IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Ами нали ще гоним мутрите пък то какво една мутра ще заменяме с друга мутра,баси държавата?
    нали си чувал оная песен - 9 милиона мишлета изкарват се взаимно ченгета ...
    после лафа - като се подредят народните избраници - милиционер, доносник, милиционер, доносник т.н.
    добре е, да се приключи с мутренските истории, ама как да стане

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Е как, мутрите си падаха по тигре-тигре. Търсене предлагане. Шоумените пласират чалга, защото и се търси.
      Един виц за мутри
      - Брато абе жена ми много сприхава бе, някаква фобия получила и страх да не й пипат дрехите
      - Па ти бе, мани, Как така?!
      - Отварям гардероба и гледам сложила бодигарда вътре
      Ами нали ще гоним мутрите пък то какво една мутра ще заменяме с друга мутра,баси държавата?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Простото селско момче Славчо нямаше да стане това което е ако не беше близостта му с големите мутри от 90те г.
        Е как, мутрите си падаха по тигре-тигре. Търсене предлагане. Шоумените пласират чалга, защото и се търси.
        Един виц за мутри
        - Брато абе жена ми много сприхава бе, някаква фобия получила и страх да не й пипат дрехите
        - Па ти бе, мани, Как така?!
        - Отварям гардероба и гледам сложила бодигарда вътре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Добре де, погледни по-широко.
          Простото селско момче Славчо нямаше да стане това което е ако не беше близостта му с големите мутри от 90те г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Ха ха ха ти си единствения който смяташ че подкрепям Боко.Ако намериш една добра дума от мен за тиквуня в тоя форум ще си направя харакири.Чети форума по внимателно и мисли щото почитателите на Слави са същите като него.Аз нямам амбиции и не считам себе си за толкова кадърен че да оправям Плевен София Света или енергетиката...Аз отдавна знам че имам власт да оправям само себе си.Жал ми е за онези дето гласуваха за Дедо Симо Горския ама получиха Станишев жал ми е за дето гласуват за БСП и Бойко а получават Доган.Следващите ще гласуват за Славчо и ще получат увисналия му учиндослки интелект...А някои е крайно врме да разберат че живеем в свят на интереси и хората си гледат интереса.как ще накараш някой който се е уредил с тлъст пост или сенчесто местенце с тлъста заплата да гласува срещу това и после да го изритат....Наивник е тоя дето си мисли че някоя фирма ще каже аз няма повече да правя далавери късам договора и гласувам за Курнела или Слави????!!!!!Курнела дето иска да вдига данъците на хората които са учили и работят за да раздава по 20 лева на лузъри мързели и ...???Какво ще получат хората като гласуват за Слави????Щото намене ми се струва че ще е същото което получиха от Костов Царя Станишеф и Доган
            Труден въпрос, поне с една чалгия или кючек може да ги възпее
            Между другото лигочът Годжиза мен е доста по-неприятен. Негови са най-мазните брутално грозни чалги

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Вече казах, че от политика не разбирам. Какво правя в темата "политика" - в случая?

              Въпросът е резонен и за хората, които отричат качествата на политиците.

              Кое пречи - ако знаете какви качества трябва да притежава един политик - да създадете партия (например), с което да участвате в управлението на страната? Да предложите себе си като разумна кандидатура! Ние ще ви подкрепим! Разбира се - след като докажете, че можем да ви имаме доверие!

              Отнася се и за Бат Пешо, който по природа е критикар и лансира отново Боко.

              Няма да ви е трудно (според мен) - да докажете качествата си да НИ управлявате! Защо се губите в критикарство? Дайте да вървим напред. Издигнете вашите кандидатури!

              Не вярвам да ви се стори трудно! Знаете и две, и - двеста! Знаете какви НЕ трябва да бъдете. Основното го знаете! Е?

              .....................

              Една лека подсказка (ако все още се колебаете!)...

              Напримееееер.... Абе, инициирате един Референдум. А? Става ли? Има толкова наболели въпроси, нали! Съберете там 500-600 хиляди гласове (или колкото трябват)..., внесете ги, където трябва....

              Когато за вашите въпроси поотделно гласуват над 2.5 милиона гласоподаватели, вече ЩЕ сте реално в политиката!

              Забравих: въпросите в Референдума формулирайте така, че да минат пред Конституционния съд (и където трябва)...

              Гаранция, че ще ви подкрепя, ако и после тук да ми казват, че съм "ваш" човек..., както сега Бат Пешо ме изкарва от "хората на "Славчо""...

              Айде, със здраве и помнете моето верую: политик се става, преди реално да си влязъл в политиката! Когато нямаш "фондове", откъдето да "черпиш" с шепи и да казваш: "Аз ви дадох!"


