IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имам и с кирилица и са в игнора -нещо друго е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

      Aз съм му благодарен за обяснението - никът му съдържа смес от кирилица и латиница и ако го копираш точно както той го е изписал филтърът работи правилно.

      Единствената причина че досега не е работил е че съм изписвал ника му на кирилица и системата го е разпознавала по стария му профил. Копи/пейст обаче работи.
      Не става при мен -веднага след първите две буки ми генерира цялото име и родължавам да му виждам ферманите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

        Или сте невеж - Моля за образоване цъкнете на подчертаното " изписани са датите 20.02.2014 – 18.03.2014. Потвърдената от "Медала за Крим" дата 20 февруари означава, че агресията е започнала още докато Янукович е действащ президент в Киев.

        или ви е важно да лъжете. Кое от двете?

        напреднахте ли по въпросите за мостовете на р.Днепър?
        Ха-ха, ама превратът е от декември 2013 година. Янукович е на власт само формално за двата дни, на които ти толкоз държиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

          Aз съм му благодарен за обяснението - никът му съдържа смес от кирилица и латиница и ако го копираш точно както той го е изписал филтърът работи правилно.

          Единствената причина че досега не е работил е че съм изписвал ника му на кирилица и системата го е разпознавала по стария му профил. Копи/пейст обаче работи.
          Защо Бързоходко да е трол? Той си казва нещата, както си ги разбира. Но това, че не се харесва някому, не го прави трол. Трол, например, е Дементиев. Той изобщо не знае какво пише, а само вади шарени царски пищови и понякога бърка кога какво е извадил. Другият трол е зазката, който е по-безобиден, защото си задава едни и същи глупашки въпроси и който му се хваща, започва да му се обяснява - и така после пак отначало. От подобни хора никога няма да видиш нещо смислено написано, та ако ще дори да става въпрос за това - колко е часът, примерно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
            ..Крим беше окупиран след преврата - това е инспирацията. А Западът стои зад преврата. Янукович може да е всякакъв, но беше легитимен президент. А сега питай как Западът стои зад преврата?
            Или сте невеж - Моля за образоване цъкнете на подчертаното " изписани са датите 20.02.2014 – 18.03.2014. Потвърдената от "Медала за Крим" дата 20 февруари означава, че агресията е започнала още докато Янукович е действащ президент в Киев.

            или ви е важно да лъжете. Кое от двете?

            напреднахте ли по въпросите за мостовете на р.Днепър?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение

              Пак се обръщам към триещия тук -погледнете си програмата и ни дайте възможност този руски трол Бързиходко да можем да го игнорираме .
              Aз съм му благодарен за обяснението - никът му съдържа смес от кирилица и латиница и ако го копираш точно както той го е изписал филтърът работи правилно.

              Единствената причина че досега не е работил е че съм изписвал ника му на кирилица и системата го е разпознавала по стария му профил. Копи/пейст обаче работи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                Сам сте си отговорили:

                мога само да добавя - срещу противник без флот и авиация - по думите на путлерските генерали !!!

                Межпрочим,
                кажете според вас Антоновският мост къде се намира , също Каховската стена не беше ли мост и тя ли според вас не е на Днепър

                пп
                гледам тпърдите,че окупацията на Крим я инспирирала Запада. Мпля споделете как Запада инспирира на руски хеликоптер да пресече въоръжен държавна граница.
                в халюцинацията ви има ли шифрограма от Обама към някой в Москва (ще е интересно за детските психолози)

                Пак изопачаваш думите ми, като внасяш твой си контекст. Да, за толкоз им стигат ресурсите при всичкото оръжие, което им изсипва Западът. Западът не е в състояние да воюва чрез своето прокси - няма военен капацитет. Да дават авиация е безпредметно, защото ще се изложат още повече. Затова не разбирам заканите и вдигането на залозите, след като не могат да спечелят тази война. Крим беше окупиран след преврата - това е инспирацията. А Западът стои зад преврата. Янукович може да е всякакъв, но беше легитимен президент. А сега питай как Западът стои зад преврата?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                  ...Ами водят партизанска война украинците, за толкоз им стигат ресурсите. Сега вземи ми кажи нещо по-съществено, защото си голям разбирач - защо руснаците упорито отказват да срутят мостовете на Днепър и да приключат с Източна Украйна за 24 часа?
                  Сам сте си отговорили:
                  Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                  ... за толкоз им стигат ресурсите...
                  мога само да добавя - срещу противник без флот и авиация - по думите на путлерските генерали !!!

