IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Ни една жена не може да го търпи славиту .. Сам си признава че е деспот
    Що цял народ да го търпи.
    Дългия чалгар ще направи коалиция (ще си бъркат пак в дупките) баш с тези които Никогаш няма да мелят брашно
    Възможно е да си напълно прав. Аз и затова си промених намерението да гласувам за него, въпреки че човекът очевидно се стреми да потисне тази своя авторитарност. Казва че ходи на психолог и виж колко често в шоуто му си правят груби шеги с него. Истината е, че не споделям и повечето му политически идеи.
    Ама НАЙ-ВАЖНОТО е да бъде смъкнат от власт банкянския тъпанар. И то така, че да не може да се добере до власт в следващите 5 години. Всичко друго е второстепенно.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Момчета, и момичета.... Вие прекалено много се вторачвате в чалгата, а става дума за ПОЛИТИКА. И за политическите страни на Слави Трифонов, а не за чалгарството му. Не може ли да предположим поне малко, че е надживял чалгарския си период по отношение на политиката и сега се опитва да прокара някакъв ПОЛИТИЧЕСКИ проект? Много Ви моля да обсъждаме политическата страна на партията му, както това прави Барбарона, въпреки че не мога да го понасям. В случая обаче френския трол прави един доста добър анализ на политическия проект "Има такъв народ".
      Да, Слави е ново проявление на авторитарния "спасител", който идва да ни спаси от авторитарното банкянско чудовище. Поне така изглежда на част от народа. Възможно е да е така, ама може и да не е! Нека да дадем възможност на човека да се прояви в ПОЛИТИКАТА. Може да се е развил в положителна посока. Някои хора помъдряват с течение на времето, а някои стават още поголеми говеда, като банкянския простак например.
      Ни една жена не може да го търпи славиту .. Сам си признава че е деспот
      Що цял народ да го търпи.
      Дългия чалгар ще направи коалиция (ще си бъркат пак в дупките) баш с тези които Никогаш няма да мелят брашно
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Момчета, и момичета.... Вие прекалено много се вторачвате в чалгата, а става дума за ПОЛИТИКА. И за политическите страни на Слави Трифонов, а не за чалгарството му. Не може ли да предположим поне малко, че е надживял чалгарския си период по отношение на политиката и сега се опитва да прокара някакъв ПОЛИТИЧЕСКИ проект? Много Ви моля да обсъждаме политическата страна на партията му, както това прави Барбарона, въпреки че не мога да го понасям. В случая обаче френския трол прави един доста добър анализ на политическия проект "Има такъв народ".
        Да, Слави е ново проявление на авторитарния "спасител", който идва да ни спаси от авторитарното банкянско чудовище. Поне така изглежда на част от народа. Възможно е да е така, ама може и да не е! Нека да дадем възможност на човека да се прояви в ПОЛИТИКАТА. Може да се е развил в положителна посока. Някои хора помъдряват с течение на времето, а някои стават още поголеми говеда, като банкянския простак например.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Щом държиш - ще ти отговоря.

          Много хора тук не СТЕ живяли в лишения и недоимък. Не си давате сметка как някои са изкарвали парите за прехраната си.

          Справка: кой би се хванал да продава мартеници в подлеза на НДК? (Слави го е правил)

          .....................

          Чул ли си Слави да пее чалга от 25 години?

          Ако си слушал негова чалга - защо си го правил?

          ....................

          Не е трудно човек да избира онова, което му доставя удоволствие.

          https://youtu.be/u-2QEITS9mI

          Той Слави много неща е правил за които ти не знаеш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Не зная как коментираш думите ми, без да си прочел целите ми постове?

            Или само провокативно ме питаш, дали съм свикнал с чалгата...

            И съм го казвал тук: ставам и напускам заведението, след второто изпълнение на чалга. Защо изобщо влизам, ли ще ме попиташ? - Защото партито е организирано от колеги.

            .................

            Непонятно ми е подобно на твоето отношение: слушаш, защото някой ти налага!

            Трябва да са те завързали, за да е възможен подобен вариант.

            Изходът, щом не си завързан е елементарен: слушалките на ушите, в които се чува твоята музика.

            .....................

