IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • stabwound, нема фил- мил, има немил- недраг. В случайни произведения е описано как българи са се подвизавали като такива извън родината си.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Български русофил означава българофоб и поставяне на Русия като родина, въпреки че нямате нищо руско във вас. Русофилите са хора дето се облагодетелстваха при управлението на правешкият селянин Тошко живков. Бяха спуснати на сладка служба от партята и се молят отново за тези времена.

      За българският русофил Русия е на първо място а България е просто територия която трябва да бъде присъединена към майка Русия.

      Но за руснака българският русофил е просто един глупак, роб

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

        За зелена карта не съм и няма да го направя. Аз не съм роб като теб. Твоята мечта е да си роден с Масква но за жалост си роден в България и руснаците пет пари не дават за теб. Имаш шанс да се докажеш на Путкин като постъпиш доброволно при опълченците в Донбас. Мога да ти уредя самолетен билет към Донбас да се биеш срещу джендърите. Или си един клавиатурен плъх не смеещ да отиде в Донбас да защити режима?
        хаха.....ти си един неуспял краварски роб , дето сега троли в инвестора поне под три профила с надежда Херо да та забележи и да ти даде зелена карта , щото в САЩ се надяваш на нов живот и да ти дадат ново жилище - кашон под моста. Иначе много се пениш срещу руснаците но не ти стиска да направиш нещо реално и да покажеш какъв си мъж. Смелостта ти стига само анонимно да чешиш клавиатурата като тролиш по лошите руснаци ........
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

          точно!!
          и си в грешка - Американофил значи Българофоб !
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

            Не ти личи ....... ти си стопроцентов нереализиран кандидат за зелена карта кат те гледам....и затова напъваш да тролиш из нета та дано от козяк те забележат най-после ....
            За зелена карта не съм и няма да го направя. Аз не съм роб като теб. Твоята мечта е да си роден с Масква но за жалост си роден в България и руснаците пет пари не дават за теб. Имаш шанс да се докажеш на Путкин като постъпиш доброволно при опълченците в Донбас. Мога да ти уредя самолетен билет към Донбас да се биеш срещу джендърите. Или си един клавиатурен плъх не смеещ да отиде в Донбас да защити режима?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

              Няма как да не припомним на всички за мечтите на някои нашенци едновременно да са хем капиталисти, хем партизански внуци.
              Не забравяй, че русофил значи българофоб.
              точно!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                Роденят роб за цял живот остава роб.
                Виж тук си прав ....до 1990 беше роб на руснаците , след 1990 със същата любов стана роб на краварите ....гнусна история

                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение


                  ... каквото мечтая съм го постигнал, аз съм горд Българин и не искам да съм роб на северно мексико за разлика от теб ....
                  СЕВЕРНО МЕКСИКО... ха-ха, много добре казано!
                  Last edited by RUBLA; 25.01.2022, 11:46.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    Моята родина е България щото искам да сме силна и независима държава , а явно твоята родина е Северно Мексико защото се късаш да се натискаш да сте краварски роби !!!
                    Няма как да не припомним на всички за мечтите на някои нашенци едновременно да са хем капиталисти, хем партизански внуци.
                    Не забравяй, че русофил значи българофоб.
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical

                      Ти мечтаеш да си цървул на некой пиян руснак. Сигурно и ти си пияница като тях
                      ... каквото мечтая съм го постигнал, аз съм горд Българин и не искам да съм роб на северно мексико за разлика от теб ....
                      Last edited by RUBLA; 25.01.2022, 11:44. Причина: Спазвайте добрия тон!
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                        Не на мен не ми пука за САЩ но повече не ми пука за Русия
                        Не ти личи ....... ти си стопроцентов нереализиран кандидат за зелена карта кат те гледам....и затова напъваш да тролиш из нета та дано от козяк те забележат най-после ....
                        Last edited by markov; 25.01.2022, 10:27.
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                          Моята родина е България щото искам да сме силна и независима държава , а явно твоята родина е Северно Мексико защото се късаш да се натискаш да сте краварски роби !!!
                          Твоята родина е Русия на путкин. Защото се управлява от режима. Ти си особен индивид който обича да е роб на някой господар. АКо го нямаше путкин надали щеше така да обичаш Русия. Като се смени там режима ще се прехвърлиш към новата ти родина Китай.

                          Роденят роб за цял живот остава роб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                            А твоите родители американци ли са? САЩ ли е твоята роодина?
                            Не на мен не ми пука за САЩ но повече не ми пука за Русия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                              китай ЗАПЛАШИ "северна монголия" да не мърда от където е ЗА ДА НЕ провали Олимпиадата.
                              джуджето е на ход за ВОЕННИ ДЕЙСТВИЯ

                              тик так тик так
                              хахахаха........фантазията ти е голяма работа ша знаеш
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                                +1 Те и българската не знаят.
                                Така е.Проф. Иво Христов/роден е в СССР/ каза-големият проблем на русофобите и на русофилите е,че не познават добре тезата която защитават.

                                Коментар

                                Working...
                                X