IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

    Не вярвам ! Способни са на каскадьорски сцени А и 15 са нищо за замисления план
    За 15 човека умрели - няма проблем явно за плана, а мен ме боли, нищо, че са руснаци. А ако умрат 15 милиона, вече ще бъде ли неприемливо или пак не ви пука?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

      Само дето умряха 15 пилоти, ама няма проблем.
      Това е малка капка в сравнение с ЕДИН МИЛИОН снаряда, които ще им се изсипят на главите през следващите месеци.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

        Е на това ще кажат, че е лъжа. Тоест или пригожин лъже, или че не е казвал такова нещо.
        А бе не знам как са стреляли по армията, но имаше до СВО 110 убити деца, след това- до сега мисля че са около 160

        Коментар


        • Голяма и тежка мъка е на евроатлантиците и САЩ, че Бай ти Ганя не кълве на евроатлантческата въдица и опашатите лъжи, които му представят. Мъка ви казвам, мъка! В САЩ са особено огорчени от тая работа. Чак наляха пари в грантояди, да ни обучавали на "медийна грамотност". Тоест - като кажат, че Зеленски или Пригожин са в Кремъл и току-що арестуват Путин, да вЕрваме, а не да се подиграваме и да ги наритваме в социалните мрежи журналята и анаЛлизаторите. Представете си един Минджев от Миндя или Глисти от Варна колко са огорчени, че Бай Ганя не само, че не им вярва, ами пълни мрежата с разсъждения за разпада на психиатричната помощ у нас, предлага консервативни начини на лечение като поливане със студена вода и електрошок и т.н. Сами видяхте на видео Глисти в какъв нервен срив се намира съществото. Човешко ли е, питам? Трябва да бъдем по-добри и да се погрижим за депресираните и изтрещели евроатлалнтици. А не да се гаврим с тях, да си знаете!

          Та да се върна на темата - медийното неразбиране на Бай Ганьо. Аз, като една Ганьовица, с гордост заявявам, че когато БТВ и НОВА кажат "Добър ден", винаги със съмнение проверявам дали е достоверен този факт. Естествено, когато изобщо си направя труда да ги отразя или ми попаднат в потока от новини. За по-сериозни въпроси от снасянето на кокошките и метеорологичната прогноза, изобщо не им се връзвам. За голяма евроатлантическа мъка, обикновено моите прогнози, а не техните, се оказват верни и правилни.


          А сега "Отровено общество" ще ни ограмотява. Ай, сиктир, бе! Да си го кажа и по-възпитано и културно - благодарим, значи, за вниманието, ама си дръжте ограмотяването и стойте по-далеч от нас. Ние грантове не ядем и няма да ви вярваме. По-скоро вас ще изядем с парцалите, когато му дойде времето.

          Българският народ има много кусури. Но има и черти, които ни помагат не само да оцелеем, но и да вземем правилните решения. И най-добрата черта е, че на всяка заповед казваме: "А, бе, ти ли шА ми кажеш кво да прая!".

          Та, "Отровено общество" да се задави с грантовете, значи! Ако медиите продължават по същия начин, накрая дори рекламите никой няма да им гледа.

          Елена Гунчева

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Баце, за разлика от вчерашния път до Москва, в Полша има действаща бойна авиация, както и артилерия. Колоната на музикантите ще има 30 минути живот на полска земя.о
            На времето имах колега украинец искаше да си купи фабрика за спагети и да се мести в беларус. Та този човек беше участвал в афганистанската война- имаше 3 дупки по тялото си. И той казваше- виждал ли си американски филм в който войниците като влязат в селото и избиват всички- е така бяхме и ние. Необходимо е време за да свикне човек с кръвта и с убийствата. Така че вагнеровци ще имат доста по дълъг живот от твоите 30 минути. Отделно че сега назначават кьораво и сакато в полската армия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

              Само дето умряха 15 пилоти, ама няма проблем.
              Не вярвам ! Способни са на каскадьорски сцени А и 15 са нищо за замисления план

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                Киевският режим, който днес потвърди истинската си същност, твърдейки, че украйна има ползи в случай на пълноценна гражданска война в РУСИЯ сега изглежда много разочарован и обезсърчен. Русия отново доказа най-високата си гражданска зрялост и съзнание.
                Само дето умряха 15 пилоти, ама няма проблем.

                Коментар


                • Киевският режим, който днес потвърди истинската си същност, твърдейки, че украйна има ползи в случай на пълноценна гражданска война в РУСИЯ сега изглежда много разочарован и обезсърчен. Русия отново доказа най-високата си гражданска зрялост и съзнание.













                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
                    „ЧВК Вагнер може да започне офанзива срещу Киев от Беларус.“ Вчера на 200 км от Москва, днес на 150 км от Киев.
                    Ами лани пробаха, Баце. И бегаха насрани. Нека пак да пробват, тоя път ги чакат и няма измъкванката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение

                      Не мисля че съм длъжен да давам обяснение .Също така не мисля че трябва да пиша ежечастно и ежеминутно за да ме одобри някакъв
                      А бях на Р. Д. . Можеше ли , или трябваше да не ходя и да пиша тук
                      На мен може ли да се обясниш, аз съм унгарец, мразим Сорос. Държа си на страната, не ходим другаде. Ти откъде пишеш, от Русия ли?

                      Коментар


                      • „ЧВК Вагнер може да започне офанзива срещу Киев от Беларус.“ Вчера на 200 км от Москва, днес на 150 км от Киев.













                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                          Ти стана много активен бре? Къде беше вчера до 21:45? Чакаше да видиш какво ще стане, а?
                          Не мисля че съм длъжен да давам обяснение .Също така не мисля че трябва да пиша ежечастно и ежеминутно за да ме одобри някакъв
                          А бях на Р. Д. . Можеше ли , или трябваше да не ходя и да пиша тук
                          Last edited by X_Y; 25.06.2023, 17:11.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                            Ти стана много активен бре? Къде беше вчера до 21:45? Чакаше да видиш какво ще стане, а?
                            Как къде, естествено Кондореса Бацева е заработвала пред министерство на земеделието.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агро Разгледай мнение

                              Е на това някои червени тролчета ще кажат, че е лъжа. Тоест или пригожин лъже, или че не е казвал такова нещо.
                              Вутина вече каза, че всеки можел да си говори каквото си иска. Демек като ни е изгодно - Пригожин казва истината. Като не ни е - Пригожин лъже.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                                Пригожин каза цялата истина в Русия за войната в Украйна.

                                Част от изявлението:

                                "Украинската групировка атакуваше нашата армия, ние атакувахме тяхната. Нищо уникално не се случи преди 24 февруари 2022 г. Тази групировка не бомбардираше Донбас през тези 8 години, единствено разменяше обстрелвания с руската армия.

                                "От 2014 до 2022 г. Донбас бе плячкосван. Той бе плячкосван от различни хора, някои от президентската администрация, други от ФСБ, трети от олигарси като Курченко (Серхий Курченко - украински прокремълски бизнесмен, обявен за издирване от Украйна след март 2014.). Те ограбваха парите на хора от Донбас в непризнатите територии на ДНР и ЛНР. (...) Донбас бе идеалното място да се крадат пари - първо Сурков (Владислав Сурков - съветник на Путин от 2013 до 2020 г.), после Козак (Дмитрий Козак - зам.- шеф на кабинета на Путин). ФСБ също разполагаше с цяла йерархия от генерали".
                                Е на това ще кажат, че е лъжа. Тоест или пригожин лъже, или че не е казвал такова нещо.
                                Last edited by X_Y; 25.06.2023, 17:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X