IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • “Орлин Алексиев е мой приятел, познаваме се от 20 години. Нямам представа с какво се занимава, беше в ГЕРБ, но една от причините за приятелството е, че не си говорим за политика."




    gospodari.com
    Кой е Орлин Алексиев, заради когото депутати напускат Слави Трифонов

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Дай му време да поживее, ще продаде и ще се върне Както всичките си сънародници, купували по морета и балкани в БГ
      Климат вика в България - между минус 20 и плюс 45, верно трудно се намира по света. А какъв социален живот само пада, особено около преливащите кофи за отпадъци навън... с едни хора , ширнали се от Централна гара София до Халите в общи линии, цвета на нацията Индийската. Прецъфтелия цвят.
      Успокоявай се......а иначе неудачници има навсякъде...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        На какво по-точно да завидим, освен на "спестените" кинти на човека от народа Лукашенко?
        Какви факти, къде са ? Казал си само , че БВП не играе и имало някакви твои си критерии.
        Last edited by segato; 26.06.2022, 05:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

          В интерес на истината, за много хора в България е по-хубаво от GB. Климат, хора, социален живот....ако имат добри доходи тук не е за чудене.
          Аз имам един приятел лондончанин....работи като директор на елитни училища из цял свят. Продаде си къщата в Лондон и си купи апартамент в София, където да живее с жена си след като се пенсионира..
          Дай му време да поживее, ще продаде и ще се върне Както всичките си сънародници, купували по морета и балкани в БГ
          Климат вика в България - между минус 20 и плюс 45, верно трудно се намира по света. А какъв социален живот само пада, особено около преливащите кофи за отпадъци навън... с едни хора , ширнали се от Централна гара София до Халите в общи линии, цвета на нацията Индийската. Прецъфтелия цвят.
          Last edited by redcretin; 26.06.2022, 00:18.

          Коментар



          • Живял съм в соц. времената, помня и зная плюсовете и минусите.
            Цитирам факти, статистически данни и правя подробен сравнителен анализ.
            Ти квалифицираш това като дрънкане на простотии за които ми плащат.
            Добре. Дай насрещни аргументи.

            ...
            Беларус се развиваше като нас 45 години в соц. среда.
            След разпада на соца, той е единствената источноевропейска страна, която продължи развитието си чрез надграждане върху старото без да го руши.
            Развива се по смесен път.
            Да, основата е държавната икономика, работеща като свръх корпорация.
            Има обаче и широк простор за развитие на частната инициатива.
            Резултата е здраво общество и добре работещи обществени системи на които може да се завижда.
            За сравнение.
            Какво имаме ние?
            Разпад на държавността и обществото буквално във всички сфери на живота.
            Last edited by X_Y; 26.06.2022, 10:43.
            Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Зъбите! Погледни хората по колко зъба имат.
              То по тая логика в Нигерия са най- добре защото са им здрави зъбите до 60- 70 години
              Last edited by mitko2848; 25.06.2022, 23:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                Защо да няма полза?
                Обожавам да чета чуждо мнение - не един и два пъти съм бил убеждаван в правотата на отсрещната страна.

                Сега действително дискусия колко са цъфнали и вързали в Беларус ми идва мааааалко нанагорно, но факт - Минск е чист, няма боклуци, няма и билборди. Което си е така - така си е.

                Зъбите! Погледни хората по колко зъба имат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                  Когато е дискусия...има полза. От декларативните лозунги...не.
                  Между другото, чисто медицински, това което имаш предвид не води до стегнато тяло...
                  Концепцията за телата на сомалийците не беше моя

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Няма лошо, полза и смисъл от дискусиите ни няма, в която и посока да ги засилим. А тайната на стегнатите тела на сомалийците предстои да се разкрие масово в ЕС
                    Когато е дискусия...има полза. От декларативните лозунги...не.
                    Между другото, чисто медицински, това което имаш предвид не води до стегнато тяло...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                      Защо да няма полза?
                      Обожавам да чета чуждо мнение - не един и два пъти съм бил убеждаван в правотата на отсрещната страна.

                      Прав си за това. Прочети тогава за Agenda 2030, не за да се убеждаваш в някаква правота, а понеже оставам с усещането че не си разбрал мащаба

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                        Няма лошо, полза и смисъл от дискусиите ни няма, в която и посока да ги засилим. А тайната на стегнатите тела на сомалийците предстои да се разкрие масово в ЕС
                        Защо да няма полза?
                        Обожавам да чета чуждо мнение - не един и два пъти съм бил убеждаван в правотата на отсрещната страна.

                        Сега действително дискусия колко са цъфнали и вързали в Беларус ми идва мааааалко нанагорно, но факт - Минск е чист, няма боклуци, няма и билборди. Което си е така - така си е.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                          Предлагам другата седмица дискусия на тема "Нулевите задръствания и чистите улици на Пхенян".
                          Или пък "Тайните на стегнатите тела на сомалийците".

                          Няма лошо, полза и смисъл от дискусиите ни няма, в която и посока да ги засилим. А тайната на стегнатите тела на сомалийците предстои да се разкрие масово в ЕС

                          Коментар


                          • Предлагам другата седмица дискусия на тема "Нулевите задръствания и чистите улици на Пхенян".
                            Или пък "Тайните на стегнатите тела на сомалийците".


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Аз имам две англичанчета... Тез за кво ли са дошли... Сигурно щото м България е по-хубаво от Великобритания? Ми то даже не е шега, по-хубаво е... Зависи какво търсиш... За мен е по-хубаво, друг пък душата ще си продаде да ходи в Лондон... По индивидуални случаи какво може да съдиш, нищо
                              В интерес на истината, за много хора в България е по-хубаво от GB. Климат, хора, социален живот....ако имат добри доходи тук не е за чудене.
                              Аз имам един приятел лондончанин....работи като директор на елитни училища из цял свят. Продаде си къщата в Лондон и си купи апартамент в София, където да живее с жена си след като се пенсионира..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Щото в БЪЛГАРИЯ вече НЯМАМЕ НИЩО - и строители ВКЛЮЧИТЕЛНО.

                                сега виждаш ли?
                                или още да ти го увелича.
                                Колкото и да увеличаваш, не отговаряш на въпроса....защо аджеба са дошли тук беларусите, като у тях е по-добре.
                                Извади си главата от отзад..... нихилизма е за много глупави хора.

                                Коментар

                                Working...
                                X