IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Слави няма да измисли нова етика, тези неща не падат от небето, само ще върви по колективния тръст на сценаристите Ама нека пробва да подобри политическия живот. За народа хляб и зрелища

    Да, сигурно е, че Слави няма да измисли нова етика!

    Надявам се и достатъчно би ми било - етиката на Слави - да не съвпада с "етиката" на Боко (на първо четене)... , нали?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

      Ами дай тогава да държим Тиквата, докато стане на 80 години. Явно според теб той разбира и от енергетика и от икономика...
      Пий си ракийката, не гласувай, псувай властта, комунистите, демократите..... Това е твоята логика.

      ЯСНО казах:

      Най-важното е да бъде смъкнат от власт банкянския тиквоч! Всичко друго е второстепенно!
      Не мога да разбера защо като пиша че Слави не става ме изкарвате за Бойко.Ти поне знаеш отношението ми към Бойко.Като пиша срещу дивотиите му ме изкарват комунист.Няма угодия ей няма..Навремето си мислех че непременно трябва да изгоним Жан на всяка цена че по мръсен и долен от него няма...После всички видяхме какво се случи.Колко пъти трябва да ви минават по един и същи начинДа съгласен съм че най важното е да се изгони мутрафоня но докато не направят коалиция срещу него няма да успеем
      Last edited by power grid; 12.01.2021, 20:28.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Защо да мразя Слави?Че той не ми е сторил нищо лошо....Само казах че не той е човека който ще ни учи на морал и ще оправя България.Ти си фантазираш и си вярваш
        Слави няма да измисли нова етика, тези неща не падат от небето, само ще върви по колективния тръст на сценаристите Ама нека пробва да подобри политическия живот. За народа хляб и зрелища

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Така е - признавам : познавам Слави от телевизията, но чалгата за мен не е търпим (нито - предпочитан) стил. Обръщам внимание на добрата музика, вън от чалга-изпълненията на Слави и на положителните му изяви и практики (които съвсем не са малко и му костват много време и средства)!

          ​​
          А ти, Бат Пешо, не познаваш ли Слави, от телевизията като "чалгар"? И нищо друго, което пуснах тук не ти хареса??? Лошо нещо е предубедеността, лошо! (от себе си го зная!)
          ​​​​​​
          И пак не разбрах - когато (някога) си гласувал - познаваше ли ония, които си избирал от 15-годишни?

          .................

          В това, да познаваш някого от телевизията - особено, ако той е публична личност - не виждам нищо лошо. Напротив : зная, че този човек често е подложен на критика.

          Е, сравнявайки с други публични личности - "Славчо" е херувим...

          А ти - Бат Пешо, Слави го "познаваш" от 1981 (15-годишен) - и до кога го познаваше "на живо"? Стана ми интересно...



          .................

          Мисля, че ще си по-директен, ако кажеш: "Мразя Слави по мои причини! Не гласувайте за Слави, защото той отнема гласове от Боко!"

          Това е истината и, когато я потвърдиш - ще получиш от мен една похвала!
          Защо да мразя Слави?Че той не ми е сторил нищо лошо....Само казах че не той е човека който ще ни учи на морал и ще оправя България.Ти си фантазираш и си вярваш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Имаш много добра фантазия само дето не съм религиозен.И откъде накъде ще определям какво е да си безгрешен.Славчо не ме интересува щом го харесваш гласувй за него какъв е проблема и за какво спорим?Аз познавам един Слави ти познаваш Слави от телевизията.Нито мога нито искам да попреча на гората да се разлисти.

            Така е - признавам : познавам Слави от телевизията, но чалгата за мен не е търпим (нито - предпочитан) стил. Обръщам внимание на добрата музика, вън от чалга-изпълненията на Слави и на положителните му изяви и практики (които съвсем не са малко и му костват много време и средства)!

            ​​
            А ти, Бат Пешо, не познаваш ли Слави, от телевизията като "чалгар"? И нищо друго, което пуснах тук не ти хареса??? Лошо нещо е предубедеността, лошо! (от себе си го зная!)
            ​​​​​​
            И пак не разбрах - когато (някога) си гласувал - познаваше ли ония, които си избирал от 15-годишни?

            .................

