IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение
    СЛАВА НА РУСИЯ !!!! СЛАВА НА ПУТИН !!!

    Новият поздрав е слава на украйна в състава на русия

    Къде е барби, вчера много се беше ентусиазирал че ще падне путин, чак сантиметрите на пътя до москва мереше, а днес го няма никакъв

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Сибирския Бръснар Разгледай мнение



      СЛАВА НА ....... !!!! СЛАВА НА ....... !!!
      СЛАВА НА БЪЛГАРИЯ!!!!!
      Last edited by X_Y; 25.06.2023, 19:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

        При положение, че украинците дават живота си И за да я има независима България, мисля, че въпроса колко оръжие им продаваме и колко подаряваме е доста дребнав. Те в момента го играят Бента на Европа и го осъзнават много добре. По-скоро съм гневен на Запада - първо, защото позволи да бъде заблуден от Путин, второ, защото иска проточване на войната и обезкървяване на Русия. Това само й дава време да се окопава и да впряга каквото има като финанси.
        Учудвам се как така днес си били давали живота за независима България. На повечето от тях, дори не им се ходи на фронта. "Бент" били. ЖЕРТВЕНИ АГЪНЦА СА. Западът ги жертва, за да навреди на Русия...докато, сам застрелва себе си. А Путин никого не е заблуждавал. Даже ги предупреди,какво следва. НА НЯКОЛКО пъти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
          Лицето /или задните части по-скоро/ на евроатлантизма в България!

          Аууу , тоя генов просто да не ме среща . Плазмодии със ненормално голяма глава и дебилна фризура.
          Last edited by X_Y; 25.06.2023, 19:13.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            Ех, тия РД-та. Все съвпадат с вълнения в Русия и все сте абсолютно свободни, когато вече се дадат инструкции като какво точно да се представят вълненията.
            Не ти разбирам щенията . Дори и да не бях ,какво си искал да ти напиша преди 21.45 . Ако е нещо много необходимо , кажи , ще го нащракам и сега



            СЛАВА НА РУСИЯ !!!! СЛАВА НА ПУТИН !!!

            Last edited by X_Y; 25.06.2023, 19:12.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

              Пълни глупости ! Ти баш от сарказъм да не разбираш ... Гледай интервюто му в тубата. Освен това от каква позиция да е шпионин ? На коментатор може би .
              На бивш служител на НСО. Това не е продавач на домати на Кооперативния в Люлин.

              ​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                Неговият Телеграм.
                Пълни глупости ! Ти баш от сарказъм да не разбираш ... Гледай интервюто му в тубата. Освен това от каква позиция да е шпионин ? На коментатор може би .

                пп телеграма е на фенове има разлика
                Last edited by neon7; 25.06.2023, 18:51.

                Коментар


                • https://twitter.com/wartranslated/st...vfG1XPuEy8wEbk

                  Жители на Ростов на Дон носят храна и вода на Вагнер - в часовете, в които Путин ги е обявил за предатели, в Москва се вдигат барикади, по руската телевизия се обявяват за единство зад Путин, а срещу Пригожин е образувано дело за държавна измяна.

                  Какво беше...86% одобрение! Другите 14% са били само в Ростов и Воронеж
                  ​​​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Аз не виждам проблем БЪЛГАРИЯ да ПРОДАВА оръжие на воюващи страни - ако може и на 2-те. Виждам проблем да ПОДАРЯВАМЕ, ака аз да плащам
                    При положение, че украинците дават живота си И за да я има независима България, мисля, че въпроса колко оръжие им продаваме и колко подаряваме е доста дребнав. Те в момента го играят Бента на Европа и го осъзнават много добре. По-скоро съм гневен на Запада - първо, защото позволи да бъде заблуден от Путин, второ, защото иска проточване на войната и обезкървяване на Русия. Това само й дава време да се окопава и да впряга каквото има като финанси.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

                      Неговият Телеграм.
                      Аз не виждам проблем БЪЛГАРИЯ да ПРОДАВА оръжие на воюващи страни - ако може и на 2-те. Виждам проблем да ПОДАРЯВАМЕ, ака аз да плащам
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Няма такава наглост, арогантност, безчовечие и гнусота!

                        И доза хохлита днес: Кулеба-ДаГоЕва призовава никой да не си играе с Русия и да не й дава играчките си, защото той - ДаГоЕва, нямало да си играе вече с приятели на Русия.

                        Извън майтапа, тези са се взели много насериозно. Без да осъзнават, че в момента, в който САЩ решат, че не им трябват или няма да спечелят войната срещу Русия, са ходещи трупове. Да призоваваш държави да игнорират Русия и то при положение, че това са държави, които ти издържат бедстващите с луксозни джипове и маникюри укрита из Европа, е наглост, непозната в историята. Украйна се изходи върху ценностите на човечеството, припозна фашиските символи и ценности и накрая иска ЕС и НАТО да я избършат. Че и ни се кара на всичкото отгоре.



                        Елена Гунчева

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение

                          КОГА ПРИЗНА ?
                          Неговият Телеграм.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                            Лицето /или задните части по-скоро/ на евроатлантизма в България!

                            Вчера имаше някъф лайф младото джендерастче. 1 час се занимавах с гавра с труп. + по чуждите форуми, че мноо се бяха надъхали че путин пада
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Лицето /или задните части по-скоро/ на евроатлантизма в България!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Това е малка капка в сравнение с ЕДИН МИЛИОН снаряда, които ще им се изсипят на главите през следващите месеци.
                                За тези 1 милион снаряда ли искат 1 милиард?? Май не ми се вързват цените

                                Пропуснах- май нашият милион ще се забави

                                Коментар

                                Working...
                                X