IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
      Събрал съм в себе си всички качества, които нормален човек ненавижда.
      Да, точно така е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

        CAC 40 - Euronext (MX.F)
        RTS Index USD - Russia (^RTS)


        Дечица, какво виждате на картинката
        Кога крадливият лъжец масов убиец и военнопрестъпник
        започна "тридневната СВО" срещу Украина ?
        Тук се вижда ясно в долари разликата между една дълготрайно и силно полиъически напомпвана с инфлация икономика и една друга, политически мотивирано подценявана (в УСД) която, уж беше "1,5%" от световната, пък ви смущава, как ви прави смешни вече трета година, след 12 пакета санкции. Също така, се вижда как обединените икономики на Запада, които са по-могъщи уж от руската, е в ясна корелация с приблизително обща сума с нея. Т.е., едната расте, другата намалява и обратно. И, "страшният" момент е че, нетните понижения и спадове, са с приблизително еднаква амплитуда. Аз номинално не съм икономист но отчетливо улавят тенденциите. Не ти ли правят впечатление на теб?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          От 2020 г. общото нетно състояние на домакинствата в САЩ
          се е увеличило с близо 40 трилиона долара до 157 трилиона
          Каква е дефиницията, която ползваш и включва ли това "общо нетно състояние на домакинствата" БВП? А, дали включва сумите на задлъжнялост по кредитите? Защото, някак БВП от около 27 Трлн долара, някак НИКАК НЕ КОРЕСПОНДИРА със 157 Трлн. На мен ми прави впечатление, а на теб?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tepix Разгледай мнение

            Аз си свиркам, ама не съм от хората, които се кефят да са добре, когато другите са зле.
            Да съм материално осигурен, със семейство, образование и хобита е малка утеха, когато около мен е пълно с полудяли скотове, които мърсят НАРОЧНО, крадат с УДОВОЛСТВИЕ и ще те прецакат с РАДОСТ.

            И от сърце "благодаря" на Русия за щедрото спонсорство на всичко, което прави живота дори на успелите със собствени усилия в България по-малко приятен.
            Изисква се особен финес, за да взимаш пари от собствения си народ, за да правиш живота на другите народи гаден. Това е съдбата на русофилските народи - връзката с Русия е една токсична любов, в която освен корупция, пране на пари, чеченска мафия и източване на еврофондове няма много какво да получиш.

            Но колкото и да си мрънкам, това е положението. Като ми се живее в балканска държава, хем с традиционни ценности, хем без съсипия от Кремъл - ей ги Словения, Хърватия, че вече и Румъния. Щом съм тука, ще си грухтя и аз.
            Тъпикс, от 20 години, ни управляват евро-атлантици. Политически проекти на американското посолство. Крадат като бесни, това което е останало в държавата.
            Но на теб ти е виновна Русия.
            Кажи сега, че не си с промит мозък, и гледаш обективно фактите и събитията.
            Last edited by SKP; Днес, 19:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Дечица, какво виждате на тази картинка?
              Кога крадливият лъжец масов убиец и военнопрестъпник узурпира властта в русия ?
              Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

              Дечица, какво виждате на картинката
              Кога крадливият лъжец масов убиец и военнопрестъпник
              започна "тридневната СВО" срещу Украина ?
              Barbie, и аз не харесвах Путин. Но откакто ти го го плюеш, почна да ми става симпатичен.
              Събрал си в себе си всички качества, които нормален човек ненавижда.
              А крадливия лъжец, крадец и масов убиец, седи в Белия дом. Напикава се, пада по стълби и се ръкува с неприсъстващи лица.
              Last edited by X_Y; Днес, 19:46.

              Коментар



              • CAC 40 - Euronext (MX.F)
                RTS Index USD - Russia (^RTS)


                Дечица, какво виждате на картинката
                Кога крадливият лъжец масов убиец и военнопрестъпник
                започна "тридневната СВО" срещу Украина ?

                Коментар




                • Дечица, какво виждате на тази картинка?
                  Кога крадливият лъжец масов убиец и военнопрестъпник узурпира властта в русия ?

                  Коментар


                  • От 2020 г. общото нетно състояние на домакинствата в САЩ
                    се е увеличило с близо 40 трилиона долара до 157 трилиона

                    Коментар




                    • Деэлектрификация краины:
                      Массированный удар по стратегическим объектам врага по всей Украине

                      ▪️Взрывы во Львовской области в районе г. Стрый, где находится крупное подземное газохранилище.
                      ▪️Ракетный удар нанесён по цели в Добротворе Львовской области, где расположена ТЭС.
                      ▪️В Ивано-Франковской области взрывы в районе Бурштына, где расположена ТЭС.
                      ▪️Серия взрывов в Киеве и во Львове.
                      ▪️Взрывы в районе Ладыжинской ТЭС в Винницкой области.
                      ▪️В Днепропетровской области взрывы в г. Каменское, там находится Среднеднепровская ГЭС.
                      https://t.me/RVvoenkor/67626

                      ... и дегазификация:
                      Глава Львовской ОВА подтвердил в своём интервью, что в Стрыйском районе было попадание по подземному газовому хранилищу
                      https://t.me/jnb_news/48202

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        В МВД Великобритании объявили о высылке из страны российского военного атташе, - Reuters

                        Агентство со ссылкой на главу ведомства Джеймса Клеверли сообщает, что несколько объектов недвижимости, связанных с россией, будут лишены дипломатического статуса, а также будут введены ограничения на российские дипломатические визы, включая продолжительность времени, которое российские дипломаты могут проводить в Великобритании.

                        Такие решения, по словам Клеверли, связаны со злонамеренной деятельностью России в Британии и Европе.
                        Ще получат същото в отговор на тяхното желание- там грешка няма.

                        Барби като един виден специалист в банковото дело ще ни обясниш ли това


                        Мартин Николов

                        5 ч. ·
                        Потребителите в САЩ.

                        Рекордно високи дългове по кредитните карти.

                        Рекордно ниски спестявания.



                        Коментар


                        • А ние не само че не трябва да допускаме Македония да влезе в ЕС, а трябва да го напуснем ако я приемат. Та те зомбират македонците че България е виновна че управляващите в Македония ги оскотяват. Не можем да бъдем в Съюз с такива хора.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • За да не се случи това през 2014 година в Украйна е било достатъчно Русия да дава суровините и да изсква парите да се дават на народа в Украйна, също и да ги притиска да не внушават на украинците че руското влияние е виновно за бедноста, иначе щели да живеят като французите. А те са виждали как олигарсите ги крадат и в същото време убеждават народа който оскотява че Русия е виновна.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • В МВД Великобритании объявили о высылке из страны российского военного атташе, - Reuters

                              Агентство со ссылкой на главу ведомства Джеймса Клеверли сообщает, что несколько объектов недвижимости, связанных с россией, будут лишены дипломатического статуса, а также будут введены ограничения на российские дипломатические визы, включая продолжительность времени, которое российские дипломаты могут проводить в Великобритании.

                              Такие решения, по словам Клеверли, связаны со злонамеренной деятельностью России в Британии и Европе.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

                                Москва след ядрен удар.
                                Вашингтон и лондон след ядрен удар

                                Сирски е поискал специалните полицейски сили на фронта, тези хохли няма да окрякат до края на годината
                                Last edited by v_tin; Днес, 17:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X