IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Костадинов напоследък доста набра скорост . Успешно трупа рейтинг и симпатизанти в социалните мрежи за което другите политици и партии могат само да се учат от него.



    Следя канала му в YouTube и съм доста впечатлен от това което говори и начина по който поставя на място журналистите. Ще е хубаво и другите политици и лидери на партии да си направят такива канали и редовно да има дебати по конкретни теми. Да види народа кой колко струва.

    Коментар


    • В кризата около Украйна лидерът на ”Възраждане” Костадинов иска България да проведе референдум за напускане на НАТО, защото била „анексирана“. Така ли е наистина? Да погледнем фактите.




      frognews.bg
      Референдум за НАТО: В страна, в която се лекуват с белина?

      Коментар


      • Ха..хааа..Бързоходко, ама ти този престъпник Мутрата крадец наистина ли го смяташ за голям политик..Цяла Европа му се подиграва и смее, а троловете калинки си го хвалят.. Птостака мутра премиер и селяндур е с принос в езика ни- МИСИРКИ, ТОЛУПИ, ПУНТА МАРА.. БЪРЗОХОДКО, КАЖИ ВСЕ ПАК ЗА МАТА ХАРИ- КОЛКО СА И КОГА ДА ОЧАКВАМЕ НОВИ СНИМКИ..ТИ ПОЗНАВАШ ЛИ ГИ..


        Главният прокурор Иван Гешев ще бъде изслушан в Комисията по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи (LIBE) в Европарламента утре. Комисията има конкретни въпроси към обвинител №1, но прокуратурата посочва, че става дума за “работно посещение” на Гешев в Брюксел, на което ще се включи и в среща, посветена на върховенството на правото у нас.



        frognews.bg
        Гешев ще отговаря за кюлчетата и
        Главният прокурор Иван Гешев ще бъде изслушан в Комисията по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи (LIBE) в Европарламента утре. Комисията има конкретни в..
        Last edited by Kiro; 26.01.2022, 16:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

          Как да не може? Нали има фабрики за тролове към ГЕРБ. Ти какво мислиш, че всеки един от нас няма някой познат дето заработва стотинки за да брани гробарите и боко тъпото?

          Фланелките с лика на ББ носени от София Запад и наркодиларите им да не би да е безплатна реклама?
          Ами като има фабрика за тролове на ГЕРБ, що не и пусните една снимка тука? Колко му е?
          След като имате толкоз много познаати дето пишат в подкрепа ба ГЕРБ за пари, що не се занимавате с тях ами се заяждате с мен, дето изобщо не ме познавате?
          Що се отнася до наркодиларите сфланелки на ГЕРБ, предполагам, че ги носят зада улеснят полицията и да ги излови по бързо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение
            Както се вижда от посочения пример, който пише за ББ отива на работа в МРРБ. След като аз не съм в МРРБ вероятно не пиша за ББ.
            Ако се чете внимателно и с разбиране това, което пиша, би следвало да се разбере без особени усилия, че пиша срещу политическия инжинеринг, който изтласква на върха на властовата пирамида разни случайни същества като Румборак, Аравардския дует, Пламен Николов, който ни беше пробутван за мин пред от чалга партията и т.н.
            В писанията си опитвам да обясня, че няма как да не стигнем до катастрофа, след като начело на държавата стоят хора, зад които няма никаква политическа структура.
            Няма как да не стигнем до катастрофа, след като ни управлява хунта подкрепяна от неповече от 15% от избирателите в страната.
            Няма как да не сме свидетеи на непрекъснати абсурдни управленски ходове, след като начело на изпълнителната власт е инсталиран един обикновен тарикат, отличил се единствено с умението добре да се промотира.
            На този фон ББ наистина се откроява с уменията с в областа на приложната политика.
            Та вие си пишете и си гадайте какви яки хонорари ми плащата от ГЕРБ зада казвам това което мисля. Не ми пречите.
            Все пак съм длъжен да заявя за пореден път, че правя всичко това напълно безплатно и без никакви ангажименти от страна на ГЕРБ към мен, или от мен към ГЕРБ
            Декларирам това не зада убедя Киро и съидейниците му, а зада не вкараме в заблуждение някой, който да реши, че по този начин може да заработи нещо. Неможе. Не се връзвайте на такива внушения.
            Как да не може? Нали има фабрики за тролове към ГЕРБ. Ти какво мислиш, че всеки един от нас няма някой познат дето заработва стотинки за да брани гробарите и боко тъпото?

            Фланелките с лика на ББ носени от София Запад и наркодиларите им да не би да е безплатна реклама?

