IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли война Украйна - Русия / Конфликтът Хамас-Израел

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
    Къв плурализъм бе братче-ти си бетер от Тиквата и Прасето-пускам телевизора и те са от сутрин до вечер на екран. Влизам във форума хората не могат да вземат думата от теб в редица теми .Това според мен е терор и аз просто искам да се предпазя -не се ебавай ами ме игнорирай ,хем така ще си спестиш някоя пусувня .Благодаря .
    И сега какво, ще ме псуваш защото неможеш да се оправиш сИгнор функционалноста на Ивестора?
    Ами не е ли редно да напсуваш модераторите и дизайнера на сайта? Мен защо вобще ме набъркваш в цялата тази работа.
    Но ако толкоз много ти се псува, псувай, пък после иди викай Неволята та дано тя ти помогне!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение
      ..За мен форума е публично пространство където се срещат хора с различни идеи зада ги изложат пред публиката.
      На това му викат плурализам. Аз половината си живот съм го изживял в свят в който плурализма беше немислим. Сега искаш сам със собствените си ръце да го унищожавам! Е ми нема как...
      В тоя ред на мисли, защо помагате на унищожилия плурализма в Русия?

      Коментар


      • Къв плурализъм бе братче-ти си бетер от Тиквата и Прасето-пускам телевизора и те са от сутрин до вечер на екран. Влизам във форума хората не могат да вземат думата от теб в редица теми .Това според мен е терор и аз просто искам да се предпазя -не се ебавай ами ме игнорирай ,хем така ще си спестиш някоя пусувня .Благодаря .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
          Бързоходко тъй като не мога да те игнорирам (незанам защо ) МОЛЯ те -ти да ме игнорираш-нали разправят че не се виждаме така двамата.Благодаря предварително. Не ти желая успех в трудната русофилска работа .
          Съжелявам но това немога да го направя, понеже е в разрез с разбирането ми за това що е то форум. За мен форума е публично пространство където се срещат хора с различни идеи зада ги изложат пред публиката.
          На това му викат плурализам. Аз половината си живот съм го изживял в свят в който плурализма беше немислим. Сега искаш сам със собствените си ръце да го унищожавам! Е ми нема как.
          Обаче ако на теб не ти понася плурализма можеш да не влизаш във форума, даже можеш да идеш в някое друго място по света, където така или иначе няма никакъв плурализъм.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Ами нали затова имат тайни служби. Значи анексирането на Крим може да стане два дни преди Янукович да слезе официално от власт, а не може да стане два месеца след метежа на Майдана? На което ти уйдисва - да, а на което не ти уйдисва - не. Крим е анексиран след внимателно следене на ситуацията, започнала още от 2004 година с Оранжевата революция. Те не те чакат теб със секундомера да оразмеряваш международното право.
            Е да де, не го. Ама така му се ще...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

              Само дечицата вярват, че военна операция става от днес за утре....
              също само дечицата се оправдават с "Ама той ми каза така да направя - инспирира меее !!!! "
              Ами нали затова имат тайни служби. Значи анексирането на Крим може да стане два дни преди Янукович да слезе официално от власт, а не може да стане два месеца след метежа на Майдана? На което ти уйдисва - да, а на което не ти уйдисва - не. Крим е анексиран след внимателно следене на ситуацията, започнала още от 2004 година с Оранжевата революция. Те не те чакат теб със секундомера да оразмеряваш международното право.

              Коментар


              • Бързоходко тъй като не мога да те игнорирам (незанам защо ) МОЛЯ те -ти да ме игнорираш-нали разправят че не се виждаме така двамата.Благодаря предварително. Не ти желая успех в трудната русофилска работа .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Ха-ха, ама превратът е от декември 2013 година. Янукович е на власт само формално за двата дни, на които ти толкоз държиш.
                  Само дечицата вярват, че военна операция става от днес за утре....
                  също само дечицата се оправдават с "Ама той ми каза така да направя - инспирира меее !!!! "

                  Коментар


                  • Имам и с кирилица и са в игнора -нещо друго е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                      Aз съм му благодарен за обяснението - никът му съдържа смес от кирилица и латиница и ако го копираш точно както той го е изписал филтърът работи правилно.

