IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    Хора - Русия е едно, а шайката на КГБ, която им пие кръвата от 100 години нещо съвсем друго.
    Naprawo se trognah

    А бе защо не казвате че подстъпите към киев са разрушени- разрушени 3 моста. Руснаците вървят и разрушават всичко и избиват всичко. Направо като киборги били, разправяли укропите. https://www.youtube.com/watch?v=RR8BVr_B338&t=1s- накъдето ти погледа стига само изоставена украинска техника

    А бе вярно ли е че путин поставил условие за преговорите да бъдат предадени някакви убийци от одеса

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

      Кирчо и на мен ми лази по нервите тези дни. Кой нормален ще назначи за свой подчинен бившият си шеф ?!? И защо още не е уволнил това недоразумение ? Почвам да си мисля, че коалицията е пет партийна…
      Къв шеф, бе пич. И двамата са секретарки, които стенографират и после публикуват нарежданията на ниско ниво американски мениджмънт. Просто Кирчо е умопомрачително ТЪП.

      Коментар


      • Така само ще ускори присъединяването на Финландия и Швеция към алианса. Наистина е много тъп тоя

        Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
        Бахти наглия гном,сега и Финландия заплашва с война

        Коментар


        • Путин такого не ожидал. Провал Кремля по Украине

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Не ние. Българите нямаме нищо общо с шайката на Киро Канадеца.
            Кирчо и на мен ми лази по нервите тези дни. Кой нормален ще назначи за свой подчинен бившият си шеф ?!? И защо още не е уволнил това недоразумение ? Почвам да си мисля, че коалицията е пет партийна…
            Дипломацията се провали и дойдоха военните действия, коментира министърът на отбраната

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

              Как смяташ дали договорите от съветско време имат юридическа стойност след разпадането на СССР?Просто питам,не че те смятам за глупав и необразован
              Неграмотен си. Русия е признат правоприемник на СССР с всички пасиви и активи. Затова се разпорежда с постсъветскто пространство. Забрани на Украйна притежанието на ядрено оръжие, защото и тя имаше. Не знам откъде черпиш ресурс да даваш оценка на другите, след като си толкоз безпросветен. Но глупостта се храни със същия фураж, с който хранят прасетата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от deiveli Разгледай мнение
                Какво се случи прехвалените Турски Байрактари ?
                Свършиха ли нищо изобщо ?
                байрактарите не можаха дори да развеят байрака.....мухахахахаахаа

                Това сега не е война , наистина е спецоперация, но войната е на хоризонта и скоро минаретата на Св София ще паднат!
                Турция с цялата си наглост и арогантност отвори кутията на пандора като продаде доста оръжие на Украйна, ако четете руски източници ще видите реки от оръжия за Кюрдистан, а запада не може да се отрече от тях и това ще е преломен момент в историята!!!
                Догодина се навършват и 100г от един интересен договор, с който територията на османските фашисти ще намалее с 25% !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Финландия и Швеция имат договори още от Съветско време да не предприемат никакви външнополитически стъпки, които биха били в ущърб на Русия. Затова пазеха военен неутралитет.
                  Ха-ха. Това сигурно някои изкукуригали шапкари по военни клубчета в мазетата си го разправят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                    А нашите оръжейници защо не правят пачка сега ?
                    Правят, правят....

                    Коментар


                    • А нашите оръжейници защо не правят пачка сега ?
                      Бивш министър призова Лондон да неутрализира бронирано превъзходство на Путин

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Финландия и Швеция имат договори още от Съветско време да не предприемат никакви външнополитически стъпки, които биха били в ущърб на Русия. Затова пазеха военен неутралитет. Пълно е с неграмотни хора, затова и премиерът нарече Русия - бензиностанция с ракети. Защото ракети се правят от картон с харвардски мотиви за лека нощ. Каква тъмна нощ се е спуснала над умовете на хората. Само не ме наричай путинофил или зоофил, просто ти разширявам кръгозора.
                        Отчаян съм се от простотията, от политическата и историческата безпросветност. Някой индивиди си представят, че светът е толкова елементерен, та може си го сложат в джобчето, горното. Именно това засилва катастрофи като настоящата. Добре че Зеленски имавсе пак малко акъл и е приел да преговаря. Това трябваше да стане по-рано. А неграмотниците да отиват да четат. И ако не се справят с разбирането на историята, да питат. Не че някой ще им каже окончателната истина.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                          И ние се включихме
                          Не ние. Българите нямаме нищо общо с шайката на Киро Канадеца.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от deiveli Разгледай мнение

                            Имат без съмнение!
                            Друг е въпроса че всеки договор може да бъде развален!
                            След вчерашната агресия като нищо да дойдат и те в НАТО

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Как смяташ дали договорите от съветско време имат юридическа стойност след разпадането на СССР?Просто питам,не че те смятам за глупав и необразован
                              Имат без съмнение!
                              Друг е въпроса че всеки договор може да бъде развален!

                              Коментар


                              • И ние се включихме

                                Коментар

                                Working...
                                X