IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Jay Gould, ей сега ще кандардисаме един марсианец да дойде да го каже това за ваксините как помагат, обаче да се разберем предварително от вас се иска да повярвате.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Костадинов е като близнак на Волен..Луда работа..Иначе сме първи по смъртност и малко ваксинирани..
      Копейкин е селско тарикатче. Не е луд, просто е продажна мишка и за пари и баба си би продал на сарацините. Взема по над милион на всеки избори. Бъдете реалисти. Няма как българите да се ваксинират масово, поне не и веднага при условие, че 2 г. се наслушаха на лъжи и тъпотии от ЩАБ, НОЩ и кой ли не. Не става така бе! Дайте им нещо, като на германците, че да се държат като германци. Тук от 2 г. е ''Стойте гладни, жадни и да ви лъжем, а вие слушкайте!'' - това работи, но само до време. А и каква е гаранцията, че ваксините за България не са побългарени, като половината стоки продавани тук - същата марка, но с друго качество. Никой не е излязъл и не е казал - така и така проверихме - същите са като тези в Швейцария. И то не някой от измамниците, които дават всеки ден да лаят как всички ще измрем, а някой, на когото нашенците имат доверие.
      Last edited by Jay Gould; 19.10.2021, 23:32.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Президентът, по-скоро, е повярвал, че е неуязвим и е над нещата, или (отдавна, подозирам) е под стъкления похлупак на Козяк и, каквото му спуснат-такова. Във всеки случай, край него, е дълбока и широка къртичина и е пълно с къртици. Предполагам, всякакви други, без български. А Костадинов, като го слушам, какви коментари прави за ковид, почвам да се тревожа за менталното му здраве и за физическото на нацията, ако някак той победи.
        Коцко ми е градски. Докато бе във ВМРО вкупом се заклеха във вярност на ГЕРБ в Общината. Марешки малко го би навремето , не че и той не клекна пред Бойко после. А Радев.... власите се давят в края на Дунава - той явно в тъпотия. Загуби от раз поне 10% точно за 1 час днес и ще си умра от смях, ако не стигне до балотаж и да му видя физиономията. Спрях да му чета из страницата, но след сертификата, от хилядите коментари не видях и едни в който меко или директно довчерашните му фенове, да не му пишат ''предател''

        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Костадинов е като близнак на Волен..Луда работа..Иначе сме първи по смъртност и малко ваксинирани..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
            Копейкин знае поне какво прави за да печели избиратели, но президентът или е мега-тъп и се върза на номера на ГЕРБ или се е сдушил с лекарите да си делят парите. Ако забеляза, докато в началото служения кабинет тръгна уж да нищи далавери в болниците (а там само за година-две потънаха поне милиард) - после рязко млъкнаха и завиха в една посока с ГЕРБ.
            Президентът, по-скоро, е повярвал, че е неуязвим и е над нещата, или (отдавна, подозирам) е под стъкления похлупак на Козяк и, каквото му спуснат-такова. Във всеки случай, край него, е дълбока и широка къртичина и е пълно с къртици. Предполагам, всякакви други, без български.
            А Костадинов, като го слушам, какви коментари прави за ковид, почвам да се тревожа за менталното му здраве и за физическото на нацията, ако някак той победи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
              Като изключим Костадин Костадинов, всички останали ще направят същото, че и по-зле.
              Копейкин знае поне какво прави за да печели избиратели, но президентът или е мега-тъп и се върза на номера на ГЕРБ или се е сдушил с лекарите да си делят парите. Ако забеляза, докато в началото служения кабинет тръгна уж да нищи далавери в болниците (а там само за година-две потънаха поне милиард) - после рязко млъкнаха и завиха в една посока с ГЕРБ.

              http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Радев се постара днес да загуби изборите. Чета коментарите за президента под неговата страница - от сертификата насам, до един негативни. Където само до преди часове почти всички му бяха фенове. Който е прост - служи за мост. В случая послуша докторите на ГЕРБ но дори Кантарджиев няма да гласува за него.
                Като изключим Костадин Костадинов, всички останали ще направят същото, че и по-зле.

                Коментар


                • Радев се постара днес да загуби изборите. Чета коментарите за президента под неговата страница - от сертификата насам, до един негативни. Където само до преди часове почти всички му бяха фенове. Който е прост - служи за мост. В случая послуша докторите на ГЕРБ но дори Кантарджиев няма да гласува за него.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Българските едри капиталисти, иначе радетели на свободния пазар и минималната държава, сега искат да смучат от АЕЦ "Козлодуй" и други държавни енергийни структури.





                    segabg.com
                    Радев към бизнеса: Искате брутална намеса на държавата в икономиката
                    ---------------------------------

                    Да си припомним как боко-чекмеджето и крадливата му корумпирана партия набутаха енергетиката в ръцете на олигарси и борсови спекуланти:

                    Теменужка Петкова: Спираме въглищните централи



                    https://bntnews.bg/bg/a/bdeshcheto-n...cha-v-blgariya
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Браво на макетата, по-големи се оказаха от некои "българи". Яли са хурката на ДПС по онези краища, знаят до какво води герб да се гушнат с дпс. И Пеевски депутат,
                      търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение


                        Прав си Малкия, ама същият този народ, като го хване катаджията в нарушение, с охота се бърка за 20-50-100 лв в зависимост от нарушението. Същият този народ всячески се мъчи да излъже европейците колко крави отглежда, колко ниви е засял и така да вземе незаслужено европейската субсидия.

