IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Подмяната заедно с доносниците ще вземат общо 15%. Има едно 15-20% свободни за прилапване. Кой ще успее ще видим след 2 месеца
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Ти от БСП ли си - баси, имах по-високо мнение за теб
      Кака ти Курни е преЦедател-мечта за всеки десен избирател - под мъдрото ѝ ръководство наследничката на БКП се смали до маргинална партийка. Пожелавам ѝ още дълги години начело и дано успее да довърщи столетницата и я прати в миманса!

      Обаче пък колко е яко да квичиш като крушовишка свинкя "ни един патрон за Украйна, ни един", а в същото време да подпишеш износ за спец продукция за над 2 милиарда евро за контрагенти със спедиция до границите за същата Украйна. Като сметнеш, че комисионката за подобна дейност е минимум 2%, то нещата си стават чуднички - благодарим ти, лельо Курни!

      Колкото до умнокрасивитета - те се доказаха не само като мега бездарни небългари с позицията си за северна фиромия, ами и алчни популисти, особено с абсурното вдигане на пенсиите. Най-веселото е, че дейбъту дори гласуваха и подкпрепиха (макар и с особено мнения) всички прокомунистически мерки на колегите им кирчококорчовци. А уж трябваше да са дсна партия...

      Като резултат на всичко "изчегъртания" БХ се връша на бял кон, като "алтернатива" на умнокрасивата разсипия. И като си помисля колко аматьорски го арестуваха преди година (беше такава всенародна радост - не съм виждал подобен възторг в народонаселението от 1994( и реално му изписаха веждите с това си малоумно и неподплатено с доказателствен материал изпълнение на един полуграмотен негов съименник-милиционер, все повече се убеждавам, че кирчококорчовците са един изцяло съгласуван от САЩ с БХ проект, който да ни докажа, че алтернатива на БХ няма!!!

      И това е ужасяващо!!!
      П.С. Малоумници като копейкин, янев и слафчу тъпото (за този ме е толкова яд, че няма накъде - тотален некадърник) дори няма да ги коментирам. дупясе пък - съвсем!
      След време ще видиш, че от определена възраст насетне, кой какво мнение има за теб е все тая. Също така няма смисъл да изразявам и мнението си за опонентите, понеже това едва ли ще ги промени.
      Все пак ще отбележа, че не съм привърженик на БСП в следствие на това, че не покривам критериите от дефиницията на У. Чърчъл, да съм млад или идиот, но намирам за крайно неприятно, протичащия в тази партия разпад. Неприятното е, че в следствие на този разпад, от политическата система на страната си отива една организирана структура, носеща определена политическа традиция и култура. Много неща в поведението на БСП са ме дразнели, а идеологията и отдавна ми е чужда. Въпреки това, виждайки как политическия вакуум оставащ след нея, се запълва от популистки структури, продукт на неясен политически инжинериг с още по- мъгляви цели, се опасявам, че този процес ще се окаже крайно деструктивен за обществото ни.
      Кирчо и Кокорчо са само началото, на това заемане на освободения от БСП периметър в ляво.
      Ако ГЕРБ се беше огънал през 2020г., подобни популистки изстъпления, щяхме да видим и в център-дясно.
      Всъщност отначало ПП се бяха насочили имено в тази посока, но като видяха, че няма да е лесно, като едни типични електорални браконери, през формулата десни политики - леви цели, забърсаха каквото можаха в лявата част на спектъра.
      Та на предстоящите избори ще се решава не просто въпроса за власта, но и въпроса за наследството на очевидно сриващата се БСП. Ще е много важно това наследство да не попадне в нечистоплътните ръце на шарлатаните, брандирани с дипломи от западни университети.
      Та ако намираш сегашното състояние за ужасно, се замисли за това какъв още по-голям ужас може да ни сполети ако на 02.04.2023 се държим както през последните четири-пет вота.
      Накратко гласувай за най-малкото според теб зло, в противен случай се приготви за следващо още по потресаващо дъно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бъpзоходко Разгледай мнение

        Ама не е направила по голяма услуга от Кирчо и Кокорчо които с потресаващото си безхаберие са в състояние не само ББ ами и Дедо Цар да върнат в политиката на бял кон( виж НДСВ). Та Не я кори кака Корни. Не ви е тя проблема на жълтопаветниците. Проблема ви е, че с лидери като генерал Гном и Бойкикев, ще си останете една окаяна секта.
        Ти от БСП ли си - баси, имах по-високо мнение за теб
        Кака ти Курни е преЦедател-мечта за всеки десен избирател - под мъдрото ѝ ръководство наследничката на БКП се смали до маргинална партийка. Пожелавам ѝ още дълги години начело и дано успее да довърщи столетницата и я прати в миманса!