                  Межпрочим,
                  кажете според вас Антоновският мост къде се намира , също Каховската стена не беше ли мост и тя ли според вас не е на Днепър

                  пп
                  гледам тпърдите,че окупацията на Крим я инспирирала Запада. Мпля споделете как Запада инспирира на руски хеликоптер да пресече въоръжен държавна граница.
                  в халюцинацията ви има ли шифрограма от Обама към някой в Москва (ще е интересно за детските психолози)


                  Last edited by satz; 27.06.2024, 16:11.

                  Коментар


                  • IaneSandanski, те не са го изнесли, просто не е имало. Чак толкова много хора не са загинали от глад, още тогава когато започват индустриализацията започват проблемите с работната ръка за земевладелците. Те не искат да въвдат механизация, не разбират, не им се занимава с това и земята просто остава необработена. Идеята за кооперативи и отнемането на земята идва по късно и е резултат на такива случки като гладомора, собствениците не си работят земята, но е тяхна собственост а няма храна и настава глад, оказва се че индустриалния работник няма кой да го храни, той си работи и създава индустрия но няма какво да сложи в стомаха. Чак тогава измислят отнемането на земята и е едно лутане защото няма и кой да я обработва механизирано - тракторист е сложна професия, трудна, там шофьор на камион същата работа, няма кадри и машини няма. Това нещо е в резултат на идването на свободата, в Русия няма роби и да задължават ги да не напускат докато има работа както е било и преди ..само че труда е бил на ръка с много ангажирани хора. Може да се намери помешците как съботират индустриализацията, взема им работниците и съпротивата е била яка. Няма нищо специално за Украйна освен че са си просили любезното в кавички отношение - искат царя да се върне, императора. Той не ги иска, обаче те го искат.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                      Имате напредък. Още няколко отговора и пак ще стигнем до нов за вас когнидисонанс.
                      Интересите на една държава защо са нещо различно за вас, от интересите на самите и граждани?

                      когато:
                      "4 БПЛА успешно поразили сегодня «Редкинский» завод по производству авиационного топлива в Тверской области." това осигурена безопасност ли е?

                      Над 77 години никой не е бомбил в Тверской области, в Москва, Петербург, Казан,Геленджик,Ейск, Белгород,Таганрог,Сочи,Ростов и още двайсетина заводи в градове на РФ. След като сега ги бомбят в РУСИЯ, то успешно защитени ли са интересите на Русия?

                      По законите на Русия, какво се следва за ръководителя осигурил такава разсипия на Русия?
                      Виж сега как приказваш на едро. Народите си имат свой специфичен културен код и колкото е по-голяма една държава, толкоз по-видимо е това. В случая с руснаците, които са най-голямата по площ империя в света в момента, това е лесно за наблюдение. Няма как да владееш 16 млн.кв.км. без да си със статут на империя. Държавата винаги е функция на своите поданици и не виждам защо се опитваш да шикалкавиш, че едното е отличимо от другото. Задаваш едни такива глупашки въпроси по сто пъти и много се радваш да се зариваш в тях. Руснаците са с имперски код и най-вероятно нашите светоусещания не са техните. Дали си мажат филиите с рубли, защото инфлацията там била 50%, ние не знаем какво им е в главите. По-вероятно е да се вълнуват от Великата Отечествена, отколкото от акциите на Майкрософт. Там, както виждаш, военната униформа е на почит, на каквато почит е Черния петък в САЩ. Там прокурорите продължават да носят военни униформи като по времето на Вишински. Явно е, че има доста солидна разлика. А колкото до бомбенето, тези акции не надхвърлят последиците от едни терористични актове, например. Ти говориш, все едно са бомбардирани като Дрезден и Варшава. Ами водят партизанска война украинците, за толкоз им стигат ресурсите. Сега вземи ми кажи нещо по-съществено, защото си голям разбирач - защо руснаците упорито отказват да срутят мостовете на Днепър и да приключат с Източна Украйна за 24 часа?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение

