IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    А не знаеш колко са ти колегите...Ще ти повярвам.
    Отново бягаш по тъч-линията.

    Бас ще хванеш ли, за да докажеш правотата на твоето твърдение?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      На практика Боко изкара половината преход, Нито Командира, нито дедо изкараха толкова, въпреки че имаха по 70% консенсус. Преди да дойде Боко, след Станишев, дережето на народа беше доста по-окаяно, минималките бяха по 200 кинт. Боко не биваше да го кара на проба-грешка с пицата на дянков, но той много бързо се адаптира. Адаптивността му е отлична и с това превъзхожда всички досегашните. Ама ти наистина ли мислиш, че някакъв недоразвит виолончелист който е продавал мартенички за да крета, може да управлява държава!? Ако е така, просто се самозаблуждаваш

      Първо - и ти си слушал само чалгата на Слави (не правиш разлика между виола и виолончело)

      Да почвам ли отново с това, как се организира и провежда Референдум в Р.България?

      Няма да го направя.

      Гласувай си за "управленския опит" на Боко да отсъства от работното си място (Министерския съвет) и за каруцарският му жаргон, апострофи и цинизми по отношение на дамите - и особено - за незачитане поста на Председателя на Парламента, която е шеф на Законодателната власт в страната.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

        Разбирам те.

        За "управленският опит и капацитет" - само на Боко (като бивш комунист с опит) можем да разчитаме отново, нали?

        Кошницата на Боко - още ли не е "пълна за изхода"?

        Не знаех тия основни постановки. Ще ги имам предвид.
        Боко печели щото другите са още по негодни.Аз за разлика от теб не приемам желаното за реално.Ако на кметските избори Христо Иванов Мая и Борис Бонев се бяха обединили мислиш ли че Юрданка ще кара четвърти мандат?Кажи сега защо Слави бърза да плямпа с кого няма да прави коалиция?Защо каза че няма да прави с ГЕРБ ДПС и с БСП?За кого работи това в чия полза е?Щото за мен това е в полза на ГЕРБ.Така играят от 1990г и ви минават всеки път.Наужким за пред нас са един срещу друг на дело си бъркат по дупките.Кажи сега що Мая Татяна Курнела Славчо и Христо Иванов не могат да се обединят срещу Бойко?Но вместо да се мисли по лесно е да се пишат глупости кой мразел Слави кой бил религиозен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

          Колко са му сценаристите? Съжалявам, но не зная.

          Добави още един. Ако ме поканят като сценарист - ще разбереш кой съм.

          Ние, нали сме си кореняк-българчета - никой не може да ни излъже! Откриваме конспирацията от птичи поглед... ))

          Хващаш ли бас?
          А не знаеш колко са ти колегите...Ще ти повярвам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Много ти работи фантазията на тебе.Градиш въздушни кули.Решаваш че нещо е така и почваш някакви логически умозаключения...Безсмислено е да се комуникира повече.След изборите обаче ще ти натрия носа

            След изборите - вече ти го казах : можеш да ми натриеш носа по ДВЕ причини.

            Тогава сам ще си натрия носа, ако Слави направи коалиция с ГЕРБ и ДПС.

            Това е!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

              Разбирам те.

              За "управленският опит и капацитет" - само на Боко (като бивш комунист с опит) можем да разчитаме отново, нали?

              Кошницата на Боко - още ли не е "пълна за изхода"?

              Не знаех тия основни постановки. Ще ги имам предвид.
              На практика Боко изкара половината преход, Нито Командира, нито дедо изкараха толкова, въпреки че имаха по 70% консенсус. Преди да дойде Боко, след Станишев, дережето на народа беше доста по-окаяно, минималките бяха по 200 кинт. Боко не биваше да го кара на проба-грешка с постната пица на дянков, но той много бързо се адаптира. Адаптивността му е отлична и с това превъзхожда всички досегашни. Ама ти наистина ли мислиш, че някакъв недоразвит виолончелист който е продавал мартенички за да крета, може да управлява държава!? Ако е така, просто се самозаблуждаваш
              Last edited by precakanoto; 12.01.2021, 21:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Я вземи та си признай точно кой си от сценаристите му айде не увъртай
                Колко са му сценаристите? Съжалявам, но не зная.

                Добави още един. Ако ме поканят като сценарист - ще разбереш кой съм.