            В това, да познаваш някого от телевизията - особено, ако той е публична личност - не виждам нищо лошо. Напротив : зная, че този човек често е подложен на критика.

            Е, сравнявайки с други публични личности - "Славчо" е херувим...

            А ти - Бат Пешо, Слави го "познаваш" от 1981 (15-годишен) - и до кога го познаваше "на живо"? Стана ми интересно...



            .................

            Мисля, че ще си по-директен, ако кажеш: "Мразя Слави по мои причини! Не гласувайте за Слави, защото той отнема гласове от Боко!"

            Това е истината и, когато я потвърдиш - ще получиш от мен една похвала!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

              Ами дай тогава да държим Тиквата, докато стане на 80 години. Явно според теб той разбира и от енергетика и от икономика...
              Пий си ракийката, не гласувай, псувай властта, комунистите, демократите..... Това е твоята логика.

              ЯСНО казах:

              Най-важното е да бъде смъкнат от власт банкянския тиквоч! Всичко друго е второстепенно!
              Да ама не викат това всички различни от гроб ...
              Ей това е - рибата в морето ама всеки дърпа към себе си тигана
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Че той Слави две приказки не мое да свърже...От какво разбират той и партийците му?От икономика от право от медицина от строителство от енергетика?Някой чул ли е от него нещо извън глупотевините му от референдума.На мен ми е много интересно какво ще правят в сферата на енергетиката?Човека ясно си каза узаконяваме въпросите от референдума и всичко се оправя.Въвеждаме мажоритарна избирателна система и всичко се оправяло....Това му е нивото неговото и на ония бездарни простаци сценаристите му.Освен мрънкане и репчене друго някой да е видял
                Ами дай тогава да държим Тиквата, докато стане на 80 години. Явно според теб той разбира и от енергетика и от икономика...
                Пий си ракийката, не гласувай, псувай властта, комунистите, демократите..... Това е твоята логика.

                ЯСНО казах:

                Най-важното е да бъде смъкнат от власт банкянския тиквоч! Всичко друго е второстепенно!
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Барби, какво става
                  Russian dissident Alexei Navalny criticizes Trump Twitter ban

                  The Kremlin critic said the precedent will be exploited by the enemies of freedom of speech around the world. He also accused Twitter of allowing conspiracy theorists to continue peddling false information.
                  Ма той е агент на "демократите" в САЩ, бе. Както всички агенти на "цветните" "революции" по света.
                  Не беше ли "майдан", не беше ли в Либия, Египет, Сирия, не беше ли Украина, и тук със синьобърнестия и мафията ДПС.
                  Преди това не щеш ли Коста Рика, Венецуела, Аржентина, Никарагуа. Филипините, Индонезия, Индия (Тамилските "тигри") и така нататък, и така нататък... Всичко се връзва, а Навални е плюнка, която е загубила реалността и се е намесила сред руските олигарси, мислейки си, че е голяма работа, щом като демократите го тупат по гръбчето. Е, те го и предупредиха с полуотравяне да се освести. Ако, но надали, продължи да е глупав - един демократичен "инфаркт", "инсулт" или "катастрофа" не му мърда.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Момчета, и момичета.... Вие прекалено много се вторачвате в чалгата, а става дума за ПОЛИТИКА. И за политическите страни на Слави Трифонов, а не за чалгарството му. Не може ли да предположим поне малко, че е надживял чалгарския си период по отношение на политиката и сега се опитва да прокара някакъв ПОЛИТИЧЕСКИ проект? Много Ви моля да обсъждаме политическата страна на партията му, както това прави Барбарона, въпреки че не мога да го понасям. В случая обаче френския трол прави един доста добър анализ на политическия проект "Има такъв народ".
                    Да, Слави е ново проявление на авторитарния "спасител", който идва да ни спаси от авторитарното банкянско чудовище. Поне така изглежда на част от народа. Възможно е да е така, ама може и да не е! Нека да дадем възможност на човека да се прояви в ПОЛИТИКАТА. Може да се е развил в положителна посока. Някои хора помъдряват с течение на времето, а някои стават още поголеми говеда, като банкянския простак например.
                    Че той Слави две приказки не мое да свърже...От какво разбират той и партийците му?От икономика от право от медицина от строителство от енергетика?Някой чул ли е от него нещо извън глупотевините му от референдума.На мен ми е много интересно какво ще правят в сферата на енергетиката?Човека ясно си каза узаконяваме въпросите от референдума и всичко се оправя.Въвеждаме мажоритарна избирателна система и всичко се оправяло....Това му е нивото неговото и на ония бездарни простаци сценаристите му.Освен мрънкане и репчене друго някой да е видял

