IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
    Ти приемаш желаното за действително..Тогава да те попитам кой според тебе от Бойко Курнела Доган Мая Татяна Славчо Попикания и Валерката е най достоен да управлява.Разбирам че си от хората на Слави така че чакам да отовориш
    Никита Михалков много ясно каза: Пазете се от хора, за които, политиката е цел,а не кръст, служене на народа. Аз не виждам колкото и да се биецв гърдите Учиндолският, да иска нещо много по - различно от преди. Той можеше много пъти така да повлияе страната, че да се бяхме отръскали досега от Тиквуна но...предпочете,да промива мозъци и да налива в тях чалга. По-съм склонен да вярвам в добрите намерения на някои момчета около него но...
    ...Абе, много ще трябва да се борят за гласа ми и на едни ок.1000-2000 души около мен, които ме следват. Няколко обаче, са 100%-нтните табута, които, няма да погледна:
    ГЕРБ,
    ЦВЪЦКОВИТЕ,
    ДУПЕСЕТО,
    СДС,
    ДСБ,
    онези, около Местан,
    А-така,
    МВРО,
    НФСБ, и от този ред.
    Защо?
    - Ами клонът е малък, не може да издържи толкова маймуни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Тия извънземни ли са?
      Ваксинирани мед.сестри...Чувстват се пркрасно...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Тия извънземни ли са?

        Коментар


        • Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Ти приемаш желаното за действително..Тогава да те попитам кой според тебе от Бойко Курнела Доган Мая Татяна Славчо Попикания и Валерката е най достоен да управлява.Разбирам че си от хората на Слави така че чакам да отовориш

            Айде пак. Лафче да става!

            Ако политиците мислеха като теб - така и нямаше да се случи следващ парламент.

            Не съм и социолог, още по-малко - платен "социолог", за да ти отговоря на въпроса.

            Сигурно съм и единственият ТУК, който НЕ разбира от политика!

            Задаваш си многократно въпросите на неправилният човек... (за твое съжаление).

            Хубава вечер от мен, Бат Пешо!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Ама ти в един пост казваш че е политик в друг че не е.В крайна сметка политик ли е?Не знам може да си на Слави от хората да не се разочароваш после

              Просто си търсиш лафче, нали? Политик ли е? От няколко месеца има регистрирана партия. Е, участвал ли е в политиката на страната? Имаш ли причини да си недоволен за няколкото месеца от Слави? За да си по- убедителен намесваш Годжи и Краси Радков...

              А Боко не е ли по-голям смешник от всички, взети заедно?

              ............
              ​​​
              Кое би било разочароващо от Слави (после)?

              После? А сега! Аз мисля за сега.

              Уважавам този човек - Слави, ако и мнението на много хора да е различно.

              Видно е как се разпространява мълвата. Твоите думи са показателни.

              Не помниш ли, че вече си ме питал (и аз ти отговорих), че не съм политик. Сега пък ти отговарям и на новият ти въпрос: не съм и на Слави от хората.

              Доволни? Споко де - ти не гласувай, но ни казвай периодично, в какво "почти си убеден"...



              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Сигурно си даваш сметка, че много семейства НЕ са на хранилка "при него", както са например неговите внуци?

                Може да са на хранилка при едно "мнозинство", на което краката му се клатят и дните са му преброени, но това НЕ е като да са на хранилка при Боко.

                Хората са наясно с това, но ти - очевидно е, чии интереси защитаваш, уж - от гледна точка на "истината" (твоята - за "Славчо", когото не си виждал с виола..., нито дори - с пиано под мишница...)

                Здрав да си! И бъди все така "почти убеден"!
                Ти приемаш желаното за действително..Тогава да те попитам кой според тебе от Бойко Курнела Доган Мая Татяна Славчо Попикания и Валерката е най достоен да управлява.Разбирам че си от хората на Слави така че чакам да отовориш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Аз съм почти убеден че тиквуня ще спечели може да да е двама депутата повече ама ще спечели.Раздаде много пари много семейства са на хранилка при него.Аз не го подценявам може да не го харесвам но като се замисли човек алтернативата са Слави Доган Курнела Попикания Валерко Май и Татяна.Как да гласувам?

                  Сигурно си даваш сметка, че много семейства НЕ са на хранилка "при него", както са например неговите внуци?

                  Може да са на хранилка при едно "мнозинство", на което краката му се клатят и дните са му преброени, но това НЕ е като да са на хранилка при Боко.

                  Хората са наясно с това, но ти - очевидно е, чии интереси защитаваш, уж - от гледна точка на "истината" (твоята - за "Славчо", когото не си виждал с виола..., нито дори - с пиано под мишница...)

                  Здрав да си! И бъди все така "почти убеден"!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Аз съм почти убеден че тиквуня ще спечели може да да е двама депутата повече ама ще спечели.Раздаде много пари много семейства са на хранилка при него.Аз не го подценявам може да не го харесвам но като се замисли човек алтернативата са Слави Доган Курнела Попикания Валерко Май и Татяна.Как да гласувам?
                    Мани, ...направо си е пас-загадка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Въпросът ти не е зададен коректно. Слави не е бил до сега в политиката.