        Обаче пък колко е яко да квичиш като крушовишка свинкя "ни един патрон за Украйна, ни един", а в същото време да подпишеш износ за спец продукция за над 2 милиарда евро за контрагенти със спедиция до границите за същата Украйна. Като сметнеш, че комисионката за подобна дейност е минимум 2%, то нещата си стават чуднички - благодарим ти, лельо Курни!

        Колкото до умнокрасивитета - те се доказаха не само като мега бездарни небългари с позицията си за северна фиромия, ами и алчни популисти, особено с абсурното вдигане на пенсиите. Най-веселото е, че дейбъту дори гласуваха и подкпрепиха (макар и с особено мнения) всички прокомунистически мерки на колегите им кирчококорчовци. А уж трябваше да са дсна партия...

        Като резултат на всичко "изчегъртания" БХ се връша на бял кон, като "алтернатива" на умнокрасивата разсипия. И като си помисля колко аматьорски го арестуваха преди година (беше такава всенародна радост - не съм виждал подобен възторг в народонаселението от 1994( и реално му изписаха веждите с това си малоумно и неподплатено с доказателствен материал изпълнение на един полуграмотен негов съименник-милиционер, все повече се убеждавам, че кирчококорчовците са един изцяло съгласуван от САЩ с БХ проект, който да ни докажа, че алтернатива на БХ няма!!!

        И това е ужасяващо!!!
        П.С. Малоумници като копейкин, янев и слафчу тъпото (за този ме е толкова яд, че няма накъде - тотален некадърник) дори няма да ги коментирам. дупясе пък - съвсем!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

          Леля Корни, направи планирана услуга на забравения във нафталин Винету, като свика Среща на Лидерите преди дни, това е.
          Дотогава тоя "лидер" беше потънал във забвение, нищо де, те индиректо си се поддържат,
          просто, Корни не иска да управлява, само да е във опозиция и да си цоца оттам.
          Винету, ако или когато се върне на бял кон ще и върне услугата.
          Ама не е направила по голяма услуга от Кирчо и Кокорчо които с потресаващото си безхаберие са в състояние не само ББ ами и Дедо Цар да върнат в политиката на бял кон( виж НДСВ). Та Не я кори кака Корни. Не ви е тя проблема на жълтопаветниците. Проблема ви е, че с лидери като генерал Гном и Бойкикев, ще си останете една окаяна секта.

          Коментар


          • Потребителската кошница за 2022 г. съдържа 846 стоки и услуги, разясняват от института. Техните цени се наблюдават в над 6400 търговски обекта в 27-те областни центрове, където живее половината население на страната и се реализират 65% от продажбите.

            На месец се правят 40 833 регистрации на цени и се изчислява средната на всяка стока или услуга спрямо относителното й тегло в потребителската кошница.

            Тенденция

            През отделните месеци цените на отделните стоки и услуги са варирали ту нагоре, ту надолу, но като цяло тенденцията при повечето е да вървят в посока увеличение.

            Най-важната стока на трапезата на българина – хлябът, завършва годината с по-висока цена. През януари 2022-ра килограм бял хляб е струвал средно 2,18 лева.

            През декември цената му е вече 2,37 лева. Оказва се, че премахването на ДДС-то за насъщния от юли, направено с актуализацията на бюджета като антикризисна мярка в подкрепа на домакинствата, наистина се е отразило върху цената в посока понижение, но не в пълен размер.

            Производителите или търговците, от една страна, и домакинствата, от друга, са си разделили приблизително в съотношение 50:50 спестения данък.

