IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Е ще поживем и ще видим чия е обективната преценка.Да не се срамуваш само след половин година...За Референдума му няма смисъл изобщо да говорим...както съм казвал повече трябва да се чете и да се мисли и по малко да се бърза с приказките....Кога цъфнат налъмите тогава и на Слави Референдума ще оправи България...
    Даммм... Референдумът няма да оправи България. Прав си, Бат Пешо!

    А, какво би казал за няколко Референдуми?

    Ще кажеш - това да не НИ е Швейцария? (там за всяко нещо правят Референдум) и кое му е лошото : хората ДИКТУВАТ дневния ред на Обществото! Щом политиците не се сещат и я карат - както на тях им харесва (или - както някой им диктува у нас!)

    ..................

    Чия е обективната преценка?

    Не е твоята, разбира се! Ти ми казваш, че Боко няма алтернатива и той ще е!

    Е, няма да е той! (това е обективната преценка)

    ......................

    Да се срамувам след половин година? И що да се срамувам?

    Разбира се, че бих се срамувал, ако коалиционен партньор СЕ НАЛОЖИ да бъдат - ГЕРБ или ДПС.

    Надявам се Слави да не прави тая грешка. Тогава бих се срамувал. Другото са празни приказки - как Слави "не ставал" - въпреки всичко, което направи за нас на иницииран от самият него Референдум!

    Да - не сме Швейцария! А защо не? Защото "Славчо" не ни е пасвал, когато е бил на 15...

    Смех! (силно основание!)



    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Навремето кога бях ученик имаше едни боеве между 9ти квартал и Сторгозия биеха се по центъра из училищата по Градската градина.Славчо като представител на 9 квартал ядеше бой едвам озаптявах съучениците си да не го млатят...Мацките не го броеха за жив.Явно от тия времена са му останали комплексите и страха та ходи с охрана и се прави на мутра.Творчеството му изибщо не желая да коментирам само ще спомена великата му песен Шти скъсъм гъзъ.....Ей тва ше получат избирателите му.
      Лошо нещо е чалгата!

      Ми, като знаем това, защо я слушаме? Сега слушаме нещо, което не сме харесвали преди 30 години?

      Това се нарича ма-зо-хи-зъм!

      Нещо не ми харесва, но аз го слушам!

      "Да де. ама аз чалга не слушам! Жена ми ми я пуска!" - би казал Бат Пешо....

      Ми, що й позволяваш тя да диктува музикалните ти предпочитания, Бат Пешо?

      ...................

      Абе, имате си някакво (лично) търкане със "Славчо"... Щом от 15-годишен си го запомнил! Представям си: да помниш момче от съседно училище! Ако беше момиче - по-иди-дойди...

      Абе, то и така нямаше много момичета в Механото (и аз това съм учИл, та зная...)

      ................

      Последното ти изречение - за чалгата - ме наведе на мисълта, че някои от нас слушат само най-лошото от даден изпълнител.... Мазохисти!

      Мога да помагам и да пускам тук (това е политика!) - непознати за "чалгатите" неща - все на Слави...

      https://youtu.be/oqCqbd8-4Xc
      Даммм... Поздрави от гадния чалгар!



      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Какво подскачате толкова срещу слави- ами направил си е партия и се явява на избори обещава нещо и ако повярва населението го избират за каквото дойде. Това е. Бате пешо няма да гласува както обикновено, но аз ще гласувам за слави- не защото харесвам чалгата,а защото ми харесват темите които се обсъждат в телевизията му
        Набери" Слави Трифонов и мутрите" и ще намериш отговор на всичките си въпроси.В ерата на интернет трудно е да не
        разбереш кой какъв е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Валентине нима ти харесва Тошко Йорданов????!!!!Харесва ли ти когато някой каже нещо дето не е срещу Бойко да бива удавян в порой приказки надприказван и надвикан?Да си чул мнение различно от това дето на тях им харесва.Важното е да се плюе Бойко.А харесва ли ти гаврата с хора които ги няма там в момента и не могат да се защитят.Най гнусно се гаври със Софи Маринова?Що например Тошко не покани някой който харесва Бойко?Или само пропаганда.Щом харесваш това гласувай за Слаи твоя воля.

          Тая - Софи Маринова - да не би да съм в грешка - не беше ли чалга-певица?

          Извинявам се, че съм несведущ по въпроса, но чалга не слушам!

          Да не би да е оперна певица, която не познавам? Ако е последното - моите извинения към примата!



