IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първо си от ДПС, после от ГЕРБ, накрая - от "Демократична България". Във всеки от трите случая си "вървиш" заедно с гласовете на избирателите. Така е в община Хитрино. Единственото, което не се променя в общината при избори през последните 18 години, е кметът. Genka Shikerova.

















    svobodnaevropa.bg
    "Да сме част от промяната". След ДПС и ГЕРБ кметът на Хитрино застана зад “Демократична България”
    Първо си от ДПС, после от ГЕРБ, накрая - от "Демократична България". Във всеки от трите случая си "вървиш" заедно с гласовете на избирателите. Така цялата община се ока....


























    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Вчера развиха една конспирация.
      Герб уж не го подкрепя и НЕ се регистрира, ДПС подкрепя експертен кабинет(и как иначе, те са го редили) и си минава с 65+30=95гласа.
      а бсп+дб+мая имат 85 и духат супата заедно с целия БГ народ
      Има голяма логика в тоз сценарий....



      Коментар


      • Новото мнозинство ще се види при гласуването на кабинет, ако се стигне дотам.
        Иначе аз след април написах, че е по-добре от избори до дупка - до 121 депутата за някоя формация...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

          Реално по-малко от 10% от населението е гласувало за славчо, та защо реши, че сте мнозинство?
          И наистина, това е продължение на Царя и БХ като поведение и политика

          Не нося отговорност за това, че Пешо не гласува. Той се е доверил на тия, които гласуват.
          Болшинството от гласувалите води, с над 15 600 гласове.
          Това е причината, за да мисля, че има ново групирани гласове от гласоподавателите. Другите не са интересни.
          И на теб ще кажа, че Новото правителство ще бъде зависимо от Парламентарния контрол, който се упражнява индиректно от гласоподавателите (в едно с контрола на Европа).
          Който не е доволен - има си законни методи за това в една правова държава.
          Както повтаряха много тук при протестите: чакате новите избори. Демокрация, брат!

          Last edited by mikomikov; 14.07.2021, 09:36.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

            Имаш право на мнение. (мнение на малцинството гласоподаватели)
            Реално по-малко от 10% от населението е гласувало за славчо, та защо реши, че сте мнозинство?
            И наистина, това е продължение на Царя и БХ като поведение и политика

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

              Имаш право на мнение. (мнение на малцинството гласоподаватели)
              За да спре кражбите...
              С най-добри чувства: до такава степен сте обзети от мисълта за Министър-председателската република, че с Пешо можете да поставите основите на нова партия, в която да са залегнали идеите на обикалящият страната, със служебен джип министър-председател.
              За сега тази ваша идея се отбива от Парламентарния контрол на Парламентарната република (каквато НЕ бяхме в последното десетилетие)

              Мисля, че, след неколкократното ми повторение - вече сте се фиксирали към новото (залегнало отдавна в Конституцията), а именно - върховенството в закона, фиксирано в Конституцията на Парламентарната република и съпътстващият Парламентарен контрол.

              Бота, ти си хитро момче - не се прави на неразбрал моята теза, която също е и теза ВЕЧЕ на болшинството от гласоподавателите.
              Е, да - трудно се зацепва в материята, след десетилетие и повече, но ще направим компромис със себе си и с кривите ни тълкувания.

              Окончателно: кражбите ще бъдат спрени от Парламента. (и от Европа, разбира се, която вече се раздвижи и СЛЕДВАЩИТЕ ще се гледат вече под лупа..., за ония от миналото - не зная какво ще се случва)

              Бота, бъди здрав и обективен в преценките си. Ако греша някъде (възможно е!!!) - ще преместим кворума на гласоподавателите в друга посока, затова вие (с Пешо) работете в посока - министър-председателската република... Успехи!
              Това ще е кабинета. АЗ поемам отговорността(АЗ ЩЕ ПРАВЯ КАКВОТО СИ ИСКАМ). Вие си .... мамата. Може да си лаете колкото искате.
              Не е ли нова бащица? При старата парламата що не спря кражбите? От какъв зор ще го направи при новия месия. И по важното КАК?
              САМО ДПС не са критикували на славуца изявлението. Що ли?
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Предложеното правителство НЕ Е на славчо.
                Каква политика той ще води, че и да спре кражбите като не зависи от него кой ще е министър?
                Имаш право на мнение. (мнение на малцинството гласоподаватели)
                За да спре кражбите...
                С най-добри чувства: до такава степен сте обзети от мисълта за Министър-председателската република, че с Пешо можете да поставите основите на нова партия, в която да са залегнали идеите на обикалящият страната, със служебен джип министър-председател.
                За сега тази ваша идея се отбива от Парламентарния контрол на Парламентарната република (каквато НЕ бяхме в последното десетилетие)