                      Единствената причина че досега не е работил е че съм изписвал ника му на кирилица и системата го е разпознавала по стария му профил. Копи/пейст обаче работи.
                      Не става при мен -веднага след първите две буки ми генерира цялото име и родължавам да му виждам ферманите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                        Или сте невеж - Моля за образоване цъкнете на подчертаното " изписани са датите 20.02.2014 – 18.03.2014. Потвърдената от "Медала за Крим" дата 20 февруари означава, че агресията е започнала още докато Янукович е действащ президент в Киев.

                        или ви е важно да лъжете. Кое от двете?

                        напреднахте ли по въпросите за мостовете на р.Днепър?
                        Ха-ха, ама превратът е от декември 2013 година. Янукович е на власт само формално за двата дни, на които ти толкоз държиш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

                          Aз съм му благодарен за обяснението - никът му съдържа смес от кирилица и латиница и ако го копираш точно както той го е изписал филтърът работи правилно.

                          Единствената причина че досега не е работил е че съм изписвал ника му на кирилица и системата го е разпознавала по стария му профил. Копи/пейст обаче работи.
                          Защо Бързоходко да е трол? Той си казва нещата, както си ги разбира. Но това, че не се харесва някому, не го прави трол. Трол, например, е Дементиев. Той изобщо не знае какво пише, а само вади шарени царски пищови и понякога бърка кога какво е извадил. Другият трол е зазката, който е по-безобиден, защото си задава едни и същи глупашки въпроси и който му се хваща, започва да му се обяснява - и така после пак отначало. От подобни хора никога няма да видиш нещо смислено написано, та ако ще дори да става въпрос за това - колко е часът, примерно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение
                            ..Крим беше окупиран след преврата - това е инспирацията. А Западът стои зад преврата. Янукович може да е всякакъв, но беше легитимен президент. А сега питай как Западът стои зад преврата?
                            Или сте невеж - Моля за образоване цъкнете на подчертаното " изписани са датите 20.02.2014 – 18.03.2014. Потвърдената от "Медала за Крим" дата 20 февруари означава, че агресията е започнала още докато Янукович е действащ президент в Киев.

                            или ви е важно да лъжете. Кое от двете?

                            напреднахте ли по въпросите за мостовете на р.Днепър?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение

                              Пак се обръщам към триещия тук -погледнете си програмата и ни дайте възможност този руски трол Бързиходко да можем да го игнорираме .
                              Aз съм му благодарен за обяснението - никът му съдържа смес от кирилица и латиница и ако го копираш точно както той го е изписал филтърът работи правилно.

                              Единствената причина че досега не е работил е че съм изписвал ника му на кирилица и системата го е разпознавала по стария му профил. Копи/пейст обаче работи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                                Сам сте си отговорили:

                                мога само да добавя - срещу противник без флот и авиация - по думите на путлерските генерали !!!

                                Межпрочим,
                                кажете според вас Антоновският мост къде се намира , също Каховската стена не беше ли мост и тя ли според вас не е на Днепър

                                пп
                                гледам тпърдите,че окупацията на Крим я инспирирала Запада. Мпля споделете как Запада инспирира на руски хеликоптер да пресече въоръжен държавна граница.
                                в халюцинацията ви има ли шифрограма от Обама към някой в Москва (ще е интересно за детските психолози)

                                Пак изопачаваш думите ми, като внасяш твой си контекст. Да, за толкоз им стигат ресурсите при всичкото оръжие, което им изсипва Западът. Западът не е в състояние да воюва чрез своето прокси - няма военен капацитет. Да дават авиация е безпредметно, защото ще се изложат още повече. Затова не разбирам заканите и вдигането на залозите, след като не могат да спечелят тази война. Крим беше окупиран след преврата - това е инспирацията. А Западът стои зад преврата. Янукович може да е всякакъв, но беше легитимен президент. А сега питай как Западът стои зад преврата?

                                Коментар

                                Working...
                                X