                Ние, нали сме си кореняк-българчета - никой не може да ни излъже! Откриваме конспирацията от птичи поглед... ))

                Хващаш ли бас?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Знам ли, видяхме много политици с голяма кошница обещания на входа а на изхода кошницата пълна с материализирани блага, така да се каже. Сега и двамата имат предостатъчно, за да им трябва още, но мотивацията на славчо не я усещам достатъчно, за да преценя, А то и не е само въпрос на мотивация, но и на управленски опит и капацитет. По тези неща имам вече съмнения, дали Славчо ще е по-добра алтернатива Засега статистиката е в полза на Баце - всички му признават таланта да се справя в кризисни ситуации, а сега все пак сме в сериозна икономическа и политическа криза.
                  Разбирам те.

                  За "управленският опит и капацитет" - само на Боко (като бивш комунист с опит) можем да разчитаме отново, нали?

                  Кошницата на Боко - още ли не е "пълна за изхода"?

                  Не знаех тия основни постановки. Ще ги имам предвид.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    Да, сигурно е, че Слави няма да измисли нова етика!

                    Надявам се и достатъчно би ми било - етиката на Слави - да не съвпада с "етиката" на Боко (на първо четене)... , нали?
                    Знам ли, видяхме много политици с голяма кошница обещания на входа а на изхода кошницата пълна с материализирани блага, така да се каже. Сега и двамата имат предостатъчно, за да им трябва още, но мотивацията на славчо не я усещам достатъчно, за да преценя, А то и не е само въпрос на мотивация, но и на управленски опит и капацитет. По тези неща имам вече съмнения, дали Славчо ще е по-добра алтернатива Засега статистиката е в полза на Баце - всички му признават таланта да се справя в кризисни ситуации, а сега все пак сме в сериозна икономическа и политическа криза.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                      Добре бе! Разбрах, че Слави не става. За тебе никой не става, Мая не става, отровното трио не става, Румен Петков хич не става, нито пък Татяна Дончева. Да не говорим за БСП. Стой си в къщи, пий си ракийката и псувай всички.
                      На избори ще отидат само държавните и общинските чиновници, които яко захлебват от ГЕРБ и ще гласуват за Тиквоча. Да пребъде во веки веков!
                      Гигов бе ти акъл имаш ли бе Румен Петков!!!!!!!Хи хи хи Тия дето си ги изписал я да ми кажеш защо не направят една коалиция срещу ГЕРБ?Ей на тоя въпрос искам отговор.Да се обединят Славчо Татяна Мая Христо Иванов Курнела що не се обединяват?Да ти кажа ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Да, сигурно е, че Слави няма да измисли нова етика!

                        Надявам се и достатъчно би ми било - етиката на Слави - да не съвпада с "етиката" на Боко (на първо четене)... , нали?
                        Я вземи та си признай точно кой си от сценаристите му айде не увъртай

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Не мога да разбера защо като пиша че Слави не става ме изкарвате за Бойко.Ти поне знаеш отношението ми за Бойко.Като пиша срещу дивотиите му ме изкарват комунист.Няма угодия ей няма..Навремето си мислех че непременно трябва да изгоним Жан на всяка цена че по мръсен и долен от него няма...После всички видяхме какво се случи.Колко пъти трябва да ви минават по един и същи начин
                          Добре бе! Разбрах, че Слави не става. За тебе никой не става, Мая не става, отровното трио не става, Румен Петков хич не става, нито пък Татяна Дончева. Да не говорим за БСП. Стой си в къщи, пий си ракийката и псувай всички.
                          На избори ще отидат само държавните и общинските чиновници, които яко захлебват от ГЕРБ и ще гласуват за Тиквоча. Да пребъде во веки веков!
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Тичаш по тъч-линията, Бат Пешо...

                            Като риба на сухо се гънеш...
                            Много ти работи фантазията на тебе.Градиш въздушни кули.Решаваш че нещо е така и почваш някакви логически умозаключения...Безсмислено е да се комуникира повече.След изборите обаче ще ти натрия носа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Не мога да разбера защо като пиша че Слави не става ме изкарвате за Бойко.Ти поне знаеш отношението ми към Бойко.Като пиша срещу дивотиите му ме изкарват комунист.Няма угодия ей няма..Навремето си мислех че непременно трябва да изгоним Жан на всяка цена че по мръсен и долен от него няма...После всички видяхме какво се случи.Колко пъти трябва да ви минават по един и същи начин.Да съгласен съм че най важното е да се изгони мутрафоня но докато не направят коалиция срещу него няма да успеем

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Защо да мразя Слави?Че той не ми е сторил нищо лошо....Само казах че не той е човека който ще ни учи на морал и ще оправя България.Ти си фантазираш и си вярваш

                                Тичаш по тъч-линията, Бат Пешо...

                                Като риба на сухо се гънеш...

                                Коментар

                                Working...
                                X