IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
    https://www.vesti.bg/bulgaria/vasile...-grupi-6126503 Василев: Нямаме нужда от банка за развитие на олигархични групи


    Да оплюем Василев, ако и да е прав! Какво ще кажете, а?
    Много ясно че няма смисъл от банката. Квото и да направи винаги ще има съмнения че дава кредити на "правилните" хора, след като не може да даде на всички.

    Аз даже съм да се закрие и министерството на икономиката.

    Икономика съществува от как хората са почнали да менкат разни неща. Чак последните 100-200 години измислят министерство на икономиката. Да се чуди човек как така икономиката е съществувала с хилядолетия без министерство.

    Примерно, като сме били под турско робство български търговци на розово масло го изнасят за Париж, Лондон и Ню Йорк. Очевидно е нямало субсидии, министерство на земеделието, а и предполагам турските консули у Париж и Лондон едва ли са се занимавали с български търговци на гюл.

    За капак тогава даже е имало училища, без да има министерство на образованието. Представяш ли си, баси наглите хора как може да има училища без министерство.

    Верно нямало е матури, външно оценяване и други такива модерни измишльотини.


    Та много от модерните структури имат една единствена цел - да гепат пари от данъци и да симулират дейност.

    Коментар


    • РАДОСЛАВ БИМБАЛОВ, ФЕЙСБУК:
      Американците го жигосага, руснаците го набиха, според прокуратурата не съществува, а майка му публично се отрече от него.
      Щеше да му е съвсем тежко да е Пеевски, ако поне едно от тези неща беше истинско.

















      lentata.com
      ЖЕСЮИ ДЕЛЯН
      Американците го жигосага, руснаците го набиха, според прокура








      Коментар


      • https://www.vesti.bg/bulgaria/vasile...-grupi-6126503 Василев: Нямаме нужда от банка за развитие на олигархични групи


        Да оплюем Василев, ако и да е прав! Какво ще кажете, а?

        Коментар


        • ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Кога ще разберем истината за къщите, яхтите и изнесените от България пари?


            https://www.dw.com/bg/%D0%BA%D0%BE%D...%B8/a-57976763


            Защо Сотир Цацаров, а после и Иван Гешев мълчаха за изнесените от България пари, луксозни къщи и яхти на политици, магистрати и кметове? Пази ли държавното обвинение информацията за тях или тези данни са приватизирани?

            ГЕРБ наподобява структурата на класическата мафия; участниците в тая партийна завера получават значителни приходи при „само” две условия – пълно мълчание, основано на зависимостта един от друг при присвояването на парите, и абсолютно послушание от долу нагоре, чак до самия Кръстник.

            Тая омерта е силна, тя не е тяхно изобретение, но работи още; понеже в тая мръсна игра са замесени всички, то никой от тях няма интерес да проговори, освен че е и опасно.


            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Са в тоя форум си от вчера ама това не ти пречи да плещиш глупости.Намери една добра дума написана от мен за Боко...Дотогава си нагъл лъжец и измамник.Беги при Славчо и повече не се появявай тука че си смешен
              Кой е казал, че лобираш за Боко? Нещо си сгрешил: точно обратното - ти си против него от десетилетия (твои думи, на които вярвам).
              И защо да бягам при "Славчо" - това не решаваш ти, разбира се.
              В тоя форум съм преди твоето "вчера", но това нищо не означава. 15 години не са "от вчера", но понякога и повече от 20 нищо не означават.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                Еми, всеки за нещо лобира.
                Само ти не лобираш за Боко, нали!
                (зная това, защото всеки ден го повтаряш няколко пъти и ти вярвам, разбира се)
                Са в тоя форум си от вчера ама това не ти пречи да плещиш глупости.Намери една добра дума написана от мен за Боко...Дотогава си нагъл лъжец и измамник.Беги при Славчо и повече не се появявай тука че си смешен

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Абе на бай Ванчо кат си почне експертизата що не му сложат един надпис на екрана имам фирма за внос на панели от Китай да та знаем експерт ли е или лобист..На мен ми писна от такива вксперти
                  Еми, всеки за нещо лобира.
                  Само ти не лобираш за Боко, нали!
                  (зная това, защото всеки ден го повтаряш няколко пъти и ти вярвам, разбира се)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Идеята България да бъде енергиен център на Балканите е демоде. „Турски поток“ е едно енергийно предателство. Площадката на АЕЦ „Белене“ да се използва за завод за водород, а оборудването й да бъде използвано за 7 блок на АЕЦ „Козлодуй“, който може да бъде един успешен корпоративен проект. Това коментира пред БГНЕС енергийният експерт Иван Хиновски.

                    FROGNEWS.BG
                    Иван Хиновски: „Турски поток“ е предателство. Бездействието за „Марица изток“ е за прокурор
                    Идеята България да бъде енергиен център на Балканите е демоде. „Турски поток“ е едно енергийно предателство. Площадката на АЕЦ „Белене“ да се използва за завод з....
                    Абе на бай Ванчо кат си почне експертизата що не му сложат един надпис на екрана имам фирма за внос на панели от Китай да та знаем експерт ли е или лобист..На мен ми писна от такива вксперти

                    Коментар


                    • Кога ще разберем истината за къщите, яхтите и изнесените от България пари?


                      https://www.dw.com/bg/%D0%BA%D0%BE%D...%B8/a-57976763


                      Защо Сотир Цацаров, а после и Иван Гешев мълчаха за изнесените от България пари, луксозни къщи и яхти на политици, магистрати и кметове? Пази ли държавното обвинение информацията за тях или тези данни са приватизирани?

                      Коментар



                      • Идеята България да бъде енергиен център на Балканите е демоде. „Турски поток“ е едно енергийно предателство. Площадката на АЕЦ „Белене“ да се използва за завод за водород, а оборудването й да бъде използвано за 7 блок на АЕЦ „Козлодуй“, който може да бъде един успешен корпоративен проект. Това коментира пред БГНЕС енергийният експерт Иван Хиновски.

                        FROGNEWS.BG
                        Иван Хиновски: „Турски поток“ е предателство. Бездействието за „Марица изток“ е за прокурор
                        Идеята България да бъде енергиен център на Балканите е демоде. „Турски поток“ е едно енергийно предателство. Площадката на АЕЦ „Белене“ да се използва за завод з....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          НАП е започнала данъчна ревизия на всички депутати от ГЕРБ

                          https://segabg.com/hot/category-bulg...N4yr4gwhlKi_-U
                          те затова квичат срещу Спецов

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                            ... България само на думи е към САЩ, но на действия последните 12 години на боковото управление се превърнахме в руска губерня
                            Не е въпроса до САЩ. За върховенството на закона иде реч.На ББ първите три години бяха Ок - спря Белене, отне лицензи на Лукойл и т.н. после нещо се пречупи(или отрови) и те така те.

                            Руската губерния не се управлява от правителството - справката е при който върна лицензите на Лукойл за няма и 24 часа... Там са реалните лостове в мамковината.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Ако попиташ аз моха да ти кажа що ходи с охрана щото за разлика от тебе го познавам от 1981г...
                              Стана ми интересно, ще споделиш ли каква е тайната?

                              Коментар

                              Working...
                              X