IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

    По-скоро американската, ама карай

    И за руската, че има има.

    Обаче Кирчо и Кокорчо все пак бяха лансирани от президента, който е с про-руска ориентация. Та и аз вече се обърках.

    Но ИТН си имат про-българска позиция и на тях трудно някой може да им се бърка. И затова цел номер 1 да ги унищожат. И преди и сега атаките са към тях и от двете страни и от руснаци и от американците. Докато Възраждане никой не ги пипа.
    Наивно разсъждаваш относно ИТН... Позицията им спрямо Република Северна Македония не е правинлна. Нямам време точно сега за по пространна дискусия. Специално по отношение думите на Руди Василев, че "Итн не е политически проект, а е бизнес проект", е напълно вярно. Миналато лято всички видяхме, че Слави Трифонов и вождистката му партия нямат сериозно намерение да управляват. През юли 2021г. пропиляха шанса си и се подиграха на чалгопитешките си избиратели...В поведението на Трифоно, ХаджиТошко прочее отбор юнаци няма нищо политически о нищо патриотично. По-скоро ура патриотични нотки, но нищо друго...Дано все пак се намерях достатъчно хора, които да проявят достатъчно отговорност и да не падне настоящото правителство, поне до януари-февруари 2023г., за да може да се получат парите, предвидени за България, съгласно параметрите, заложени в Плана за възстановяване..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

      .... Парите секват към дпс и това ще ти го каже всеки запознат с схемите им. Пари няма пич. Пари НЯМА.

      Ти за приходна администрация чувал ли си нещо в България ? Нещо за НАП и Агенция Митници ? А за публичен ресурс - нещо ? Ми,.щом не си чувал - чети, де! Стига си затъвал е разни "гьолове"...

      Всичко е в ръцете на твоя приятел - Кокорчо и на неговия шеф - Кирчо П. (НАП - Митници)

      И не ме идентифицирай с партии. Може да ми кажеш, самият ти от коя партия си и ще преценя дали да те подкрепя (когато му дойде времето), или да си остана в най-голямата "партия" - които НЕ гласуват!...

      Коментар


      • От статията: "Според Асен Василев присъствието на тази лаборатория е основната причина България да не влезе в Шенген. За последната седмица са върнати 60 тира с пестициди, за 10 години - нито един. По правилата, при проверката трябва да присъства митнически служител. След заплахи, митнически служител не присъства. На пукта липсват камери, за 10 години няма нито един запис."




        24chasa.bg
        "Златната" лаборатория срещу 5000 лв. наем на месец печели 5000 лв. на час
        След като държавата си възста

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Радостин Василев: "Тошко Йорданов дойде и ми каза: - Пич, Слави ме праща да ти кажа да не закачаш Александър Сталийски."

          За незапознатите Александър Сталийски е много приближен на Борисов и се води един от "котараците " му и топла връзка с Пеевски.
          Същия след 15 минути лъсна на запис, в който се опитва да убеди депутати от ИТН или да се присъединят към него или да напуснат парламента.

          Та не знам на кой да верваме вече

          Аз все пак си вервам на Царя

          Коментар


          • Конкретните резултати няма как да бъдат отчетени до заседанието на Европейския съвет, отбеляза президентът




            epicenter.bg
            Радев твърдо към Шарл Мишел: Евроинтеграцията на Скопие да се гради на реални резултати

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              Златният гьол на кой се отчита? Кой е шефа там? Айде хванхме ви в зависимости от дпс и гроб. Сега от итн ще виете на умряло. Слави е политически труп вече не е нужен и на шефовете му ако се провали да разтури правителството. Парите секват към дпс и това ще ти го каже всеки запознат с схемите им. Пари няма пич. Пари НЯМА.
              Ти недей да ме хващаш мен. Когато нямате аргументи - почвате да идентифицирате опонента с лошите... Майтапчия! Все "схеми" чертаете и си вярвате. И ти си от тях - които крадат (правителството).

              Парите от митници и приватизации - всичко с куфарчетата - отива В правителството.

              Забрави ли, че и Слави беше в правителството?

              Ега ти калитковците, които пишете тук. И си вярвате!