          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Ха ха ха ми нали с кондьо сте съпартийци

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Какво подскачате толкова срещу слави- ами направил си е партия и се явява на избори обещава нещо и ако повярва населението го избират за каквото дойде. Това е. Бате пешо няма да гласува както обикновено, но аз ще гласувам за слави- не защото харесвам чалгата,а защото ми харесват темите които се обсъждат в телевизията му
              Валентине нима ти харесва Тошко Йорданов????!!!!Харесва ли ти когато някой каже нещо дето не е срещу Бойко да бива удавян в порой приказки надприказван и надвикан?Да си чул мнение различно от това дето на тях им харесва.Важното е да се плюе Бойко.А харесва ли ти гаврата с хора които ги няма там в момента и не могат да се защитят.Най гнусно се гаври със Софи Маринова?Що например Тошко не покани някой който харесва Бойко?Или само пропаганда.Щом харесваш това гласувай за Слаи твоя воля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Какво подскачате толкова срещу слави- ами направил си е партия и се явява на избори обещава нещо и ако повярва населението го избират за каквото дойде. Това е. Бате пешо няма да гласува както обикновено, но аз ще гласувам за слави- не защото харесвам чалгата,а защото ми харесват темите които се обсъждат в телевизията му
                https://youtu.be/X3295YpPN_Y
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Какво подскачате толкова срещу слави- ами направил си е партия и се явява на избори обещава нещо и ако повярва населението го избират за каквото дойде. Това е. Бате пешо няма да гласува както обикновено, но аз ще гласувам за слави- не защото харесвам чалгата,а защото ми харесват темите които се обсъждат в телевизията му

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                    Какво ще получат хората, които гласуват за Слави Трифонов, ли?
                    Добре е, че Слави заяви че ще се явява самостоятелно на избори. Вземането на каквато и да е позиция го осветява като Алтернативата. По своя генезис той е едно към едно повторение на модела на Борисов. Партия с един вожд и една вяра в неговото всемогъщество. Вътрешната демокрация в неговата партия е като при Живков и Борисов – всички други се сменяват, но Вождът остава. Демокрацията е за другите, той е несменяем като Борисов в ГЕРБ. Да сте чули за някаква демократична процедура, по която да е бил избран, в остра конкурентна борба на идеи и съперници. Което е истинското име на понятието демокрация.

                    Предлага ви се стоката „Слави“ и вие трябва да я купите на вяра, заради Краси Радковите скечове, заради сценаристите, заради готиния пич в общуването с гости и т.н. Но това няма нищо общо с нормалните демократични партии, които има органи, които се съвещават, които балансират между мненията на много различни хора, и не позволяват на Вожда да залитне в една или друга посока.

                    Ще купите стоката Слави, както купихте стоката Борисов и зад нея отново ще проникне задкулисието и олигарсите като Пеевски.
                    Колко души около Слави знаете, които имат самостоятелна и независима тежест, и които в решителен момент ще могат да му противостоят, като балансират Вожда?.

                    Колко пъти се е противопоставял на големите харчове, които грабят държавата и които винаги са свързани с крупни проекти с Русия, срещу която Трифонов не дава да се промълви дума. Критикува ВИНАГИ постфактум, когато всички критикуват и има опасност критиката да излезе извън контрола на задкулисието и да направи някой извън Системата популярен.
                    Но ще сгрешат тези, които си мислят че като го критикуват или се съмняват публично в неговата „демократична“ природа и независимост от задкулисието, ще му попречат. Помните ли Борисов в началото, изглеждаше като тефлонов.
                    Сега дойде време за излизането му на авансцената, но по-скоро виртуално, защото той няма да дава интервюта или да влиза в публични диспути. Просто го активираха, защото Борисов все повече губи височина и дойде време наследникът Трифонов да продължи модела като поредния играч от отбора.

                    За това задавайте му в публичното пространство, третирайте го като политик, не като щоумен. Задавайте му въпроси, които ако ги бяхме задавали на Борисов навремето, нямаше да стигнем до тук. Търсете и намерете около Слави хората, като Цветан Цветанов, Томислав Дончев, Цецка Цачева, позициите му всички основни въпроси на практичното управление.

                    Много са въпросите – как издържа телевизията си например, след като е ясно, че не получава достатъчно пари от абонатите си. Кабелната която гледам в момента поставя неговата телевизия на първо място, преди БНТ, БТВ и Нова ТВ. Това не е подарък, някой е платил и то много.
                    След това си го представете като министър председател, примерно редом с Меркел и Макрон. Представете си и министрите му, и депутатите му – нали нямате идея за това. Като котка в чувал – предлагат да купувате на вяра, досущ като при Борисов.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Труден въпрос, поне с една чалгия или кючек може да ги възпее
                      Между другото лигочът Годжиза мен е доста по-неприятен. Негови са най-мазните брутално грозни чалги
                      Навремето кога бях ученик имаше едни боеве между 9ти квартал и Сторгозия биеха се по центъра из училищата по Градската градина.Славчо като представител на 9 квартал ядеше бой едвам озаптявах съучениците си да не го млатят...Мацките не го броеха за жив.Явно от тия времена са му останали комплексите и страха та ходи с охрана и се прави на мутра.Творчеството му изибщо не желая да коментирам само ще спомена великата му песен Шти скъсъм гъзъ.....Ей тва ше получат избирателите му.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение

                        Продължителност на живота. Имате късмет че не сте се родили 1750 г.
                        Мдам, много хора не осъзнават, че "Докато смъртта ни раздели" е написано съвсем резонно, в ония времена нормално са се сменяли по 3-4 партньора по тази причина, пък сега ходят на брачен консултант....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Не си чел всичко в поста ми, или коментираш и отново повтаряш твоите (си) мантри.