                      Въпросът трябва да бъде: ще стане ли Слави политик?

                      Така казват социолозите.

                      Друго няма какво да кажа. Кой, как, защо, с колко? - ще броим на пролет (или - на лято! - има си президент, на когото за това плащаме - да решава, което е в неговите правомощия...)
                      Ама ти в един пост казваш че е политик в друг че не е.В крайна сметка политик ли е?Не знам може да си на Слави от хората да не се разочароваш после

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Ама ако "тиквата" пак спечели и Славчо се коалира и тиквоса, какво ще правим ?! Турците не са толкова страшни,имат си мурафети и табиети. И те са измамени и използвани от вожда Доан
                        Аз съм почти убеден че тиквуня ще спечели може да да е двама депутата повече ама ще спечели.Раздаде много пари много семейства са на хранилка при него.Аз не го подценявам може да не го харесвам но като се замисли човек алтернативата са Слави Доган Курнела Попикания Валерко Май и Татяна.Как да гласувам?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Не разбирам откъде ти хрумват подобни заключения.Нямам неприязън към Слави Казвам ти че просто не става за политиката.Моите деца не реват че няма работа и че са гладни.Ти като искаш гласувай десет пъти твоя воля..И са последно Слави полити ли е или не

                          Въпросът ти не е зададен коректно. Слави не е бил до сега в политиката.

                          Въпросът трябва да бъде: ще стане ли Слави политик?

                          Така казват социолозите.

                          Друго няма какво да кажа. Кой, как, защо, с колко? - ще броим на пролет (или - на лято! - има си президент, на когото за това плащаме - да решава, което е в неговите правомощия...)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Тръмп поиска да приложи антитръстовото законодателство срещу технологичните олигарси (Фейсбук, Епъл, Гугъл) и в резултат те го блокираха навсякъде.
                            Не само, че президентът вече не съществува на дигиталната агора, но и стотици хиляди други консерватори бяха ограничени и блокирани.
                            Още повече, на практика технологичните олигарси забраняват на конкурентната социална мрежа Parler да съществува като я свалят от App Store и Google Play.
                            Мислите, че това е всичко? Нищо не сте видели.
                            CNN вече стартира кампания, в която иска от кабелните оператори, които пренасят телевизионния сигнал до домовете на стотици милиони американци, да спрат сигнала на Fox News, Newsmax и OAN.
                            Да повторим - CNN иска от кабелните оператори да забрани конкурентен на тях телевизионен канал. И като гледам не бих се изненадал особено, ако им се получи.
                            Вече не може да си противник на либералите. Посланието е ясно - подчиняваш се или изчезваш. Щом могат да "изчистят" най-силният човек в света, какво остава за нас?
                            Това, което виждаме, вече се е случвало. Предишният път светът го кръсти "Кристална нощ".
                            Знаем и как завърши с парад на Червената армия в Берлин.Явно този път парада ще е във Вашингтон..Руснаците ще се сдобият с нов национален празник.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Очевидно е, че сега научаваш, че С.Трифонов е виолист, а също е и пианист?. Висшето му образование - в Българската Държавна консерватория - следва средното музикално образование, получено в Плевен.

                              Бат Пешо, много добре зная твоето отношение към съвременните "политици" и за критиката, която търпят за тесните си връзки със разни задкулисни структури (най-общо).

                              Слави (все още) не е политик.

                              Твоята неприязън е на лична основа. Живей си живота и не гласувай, за да си спокоен за това, че си "наказал" лошите.

                              Разбира се, че скоро ще разбера, че С.Трифонов е сред най-достойните политици в най-новата ни история. Неговите действия - разбира се - ще бъдат подчинени и доста ограничени от законите в страната, които по различен начин СМЕ създавали всички, макар и косвено - с избора, който сме правили някога.

                              .................

                              Твоите призиви - да не гласуваме, защото "всички са маскари" - отдавна ги знаем. Алтернативата, която ти предлагаш още - също познаваме: да не гласуваме и дойдем при теб, за да се грижим за кравите на комшията, но твоите деца не ги изкушаваш с подобна работа... Що така? Не искат ли?

                              Ми - купи им по една виола и след няколко години - знаеш ли къде ще им е късмета?



                              ​​​​​​​
                              Не разбирам откъде ти хрумват подобни заключения.Нямам неприязън към Слави Казвам ти че просто не става за политиката.Моите деца не реват че няма работа и че са гладни.Ти като искаш гласувай десет пъти твоя воля..И са последно Слави полити ли е или не

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Дългия играе на два фронта.Не отиде при президента, но прати хората си.( за мен това означава, че всички сценарии и врати са отворени...Наддаването да започне сега !!! )
                                Слави ми е симпатичен, но някои от сценаристите ужасно ме дразнят....
                                Дано да измести турците от третото място и да подкрепя всички мерки и разследвания, които ще вкарат шайката на тиквата при бай Ставри !
                                АМИН !

                                Ама ако "тиквата" пак спечели и Славчо се коалира и тиквоса, какво ще правим ?! Турците не са толкова страшни,имат си мурафети и табиети. И те са измамени и използвани от вожда Доан
                                Last edited by precakanoto; 10.01.2021, 21:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X