                Мисля, че, след неколкократното ми повторение - вече сте се фиксирали към новото (залегнало отдавна в Конституцията), а именно - върховенството в закона, фиксирано в Конституцията на Парламентарната република и съпътстващият Парламентарен контрол.

                Бота, ти си хитро момче - не се прави на неразбрал моята теза, която също е и теза ВЕЧЕ на болшинството от гласоподавателите.
                Е, да - трудно се зацепва в материята, след десетилетие и повече, но ще направим компромис със себе си и с кривите ни тълкувания.

                Окончателно: кражбите ще бъдат спрени от Парламента. (и от Европа, разбира се, която вече се раздвижи и СЛЕДВАЩИТЕ ще се гледат вече под лупа..., за ония от миналото - не зная какво ще се случва)

                Бота, бъди здрав и обективен в преценките си. Ако греша някъде (възможно е!!!) - ще преместим кворума на гласоподавателите в друга посока, затова вие (с Пешо) работете в посока - министър-председателската република... Успехи!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Ми ИМВ и ДБ го отсвираха БСП също.Остават му ГЕРБ и ДПС...Славчо умря това му е края
                  Вчера развиха една конспирация.
                  Герб уж не го подкрепя и НЕ се регистрира, ДПС подкрепя експертен кабинет(и как иначе, те са го редили) и си минава с 65+30=95гласа.
                  а бсп+дб+мая имат 85 и духат супата заедно с целия БГ народ
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    Няма да ме разбереш. Опитай, но нямаш никакъв шанс да вникнеш в написаното.

                    Гласувах за Славчо, за да няма ново източване на 8 милиарда към "твои" фирми и - за да има здрава фискална дисциплина (чрез Ники Василев и нормално правителство, което се отчита в неманипулиран Парламент), и - за да има Парламентарен контрол над бъдещите харчове на Правителството (което и да е то), и - за да няма възможност за безконтролно разпределяне на бъдещи милиарди, и - за да...

                    Няма да си губя времето с теб, тия неща са ти трудни за разбиране. Общо-взето, мислИ си за бъдещ контрол на фискален резерв, а не безконтролно раздаване на пари на "твои" хора. (ти сам си споделял ТУК, че при бившото правителство се раздават едни пари - и хората ще гласуват отново за това раздаване).
                    Няма да ме уязвиш с въпроса: "Защо гласува за Славчо?" При горните доводи, аз бих ти задал въпроса: "Защо не гласува за Славчо, за да НЕ би да върне в хазната 8-те милиарда, ли?"
                    Тези 8 милиарда са и твои пари и ти си съгласен да не бъдат върнати. На изборите - обаче - се оказва, че много са "за" фискалната дисциплина, през контрола на Парламентарната република.

                    (но зная, че ти "не гласуваш по принцип", защото така по-леко използваш фразата: "Казвах ли ви аз!")
                    Най-лесно беше да заявя: аз НЕ гласувам, за да отпадне причината да ти отговарям на тъпи въпроси.

                    Новите милиарди - през стриктен финансов контрол и отчет! (ето затова гласувах, ама ти не си съгласен, нали?)

                    Хубав ден, дами и господа!

                    Предложеното правителство НЕ Е на славчо.
                    Каква политика той ще води, че и да спре кражбите като не зависи от него кой ще е министър?
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      А защо гласува за Славчо

                      Няма да ме разбереш. Опитай, но нямаш никакъв шанс да вникнеш в написаното.

                      Гласувах за Славчо, за да няма ново източване на 8 милиарда към "твои" фирми и - за да има здрава фискална дисциплина (чрез Ники Василев и нормално правителство, което се отчита в неманипулиран Парламент), и - за да има Парламентарен контрол над бъдещите харчове на Правителството (което и да е то), и - за да няма възможност за безконтролно разпределяне на бъдещи милиарди, и - за да...