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Кръсницата ми има апартамент във виена, къща около виена- 20-30км и някаква малка къща някъде в швейцария. Това дали показва че живее в швейцария при условие че тя ходела на всеки 3 месеца по за седмица там
                      Валентине стига бе...Ясно е че има българи дето живеят в Швейцария ама са плюнка.Не те определят какво да се случва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                        Бат Пешо, уважавам твоята религиозност, за която чета в твои постове...

                        В тоя смисъл, би ли ми дал определение за състоянието на...... безгрешност?

                        Не беше ли показателен един от призивите на Христос: "който от вас е безгрешен, нека пръв хвърли камък (по нея)!"

                        Забравил ли си подобна многозначителна реплика, Бат Пешо?

                        .... ...................

                        Не си виждал Слави с виола, нито - на пиано, слушал си само негова чалга?

                        Това означава, че интересите са ти такива, Бат Пешо! Пианото и виолата не са ти приоритет.

                        В тоя смисъл - посланията на Слави - са насочени към възможно повече вкусове. Разнороден талант - му се казваше (в случая - в музиката)...

                        .........................

                        За мен Слави няма алтернатива и в едно много сериозно поприще! Търсене, намиране и даване път на млади таланти! Това струва пари, разбира се! (и тук ще се намерят критикари - зная!)

                        Но остава направеното от един наистина самобитен талант, какъвто е според мен Слави...

                        https://youtu.be/_swHr3UOzJA

                        И, както казва Гигов - "клин - клин избива", какъвто и да е смисълът на подобна фраза...

                        Слави прави много неща, които не са възможни за повечето от нас, а който е безгрешен - нека хвърля камъните си по него!

                        Имаш много добра фантазия само дето не съм религиозен.И откъде накъде ще определям какво е да си безгрешен.Славчо не ме интересува щом го харесваш гласувй за него какъв е проблема и за какво спорим?Аз познавам един Слави ти познаваш Слави от телевизията.Нито мога нито искам да попреча на гората да се разлисти.

                        Коментар


                        • Барби, какво става
                          Russian dissident Alexei Navalny criticizes Trump Twitter ban

                          The Kremlin critic said the precedent will be exploited by the enemies of freedom of speech around the world. He also accused Twitter of allowing conspiracy theorists to continue peddling false information.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            С пари и демагогия много лесно,не знам дали знаеш но Пабло Ескобар и той без малко да стане президент на Колумбия.

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/watch/?v=2710944079162375-- kak se става премиер

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Той Слави много неща е правил за които ти не знаеш
                                Бат Пешо, уважавам твоята религиозност, за която чета в твои постове...

                                В тоя смисъл, би ли ми дал определение за състоянието на...... безгрешност?

                                Не беше ли показателен един от призивите на Христос: "който от вас е безгрешен, нека пръв хвърли камък (по нея)!"

                                Забравил ли си подобна многозначителна реплика, Бат Пешо?

                                .... ...................

                                Не си виждал Слави с виола, нито - на пиано, слушал си само негова чалга?

                                Това означава, че интересите са ти такива, Бат Пешо! Пианото и виолата не са ти приоритет.

                                В тоя смисъл - посланията на Слави - са насочени към възможно повече вкусове. Разнороден талант - му се казваше (в случая - в музиката)...

                                .........................

                                За мен Слави няма алтернатива и в едно много сериозно поприще! Търсене, намиране и даване път на млади таланти! Това струва пари, разбира се! (и тук ще се намерят критикари - зная!)

                                Но остава направеното от един наистина самобитен талант, какъвто е според мен Слави...

                                https://youtu.be/_swHr3UOzJA

                                И, както казва Гигов - "клин - клин избива", какъвто и да е смисълът на подобна фраза...

                                Слави прави много неща, които не са възможни за повечето от нас, а който е безгрешен - нека хвърля камъните си по него!

                                Last edited by безимeн; 12.01.2021, 11:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X