              Ха ха ха ти си единствения който смяташ че подкрепям Боко.Ако намериш една добра дума от мен за тиквуня в тоя форум ще си направя харакири.Чети форума по внимателно и мисли щото почитателите на Слави са същите като него.Аз нямам амбиции и не считам себе си за толкова кадърен че да оправям Плевен София Света или енергетиката...Аз отдавна знам че имам власт да оправям само себе си.Жал ми е за онези дето гласуваха за Дедо Симо Горския ама получиха Станишев жал ми е за дето гласуват за БСП и Бойко а получават Доган.Следващите ще гласуват за Славчо и ще получат увисналия му учиндослки интелект...А някои е крайно врме да разберат че живеем в свят на интереси и хората си гледат интереса.как ще накараш някой който се е уредил с тлъст пост или сенчесто местенце с тлъста заплата да гласува срещу това и после да го изритат....Наивник е тоя дето си мисли че някоя фирма ще каже аз няма повече да правя далавери късам договора и гласувам за Курнела или Слави????!!!!!Курнела дето иска да вдига данъците на хората които са учили и работят за да раздава по 20 лева на лузъри мързели и ...???Какво ще получат хората като гласуват за Слави????Щото намене ми се струва че ще е същото което получиха от Костов Царя Станишеф и Доган
              Last edited by X_Y; 11.01.2021, 11:01.

              Коментар


              • Добре де, погледни по-широко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Вече казах, че от политика не разбирам. Какво правя в темата "политика" - в случая?

                  Въпросът е резонен и за хората, които отричат качествата на политиците.

                  Кое пречи - ако знаете какви качества трябва да притежава един политик - да създадете партия (например), с което да участвате в управлението на страната? Да предложите себе си като разумна кандидатура! Ние ще ви подкрепим! Разбира се - след като докажете, че можем да ви имаме доверие!

                  Отнася се и за Бат Пешо, който по природа е критикар и лансира отново Боко.

                  Няма да ви е трудно (според мен) - да докажете качествата си да НИ управлявате! Защо се губите в критикарство? Дайте да вървим напред. Издигнете вашите кандидатури!

                  Не вярвам да ви се стори трудно! Знаете и две, и - двеста! Знаете какви НЕ трябва да бъдете. Основното го знаете! Е?

                  .....................

                  Една лека подсказка (ако все още се колебаете!)...

                  Напримееееер.... Абе, инициирате един Референдум. А? Става ли? Има толкова наболели въпроси, нали! Съберете там 500-600 хиляди гласове (или колкото трябват)..., внесете ги, където трябва....

                  Когато за вашите въпроси поотделно гласуват над 2.5 милиона гласоподаватели, вече ЩЕ сте реално в политиката!

                  Забравих: въпросите в Референдума формулирайте така, че да минат пред Конституционния съд (и където трябва)...

                  Гаранция, че ще ви подкрепя, ако и после тук да ми казват, че съм "ваш" човек..., както сега Бат Пешо ме изкарва от "хората на "Славчо""...

                  Айде, със здраве и помнете моето верую: политик се става, преди реално да си влязъл в политиката! Когато нямаш "фондове", откъдето да "черпиш" с шепи и да казваш: "Аз ви дадох!"


                  Не те разбрах добре.
                  Това някакъв монолог ли е, защото към теб нямах въпроси. По-добре да не питам.
                  И не може ли, да е по-кратко и ясно изложението. Както е при power grid, да кажем. Кратко и ясно
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                    Eвалата power grid. Червения картон ще ги оправи, ама няма да се случи. Винаги имат твърдо ядро, което е на хранилка и няма как да не иде да гласува. Ако другите не гласуват, им подобряват резултата. Майчето и тя е готова да яде с устата всичко за властта.

                    Вече казах, че от политика не разбирам. Какво правя в темата "политика" - в случая?

                    Въпросът е резонен и за хората, които отричат качествата на политиците.

                    Кое пречи - ако знаете какви качества трябва да притежава един политик - да създадете партия (например), с което да участвате в управлението на страната? Да предложите себе си като разумна кандидатура! Ние ще ви подкрепим! Разбира се - след като докажете, че можем да ви имаме доверие!

                    Отнася се и за Бат Пешо, който по природа е критикар и лансира отново Боко.

                    Няма да ви е трудно (според мен) - да докажете качествата си да НИ управлявате! Защо се губите в критикарство? Дайте да вървим напред. Издигнете вашите кандидатури!

                    Не вярвам да ви се стори трудно! Знаете и две, и - двеста! Знаете какви НЕ трябва да бъдете. Основното го знаете! Е?

                    .....................