            Цели поколения са израснали с чалга, защото така са били възпитани от родителите си. Това се е слушало в домовете им.
            (отново - нищо. което да е "насадено" отвън)

            НЕ искаш - НЕ слушаш! (не си струваше да пиша толкова елементарни неща)
            Натрапваш си грешни изводи.
            И като си на плажа, на басейна, или някое събитие си слагаш тампони в ушите!? Айде по-сериозно. Знаеш ли че дете на братовчеди се връща от детска градина и показва как се друсат гюбеци... Че ти ако не знаеш имената на пайнерките в училище ставаш за смях пред връстиците бе човек, какви родители те гонят.
            А случайно да си гледал в един от музикалните конкурси как Васко Василев учудено гледа Радо шишарката?! Влиза шишарката, публиката екзалтирано скача, Васко гледа с пламъче - сефте е видял субекта, но си мисли, че щом е любимец на публиката, може би ще чуе нещо добро... След първите звуци Васко гледа като бай Тошо на 10 ноември. Оттогава бяга като дявол от тамян да е жури в нашите формати. Като идеш в европа къде си слушал такава простотия!
            А на кръчми пък въобще не стъпвам по въпросната причина, - не консумирам чалга. Ама виж сега - не те упреквам за твоя избор, щом слави ти харесва гласувай за него. Все пак това е което можа да излъчи досега прехода - това което ще видим в парламента. Слушаш не слушаш - това е материала
            Last edited by precakanoto; 12.01.2021, 04:13.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Много грешни заключения си натрапваш.
              Аз например, докато бях студент не ползвах пари от родителите си. А чалгата не се слуша по избор - имаше период в който искаш-неискаш ти я набиват в ушите от места, където не може да идеш и да им дръпнеш шалтера. Валерката последно правеше опити да я изключи по морето,. Ти харесваш ли я или вече свикна и не ти прави впечатление, щото войнстващата простащина стана като слънцето и въздуха за всяко живо същество. Ако беше чул с разбиране Ушев, щеше да схванеш, че не става дума само за музиката. Музиката стана израз на селения и простащината. Цели поколения израснаха друсайки кючеци и гюбеци. С фейсбука в ръчичка без прочетена книжка, последователи на азисчо и софи маринова. Тодар Колев защо не аресваше Славчо, защо питаше как ще ги стигнем американците и дай ми ги, дай ми ги чистачките, Какво е искал да чисти с чистачките, да не би буклуците хвърлени от балкона

              Не зная как коментираш думите ми, без да си прочел целите ми постове?

              Или само провокативно ме питаш, дали съм свикнал с чалгата...

              И съм го казвал тук: ставам и напускам заведението, след второто изпълнение на чалга. Защо изобщо влизам, ли ще ме попиташ? - Защото партито е организирано от колеги.

              .................

              Непонятно ми е подобно на твоето отношение: слушаш, защото някой ти налага!

              Трябва да са те завързали, за да е възможен подобен вариант.

              Изходът, щом не си завързан е елементарен: слушалките на ушите, в които се чува твоята музика.

              .....................

              Цели поколения са израснали с чалга, защото така са били възпитани от родителите си. Това се е слушало в домовете им.
              (отново - нищо. което да е "насадено" отвън)

              НЕ искаш - НЕ слушаш! (не си струваше да пиша толкова елементарни неща)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Щом държиш - ще ти отговоря.

                Много хора тук не СТЕ живяли в лишения и недоимък. Не си давате сметка как някои са изкарвали парите за прехраната си.

                Справка: кой би се хванал да продава мартеници в подлеза на НДК? (Слави го е правил)

                .....................

                Чул ли си Слави да пее чалга от 25 години?

                Ако си слушал негова чалга - защо си го правил?

                ....................

                Не е трудно човек да избира онова, което му доставя удоволствие.

                https://youtu.be/u-2QEITS9mI

                Много грешни заключения си натрапваш.
                Аз например, докато бях студент не ползвах пари от родителите си. А чалгата не се слуша по избор - имаше период в който искаш-неискаш ти я набиват в ушите от места, където не може да идеш и да им дръпнеш шалтера. Валерката последно правеше опити да я изключи по морето,. Ти харесваш ли я или вече свикна и не ти прави впечатление, щото войнстващата простащина стана като слънцето и въздуха за всяко живо същество. Ако беше чул с разбиране Ушев, щеше да схванеш, че не става дума само за музиката. Музиката стана израз на селения и простащината. Цели поколения израснаха друсайки кючеци и гюбеци. С фейсбука в ръчичка без прочетена книжка, последователи на азисчо и софи маринова. Тодар Колев защо не аресваше Славчо, защо питаше как ще ги стигнем американците и дай ми ги, дай ми ги чистачките, Какво е искал да чисти с чистачките, да не би буклуците хвърлени от балкона
                Last edited by precakanoto; 12.01.2021, 03:11.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Препоръчвам вчерашното или оняденшното интервю на Тео Ушев - най-влиятелен аниматор за последните 20г.
                  Брутално откровен - "избягах някога единствено, защото не понасях чалгата". Невероятно на факт.