            Средната цена на килограм бял хляб през юни – месеца преди да отпадне ДДС-то, е стигнала 2,61 лева, след постоянно поскъпване от началото на годината.

            През юли, когато данъкът е вече премахнат, цената на насъщния се е понижила до 2,37 лева, а през август пада до 2,32 лв. Ако обаче отпадането на ДДС-то изцяло се беше отразило на цената в полза на потребителя, поевтиняването е трябвало да бъде с около 50 ст., а не с 25-30 ст.

            Разликата производителите или търговците явно са си прибрали в джоба.

            Храни

            Сред стоките от първа необходимост, чиито цени са значително нагоре, са млечните продукти. Кравето сирене е скочило от 12,44 лева през януари на 17,28 лева средна цена през декември. Кашкавалът се е увеличил от 18,87 на 25,48 лева.

            Олиото също е качило цената си, но пикът е бил през лятото, когато литърът се е търгувал срещу средно 5,76 лева. Оттогава насетне всеки месец се отчита намаление, за да се стигне до 5,24 лева през декември.

            Въпреки тенденцията към поевтиняване, олиото още е далеч от цената си в началото на миналата година, когато то се е продавало по 4,25 лева.

            Шампиони по поскъпване обаче са яйцата. Тяхната цена се е вдигнала с 20 ст. за брой - от 31 ст. през януари на 51 ст. през декември. Това е ръст от над 60%.

            При плодовете и зеленчуците тенденцията като цяло също е към поскъпване. Има обаче отделни стоки, които поевтиняват. Тук е важно да се отбележи, че статистиката отчита и цени на плодове и зеленчуци извън сезона им по специална методология, съгласно регламент на ЕС.

            Това важи и за останалите сезонни стоки като летни и зимни почивки, летни и зимни дрехи и др.

            Малко по-евтини през декември спрямо януари например са кайсиите, прасковите, черешите, ягодите, оранжерийните краставици и такива от открити площи, бялото зеле, зеленият пипер от открити площи, капията, празът, връзката зелен лук, марулите, спанакът, салатата айсберг.

            Всички останали плодове или зеленчуци обаче са нагоре.

            Техника

            И докато стоките от първа необходимост поскъпват, други, които купуваме приблизително веднъж на 10 г., могат да се намерят вече на по-изгодни цени.

            Това важи най-вече за техниката. Така например LED или LCD телевизорите са поевтинели от януари до декември със 100 лева – от 612,16 лева на 510,18 лева.

            Мобилните телефони също са надолу – от 681,38 на 636,91 лева. На по-ниски цени могат да се закупят още кафе машините, четците за електронни книги, аудиослушалките, цифровите фотоапарати, таблетите, прахосмукачките, машинките за подстригване, пресите за коса.

            Със затихването на COVID пандемията са паднали цените и на някои стоки и услуги, чието търсене бе скочило много заради разпространението на коронавируса.

            Маските са поевтинели от 33 на 27 ст., дезинфектантите за ръце – от 2,39 на 2,27 лева, PCR тестът – от 89,64 на 77,37 лева.

            През миналата година без промяна са цените основно на услуги, които се определят чрез нормативен акт (например съдебните и нотариални такси) или по решение на регулатор, какъвто е КЕВР (услугите на някои ВиК).

            Не са се променили и цените на телефонните разговори и SMS-ите. Замръзнали са и цените на цигарите.

            Бумът на пътуванията наду билета за самолета

            Сред най-поскъпналите стоки и услуги са самолетните билети. През декември спрямо януари за една от дестинациите на нискотарифна авиокомпания цената е скочила от 215,58 лева на 602,99 лева, тоест близо три пъти. При останалите дестинации също има силно поскъпване, макар и в по-малък размер.

            Според специалисти от авиобранша причината не е толкова скокът на керосина, колкото отприщването на пътуванията след 2 г. COVID и локдауни. И докато много хора са били твърдо решени да летят със самолет, независимо от цената, защото дълго време са стояли затворени вкъщи (т.нар. revenge travel), авиокомпаниите не са били готови са посрещнат увеличения пътникопоток.

            Много от самолетите са още заземени, а връщането им в небето отнема време. Същото важи и за пилотите, които трябва да си възстановят летателните права.