                    Една лека подсказка (ако все още се колебаете!)...

                    Напримееееер.... Абе, инициирате един Референдум. А? Става ли? Има толкова наболели въпроси, нали! Съберете там 500-600 хиляди гласове (или колкото трябват)..., внесете ги, където трябва....

                    Когато за вашите въпроси поотделно гласуват над 2.5 милиона гласоподаватели, вече ЩЕ сте реално в политиката!

                    Забравих: въпросите в Референдума формулирайте така, че да минат пред Конституционния съд (и където трябва)...

                    Гаранция, че ще ви подкрепя, ако и после тук да ми казват, че съм "ваш" човек..., както сега Бат Пешо ме изкарва от "хората на "Славчо""...

                    Айде, със здраве и помнете моето верую: политик се става, преди реално да си влязъл в политиката! Когато нямаш "фондове", откъдето да "черпиш" с шепи и да казваш: "Аз ви дадох!"



                    Коментар


                    • Eвалата power grid. Червения картон ще ги оправи, ама няма да се случи. Винаги имат твърдо ядро, което е на хранилка и няма как да не иде да гласува. Ако другите не гласуват, им подобряват резултата. Майчето и тя е готова да яде с устата всичко за властта.
                      Не е препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                        Ами така бе! Избираш си някой, когото мразиш по-малко от Тиквата и гласуваш за него. В противен случай, ако не гласуваш, то ти реално си даваш по-голямата част от гласа за оня, който вземе най-много проценти. Във всички случаи след 2006та година, ако не си гласувал, то РЕАЛНО си подкрепил Бойко Банкянската Тиква. И време е да престанеш с тъпия нихилизъм и да приемеш реалността.
                        Виж аз не ги мразя.За последно на парламентарни избори съм гласувал през 1998г за Костов който щеше да ни оправя и верно ни оправи.Мен ме оправи с близо 50 декара земя.Щото мразех комунистите..Сега не мразя никого щото отдавна съм разбрал че големия проблем не е в Бойко Мая Доган и Курнела.Големия проблем е народа български а срещу народа си няма да говоря.Ние сме проблема.Като ходиш да гласуваш им легитимираш изборите.Ако народа не излезе да гласува все пак ще се замислят..За такива няма как да гласувам.С какво Мая е по добра от Тиквун?С какво?
                        Last edited by X_Y; 11.01.2021, 09:59.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                          А дано, ама надали!

                          Аз Слави не го гледах десетина и повече години. Жена ми го пускаше и аз....
                          И не споделям повечето от идеите му. Ама нали е против Тиквата.... Ако е? Ако е против, то го подкрепям. Само дето "Хаджи" Тошко Йорданов много ме дразни. Бих го подкрепил, но не абсолютно, ако тоя дребосък не е начело в партията му. За сега ще се ориентирам към Мая и "Отровните".
                          Гигов не се излагай бе.Офицер от запаса да гласува за тая куха лейка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Дългия играе на два фронта.Не отиде при президента, но прати хората си.( за мен това означава, че всички сценарии и врати са отворени...Наддаването да започне сега !!! )
                            Слави ми е симпатичен, но някои от сценаристите ужасно ме дразнят....
                            Дано да измести турците от третото място и да подкрепя всички мерки и разследвания, които ще вкарат шайката на тиквата при бай Ставри !
                            АМИН !
                            А дано, ама надали!

                            Аз Слави не го гледах десетина и повече години. Жена ми го пускаше и аз....
                            И не споделям повечето от идеите му. Ама нали е против Тиквата.... Ако е? Ако е против, то го подкрепям. Само дето "Хаджи" Тошко Йорданов много ме дразни. Бих го подкрепил, но не абсолютно, ако тоя дребосък не е начело в партията му. За сега ще се ориентирам към Мая и "Отровните".
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Аз съм почти убеден че тиквуня ще спечели може да да е двама депутата повече ама ще спечели.Раздаде много пари много семейства са на хранилка при него.Аз не го подценявам може да не го харесвам но като се замисли човек алтернативата са Слави Доган Курнела Попикания Валерко Май и Татяна.Как да гласувам?
                              Ами така бе! Избираш си някой, когото мразиш по-малко от Тиквата и гласуваш за него. В противен случай, ако не гласуваш, то ти реално си даваш по-голямата част от гласа за оня, който вземе най-много проценти. Във всички случаи след 2006та година, ако не си гласувал, то РЕАЛНО си подкрепил Бойко Банкянската Тиква. И време е да престанеш с тъпия нихилизъм и да приемеш реалността.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                                Ваксинирани мед.сестри...Чувстват се пркрасно...
                                Кой на снимката е Ватето?

                                Коментар

                                Working...
                                X