IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика в България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

    Само, че Не Руди Василев натопи Татяна Дончева, А ТЯ САМАТА СЕ НАТОПИ! Никой не й е сложил думите, адресирани към Радостин Василев в устата! С типичния си мръснишки подход и циничен изказ на мутренски адвокат на "Мултигруп"....Познавам Татяна Дончева по чисто служебна линия и знам, за колко гнил, невъзпитан, арогантен и безпардонен индивид става дума...Специално присъствието на индивид като Татяна Дончева в Народното събрание на Република България е най-висша форма на цинизъм и неподправена обида и гавра с парламентаризма и с българските избиратели.
    Затова, чичо ми, нейн съпартиец разказа за тишината в спалнята й. Не го коря

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fbr65 Разгледай мнение
      Радостин Василев не беше ли тоя, дето натопи Татяна Дончева. Много ме съмнява да е капан.
      Само, че Не Руди Василев натопи Татяна Дончева, А ТЯ САМАТА СЕ НАТОПИ! Никой не й е сложил думите, адресирани към Радостин Василев в устата! С типичния си мръснишки подход и циничен изказ на мутренски адвокат на "Мултигруп"....Познавам Татяна Дончева по чисто служебна линия и знам, за колко гнил, невъзпитан, арогантен и безпардонен индивид става дума...Специално присъствието на индивид като Татяна Дончева в Народното събрание на Република България е най-висша форма на цинизъм и неподправена обида и гавра с парламентаризма и с българските избиратели.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
        Щом личности като Руди изобщо имат достъп до камери и микрофони, значи правете си сметка с какъв политически и управленски потенциал разполагаме като нация.
        Руди Василев е доста интелигентен човек и с много солидна подготовка, като юрист.- Но....но...Радостин Василев-Руди не е за властта, не да бъде политик...Доста неща се знаят за него.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
          Дано боко получи удар за провала на схемата му със Славчо. Започна разпада на герберо-депесарската патерица ИТН
          Това, което става в момента в България, е в резултат на руската намеса...Къде го търсиш Бойчо.?! Да не си въобрази, че е всесилен....Бойко е бита карта вече...Не му и трябва да се натиска да е във властта..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Дай да го кажа по така. Номерът е, че повтаряш 1 към 1, дословно буквално, аргументите, с които Бойко управлява 12 години.

            Пък може и да не ми вярваш, ама аз съм извън тези неща. Отдавна съм наясно, че всяка промяна е за по-лошо и не участвам. Дори медии почти не гледам/слушам/чета. Имам се за нормално тъп и въпреки това от орбита е видно Кирчо каква интелектуална дупка е. Просто ми е обидно.

            Но има и нещо, което ме ужасява и потриса. Това е готовността на хора като тебе да оправдаят и най-голямото зло, най-голямата тъпота, стига то да наплюе човек или група хора, които не харесвате.
            Айде и аз да се опитам да го напиша разбираемо. Въобще не ме интересува кой е тъп или остър и кой управлява. Искам да сме като всяка нормална страна. Наясно съм, че се краде, но да е с мярка. няма сила, която да спре кражбите.
            Аз никой не оправдавам, казвам само, че към момента според мен ПП са най-доброто от всичката плява. Естествено това е мое мнение и не искам да ангажирам никого с него.
            И да не кажеш, че ги хваля...... Напротив..
            На много места се изложиха и сглупиха, основно с тъпотиите на Киро за Русия, Македония, цялото му кланяне на козяк, простотиите с газа, мораториум върху цените на газа и още много.....
            Но всичко това ще е оправдано, ако в края на годината има осъдени политици и спрени кранчета, което ще даде отражение на джобовете ни и спокойствието ни.
            Това искам, много ли е?
            Успех ти желая и Лека вечер.
            Не целя заяждане!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Айде успокой се малко....
              Не знам какво ми припомняш ама жестоко бъркаш.
              Както и да е...
              Ще си говорим/пишем след време, ако си във форума, сега си много изнервен.
              Дай да го кажа по така. Номерът е, че повтаряш 1 към 1, дословно буквално, аргументите, с които Бойко управлява 12 години.

              Пък може и да не ми вярваш, ама аз съм извън тези неща. Отдавна съм наясно, че всяка промяна е за по-лошо и не участвам. Дори медии почти не гледам/слушам/чета. Имам се за нормално тъп и въпреки това от орбита е видно Кирчо каква интелектуална дупка е. Просто ми е обидно.

              Но има и нещо, което ме ужасява и потриса. Това е готовността на хора като тебе да оправдаят и най-голямото зло, най-голямата тъпота, стига то да наплюе човек или група хора, които не харесвате.

              Коментар


              • Дано боко получи удар за провала на схемата му със Славчо. Започна разпада на герберо-депесарската патерица ИТН

                Коментар


                • Новоморалните купуват депутати.


                  Почтените купуват Почтеност - евтино вървяла.

                  Коментар


                  • Славчоооооо провали плановете на сокола и тиквата и ще ядеш много бой

                    Коментар


                    • Митниците винаги са се отчитали в партиината каса на дпс а отскоро и на гроб. И точно като удариха мутрите на дпс и герб на границата с гьолове лаборатории, Славчо подлогата разруши коалицията. Но това е за добро. Съветвам вс депутати и министри на итн да ги напуснат и да се отърват от зависимостите на Слави и 20 годишният му ортак Орлин Алексиев и спонсорите Делян пеефски и Бойко тиквата

                      Коментар


                      • Откога ви говоря че слави е на хранилка на дпс и боко тиквата. Слави е мутра. Браво на Радостин и компания напуснали мутрата слави и смешната му партия. В момента дпс са яко притиснати в бизнесите парите са йок. Асен и Киро и за чеп не стават но яко ограничиха крадливата партия дпс слугуваща на Москва

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
                          Mmm да! По трета програма хора от ИТН вадят кирливите ризи на Тошко и Слави. Край с ИТН! .. Край със Слави.
                          Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Край с пуделчето на славуца. Учиндолския е фира и физически.
                          Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                          Щом личности като Руди изобщо имат достъп до камери и микрофони, значи правете си сметка с какъв политически и управленски потенциал разполагаме като нация.
                          Дааа....дет се вика, не казвай хоп преди да скочиш...
                          Единственото което трябва да се разбере за Киро, Асен и сие.....супер, супер нагли тъпи парчета...

                          Коментар


                          • Щом личности като Руди изобщо имат достъп до камери и микрофони, значи правете си сметка с какъв политически и управленски потенциал разполагаме като нация.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от forexar Разгледай мнение
                              Mmm да! По трета програма хора от ИТН вадят кирливите ризи на Тошко и Слави. Край с ИТН! .. Край със Слави.
                              Край с пуделчето на славуца. Учиндолския е фира и физически.
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Гербавите НЕ СА започнали добре. Започнаха по абсолютно СЪЩИЯ начин - с обвинения към предишните и обещания за ефективни присъди. Разликата е, че не осраха пейзажа толкова бързо и толкова мощно и не ме обиждаха чак толкова с тотален дебил начело.

                                А ти си 1 към 1 гербав. Да ти припомня - кой, ако не той. Или пък Бойко си има кусури, ама щом гази БСП значи е наред.
                                Айде успокой се малко....
                                Не знам какво ми припомняш ама жестоко бъркаш.
                                Както и да е...
                                Ще си говорим/пишем след време, ако си във форума, сега си много изнервен.

                                Коментар

                                Working...
                                X