            Коментар


            • Както се вижда от посочения пример, който пише за ББ отива на работа в МРРБ. След като аз не съм в МРРБ вероятно не пиша за ББ.
              Ако се чете внимателно и с разбиране това, което пиша, би следвало да се разбере без особени усилия, че пиша срещу политическия инжинеринг, който изтласква на върха на властовата пирамида разни случайни същества като Румборак, Аравардския дует, Пламен Николов, който ни беше пробутван за мин пред от чалга партията и т.н.
              В писанията си опитвам да обясня, че няма как да не стигнем до катастрофа, след като начело на държавата стоят хора, зад които няма никаква политическа структура.
              Няма как да не стигнем до катастрофа, след като ни управлява хунта подкрепяна от неповече от 15% от избирателите в страната.
              Няма как да не сме свидетеи на непрекъснати абсурдни управленски ходове, след като начело на изпълнителната власт е инсталиран един обикновен тарикат, отличил се единствено с умението добре да се промотира.
              На този фон ББ наистина се откроява с уменията с в областа на приложната политика.
              Та вие си пишете и си гадайте какви яки хонорари ми плащата от ГЕРБ зада казвам това което мисля. Не ми пречите.
              Все пак съм длъжен да заявя за пореден път, че правя всичко това напълно безплатно и без никакви ангажименти от страна на ГЕРБ към мен, или от мен към ГЕРБ
              Декларирам това не зада убедя Киро и съидейниците му, а зада не вкараме в заблуждение някой, който да реши, че по този начин може да заработи нещо. Неможе. Не се връзвайте на такива внушения.

              Коментар


              • Заради писмото на прокурорите с оплаквания до ЕС и САЩ, в което са споменати:

                SEGABG.COM
                Баневи съдят за тормоз Гешев и заместниците му за 60 000 лв.
                Николай и Евгения Баневи са завели дело за морални вреди и настояват да получат 60

                Коментар


                • Дио, такова нещо не съм чул и чел.. Едва ли..В САЩ кметове доброволно поскаха да им се изплащат заплатите в крипто..Тук нито една банка не открива сметки свързани с крипто, а някои забраняват преводи към криптоборси..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    БЪРЗОХОДКО, КЪДЕ СКРИХА И ОТКРАДНАХА БИТКОЙНИТЕ МУТРАТА -БОРИСОВ И ПЕЕВСКИ..



                    “През ноември на 2017 г. сайтът Биволъ иска официална информация по ЗДОИ от МВР за евентуалната конфискация - дали е вярно, как се управляват средствата и как се съхраняват. МВР обаче отказва информация с аргумента, че "исканите данни представляват конкретна информация от разследване по наказателно производство – следствено дело по описа на Следствен отдел към Специализирана прокуратура, която ръководи разследването."




                    clubz.bg
                    Министерство на финансите: Не разполагаме с информация за конфискувани биткойни
                    Киро, към теб се обръщам че им следиш спатиите на всички, - абе верно ли е че Кокорчо е казал, че ще емитира крипто за разплащане с държавната администрация, Вече се чудя на кое може да се вярва.
                    пс Да уточня че Кокорчо казват из разните бацеви медии на Ачката Василев

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

                      Споко не се притеснявай! Предполагам, че в най скоро време ще ти ги покажат биткойните снимани в нечие чекмедже.
                      Биткойните са вече откраднати от близки на Борисоф и ДПС. С тях ти плащат част от надника да тролиш за гробарите и да ги защитаваш

                      Коментар


                      • Бързоходко, това коя Мата Хари подред е..Ти познаваш ли някоя Мата Хари.. Кога ще отиде Мутрата -крадец в затвора за корупция,,

                        1CHAS.BG
                        Авторката на биографията на Борисов представлява МРРБ в Брюксел
                        Близката до Бойко Борисов журналистка Кристина Кръстева, която нашумя с написаната от нея биография на бившия премиер, се радва на много успешна кариера в Постоянн...

                        Коментар


                        • Групата на ”Възраждане” демонстративно влязоха в парламента, без да предоставят зелени сертификати и тестове, в разрез с правилата.

                          FROGNEWS.BG
                          От ”Възраждане” демонстративно влязоха в парламента без сертификати или тестове

                          Коментар


                          • ГЕРБ и "Възраждане" правят всичко възможно, за да не се случи промяна и да не усетят хората, че въздухът, който дишаме е друг. Хората и във Варна, и в Добрич, и в Шумен ми казват "няма ги ГЕРБ, по-лесно се диша". На местно ниво по-трудно се случват нещата, но и там започва да се усеща. Това заяви депутатът от "Демократична България" Стоян Михалев.



                            fakti.bg
                            Стоян Михалев: Възраждане е абсолютно подопечна на Борисов (ВИДЕО)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              БЪРЗОХОДКО, КЪДЕ СКРИХА И ОТКРАДНАХА БИТКОЙНИТЕ МУТРАТА -БОРИСОВ И ПЕЕВСКИ..



                              “През ноември на 2017 г. сайтът Биволъ иска официална информация по ЗДОИ от МВР за евентуалната конфискация - дали е вярно, как се управляват средствата и как се съхраняват. МВР обаче отказва информация с аргумента, че "исканите данни представляват конкретна информация от разследване по наказателно производство – следствено дело по описа на Следствен отдел към Специализирана прокуратура, която ръководи разследването."




                              clubz.bg
                              Министерство на финансите: Не разполагаме с информация за конфискувани биткойни
                              Споко не се притеснявай! Предполагам, че в най скоро време ще ти ги покажат биткойните снимани в нечие чекмедже.

                              Коментар

                              Working...
                              X