IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гербавите тролове коя част от посланието не разбраха, че вече естаблишмента в БГ е различен ?
    народа е прогледнал, няма да имате парламентарно мнозинство след март и те така.
    По време на криза, народа ще накаже управляващата партия с вота си, гледайте с Макрон и Тръмп какво става.
    Last edited by hazard; 29.07.2020, 15:26.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

      Аз пък бях склонен да мисля че е китайско щото ядат много ориз но тогава Кетай беше много назад във сравнение със сега.
      Логиката ти е желязна.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Аз не го оправдавам ББ - само искам да кажа, че 99% от компроматите срещу него са пълен фейк, както и 99% от обвиненията във всякакви измислени престъпления са плод на мокрите сънища на разни болни мозъци. Всеки разумен човек го вижда това и го осъзнава, и затова народа го избира да управлява вече не знам колко пъти подред. Последния път го избра дори и без мене, защото аз не отидох да гласувам.
        Ти ром или турчин си щото като чета какво пишеш няма как да си българин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

          Доста верни според мен технически забележки, но само ако микрофона или записващото устройство са любителски, такива които знаем от ежедневието.
          Но те може да са шпионски професионални, Матеев?

          Преди много години четох за американско изпълнение на микрофон+излъчвател във формата на оризово зърно в ястието на подслушвания, предаване пряко от корема драги слушатели!
          Ами ако си нямаш собствен мозък, ще вярваш в такива врели некипели фейк новини. Ако обаче си поне малко от малко критичен, че сложиш GSM-а си в една херметична найлонова кесийка, ще го пуснеш в една тенджера с вода, и ще разбереш колко невъзможна и смешна е тази идея записи да се правят с микрофон в корема на човек.

          Иначе микрофон с размера на оризово зърно аз съм виждал (и имам) още от преди 20 години. Тоест размера е наистина такъв, но от него стърчат две жички с дължина по 7-8 сантиметра. Обхвата му е много малък (трудно се лови в съседната стая), и освен това приемника е много специален - първо излъчва насочен поток от СВЧ енергия, и след това лови отговора от чипа, и това се повтаря много пъти всяка една секунда.

          Това са така наречените RFID UHF технологии, при които е възможна комуникация до 50 метра на открито, но едното от двете устройства трябва да е много мощно и с насочена антена. То излъчва енергия, която се съхранява в някакъв кондензатор на миниатюрното устройство, и когато този кондензатор се зареди, за някакви микросекунди миниатюрното устройство отговаря, но с много малка мощност.
          Last edited by Mateev; 29.07.2020, 14:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            тук там са останали истинкси журналисти

            https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo
            Като контра пункт на Севда ТВ, регионалнта Враца ТВ, успя да покаже истината за откриването на един частен!!! завод от ББ пред местния актив на ГЕРБ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Мислех че това е руска технология...
              Аз пък бях склонен да мисля че е китайско щото ядат много ориз но тогава Кетай беше много назад във сравнение със сега.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Ами ако не разбираш никой не може да ти помогне......За кожата на една мутра....? Скрил се зад платена любов и интереси и сложил на преден план срещу протестиращи жени ,който нарича тъпи кърджалииски п....
                Мутрата си отива....
                Аз не го оправдавам ББ - само искам да кажа, че 99% от компроматите срещу него са пълен фейк, както и 99% от обвиненията във всякакви измислени престъпления са плод на мокрите сънища на разни болни мозъци. Всеки разумен човек го вижда това и го осъзнава, и затова народа го избира да управлява вече не знам колко пъти подред. Последния път го избра дори и без мене, защото аз не отидох да гласувам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  още не си отива щом плъхове като матеев го бранят

                  нали знаеш,че плъховете напускат първи кораба

                  за момента коалицията е бетон!
                  Бе ти откак стана кокошкар много взе да ги разбираш политиките. Ми че БХ печели всички избори досега от 2009? Ми то излиза че по-голямата част от българите са плъхове, а няколкото лумпена на площадите са каймака на държавата... Особено резидента,
                  Ми ето някои: курнела, мая, пикаещия във фонтани, невероятния финансист гечев, ицката от дебъ, щедро финансирани от Чери с незаменимата помощ на една северна резидентура и агентура.
                  Не че нещо, но ако БХ се махне, точно тия ще ви управляват. Предполагам земеделието ще преживее нов ренесанс...