                        Погледни как са се засилили да стават депутати знайни и незнайни герои.... Да не си мислим, че са се загрижили за народа.
                        Не обобщавай за всички. Не всички са паразити.
                        или вече изгуби каквато и да е Вера? А?
                        Каква стана сега, всезнайковци много и ти ги доказваш. Или ще изокаме в един момент:.
                        "Ах бедни ми бедни Македонски, ... защо не умря при Гредетин"
                        Не е ли по-добре да го караме по устав, нали си уставняк. Вместо да разсъждаваме ...
                        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                        Коментар







                        • rikoshet.org
                          Подгониха с псувни и ругатни Борисов в Дупница
                          Бойко Борисов бе неприятно изне&#10…

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                            Да, така е.
                            много е жалко но е така.
                            Докато народът търпи тоя хомот, да го крадат лъжат и заробват, ще заслужава собствената си участ.
                            Не виждам какво сложно има
                            Налице е една пасмина която е иззела държавата от своя народ и го бъхта, отупва го като брашнян чувал. Докато не се махне първопричината - паразитите които спокойно паразитират нашата държава от вече 12г, преходът няма как да даде възход на държавата и нищо хубаво не може да излезе.
                            Единствено правилния ход който имаме, въпреки психясалото и разбито общество, е на първо време да се махнат паразитите и да започнем да правим чиста и свята Република... чували сте това клише предполагам
                            Така е, досега нищо в тази насока не сме направили и следователно е "клише"
                            В това отношение всеки глас срещу 12 годишното статукво е успех за демокрацията и завещаното от Левски.
                            Дано някой ден да го видя - Тоя народ изправен, да диша спокойно и ​​​​да погледне дръзко към слънцето, за да учуди света. Сами трябва да го свършим, не може да седим разкрачени към Изток и към запад и да казваме от " нас не зависи ". Зависи, зависи и то още как само зависи!. От нас зависи да се възстановим и си върнем откраднатата и отнетата държава.

                            Прав си Малкия, ама същият този народ, като го хване катаджията в нарушение, с охота се бърка за 20-50-100 лв в зависимост от нарушението. Същият този народ всячески се мъчи да излъже европейците колко крави отглежда, колко ниви е засял и така да вземе незаслужено европейската субсидия.

                            Погледни как са се засилили да стават депутати знайни и незнайни герои.... Да не си мислим, че са се загрижили за народа.

                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                              Да, така е.
                              много е жалко но е така.
                              Докато народът търпи тоя хомот, да го крадат лъжат и заробват, ще заслужава собствената си участ.
                              Не виждам какво сложно има
                              Налице е една пасмина която е иззела държавата от своя народ и го бъхта, отупва го като брашнян чувал. Докато не се махне първопричината - паразитите които спокойно паразитират нашата държава от вече 12г, преходът няма как да даде възход на държавата и нищо хубаво не може да излезе.
                              Единствено правилния ход който имаме, въпреки психясалото и разбито общество, е на първо време да се махнат паразитите и да започнем да правим чиста и свята Република... чували сте това клише предполагам
                              Така е, досега нищо в тази насока не сме направили и следователно е "клише"
                              В това отношение всеки глас срещу 12 годишното статукво е успех за демокрацията и завещаното от Левски.
                              Дано някой ден да го видя - Тоя народ изправен, да диша спокойно и ​​​​да погледне дръзко към слънцето, за да учуди света. Сами трябва да го свършим, не може да седим разкрачени към Изток и към запад и да казваме от " нас не зависи ". Зависи, зависи и то още как само зависи!. От нас зависи да се възстановим и си върнем откраднатата и отнетата държава.
                              Я кажи кой политиквеник ще защитава интересите на БЪЛГАРИЯ и БЪЛГАРИТЕ. Че аз само един съм чул да го твърди - костя копейкин. Всички останали даже не си и правят труда да лъжат. Всички са за западната демоНкраДция, гейропейски ценности и американски интереси
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Валентине спокойно можеш да гласуваш за Бойко за Карадайь за Славчо..Какъв е проблема даже за другарката Нинова също кеф ти Марешки Валерката Костя Копейкин.Никой не те кара насила за Кирчо.
                                Да, така е.
                                много е жалко но е така.
                                Докато народът търпи тоя хомот, да го крадат лъжат и заробват, ще заслужава собствената си участ.
                                Не виждам какво сложно има
                                Налице е една пасмина която е иззела държавата от своя народ и го бъхта, отупва го като брашнян чувал. Докато не се махне първопричината - паразитите които спокойно паразитират нашата държава от вече 12г, преходът няма как да даде възход на държавата и нищо хубаво не може да излезе.
                                Единствено правилния ход който имаме, въпреки психясалото и разбито общество, е на първо време да се махнат паразитите и да започнем да правим чиста и свята Република... чували сте това клише предполагам
                                Така е, досега нищо в тази насока не сме направили и следователно е "клише"
                                В това отношение всеки глас срещу 12 годишното статукво е успех за демокрацията и завещаното от Левски.
                                Дано някой ден да го видя - Тоя народ изправен, да диша спокойно и ​​​​да погледне дръзко към слънцето, за да учуди света. Сами трябва да го свършим, не може да седим разкрачени към Изток и към запад и да казваме от " нас не зависи ". Зависи, зависи и то още как само зависи!. От нас зависи да се възстановим и си върнем откраднатата и отнетата държава.
                                търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                                Коментар

                                Working...
                                X