IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • better. може да се окаже че износа им не е бил един трилион и нещо на година, може да е бил 3 трилиона. Просто олигарсите са оставяли много пари в западни банки, но пък им арестуваха много малко.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Само централната банка на Русия е загубила за 3 месеца война $ 60 млрд. Ако са блокирани към 320 млрд. значи на Банк России остават към 260 млрд. на разположение. С този темп на харчене, дори да не се засили, Русия ще се върне десетилетия назад. Разходите, колкото да ги свива са постоянни, а приходите и падат. Февруари догодина, за 1 година война, Банк России ще разполага само с $ 60 млрд. резерв, а само 3 месеца по-късно (до 1 г.) ще има пълна финансова имплозия.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

        Копейкините........ навсякъде са
        Не се нерви, ще си съсипеш празника.

        U.S. Embassy Sofia:

        Правата на #LGBTQI+ хората са човешки права! Вярваме, че способността да упражняваме човешките си права никога не трябва да бъде ограничавана въз основа на сексуална ориентация, полова идентичност, себеизразяване или полови характеристики. През юни отпразнувайте заедно с нас Месеца на Pride! #ГордиДаБъдем #SofiaPride

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          сигурен съм, че докарват по някой ръждив цент
          Копейкините........ навсякъде са

          Коментар


          • Руския износ към ес е бил 400 млрд за год. След ембаргото ще могат да изнасят само 10% към ес.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение
              Толкова много експерти.......ако можеха да печелят пари от празнодумието си, едва ли щяха да пишат тук!
              сигурен съм, че докарват по някой ръждив цент
              препоръка е

              Коментар


              • Толкова много експерти.......ако можеха да печелят пари от празнодумието си, едва ли щяха да пишат тук!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  Учениците в Англия не са оцеляващият човек
                  Представи си че холандците спрат добива на газ в грьонинген

                  Коментар


                  • ЕС възнамерява да въведе забрана за застраховане на танкери, превозващи руски петрол. Малко компании ще желаят да транспортират петрол без застраховка. Тази мярка, въведена по-рано срещу Иран, вече показа своята ефективност.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
                      Като ще си говорим за извратеният, психично болен, разпадащ се западен свят - Would you eat bug bolognese? Primary school children in Wales could be offered EDIBLE INSECTS including mealworms and crickets as scientists urge the next generation to embrace eco-friendly meat substitutes Ще дават червеи за храна на децата в училище.
                      другата тенденция е храна от лаборатории
                      надявам се до тогава да не изневерим на традициите и да сме последни и в тая работа
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

                        Мда когато бях млад и живеех в съветската ссфера на вляние се чудех как са оцелявали родителите ми които когато са били млади са живеели в неруската сфера на влияние. След като дойде и моя ред да ме преместят от съветската сфера на влияние в другата от личен опит се убедих че и в едната сфера и в другата сфера общо взето се живее не лошо. Горе доло както си го описал. Има известен проблем по време на преходния период. Например между 44 и 60-та година в БГ се живее не много добре, от гледна точка на възможните репресии. Обаче и след 89 до към 2000-та година пак се живееше не много добре от гледна точка на репресиите - мутренските репресии.
                        Като чета написаното от теб оставам с впечатление че какво е било до 89-та само сиго слушал, а какво е било след 89 май не си го преживявал лично. Целия ти смислен житейски опит е в комфортните години след 2000-та. Но това не е достатъчно.
                        Оценката, къде и кога се е живяло и живее по-добре е дадена от милиони българи, които са отишли на запад (не на изток), а не от няколко(един) анонимни форумни герои. Оценката я дават милионите граждани на страната победителка във ВСВ, бършейки задниците на пенсионерите от страната, загубила войната.

                        Само паразитиращ организъм не би го разбрал това. Ама разни хора, разни идеали.
                        Last edited by mitaka7; 31.05.2022, 21:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение

                          В „Оцеляване на предела“ водещият Беър разкрива своите методи за оцеляване насред дивата природа, само с помощта на манерка вода, ножче, понякога кремък и дрехите на гърба си, като основната му грижа е намирането на храна и вода.
                          Учениците в Англия не са оцеляващият човек

                          Коментар


                          • Обявяването на ембаргото събори днес цената на петрола с 5.7 %
                            Last edited by Jay Gould; 31.05.2022, 21:40.
                            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                              Родителите ми, бабите и дядовците ми са живели в руската сфера на влияние. Освен, че са били млади и че е имало нищожна битова престъпност, други позитиви не изтъкват.
                              Вложих десетилетия от живота си да стана добре платен специалист, с добро момиче до себе си, малко, но верни приятели, количка нов внос и две почивки годишно. Вложих себе си, за да имам спокоен и достоен живот, в който с труда си допринасям за обществото, а в него аз се чувствам добре (с всичките му минуси).

                              Не желая да дойде най-простия доносник на квартала и да ми отнеме всичко, защото е верен на Рассия, пък акъл няма за 5 стотинки.
                              Мда когато бях млад и живеех в съветската ссфера на вляние се чудех как са оцелявали родителите ми които когато са били млади са живеели в неруската сфера на влияние. След като дойде и моя ред да ме преместят от съветската сфера на влияние в другата от личен опит се убедих че и в едната сфера и в другата сфера общо взето се живее не лошо. Горе доло както си го описал. Има известен проблем по време на преходния период. Например между 44 и 60-та година в БГ се живее не много добре, от гледна точка на възможните репресии. Обаче и след 89 до към 2000-та година пак се живееше не много добре от гледна точка на репресиите - мутренските репресии.
                              Като чета написаното от теб оставам с впечатление че какво е било до 89-та само сиго слушал, а какво е било след 89 май не си го преживявал лично. Целия ти смислен житейски опит е в комфортните години след 2000-та. Но това не е достатъчно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 77 Разгледай мнение
                                Пращай в Оксфорд, пращай...
                                Да видим какво поколение ще създадат изпратените и дали изобщо ще създадат.
                                Как "какво"? Като него, какво друго да създадат.

                                Коментар

                                Working...
                                X