                  Last edited by Имхотеп; 29.07.2020, 14:26.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Артудиту Разгледай мнение

                    Доста верни според мен технически забележки, но само ако микрофона или записващото устройство са любителски, такива които знаем от ежедневието.
                    Но те може да са шпионски професионални, Матеев?

                    Преди много години четох за американско изпълнение на микрофон+излъчвател във формата на оризово зърно в ястието на подслушвания, предаване пряко от корема драги слушатели!
                    Мислех че това е руска технология...

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Ами ако не разбираш никой не може да ти помогне......За кожата на една мутра....? Скрил се зад платена любов и интереси и сложил на преден план срещу протестиращи жени ,който нарича тъпи кърджалииски п....
                      Мутрата си отива....
                      още не си отива щом плъхове като матеев го бранят

                      нали знаеш,че плъховете напускат първи кораба

                      за момента коалицията е бетон!

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                        Матеев, хайде като си голям спец по записите да направиш един "монтаж" примерно на първите 3 изречения, които казва ББ в записа. Но да са с гласа на Христо Стоичов. Той има доста публично изречени псувни, ще ти е лесно. Айде бе, Матеев, чакаме да ти видим теорията......
                        Аз пък ти предлагам контра задача. Звънни по телефона на някой приятел, помоли го да си го включи на високоговорител (и твоя телефон също) и след това ги сложете двата телефона на перваза на прозореца и се отдалечете в другия край на стаите. След това проведете разговор, но без да викате, и да видим дали въобще ще се разберете. Направете и запис на разговора и го пуснете тука във форума, че да се посмеем и позабавляваме всички заедно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Изгледах клипа и не разбрах какво искаш да кажеш с този линк. Ще ни светнеш ли какво се върти в главата ти, че за разлика от троловете ние не сме пророци.
                          Ами ако не разбираш никой не може да ти помогне......За кожата на една мутра....? Скрил се зад платена любов и интереси и сложил на преден план срещу протестиращи жени ,който нарича тъпи кърджалииски п....
                          Мутрата си отива....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Така е, но в този тип записи има огромен околен шум от случващото се на улицата и от вятъра, които също принуждават стъклото да вибрира. Това обаче не е така със измислените компроматни записи. При тях си личи, че са правени в шумоизолирана лаборатория или студио, и че микрофона стои на 5 сантиметра от устата на говорещия.

                            Ти правил ли си запис със скрит микрофон, намиращ се на няколко метра от говорещия? Хайде направи и тогава ми приказвай разни врели некипели простотии.

                            Ако микрофона е скрит в джоб или някъде другаде под дрехите, се чуват много силни шумове от търкането на дрехите в него. Освен това високите честоти са приглушени, защото силно затихват при преминаването през плата на дрехите. Ако микрофона е скрит някъде под някоя маса, пак високите честоти са приглушени, защото се отразяват от стените и от килима на пода. И последно - ако микрофона е на няколко метра от говорещия - то тогава той се чува много слабо, и всякакви други по-близки шумове задействат АРУ-то на микрофона и се чуват толкова силно, че чак заглушават това, което искаш да запишеш в далечния край на стаята.
                            Доста верни според мен технически забележки, но само ако микрофона или записващото устройство са любителски, такива които знаем от ежедневието.
                            Но те може да са шпионски професионални, Матеев?

                            Преди много години четох за американско изпълнение на микрофон+излъчвател във формата на оризово зърно в ястието на подслушвания, предаване пряко от корема драги слушатели!

                            Коментар


                            • Матеев, хайде като си голям спец по записите да направиш един "монтаж" примерно на първите 3 изречения, които казва ББ в записа. Но да са с гласа на Христо Стоичов. Той има доста публично изречени псувни, ще ти е лесно. Айде бе, Матеев, чакаме да ти видим теорията......

                              Коментар


                              • Е, това е, всички тия лаборатории дето анализират гласови данни и работят със ФБР, имайки и акредитации са безсмислени според Матеев.
                                Това първо.
                                Второ нямало технически начин тези лаборатории да направят voice recognition на едно лице от анонимен аудио запис.
                                Ало, Габрово, в прага на 5 Техн революция сме, ограмоти се.

                                Причината да не се показва документа на лабораторията относно записа със БХ е,
                                че не би издържала в съда, понеже записа е направен от трето лице, без съгласието на двамата които си говорят.
                                Така че, ефекта е морален и да се осмее БХ, белким сам си тръгне.

                                Коментар

                                Working...
                                X