                  Щом държиш - ще ти отговоря.

                  Много хора тук не СТЕ живяли в лишения и недоимък. Не си давате сметка как някои са изкарвали парите за прехраната си.

                  Справка: кой би се хванал да продава мартеници в подлеза на НДК? (Слави го е правил)

                  .....................

                  Чул ли си Слави да пее чалга от 25 години?

                  Ако си слушал негова чалга - защо си го правил?

                  ....................

                  Не е трудно човек да избира онова, което му доставя удоволствие.

                  https://youtu.be/u-2QEITS9mI


                  Коментар


                  • Пропадна тротоарът при Медицинска академия, който беше изграден само преди месеци, в рамките на строителството на новата линия на метрото, струваща ни 1 милиард лв.


                    Не съм ходил от февруари там и се руши. Да взема да вляза за 7 дена
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                      Лошо нещо е чалгата!



                      Препоръчвам вчерашното или оняденшното интервю на Тео Ушев - най-влиятелен аниматор за последните 20г.
                      Брутално откровен - "избягах някога единствено, защото не понасях чалгата". Невероятно на факт.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Не зная кой точно ти се кълне, че няма да прави коалиции. Това е идеалният вариант.

                        За мен е достатъчно Слави да не се коалира с ГЕРБ и ДПС.

                        Другото ще ти го кажат платените "социолози".

                        ...............

                        Без връзка с темата: в Швейцария живеят българи. Аз също живях известно време там.

                        Референдуми е възможно да ни решават проблемите през пряка демокрация.

                        За целта трябва да има (у нас) - силни личности, които да могат да дефинират проблемите, след което и да правят необходимото, за да ги решават (борба със статуквото и с бюрокрацията).

                        Слави доказа, че може това! Не му е било леко да нито пък е очаквал заплащане или почести!

                        Истината. (ако и на 15 г. да е "откраднал" нечие гадже...).
                        Ти сериозно си се объркал много сериозно.Българи живеели в Швейцария хи хи хи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Полезен съвет даваш
                          "От разказа на хората около ВИС става ясно, че Слави Трифонов е имал топли връзки и с Маргините.

                          Бивш охранител на боса на ВИС Георги Илиев разкри в скандално интервю, че шоуменът, който днес прави опити чрез подли и мръсни схеми да се внедри в политическите среди, е момче за всичко на мутрите. Хора от бившата мафиотска структура, желаещи да останат в анонимност по разбираеми причини, твърдят, че Трифонов е изцяло техен продукт.

                          По думите им, Дългият е бил удобен на обитателите на подземния свят, тъй като притежавал перфектна комбинация от качества, необходими за една марионетка на чужди интереси – „селянче с провинциално мислене, което го дават по телевизията, с огромен хъс и малко талант, който искаше, освен да стане известен, и да бъде богат“. А братя Илиеви, създателите на организираната контрабанда и наркотрафик в България, са били истински идоли за Трифонов."
                          Сега остава да изясним кой създаде мутрите и защо
                          Пак дълго време си си киснал краката в легена с гореща вода и морска сол и пак почна да плямпаш неподготвен

                          Ами кво да кажем тогава за премиера наш Бойко Методиев Борисов и за неговото криминално минало с групировката СИК ??
                          Излишно е да пиша .... който се интересува само да напише в гугъла Борисов и СИК и излизат десетки материали и статии ..... От интересни по- интересни .... от мръсни по- мръсни .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Набери" Слави Трифонов и мутрите" и ще намериш отговор на всичките си въпроси.В ерата на интернет трудно е да не
                            разбереш кой какъв е.
                            Полезен съвет даваш
                            "От разказа на хората около ВИС става ясно, че Слави Трифонов е имал топли връзки и с Маргините.