            При сравняване на цените на самолетните билети трябва да се има предвид и сезонността – през лятото, когато много хора пътуват за лятната си ваканция, както и през декември, когато има много пътувания покрай празниците, цените обикновено са на най-високото си ниво, разясняват още авиоспециалистите.

            Поддръжката на колата нагоре, застраховката надолу

            Поддръжката на автомобила – ремонт, смяна на масло, гуми и т.н., е поскъпнала, но пък застраховката „Гражданска отговорност“ е поевтиняла – от 247,41 лева през януари на 232,10 лева през декември.

            Пикът на поскъпването на горивата е отминал. Най-високите цени са регистрирани през юни, когато дизелът е достигнал 3,43 лв. за л, а бензинът А 95 – 3,31 лв. Оттогава горивата вървят надолу, но пак остават по-скъпи спрямо началото на м.г.

            Коментар


            • Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                Вчерашно (днес излязло) социологическо изследване за изборите

                https://exacta.bg/?page_id=42

                Изненадващо или не Бойко Борисов е политическия лидер с най-голямо одобрение (и неодобрението му също е голямо).

                Иначе одобрението към президента е доста по-високо отколкото на останалите политически лидери, но пада лека полека.
                Леля Корни, направи планирана услуга на забравения във нафталин Винету, като свика Среща на Лидерите преди дни, това е.
                Дотогава тоя "лидер" беше потънал във забвение, нищо де, те индиректо си се поддържат,
                просто, Корни не иска да управлява, само да е във опозиция и да си цоца оттам.
                Винету, ако или когато се върне на бял кон ще и върне услугата.

                Коментар


                • Вече слушат и мълчат.

                  Коментар


                  • Вчерашно (днес излязло) социологическо изследване за изборите

                    https://exacta.bg/?page_id=42

                    Изненадващо или не Бойко Борисов е политическия лидер с най-голямо одобрение (и неодобрението му също е голямо).

                    Иначе одобрението към президента е доста по-високо отколкото на останалите политически лидери, но пада лека полека.




                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      А бе какво става с тази македония- днес големи приключения сте имали. Киркорчовците трябва да бъдат бити на всеки ъгъл във всеки град- който иска да бие, който иска да аргасва
                      Само бой.....сега и кеф да им правим на всичко отгоре ли...

                      Коментар


                      • А бе какво става с тази македония- днес големи приключения сте имали. Киркорчовците трябва да бъдат бити на всеки ъгъл във всеки град- който иска да бие, който иска да аргасва
                        Last edited by X_Y; 04.02.2023, 21:29.

