IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Твоето е реална представа за политиката. Признах те за голям!
    Няма никакво значение за какъв ме признаваш.Аз съм реалист и не бъркам желаното с реалното

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

      Разбира се, че Маестрото е композитора.

      Пропускаш другото важно, нали така ти е удобно?

      Конкурса, идеите, средствата - кой ли пък продуцира? Няма да му казваме името.

      Да, Евгени е част от екипа на Слави Трифонов...
      И какво е виолончелиста без екип!? Май дори и той не го осъзнава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Ма то не става с омраза пожелания и заклинания.Със самозалъгване също.Бойко не е глупав не го подценявайте.Бойко санира доста блокове раздаде доста пари много народ работи по магистралите и строежите.Имам познат работи на магистралата на Боаза кара камион 1800 кинта му дават.Е той и семейството му сигур за Курнела ша гласуват.Като ги строи началника и каже изгонят ли Бойко вие сте на улицата.Отделно държавната и общинска администарция.Отдлно пенсионерите.Отделно далаверите и фалшификациите.Тиквата ще управлява още 20г не щото аз не ходя да гласувам а щото от Мая Курнела Славчо Румчо Татяна Ванко и другите не ставаи чеп за зеле.Ти не ми отговвори на въпроса защо няма коалиция срещу Бойко?

        Санира, раздаде пари...

        А това са ТВОИТЕ пари!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Благодарение на Евгени Димитров да сме по-точни.
          И да това го чух още тогава, но то не е чалга.
          Не е написано от простака Годжи, нито от Славун.
          А на теб аресва ли ти чалгията "пари нема действайте"
          На него му харесва Шти скъсам гъзъ
          https://www.youtube.com/watch?v=RadRCSMab3E

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Благодарение на Евгени Димитров да сме по-точни.
            И да това го чух още тогава, но то не е чалга.
            Не е написано от простака Годжи, нито от Славун.
            А на теб аресва ли ти чалгията "пари нема действайте"
            Разбира се, че Маестрото е композитора.

            Пропускаш другото важно, нали така ти е удобно?

            Конкурса, идеите, средствата - кой ли пък продуцира? Няма да му казваме името.

            Да, Евгени е част от екипа на Слави Трифонов...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

              На мен акъла ми стига да формулирам най-важното:

              Да бъде свален от власт Тиквата!

              Написах ти го с по-едричък шрифт, белким го прочетеш. А когато има много като тебе, дето не гласуват ПРОТИВ него, то ще гласуват неговите партийни другари и чиновниците на хранилката му! И тъпата Тиква ще ни управлява още 20 години благодарение и на такива като теб, които не ходят да гласуват.
              Ма то не става с омраза пожелания и заклинания.Със самозалъгване също.Бойко не е глупав не го подценявайте.Бойко санира доста блокове раздаде доста пари много народ работи по магистралите и строежите.Имам познат работи на магистралата на Боаза кара камион 1800 кинта му дават.Е той и семейството му сигур за Курнела ша гласуват.Като ги строи началника и каже изгонят ли Бойко вие сте на улицата.Отделно държавната и общинска администарция.Отдлно пенсионерите.Отделно далаверите и фалшификациите.Тиквата ще управлява още 20г не щото аз не ходя да гласувам а щото от Мая Курнела Славчо Румчо Татяна Ванко и другите не ставаи чеп за зеле.Ти не ми отговвори на въпроса защо няма коалиция срещу Бойко?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                Ти чувал ли си изпълнението на Крисия, Хасан и Ибрахим в Малта?

                Най-доброто ни класиране до сега на детската Евровизия - благодарение на "Славун", т.е. - на Слави Трифонов:

                https://youtu.be/axpRWY6e7Uo
                Благодарение на Евгени Димитров да сме по-точни.
                И да това го чух още тогава, но то не е чалга.
                Не е написано от простака Годжи, нито от Славун.
                А на теб аресва ли ти чалгията "пари нема действайте"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  И са прави за себе си.Ти ако имаше келепир от Бойко щеше ли да гласуваш срещу него.Значи да гласуват срещу Бойко после да ги изгонят за да се уредиш ти...Много наивна представа имаш ти за политиката

                  Твоето е реална представа за политиката. Признах те за голям!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    А ти пък сега - щото не си чувал досега простотийките на Славун
                    А че е недоразвит е ясно - ти видял ли си го някога да свири на някакъв инструмент!?
                    И Грешка - чалга не слушам
                    Ти чувал ли си изпълнението на Крисия, Хасан и Ибрахим в Малта?

                    Най-доброто ни класиране до сега на детската Евровизия - благодарение на "Славун", т.е. - на Слави Трифонов:

                    https://youtu.be/axpRWY6e7Uo

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Това, че не слушаш чалга - не ти пречи (поне) да разбереш разликите между двата инструмента.

                      ​​​​​​
                      Абе всички се кълнете че не слушате чалга ама на концертите му пълно кой ли я слуша тая чалга

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Елементарно е: хората, които ще гласуват за статуквото - се страхуват да не изгубят личните си облаги.

                        Други предположения?
                        И са прави за себе си.Ти ако имаше келепир от Бойко щеше ли да гласуваш срещу него.Значи да гласуват срещу Бойко после да ги изгонят за да се уредиш ти...Много наивна представа имаш ти за политиката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Грешка - чалга не слушам

                          Това, че не слушаш чалга - не ти пречи (поне) да разбереш разликите между двата инструмента.

                          ​​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Първо - и ти си слушал само чалгата на Слави (не правиш разлика между виола и виолончело)

                            Да почвам ли отново с това, как се организира и провежда Референдум в Р.България?

                            Няма да го направя.

                            Гласувай си за "управленския опит" на Боко да отсъства от работното си място (Министерския съвет) и за каруцарският му жаргон, апострофи и цинизми по отношение на дамите - и особено - за незачитане поста на Председателя на Парламента, която е шеф на Законодателната власт в страната.
                            А ти пък сега - щото не си чувал досега простотийките на Славун
                            А че е недоразвит е ясно - ти видял ли си го някога да свири на някакъв инструмент!?
                            И Грешка - чалга не слушам
                            Last edited by precakanoto; 12.01.2021, 21:29.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                              На мен акъла ми стига да формулирам най-важното:

                              Да бъде свален от власт Тиквата!

                              Написах ти го с по-едричък шрифт, белким го прочетеш. А когато има много като тебе, дето не гласуват ПРОТИВ него, то ще гласуват неговите партийни другари и чиновниците на хранилката му! И тъпата Тиква ще ни управлява още 20 години благодарение и на такива като теб, които не ходят да гласуват.

                              Елементарно е: хората, които ще гласуват за статуквото - се страхуват да не изгубят личните си облаги.

                              Други предположения?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Гигов бе ти акъл имаш ли бе Румен Петков!!!!!!!Хи хи хи Тия дето си ги изписал я да ми кажеш защо не направят една коалиция срещу ГЕРБ?Ей на тоя въпрос искам отговор.Да се обединят Славчо Татяна Мая Христо Иванов Курнела що не се обединяват?Да ти кажа ли?
                                На мен акъла ми стига да формулирам най-важното:

                                Да бъде свален от власт Тиквата!

                                Написах ти го с по-едричък шрифт, белким го прочетеш. А когато има много като тебе, дето не гласуват ПРОТИВ него, то ще гласуват неговите партийни другари и чиновниците на хранилката му! И тъпата Тиква ще ни управлява още 20 години благодарение и на такива като теб, които не ходят да гласуват.
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X