, че не е добре с нервите!
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                  Жимков, аз използвам само един псевдоним, не съм като теб с няколко.
                  Форка, няма нужда да приписваш собствените си действия на други хора, много е елементарно и веднага си личи

                  Не виждам скоро строителния сектор да излезе от кризата.
                  не е като по време на имотния балон, но за читавите специалисти винаги има задачки, немай грижа

                  Иначе ще продължаваш да се чешеш по главата и да обвиняваш такива като мен за кризата и за падащите ти доходи.
                  Фори, май наистина трябва да потърсиш специализирана помощ - живееш в някаква паралелна реалност, в някакъв си твой, измислен свят - аз никога не съм се оплаквал, нито съм обвинявал някой за доходите ми, имаш халюцинации, това не е добър симптом
                  Излез малко от нет-а, виж реалността, подишай чист въздух - може да се разминеш и без лекарства

                  Айде със здраве, аз отивам да си пия питието, Форка
                  Last edited by Jimmy; 12.06.2013, 18:40.
                  Don't work hard, work smart!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                    Forex Master
                    регистриран на 21 Май 2007 г., Мнения: 12,929

                    Jimmy
                    регистриран на 19 Август 2005 г, Мнения: 1,009
                    Жимков, аз използвам само един псевдоним, не съм като теб с няколко.

                    Не виждам скоро строителния сектор да излезе от кризата. Сигурно доста горчивина си насъбрал? Всяка мода с времето си. Трябва да се преквалифицираш. Иначе ще продължаваш да се чешеш по главата и да обвиняваш такива като мен за кризата и за падащите ти доходи.
                    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Какво проектираш, Жимков?
                      Сгради, съоръжения ..., средата, в която живеем, Фори, това проектирам.
                      Да, квалификацията ми не е от тия неща, които сега са на мода - БА, право, PR, финанси, социология и пр. ... , но винаги ще има нужда от нея


                      Как ти остава време да проектираш, като по цял ден киснеш в това форумче?
                      Фори, покрай тия виртуални валути, пак нещо губиш връзка с реалността, почвам леко да се притеснявам за теб

                      Forex Master
                      регистриран на 21 Май 2007 г., Мнения: 12,929

                      Jimmy
                      регистриран на 19 Август 2005 г, Мнения: 1,009

                      Форка, аз за почти 8 години в "това форумче" имам хиляда мнения, а ти за 6 години - 13 хиляди.

                      Та кой, викаш, кисне по цял ден в "това форумче", а Форка?
                      Last edited by Jimmy; 12.06.2013, 15:40.
                      Don't work hard, work smart!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                        Проектант съм
                        Какво проектираш, Жимков? Как ти остава време да проектираш, като по цял ден киснеш в това форумче?
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Каква професия имаш, Жимков?
                          Проектант съм, Фори, инженер-проектант.
                          Don't work hard, work smart!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                            Аз си имам професия, всеки божи ден клиенти ми се доверяват за моята експертиза и така изкарвам хляба си.
                            Аз не разчитам на това да си купя днес акции, злато, биткойн, лайткойн или шиткойн, които утре да поскъпнат, та аз да изкарам някаква печалба.
                            Доходите ми са от професията ми, не разчитам на търговийка.
                            Каква професия имаш, Жимков?
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Фори, ти едно нещо не можа да вденеш, ама то е разбираемо

                              Аз си имам професия, всеки божи ден клиенти ми се доверяват за моята експертиза и така изкарвам хляба си.
                              Аз не разчитам на това да си купя днес акции, злато, биткойн, лайткойн или шиткойн, които утре да поскъпнат, та аз да изкарам някаква печалба.
                              Доходите ми са от професията ми, не разчитам на търговийка.

                              Така че просто тук няма от какво да се разлютя

                              Могат да се изнервят такива като теб, които чакат биткойна или шиткойна да станел "хиляди долари", както се пишеше в тая тема не много отдавна.
                              Май точно ти беше, който се притесняваше как само няколко дни ще остане койна под $200
                              Май месеци от тогава минаха, а Фори?
                              Пък койна все така си е под $200.

                              А, сега погледнах - то не само че бил под $200 , ами даже под $150, че и под $120
                              Тока че, Фори, по-добре виж си намери някаква професия да ти дава хляб, вместо да чакаш биткойна да стане хиляда долара или златото 5хиляди, та да се видиш и ти с някой лев, щото иначе ще ти мине живота в стрес, чакане и висене в интернет.

                              Айде със здраве!
                              Last edited by Jimmy; 12.06.2013, 14:42.
                              Don't work hard, work smart!

                              Коментар


                              • Жимков, много си се разлютил, че проспа времето когато можеше да си купиш биткойни по-евтинко... Но, както са казали хората по-добре късно отколкото по-късно!
                                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                                Коментар

                                Working...
                                X