                            Бивш охранител на боса на ВИС Георги Илиев разкри в скандално интервю, че шоуменът, който днес прави опити чрез подли и мръсни схеми да се внедри в политическите среди, е момче за всичко на мутрите. Хора от бившата мафиотска структура, желаещи да останат в анонимност по разбираеми причини, твърдят, че Трифонов е изцяло техен продукт.

                            По думите им, Дългият е бил удобен на обитателите на подземния свят, тъй като притежавал перфектна комбинация от качества, необходими за една марионетка на чужди интереси – „селянче с провинциално мислене, което го дават по телевизията, с огромен хъс и малко талант, който искаше, освен да стане известен, и да бъде богат“. А братя Илиеви, създателите на организираната контрабанда и наркотрафик в България, са били истински идоли за Трифонов."
                            Сега остава да изясним кой създаде мутрите и защо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ти нищо не си разбрал от това което ти говоря.Само не ми казвай че агресивната простотия и невежеството нямали алтернатива....и Бойко и Слави са представители именно на тая прослойка некадърни и агресивни простаци.В Швейцария не живеят българи и затова там е различно...Ще се срамуваш че си гласувал за един простак същия като Бойко.Ако си представяш че Слави ще спечели половината гласове това няма да стане.На мен ще ми е интересно как ще направят после Правителство след като сега се къл нат че няма да правят коалиции...Ще гласуваме всеки месец докато стане на тяхното ли?Щото всеки е вожд и иска да команди еднолично?Или ще си преглътна егото или да вървят путка си майчина.Не можела Курнела с Бойко и не можел тоя с оня.

                              Не зная кой точно ти се кълне, че няма да прави коалиции. Това е идеалният вариант.

                              За мен е достатъчно Слави да не се коалира с ГЕРБ и ДПС.

                              Другото ще ти го кажат платените "социолози".

                              ...............

                              Без връзка с темата: в Швейцария живеят българи. Аз също живях известно време там.

                              Референдуми е възможно да ни решават проблемите през пряка демокрация.

                              За целта трябва да има (у нас) - силни личности, които да могат да дефинират проблемите, след което и да правят необходимото, за да ги решават (борба със статуквото и с бюрокрацията).

                              Слави доказа, че може това! Не му е било леко да нито пък е очаквал заплащане или почести!

                              Истината. (ако и на 15 г. да е "откраднал" нечие гадже...).

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                                Даммм... Референдумът няма да оправи България. Прав си, Бат Пешо!

                                А, какво би казал за няколко Референдуми?

                                Ще кажеш - това да не НИ е Швейцария? (там за всяко нещо правят Референдум) и кое му е лошото : хората ДИКТУВАТ дневния ред на Обществото! Щом политиците не се сещат и я карат - както на тях им харесва (или - както някой им диктува у нас!)

                                ..................

                                Чия е обективната преценка?

                                Не е твоята, разбира се! Ти ми казваш, че Боко няма алтернатива и той ще е!

                                Е, няма да е той! (това е обективната преценка)

                                ......................

                                Да се срамувам след половин година? И що да се срамувам?

                                Разбира се, че бих се срамувал, ако коалиционен партньор СЕ НАЛОЖИ да бъдат - ГЕРБ или ДПС.

                                Надявам се Слави да не прави тая грешка. Тогава бих се срамувал. Другото са празни приказки - как Слави "не ставал" - въпреки всичко, което направи за нас на иницииран от самият него Референдум!

                                Да - не сме Швейцария! А защо не? Защото "Славчо" не ни е пасвал, когато е бил на 15...

                                Смех! (силно основание!)


                                Ти нищо не си разбрал от това което ти говоря.Само не ми казвай че агресивната простотия и невежеството нямали алтернатива....и Бойко и Слави са представители именно на тая прослойка некадърни и агресивни простаци.В Швейцария не живеят българи и затова там е различно...Ще се срамуваш че си гласувал за един простак същия като Бойко.Ако си представяш че Слави ще спечели половината гласове това няма да стане.На мен ще ми е интересно как ще направят после Правителство след като сега се къл нат че няма да правят коалиции...Ще гласуваме всеки месец докато стане на тяхното ли?Щото всеки е вожд и иска да команди еднолично?Или ще си преглътна егото или да вървят путка си майчина.Не можела Курнела с Бойко и не можел тоя с оня.
                                Last edited by X_Y; 11.01.2021, 17:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X