                          Какво ще получат хората, които гласуват за С. Трифонов, ли? Което ще получа и аз: борбена личност, която не се страхува от трудностите - да застане срещу статуквото и да организира и докара до край един Референдум!

                          Да отстоява въпросите, дори, когато статуквото ги оспорва в Конституционния съд!

                          Да получи по над 2.5-2.7 милиона гласове на въпрос!

                          И всичко това - без да е бил политик.

                          Какви още искаш да "получиш" от един НЕполитик, Бат Пешо? А?

                          ..................

                          И това го прави твоят "Славчо", когото познаваш от 15 годишен и който "за нищо не ставаЛ"...

                          Е, да ти имам "обективната" преценка.

                          Е ще поживем и ще видим чия е обективната преценка.Да не се срамуваш само след половин година...За Референдума му няма смисъл изобщо да говорим...както съм казвал повече трябва да се чете и да се мисли и по малко да се бърза с приказките....Кога цъфнат налъмите тогава и на Слави Референдума ще оправи България.Явно още много време ще ти трябва ако изобщо осъзнаеш че проблема не е в избирателната система и в махането на едни и слагането на други.Колко Янето Бареков Марешки и патреотите оправиха нещата толко и Слави...Шял да получи борбена личност....ха ха ха да се бориш с манекенки не е като да се бориш с изпечени и обиграни мафиоти....Ще си говорим с тебе след изборите....Да не те е яд после че си гласувал за борбената личност....Само гледай телевизията и по специално Тошко Йорданов и веднага ще разбереш какво ще получиш а именно ако изразиш несъгласие ще бъдеш надприказван надвикан и изгонен а после в миризливото му шоу ще станеш обект на подигравки.Човек който се държи като мутра и който ходи с охрана щял да оправи България да се смея ли да палча ли?Ми тя и фирмата му офшорна данъци не плаща стига бе....А вмирисаната му чалга която прокламира простотия изобщо няма да коментирам.
                          Last edited by power grid; 11.01.2021, 12:49.

                          Коментар



                          • Продължителност на живота. Имате късмет че не сте се родили 1750 г.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ха ха ха ти си единствения който смяташ че подкрепям Боко.Ако намериш една добра дума от мен за тиквуня в тоя форум ще си направя харакири.Чети форума по внимателно и мисли щото почитателите на Слави са същите като него.Аз нямам амбиции и не считам себе си за толкова кадърен че да оправям Плевен София Света или енергетиката...Аз отдавна знам че имам власт да оправям само себе си.Жал ми е за онези дето гласуваха за Дедо Симо Горския ама получиха Станишев жал ми е за дето гласуват за БСП и Бойко а получават Доган.Следващите ще гласуват за Славчо и ще получат увисналия му учиндослки интелект...А някои е крайно врме да разберат че живеем в свят на интереси и хората си гледат интереса.как ще накараш някой който се е уредил с тлъст пост или сенчесто местенце с тлъста заплата да гласува срещу това и после да го изритат....Наивник е тоя дето си мисли че някоя фирма ще каже аз няма повече да правя далавери късам договора и гласувам за Курнела или Слави????!!!!!Курнела дето иска да вдига данъците на хората които са учили и работят за да раздава по 20 лева на лузъри мързели и ...???Какво ще получат хората като гласуват за Слави????Щото намене ми се струва че ще е същото което получиха от Костов Царя Станишеф и Доган

                              Не си чел всичко в поста ми, или коментираш и отново повтаряш твоите (си) мантри.

                              Какво ще получат хората, които гласуват за С. Трифонов, ли? Което ще получа и аз: борбена личност, която не се страхува от трудностите - да застане срещу статуквото и да организира и докара до край един Референдум!

                              Да отстоява въпросите, дори, когато статуквото ги оспорва в Конституционния съд!

                              Да получи по над 2.5-2.7 милиона гласове на въпрос!

                              И всичко това - без да е бил политик.

                              Какви още искаш да "получиш" от един НЕполитик, Бат Пешо? А?

                              ..................

                              И това го прави твоят "Славчо", когото познаваш от 15 годишен и който "за нищо не ставаЛ"...

                              Е, да ти имам "обективната" преценка.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                нали си чувал оная песен - 9 милиона мишлета изкарват се взаимно ченгета ...
                                после лафа - като се подредят народните избраници - милиционер, доносник, милиционер, доносник т.н.
                                добре е, да се приключи с мутренските истории, ама как да стане
                                Гледал си филма "Под прикритие" и там Джаро и Иво са ден до пладне,важни са тия които са над тях и им дърпат конците.

                                Коментар

                                Working...
                                X