                        Коментар


                        • * Извадки от СРС-тата за които всеки прокурор може да мечтае. Чете и преценете дали е искане или провокация към подкуп.
                          Д: Ако не вземе парите какво правим?
                          В: Тогава ще я разходим на Витоша.
                          Д: Да, ще ѝ пратим командоси, ще бъде бутната към...
                          В: По-добре бизнес, отколкото сила!
                          В: Защо ББ и ЦЦ я търпят, 'щото накрая такива Иванчеви ще се появят из цяла София.
                          Д: Ш'се появят, както си говорихме, да ти кажа, това е изключително опасно.
                          В: Ми, те ще се появят на държавно ниво, трябва да вземем мерки.
                          Ваклин: Това, което Иванчева поискала, е много. Честно.
                          Дюлгеров: Непосилно е. И аз съм съгласен. Дай ще го редуцираме.
                          Ваклин: Защото случвало ми се е с Калинов.
                          Дюлгеров: Да, Владо.
                          Ваклин: Да. Случвало ми се е с него, надзора казва - толкова, така. Аз, нaли, седя пред кабинета.
                          Дюлгерво: К’во да правиш, да.
                          Ваклин: Надзора излиза вика - иска е толкова. О’кей, добре, щом толко иска. Той взима и после и на следващата седмица.
                          Дюлгеров: Все едно (не се разбира).
                          Ваклин: Все едно, все едно не съм.
                          Дюлгеров: (не се разбира).
                          Ваклин: Абе, еба ти цирка глупости, няк'ви много други хора, н видим да видим к'во пра'име, хъ, щото се разбира).
                          ми изиграха - няк'ви площадки, няк'ви як'ви щуротии ми говорят. Дай да се т'ва въобще н, не, не ми харесва. Аз (не
                          Ваклин: А, ма то хубаво площадки, ама тука 'се едно нищо не е, не е договорено. А, няк'ви циркове от сорта все едно ни лук яли, ни лук мирисали. Айде като се видим ше го обсъдим.
                          Ваклин: Да, шото те обясняват - тая площадка е на Пешо, тая на Гошо, там разни строители. На тоя, ш, сме го пуснали, оня сме го пуснали. Е та то, ако ше ги пускат за една площадка за десет хиляди лева, аз за к'во ше им давам една кофа пари бе, човек?! Аз, ъъ, утре, ако почнат пак да ме спънат, а, какво? Ше отида и ше им кажа - ма, аз ви дадох примерно до тога' а сто бона и той, и тая тъпанарка ше каже - не, е верно. И аз к'во да напра'а. К'вато е няк'ва. А'е се'а, моля ти се! Да си имаме уважението.
                          Мъж: Абе, човек! Няма да се загубят. Гарантирам ти бе, човек! Моля ти се. Аз съм, нали аз също имам някакви. Дай да напра'им първата сисистема, щото тя ме питаше нещата, ти къде си. И аз, викам, нали, аз нали чаках там до, до пет и нещо - шест.
                          Ваклин: Еми те ме оставиха час и половина пред кабинета да
                          Мъж: Да, да. Ето аз.
                          Ваклин: чакам кат' сопол, ебати.
                          Мъж: (Не се разбира).
                          Ваклин: Извинявай, ама аз да не съм някакво пионерче, а, ъ, искат да изкарат еднаа такова - онакова.
                          Мъж: Да, да. Да
                          Ваклин: Налии знаеш за к'во става въпрос?
                          Мъж: Да.
                          Ваклин: И ме оставят като някакво пионерче да седа пред, ъ, учителската стая, да, да. Т'ва е ебати неуважението. Аз.
                          Мъж: Не бе. Манталитета е.
                          Ваклин: Еба ти боклука нфщастен! Да.
                          Ваклин: С'а, извинявай, ама. Е, ъ. Са, т'ва са много пари. Аз ти казах - за толко пари по-добре, ъ, да, да кан, да, да, да издигна кандидатура във, ъъ, за столичен кмет, еба ти, или да смена закона. Става въпрос за толко пари, казвам ти, ше мине през, през парламента да смениме закона да са назначаеми тия тъпанари. Щото.
                          Мъж: Не знам как да напра'им. Не знам вече! Разбираш ли, и аз се изморих, м. Ако ти прецениш,
                          Ваклин: пускам ги днеска. Ъ, вие се разбирате, ъ, за кога, аз идвам, давам ти ги и ти им ги даваш на тия тьпанарки. И, и следващия път, честно да ти ка'а, напра' о ще. Идваше ми да й плюна в лицето, да е. Не мо'е да по тоя начин такова. К'ъв е личен ангажимент! Нали. Цялата идея беше да поеме някакъв личен ангажимент, че моите проекти
                          Мъж: Да бе. Да бе.
                          Ваклин: ше се движат нормално. Тя ми говори
                          Мъж: Точно.
                          Ваклин: пълни глупости. Отделно обяснява - на тоя разрешението за строеж напра'и тая площадка. На оня такова. И нали се сещаш, че ако ти нямах доверие, щях да кажа - е тоя иска да 'земе кинтите. Ама аз, аз ти имам доверие. Ама, ама тая, тая
                          Мъж: Абе, човек! Моля ти се недей! Аз не съм
                          Ваклин: просто е. Тая се.
                          Мъж: Ние не сме за некакви такива такова бе! Въпроса е, аз побеснях. Ти разбираш ли!
                          Ваклин: Добре, окей.
                          Мъж: То аз викам, ако е някои друг, да сме му извили врата досе'а двайсе' пъти.
                          Ваклин: Абсолютно. Добре, о.
                          Мъж: Да, тъкмо да седнем да ги уточним тия неща, да видим ня'ква стратегия,
                          Ваклин: Идеално.
                          Мъж: че доста се разпра'ях с тая женица.
                          Ваклин: Айде ше се видиме.
                          Мъж: А тя 'наеш к'во ми каза? Тя е'на такава е'на назлобяла и вика „аз съм ги дала нещата“ за ня'ква проверка на реституция на собствеността и ня'кви е такива.
                          Ваклин: Да, знамм, наясно съм.
                          Мъж: Ма викам: „Бе к'ви ги приказваш? Тва не е, не е твоя работа“, нали.
                          Ваклин: (Не се разбира).
                          Мъж: „Защо тря'а да го пра'иш Тва?“ А въобще - ше ти кажа там какво ми каза друго.
                          Ваклин: много е сериозно. Искам да, не да утре да ми врътне опашка и да каже - йок, гле'й си работата. Искам - аз се съгласявам на, на голям така, ама искам да, да знам, че - е носле, после ти с к'ви очи ше от, ако утре ме спъне на - след две седмици ми е да кажем обявяването наа т'ва - за земните маси ии ме спъне на земни маси? Се'а, и тя ше.
                          Мъж: Абе, човек, няма бе! Бе начи не се притеснявай - зел съм сяк ви мерки аз.
                          Ваклин: Ние по-добре, по-добре да финансираме е'на предизборна кампания, да го еба, след година и половина. То толко ше ми стъпи, даже по-евтино ше ми струва. Таман ше има ии,
                          Мъж: Не, не. Дай, дай даа, да видим още малко. Ей тука аз с'а пак ше звъня напред-назад. Другия вариант, ако искаш нали, дет' си го говорихме, мм, щото те ми казаха, че нещата били готови. Те явно чакат, а, напи другото развитие на нещата - нали, за коет' говорихме.
                          Мъж: Сега, не изключвам (обаче и възможността - нали знаеш -там да си пак да ти заговори за площадки и за няк'ви глупости. Нали тя е малкоо, м, знаеш тя тая характеропатия така да се каже. Нали.
                          ...
                          Мъж: Просто, просто да те предупредя нали да, да знаеш. Тя си е такава. Нали тя малко кат' си навие нещо. Вчера викам, аз й казах, викам: „Търпението ми се изчерпа, както и на всички нали - или решаваш или много ти здраве.“ - „Ами аз съм нали готова с тия неща“. Би-била готова с първото нали.
                          Ваклин: Аха, (не се разбира).
                          Мъж: Нека, нека да се видим и да действаме.
                          Ваклин: Добре. Еми аз - ги! видя - аз съм се подготвил.
                          Мъж: Да, (не се разбира).
                          Ваклин: аз си ги държа под ръка, така чее.
                          Мъж: Добре, как да направим? Ако искаш -
                          Ваклин: Ми ти се чуй там, разберете се. Кх