                      Няма да си губя времето с теб, тия неща са ти трудни за разбиране. Общо-взето, мислИ си за бъдещ контрол на фискален резерв, а не безконтролно раздаване на пари на "твои" хора. (ти сам си споделял ТУК, че при бившото правителство се раздават едни пари - и хората ще гласуват отново за това раздаване).
                      Няма да ме уязвиш с въпроса: "Защо гласува за Славчо?" При горните доводи, аз бих ти задал въпроса: "Защо не гласува за Славчо, за да НЕ би да върне в хазната 8-те милиарда, ли?"
                      Тези 8 милиарда са и твои пари и ти си съгласен да не бъдат върнати. На изборите - обаче - се оказва, че много са "за" фискалната дисциплина, през контрола на Парламентарната република.

                      (но зная, че ти "не гласуваш по принцип", защото така по-леко използваш фразата: "Казвах ли ви аз!")
                      Най-лесно беше да заявя: аз НЕ гласувам, за да отпадне причината да ти отговарям на тъпи въпроси.

                      Новите милиарди - през стриктен финансов контрол и отчет! (ето затова гласувах, ама ти не си съгласен, нали?)

                      Хубав ден, дами и господа!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        Това да не е характеристика на тръбичката?

                        Не виждам по-смислено нещо от гаранцията за опазване парите на данъкоплатците от ерудирани експерти в новото правителство.
                        Тия пари могат да бъдат разпределени в различни сфери и да носят нови пари (не само на "наши" хора, което да бъде едно добро пожелание за сега. (стана като приказката за нероден Петко)

                        Да не изземвам приоритетите на С. Трифонов да обяснява как ще се случат нещата чрез неговите експерти. Аз стоя и гледам отстрани.
                        А защо гласува за Славчо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                          Слави да се моли да не мине правителството, че няма няма да изкара до края на годината. И с политиката е дотук.. Като гледам другите министри да не мислиш, че са читави тази на здравеопазването идва от алианса за ваксини нали се сещаш какво ще стане като подгони хората да ги ваксинира и затварят страната... и т.н и т.н.
                          Ми ИМВ и ДБ го отсвираха БСП също.Остават му ГЕРБ и ДПС...Славчо умря това му е края

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                            От Никито нищо не става ,, един послушко.. кукла на конци.. не ми се рови за магарийте му.. по спомен на бдж и такова майката остави я с 1 милиард дългове.. и т.н. Скоро ще разберем какво са ни подготвили.
                            Крадене са подготвили ново крадене в което Тулупа ще се окаже невинно чавдарче

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Слави ще върне мандата, но не ми харесва начина по който го прави.
                              Слави няма да върне мандата а може би няма да му мине номера с правите;ството..

                              Коментар


                              • "Доволни"от хода на Трифонов днес са не толкова онези, които му гласуваха, и гледат сега втрещени хазартното разиграване на гласовете им в тесния контекст на предложението те да бъдат похарчени евтино заради едното хитруване да прецакаш всички – и съюзници и врагове. Хитруването, да напомня, не е непременно израз на интелигентност . И примитивните същества умеят да хитруват – видяхме го като пример в политиката на онзи, когото Слави помогна да бъде надхитрен и детрониран.


                                Някой правил ли си е илюзии за дълготрайността на продукта с марката “Трифонов”.
                                • Кандидат-министърът на правосъдието е почетен консул на Барбадос - офшорна зона, в която при едно по-иновативно вглеждане, можем да открием особености. Интересно е какви формални и неформални ангажименти господин Илиев е поел към държавата Барбадос, след като е неин почетен консул. И какви би могъл да поеме към България, след като е поел вече ангажименти към друга държава;
                                • Кандидат-министърът на образованието е бил програмен директор в Америка за България на "Добро образование и работни умения". В години, в които образованието ни се срина, опитахме да извадим Ботев от учебниците и вкарахме Бат Сали в парламента;
                                • Кандидат-министърът на енергетиката е директор на една от американските Марици, продаваща ни почти най-скъпия ток в микса. Очевидно е и накъде ще върви ценообразуването и в енергетиката
                                • .


                                “Файненшъл таймс”. -Задаващите се многомилионни траншове от ЕС за България са достатъчно основание за успеха на Трифоновия шантаж.





                                Last edited by vanevski; 14.07.2021, 03:55.
                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X