IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Цели сме изгорели от парене и пак не знаем да духаме." Имам чувството, че ни готвят дезинтегриране до към десет-петнаесе години. В началото на прехода Андрей Пантев пророкува до 20-30 години да загубим част от територията си. Отсрочката май няма да е голяма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      - И кой от всички изтъпанили се политикани "ще сменя модела"? Не виждам такива. И, който и да спечели изборите, пак избирателите ще ги изгубят. Стой, та гледай. Не дават сигнал за проумяване и...май така и ще си отида, без да дадат. Т.е., трябва да ги принудим. Ама с прости хора, перспективите са бананови. Жълти и криви.
      Проданов определено ми допада като разбиране, дори с леко ироничното си излъчване към нашенските баталии. Но едва ли ще влезе в НС, защото такива са прогонвани заради компетентността и неангажираността с досегашната бандитска рамка на прехода. През такива по-трудно минават манипулациите. Това че избирателите винаги губят, известно още от "Великолепната седморка" и ерзаците му. Бандите край нямат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        ВМРО само за парламентарна патерица. Подобно правителство ще е олигархично некомпетентно. И в изолация. Барем АБВ да са вътре, че да има алтернативни икономически и социални идеи. Май възможностите ни за развитие с т. нар. национален капитал за себе си се поизчерпаха. Та, трябва се сменя модела.
        - И кой от всички изтъпанили се политикани "ще сменя модела"? Не виждам такива. И, който и да спечели изборите, пак избирателите ще ги изгубят. Стой, та гледай. Не дават сигнал за проумяване и...май така и ще си отида, без да дадат. Т.е., трябва да ги принудим. Ама с прости хора, перспективите са бананови. Жълти и криви.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

          Подобни словесни мастру...и сочат точно към един връх с една чиния от бетоний..
          Що си нервен бе, човек? Боко трябва да си вземе отпуска минимум един мандат време. Доста народ /да благодари Боко на Господ или на дявола, все тая/ има прекалено слаба памет и нулев капацитет да извлича опит от миналото та, след 4 години, пак ще му се вържат. Ама сега е рано, твърде е пресен споменът за натвореното напоследък. Изберете си своите, всеки по съвест, и толкова. А бетоният...ами той е в повече глави, отколкото очакваш и отмиване - само посмъртно.
          За жалост.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            според мен Първанов е № 1 за борсата ама Татянка е улична клюкарка....
            Левите няма да гласуват за гоце ,шадравана и мултачката...и на мен корнелиика не ми е много симпатична , но няма друга алтернатива на тиквата ,пак по малкото зло....
            АБВ са сталинисти дано не влязат в Парламента.Там е събрана утайката.А баб Татяна кво да я коментирам...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Е, кой ви пречи тихичко да си драйфате, ами сте тръгнали да доревавате орталъка? Давате, ако имате данни, разните там на компетентните органи, и си живеете живота.
              Подобни словесни мастру...и сочат точно към един връх с една чиния от бетоний..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                Погнуса, Тошко.. Обикновена погнуса.
                Е, кой ви пречи тихичко да си драйфате, ами сте тръгнали да доревавате орталъка? Давате, ако имате данни, разните там на компетентните органи, и си живеете живота.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  според мен Първанов е № 1 за борсата ама Татянка е улична клюкарка....
                  Левите няма да гласуват за гоце ,шадравана и мултачката...и на мен корнелиика не ми е много симпатична , но няма друга алтернатива на тиквата ,пак по малкото зло....
                  Мани го разузнавача-комсомолец. Надявам се двойната лява коалиция АБВ-21...0 от немай къде да се напънат за действително модерна политика. Щот модерното ляво много грохна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    ВМРО само за парламентарна патерица. Подобно правителство ще е олигархично некомпетентно. И в изолация. Барем АБВ да са вътре, че да има алтернативни икономически и социални идеи. Май възможностите ни за развитие с т. нар. национален капитал за себе си се поизчерпаха. Та, трябва се сменя модела.
                    според мен Първанов е № 1 за борсата ама Татянка е улична клюкарка....
                    Левите няма да гласуват за гоце ,шадравана и мултачката...и на мен корнелиика не ми е много симпатична , но няма друга алтернатива на тиквата ,пак по малкото зло....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      не мога да ти кажа кой ще победи но ,
                      Борянка както винаги се преестарава да служи да господарите си ...
                      Същото беше и с президенските избори ,нито една вярна прогноза....
                      За мен По доброто правителство е БСП - ВМРО ...в малцинство...
                      Социално и икономическо -червено олигархическо...малко да се смени десена че вече и врабчетата знаят коИ ще спечели поръчките .. ...
                      ВМРО само за парламентарна патерица. Подобно правителство ще е олигархично некомпетентно. И в изолация. Барем АБВ да са вътре, че да има алтернативни икономически и социални идеи. Май възможностите ни за развитие с т. нар. национален капитал за себе си се поизчерпаха. Та, трябва се сменя модела.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Французинът Мохамед Р. днес се опитал да прегази пешеходци в Антверпен.
                        Задържан е от полицията и в колата му са намерени оръжия.
                        http://www.segabg.com/article.php?id=847575

                        Да живее толерастията!
                        Не е толерастия това. Дискриминацията на имигрантите във Франция е непреодолима преграда за приетите бежанци и икономически имигранти предимно от Северна Африка. Гастарбайтерите почнаха да се осъзнават като ненужните прошляци в богатото, но стагнирало общество. Възходът на ислямизма и на ислямистката реконкиста ги навежда на екстремистки действия. Първо исляма изтласка християнството от матерните и присъдружни земи, после християните изтласкваха мюсюлманите от територии и дейности, в които ислямът постигна върховете си, а сега на обратно. Какво ще ги правим тези като съвсем се разбунят, в схемите трудно се побира. Ние сме на топа на устата, а разни авантюристи дърпат гърмящата змия за тракащата опашка дано келепир некъф падне. Ама ситуацията много бързо може се обърка.

                        Коментар



                        • Французинът Мохамед Р. днес се опитал да прегази пешеходци в Антверпен.
                          Задържан е от полицията и в колата му са намерени оръжия.
                          http://www.segabg.com/article.php?id=847575

                          Да живее толерастията!
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                            http://www.mediapool.bg/alfa-risarch...ews261744.html

                            "Алфа рисърч": ГЕРБ с над 2.5% преднина пред БСП

                            Май всичко зависи кой ще е първи и кой ще подкрепят Марешки и Патриотите
                            не мога да ти кажа кой ще победи но ,
                            Борянка както винаги се преестарава да служи да господарите си ...
                            Същото беше и с президенските избори ,нито една вярна прогноза....
                            За мен По доброто правителство е БСП - ВМРО ...в малцинство...
                            Социално и икономическо -червено олигархическо...малко да се смени десена че вече и врабчетата знаят коИ ще спечели поръчките .. ...

                            Коментар


                            • Ако изборите бяха днес - http://19min.bg/news/8/86919.html#86919 София: БСП 30,9% vs ГЕРБ 26,97%

                              "Ако няма купен и контролиран вот, БСП ще спечели в София с 30,9% срещу 26,97% за ГЕРБ, сочат данните от представително за столицата проучване на общественото мнение, поръчано, осъществено и финансирано от 19’ в четвъртък сутрин."

                              На последните (президенските) избори 19 минути познаха резултатите и на двата тура, като на втория (балотажа) грешкате бе ЕДВА 0,3%
                              remember remember the fifth of november

                              Коментар


                              • Демокрацията не може, да ви отнеме това, което по принцип не притежавате.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X