                          Как се ПОДСЛУШВА ЧЕСТНА КМЕТИЦА, която не прави нищо нередно, но контролира строителите и ПРЕЧИ на ГЕРБ на пълнят чекмеджето? Много просто – институциите и строителите лъжат, а спец-съдът ги прикрива.
                          Вижте 4-те закононарушения в разрешителното на Иванчева:
                          1. ДВА ЛЪЖЛИВИ СИГНАЛА от строител и от Антон Славчев, зам-директор на КПКОНПИ
                          Лъжа 1 – намираш строител, който да каже, че на жена му преди 8 месеца ѝ се сторило, че Иванчева многозначително и намеква, че иска пари. Има 2 проблема – първо, на срещата е имало много хора и те ще свидетелстват, че това са измислици и второ, по закон намекът не е достатъчен, за да се подслушва.
                          Лъжа 2 - Антон Славчев, заместник-директор на КПКОНПИ лъже, че има жалба от С. Разнованов (неизвестен, непризован и вероятно реален човек), че е давал подкупи на Иванчева, за да пуска строежи. Това е лъжа. Такъв документ (сигнал) липсва. Човекът сигурно дори не знае, че са ползвали името му.
                          2. ЧАДЪР от СПЕЦИЛАИЗИРАНИЯ СЪД на Ушев
                          Още когато дава разрешението, заместничката на Ушев е видяла, че ЛИПСВА единственият ВАЖЕН ДОКУМЕНТ – сигналът на Разнованов, но си е затворила очите. И после 3 години прикрива лъжите на КПКОНПИ и собствените си грешки - Лично Биляна Петрова 2 пъти иска от съда да изискат сигнала и да бъде разпитан г-н Разнованов, но получии два отказа. Защо ли? Доказвайки лъжата, Славчев трябва да бъде съден.
                          3. НЕЗАКОНЕН СЪДЕБЕН СЪСТАВ - разрешението за СРС е дадено от спец-съдийката Неделчева, докато Ушев и е бил шеф. И после те гледат делото, т.е. проверяват сами себе си за незаконните си действия. Само това е достатъчно да се отмени присъдата.
                          4. ЛИПСВА ДОКЛАД ОТ СЛУЖБИТЕ за прилагането на СРС, което е нарушение на чл. 29, ал. 7 от ЗСРС
                          Всеки достоен съдия би поискал липсващите документи и като види, че това са лъжи, ще откаже подслушване, защото Иванчева не е правила нищо нередно. Но спец-съдът нарушава закона.
                          Очевидно е, че това е схемата на прокуратурата, за да подслушват политици, които пречат на ГЕРБ.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Росен Христов, поради що лъжеш братко българине?!

