IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • самолети имат, ама таратанци
    още 2004 започнаха програма да подменят старите туполев с бойнг и еърбъс, която към края на 2021 все още не беше изпълнена на 100%
    повече от половината от новите хвърчила са на лизинг, но и това е нормално и няма кой-знае какво значение. как и кой ще обслужва еърбъсите??
    ама какво ти тука някав си самолетен бизнес..., голяма работа 40 хил от аерофлот ще отидат на помощи..., хората плетат нов световен ред, пръстена на анакондата, захвата на златната рубла..., а вместо самолети в небето ще хвърчат ракети...


    Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Пълно друг път. Самолети имат техни, дет не ги пускат никъде навън.
    Last edited by barovec; 05.06.2022, 01:20.

    Коментар


    • better, показват площадките с коли на дилърите им, нямало кой да ги купи. Перални имат, май са по евтини отколкото в България. Видя ли пералните.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • mikomikov, нали Байдън каза че ще влязат, това защо са влезли въобще като въпрос си има отговор - Байдън каза !
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          better, пълни са с коли, не ми се търси да покажа колко са задръстени дилърите им, всичко е натъпкано догоре със стока. За самолетите не знам, но май имат техни и това не им е проблем.
          Пълно друг път. Самолети имат техни, дет не ги пускат никъде навън.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

            Аре ве, ЕС и НАТО нахлуха в Украйна.

            Не само нахлуха, но застанаха на границата с Русия.

            Още ли не си разбрал това? Основна причина Джуджака да води война (операция - или каквото там си избереш)

            Не го оправдавам, но това са си негови решения - на една от трите световни сили.

            Кое не е ясно от това?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

              Аре ве, ЕС и НАТО нахлуха в Украйна.
              А, слепите не виждат, че в Украйна живеят 11млн. руснаци

              Коментар


              • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                Аре ве, ЕС и НАТО нахлуха в Украйна.
                Няма смисъл да ти повтарям, нямаш капацитета да разбереш.

                Коментар


                • briko, иди ти където си избереш, може при Путин, може при Зеленски. А може да се окаже че не е толкова същественно, различно.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                    МУАХАХАХАХААХАХАХАХХХХХХ ! ! !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      И аз съм добре, но първо се доверявам на себе си и на българите..нещо ми издишат ЕС. Ти погледни че Америка доста е притисната с това евро, не може да си обезцени долара и да си ускори икономиката, дълговете се трупат а те са като воденичен камък на врата на бегач, и Америка си губи позицията, разбира се че опитват да се измъкнат.
                      Ако си много притеснен БЯГАЙ към Путлер там е спокойния живот, само да не те мобилизира към фронта.

                      Коментар


                      • И аз съм добре, но първо се доверявам на себе си и на българите..нещо ми издишат ЕС. Ти погледни че Америка доста е притисната с това евро, не може да си обезцени долара и да си ускори икономиката, дълговете се трупат а те са като воденичен камък на врата на бегач, и Америка си губи позицията, разбира се че опитват да се измъкнат.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Запалиха я други, пич.
                          Аре ве, ЕС и НАТО нахлуха в Украйна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение

                            Аз съм добре Ама теорията ти издиша, към момента ЕС е силна организация против Путлер и войната, която запали.
                            Запалиха я други, пич.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              briko, не се случва защото тези от Брюксел се опъват, не искат да се уволняват. Не знам какво ти издиша.
                              Аз съм добре Ама теорията ти издиша, към момента ЕС е силна организация против Путлер и войната, която запали.

                              Коментар


                              • briko, не се случва защото тези от Брюксел се опъват, не искат да се уволняват. Не знам какво ти издиша.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X