              Кое правителство ще остави този ЧИСТ доход, щом митниците са под шапката на финансовото министерство ?

              Коментар


              • Радостин Василев: "Тошко Йорданов дойде и ми каза: - Пич, Слави ме праща да ти кажа да не закачаш Александър Сталийски."

                За незапознатите Александър Сталийски е много приближен на Борисов и се води един от "котараците " му и топла връзка с Пеевски.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                  Това, което става в момента в България, е в резултат на руската намеса...Къде го търсиш Бойчо.?! Да не си въобрази, че е всесилен....Бойко е бита карта вече...Не му и трябва да се натиска да е във властта..
                  По-скоро американската, ама карай

                  И за руската, че има има.

                  Обаче Кирчо и Кокорчо все пак бяха лансирани от президента, който е с про-руска ориентация. Та и аз вече се обърках.

                  Но ИТН си имат про-българска позиция и на тях трудно някой може да им се бърка. И затова цел номер 1 да ги унищожат. И преди и сега атаките са към тях и от двете страни и от руснаци и от американците. Докато Възраждане никой не ги пипа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    Къде се отнесе,.бе човек? Я стига внушения!

                    Митниците ВИНАГИ се отчитат на управляващите.

                    Дори да е било възможно в преходния период при смяна на правителството, управляващите направиха достатъчно смени в митниците, за да са оставили "вратички" митниците да се отчитат - където и да било, вън от самото правителство..
                    Златният гьол на кой се отчита? Кой е шефа там? Айде хванхме ви в зависимости от дпс и гроб. Сега от итн ще виете на умряло. Слави е политически труп вече не е нужен и на шефовете му ако се провали да разтури правителството. Парите секват към дпс и това ще ти го каже всеки запознат с схемите им. Пари няма пич. Пари НЯМА.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                      Да не забравяме че слави трифанов предложи за мин прецедател никито василев-мекома. Човек в тежки зависимости от задкулисието. Изключително корумпиран и алчен наглец. Ето този екперт ни пробута честният и почтен слави трифанов спонориран щедро от пеефски орлин алексиев и бойко борисов
                      Такъв ни е материалът, няма какво да се направи. При такъв обществен ресурс няма как да се намерят някакви невероятни личности за ръководители, те са отражение на обществото. Или се въртят стари муцуни, сменящи само партията си, или от някъде просто изпадат някакви нови хора. Сега кой по какво е експерт?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                        Митниците винаги са се отчитали в партиината каса на ......

                        Къде се отнесе,.бе човек? Я стига внушения!

                        Митниците ВИНАГИ се отчитат на управляващите.

                        Дори да е било възможно в преходния период при смяна на правителството, управляващите направиха достатъчно смени в митниците, за да са оставили "вратички" митниците да се отчитат - където и да било, вън от самото правителство..

                        Коментар


                        • Сега четох поредната партенка от итн как да искали да подкупят един алчен човек с милион. Точно този господин веднага би взел парите без мн мн да му мисли. Изключително корумпиран и е за пари в политиката. Сега слави и тошко са се насрали и опитват да клатят с партенки защото ще им дърпат ушите спонорите от сарая и банкия

                          Коментар


                          • Всеки който е запознат с положението в България знае колко неща не се случиха по времето на никито василев-мекома. Колко подкупа и в какви размери искаше. Готов ли е никито василев да се яви на полиграф искал ли е подкуп за десеткк милиони от чуждестрани инвеститори. Това ли е честният и почтен мин прецедател на слави трифанов или и той е зависим от пеефски сокола и компания.

                            Коментар


                            • Да не забравяме че слави трифанов предложи за мин прецедател никито василев-мекома. Човек в тежки зависимости от задкулисието. Изключително корумпиран и алчен наглец. Ето този екперт ни пробута честният и почтен слави трифанов спонориран щедро от пеефски орлин алексиев и бойко борисов

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

                                Руди Василев е доста интелигентен човек и с много солидна подготовка, като юрист.- Но....но...Радостин Василев-Руди не е за властта, не да бъде политик...Доста неща се знаят за него.
                                Изглежда, че говорим за различни хора.

                                Коментар

                                Working...
                                X