                        Така кажи де че питаш за гражданите! За гражданите е лошо. Това помага ли ти?
                        Иначе имам чувството че тия граждани са малко бамбашка! Те по принцип като всички нормални хора искат да имат уреден бит, но изглежда искат и нещо повечко. Искат да имат велико отечество. Нещо което на други места по света хората са забравил като какво ще да е това.
                        Впрочем аз за себеси не съм сигурен, че бих понесъл бог знае какви несгоди в името на това да имам велико отечество, но кой съм аз че да им се бъркам на руснаците.
                        Имате напредък. Още няколко отговора и пак ще стигнем до нов за вас когнидисонанс.
                        Интересите на една държава защо са нещо различно за вас, от интересите на самите и граждани?

                        когато:
                        "4 БПЛА успешно поразили сегодня «Редкинский» завод по производству авиационного топлива в Тверской области." това осигурена безопасност ли е?

                        Над 77 години никой не е бомбил в Тверской области, в Москва, Петербург, Казан,Геленджик,Ейск, Белгород,Таганрог,Сочи,Ростов и още двайсетина заводи в градове на РФ. След като сега ги бомбят в РУСИЯ, то успешно защитени ли са интересите на Русия?

                        По законите на Русия, какво се следва за ръководителя осигурил такава разсипия на Русия?


                        Парламентская ассамблея Совета Европы (ПАСЕ) вчера приняла резолюцию о создании спецтрибунала для россии, российского командования и пупина.
                        В резолюции говорится о необходимости использования всех инструментов для привлечения к ответственности за военные преступления, назвав такой шаг «наилучшим вариантом с точки зрения правовой основы и политической легитимности».

                        пп
                        ПАСЕ е призната от Русия организация
                        Last edited by satz; 27.06.2024, 15:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                          Za гражданите на държавата пишем дали е добро с подсказката, че заплатите там и 19% не са мръднали нагоре.

                          Та ще отговорите ли нормалния очевиден отговор, или пак ще изкилифарчите нещо

                          Така кажи де че питаш за гражданите! За гражданите е лошо. Това помага ли ти?
                          Иначе имам чувството че тия граждани са малко бамбашка! Те по принцип като всички нормални хора искат да имат уреден бит, но изглежда искат и нещо повечко. Искат да имат велико отечество. Нещо което на други места по света хората са забравил като какво ще да е това.
                          Впрочем аз за себеси не съм сигурен, че бих понесъл бог знае какви несгоди в името на това да имам велико отечество, но кой съм аз че да им се бъркам на руснаците.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Какво се хилиш, беше си пльоснал опорката за втори път, защото беше забравил, че вече си я пуснал. Как да се говори с теб, като само бъркаш в торбата и вадиш от там заготовки. Изсипвай всичко наведнъж и не се тормози да се правиш на ТВ шоп.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Това можеш да си го четеш, слушаш и гледаш на путлеристките средства за масова дезинформация

                              С такива глупости нас не ни занимавай

                              Не ти уйдисва, нали? Ще мине и това, после ще се покриеш, все едно не те е имало. Няма да има на кого да кажем - видя ли сега какво стана.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                                Интересно защо на другите държави не им се е налагало да си изнасят зърното и да си правят Голодомор. И защо няма голодомор в русия, а Украйна и Казахстан например. В Казахстан е било още по-брутално, буквално 40% от населението измира от глад. Пък ти си пиши глупости в мазето, мола или където си си пльоснал шкембето.
                                Как да няма Голодомор в Русия? Имало е навсякъде, където е имало зърно, но Украйна е най-масивният чернозем в Европа и житото е било там. Където е имало съпротива, е имало репресии. Аз не го защитавам това, за да ми приказваш глупости, а ти казвам какво е било.

                                Коментар

                                Working...
                                X