                            31 Яну 2023 15:12ч.

                            Както и заместникът ти Еленко Божков, който като отворим в.Дума, бр.228 от 27 ноември 2019 и четем заглавието: ЕЛЕНКО БОЖКОВ: САЩ ПРОДЪЛЖАВАТ ДА НАТРАПВАТ ЯДРЕНОТО СИ ГОРИВО! подзаглавие: РЕЗУЛТАТИТЕ В БЛОКОВЕТЕ, където Е ОПИТВАНО, СА ПЛАЧЕВНИ, казва енергийният експерт. ........... Ето тук казва, че американското ядрено гориво РАЗРУШАВА ЯДРЕНИЯ РЕАКТОР. ............... "Сигналната, тревожната лампа за използването на американско ядрено гориво в българска атомна централа е запалена още от 1994-1995 г. Тогава се правеха опити да се използва американско гориво в малките блоковете на "Козлодуй" ВВЕР 440, които още не бяха спрени. До експерименти у нас не се стигна. ............... Още тогава обаче се видя, че в други блокове, където това е опитвано, резултатите са плачевни. С течение на годините САЩ продължиха опитите си да НАТРАПВАТ американско ядрено гориво в различни централи, където има руски ядрени реактори. Последните примери са от Чехия и Украйна. ........... В Украйна смениха горивото от 6 ядрени блока в две атомни централи. И резултатите не са добри както в Украйна, така и в Чехия. От технологична гледна точка се наблюдава ЕФЕКТ НА ИЗКРИВЯВАНЕ, наречен "ЕФЕКТ НА БАНАНА" !!!! Вследствие на високите температури в радиоактивната зона на реактора се получават деформации и изкривявания. ............. А понякога - и пукания на циркониевите тръбички, в които са хапчетата с ураниевия концентрат, което е опасно!!!! За да овладеят тези проблеми, експертите намаляват концентрацията на урана в горивото и то става изключително неефективно и С ПО-КРАТЪК ЖИВОТ." ..... От което следва ли, че целта не е диверсификация, а разрушаване на реактора?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              ха ха.
                              Аз да се кланям на НЯКОГО?
                              Абе ти у ред ли си ве? Я ми виж подписа
                              Е и....нали виждам какви ги пишеш. Баш си се кланяш на Матушка..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                                Хем си близо до истината, хем си далеч. Тези на които викаш евроатлантици и мразиш, са да речем дясното крило на злото, самозванци мимикриращи под идеята за свобода и равенство. А се кланяш на същото зло, но от лявото крило, служещо на едни и същи господари. Не случайно УСА са спасявали от глад, буквално, Расия в различните и превъплащения. Ако искаха да я унищожат, отдавна можеха да го направят. Битката е много стара и злото има много имена...
                                ха ха.
                                Аз да се кланям на НЯКОГО?
                                Абе ти у ред ли си ве? Я ми виж подписа
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X