IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Чакай де още нищо не е скраднал - или поне ние не знаем
    Човека е с асковско арвардска мундщровка. Не краде с чували а с Елка и Писалка. Има доста изписано за схемите му с Киро Петков и с Лорер. Всичките им схеми са свързани с предишните им гастроли във власта.
    Въобще тия тримката отдавна наобикалят държавната кошара с цел отмъкване на тлъсти аганца. И им се е получавало неведнъж.
    Last edited by Бързоходко; 27.01.2022, 23:29.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

      Обаче от друга страна Асен Василев е министър за трети път и едва сега ги казва тия работи.
      Откровено казано на мен ми се струва, че човека е решил да си обира крушите и предизвиква конфликт, с който да оправдае скорошната си оставка.
      Чакай де още нищо не е скраднал - или поне ние не знаем

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        Чета че днеска Кокорчо се покрил със слава...Подпукал кадесарския бизнес яко.Заплашил ги че няма да търпи некадърни работодатели да плащат мизерни заплати.Те му скочили и той ги попитал как тоя некадърен работник дето тука не можел да изкара 710 лева като отиде в Гърция изкарва 1000 евро?Казал им още че ще разбие работодателските картели извън София които са се договорили да плащат мизерни заплати...Кадесарите са побеснели....
        По принцип човека е прав. Би могъл също така да попита некадърните ни работодател, самовеличаеши се като предприемачи, защо се оплакват че тока им е скъп, след като ток на същите такива цени не е особен проблем на колегите им предприемачи в съседните нам държави.
        Обаче от друга страна Асен Василев е министър за трети път и едва сега ги казва тия работи.
        Откровено казано на мен ми се струва, че човека е решил да си обира крушите и предизвиква конфликт, с който да оправдае скорошната си оставка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          По нейните думи на закритото заседание е имало въпроси за предстоящата у нас съдебна реформа, за борбата с корупцията по високите етажи на властта, за корупцията в пътното строителство. Тя цитира данни, според които България всяка година губи 11 млрд. евро от корупция и пропуснати ползи.Крайно време е за такива приказки да има съд..Или казва кой е корумпиран и вади доказателства или мълчи...



          vtorifront.bg
          Елена Йончева: България всяка година губи 11 млрд. евро от корупция и пропуснати ползи
          Ето и тая умрелата и тя приказва само простотии.Аз бих я поканил за финансов министър да спре корупцията.Празни приказки на една комунистическа.Време е корнелианците да и бият дузпата та да млъкне.
          Last edited by X_Y; 27.01.2022, 20:14.

          Коментар


          • По нейните думи на закритото заседание е имало въпроси за предстоящата у нас съдебна реформа, за борбата с корупцията по високите етажи на властта, за корупцията в пътното строителство. Тя цитира данни, според които България всяка година губи 11 млрд. евро от корупция и пропуснати ползи.



            vtorifront.bg
            Елена Йончева: България всяка година губи 11 млрд. евро от корупция и пропуснати ползи

            Коментар


            • Чета че днеска Кокорчо се покрил със слава...Подпукал кадесарския бизнес яко.Заплашил ги че няма да търпи некадърни работодатели да плащат мизерни заплати.Те му скочили и той ги попитал как тоя некадърен работник дето тука не можел да изкара 710 лева като отиде в Гърция изкарва 1000 евро?Казал им още че ще разбие работодателските картели извън София които са се договорили да плащат мизерни заплати...Кадесарите са побеснели....

              Коментар


              • Бързоходко, моля припомни за тези велики събирания, защото такива стават навсякъде в ЕС.. Що се отнася до Мата Хари то това е идея и оправдание от Борисов, така, че трябва да те интересува.. Приложен политик ли бил- да.. приложи в големи размери кражбите и корупцията в България 12години..



                glasove.com
                Съдът позволи добив на шистов газ в Добричко, срещу който имаше референдум - Glasove.com

                Коментар


                • Костадинов е ясен, ама Дойче Веле що реве на чужди гробища не ми ясно. Няма и година откак мина скандала с подслушването на Меркел.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Ха..хааа..Бързоходко, ама ти този престъпник Мутрата крадец наистина ли го смяташ за голям политик..Цяла Европа му се подиграва и смее, а троловете калинки си го хвалят.. Птостака мутра премиер и селяндур е с принос в езика ни- МИСИРКИ, ТОЛУПИ, ПУНТА МАРА.. БЪРЗОХОДКО, КАЖИ ВСЕ ПАК ЗА МАТА ХАРИ- КОЛКО СА И КОГА ДА ОЧАКВАМЕ НОВИ СНИМКИ..ТИ ПОЗНАВАШ ЛИ ГИ..
                    Не съм казал, че е голям политик, а че има умения в обаста на приложната политика. Това следва от факта че от 22 години присъства неизмено в политическия ни живот, а през последните 12 е на върха му. Дали му се подиграват в европа незнам, но успя да ги събере на няколко пъти в България. Освен това за какъв го смятам аз не е от такова значение от каквото е за какъв го сята да речем македонския премиер. А той явно го смята за някакъв.
                    Що се отнася до Мата Харитата около Борисов, не ме интерисуват, както не ме интерисува дали Киро Арварда е педеруга и дали Спецов и Асен Василев са интимно близки.
                    Така, че тези въпроси ги насочи към някой друг ако са ти важни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                      Кажи, моля те, как би определил в момента нашата държава освен "счупена"
                      За определени политически кръгове счупването на държавата беше приоритет десетилетия наред и сега след като го постигнаха то им донесе огромен успех в личен план. Все пак те са взели много пари за да ни докарат до това унизително положение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        В кризата около Украйна лидерът на ”Възраждане” Костадинов иска България да проведе референдум за напускане на НАТО, защото била „анексирана“. Така ли е наистина? Да погледнем фактите.




                        frognews.bg
                        Референдум за НАТО: В страна, в която се лекуват с белина?
                        Бялата Златка номер 2, даже и на коса го докарва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение

                          Странно защо, той изглежда е против всички основни решения взети досега в историята на държавата общо взето, явно симпатизантите му си избират по едно, което им допада на тях и игнорират всичките му останали позиции. Не изглежда нито умен нито надежден, изглежда като безскрупулен кариерист който само чака да стане някъде проблем за да се появи там и да започне да се оплаква от конкуренцията си. Дано да не получи повече власт от това понеже имам опасения че ще счупи държавата.
                          Кажи, моля те, как би определил в момента нашата държава освен "счупена"
                          Last edited by vikhunter; 26.01.2022, 19:02.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                            Костадинов напоследък доста набра скорост . Успешно трупа рейтинг и симпатизанти в социалните мрежи за което другите политици и партии могат само да се учат от него.



                            Следя канала му в YouTube и съм доста впечатлен от това което говори и начина по който поставя на място журналистите. Ще е хубаво и другите политици и лидери на партии да си направят такива канали и редовно да има дебати по конкретни теми. Да види народа кой колко струва.
                            Странно защо, той изглежда е против всички основни решения взети досега в историята на държавата общо взето, явно симпатизантите му си избират по едно, което им допада на тях и игнорират всичките му останали позиции. Не изглежда нито умен нито надежден, изглежда като безскрупулен кариерист който само чака да стане някъде проблем за да се появи там и да започне да се оплаква от конкуренцията си. Дано да не получи повече власт от това понеже имам опасения че ще счупи държавата.

                            Коментар


                            • Да, и ще признават чуждите книжки на нашите неграмотници..

                              Коментар

                              Working...
                              X