IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Матеев, Матеев.... дълбаеш дъното...... Срина си всичкия имидж с това твое пропадане в последните дни.
    Нещо за бившия габровски НПО кмет, философ да ни разкажеш. За еврофондовете, за европроектите там с жена му... нали сте си там малък град, сигурно има какво да разкажеш. Ти сигурно и го познаваш, предполагам....

    Коментар


    • Метежници блокираха трамваи на кръстовището на бул. "България" и "Гешов"


      Вандалите нямат и 20 души, но полицията им прави мили очи, вместо да ги разкара и да освободи движението. Блокирани са 3 трамвая, пътниците са недоволни, че не могат да си свършат работата.

      Метежниците пропускат част от автомобилите, а един водач просто заобиколи блокадата и не се съобрази с протестиращите. Други също последваха примера му.

      На кръстовището са се наредили по един протестиращ пред кола, за да възпрепятстват преминаването им.

      Last edited by RUBLA; 29.07.2020, 21:11. Причина: Забранен линк!

      Коментар


      • Росен Плевнелиев разби Радев и кликата му: Тръгна по свой път за вземане на власта. До него вървят популисти като Корнелия Нинова, Мая Манолова и Слави Трифонов.

        https://pik.bg/%D1%80%D0%BE%D1%81%D0...ews948083.html



        Коментар


        • Хора от ГЕРБ, Томиславе, вие деца и достойнство нямате ли?!


          След поредния запис нещата са в пропастта. Всички сме там, вече и небето не се вижда. Хора от ГЕРБ, няма да цитирам казаното, нито откъси. Чели сте го всички. Знаете за корупцията и краденето повече от всички нас, защото някои от вас са участвали, споделили са.


          Коментар





          • България

            "Песен за Банкя" или "Тебе, бате, Бог благослови!"


            Моя Банкя, ти си в нашите души!
            Тебе Бог благослови.

            Красота безкрайна има под небето
            китна, ти, земя, омайваш ми сърцето.

            С мисълта за Банка дишам аз докрая
            В мен си ти, зрънце от рая!

            Лековитата вода ме милва нежно
            Шепне въздухът копринен неизбежно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              И още
              https://www.youtube.com/watch?v=lXNUtPA___0
              и още и още

              https://www.youtube.com/watch?v=eLtUZOQw3Y4

              Не вярвам да има българин който да харесва това затова смятам че томчо факю спящия бик и матейко не са българи.Не може българин да търпи тея криминални престъпници и простаци.
              Вижте се бе боклуци вижте кого защитавате тука
              Благодаря ти за линковете. Изгледах клипчетата и страшно се развеселих. Не мога обаче да споделя същите изводи, които си е направил болния ти мозък. Моите съболезнования, но върви да си пиеш хапчетата, че да не те приберат отново там при другите Наполеоновци.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                И още
                https://www.youtube.com/watch?v=lXNUtPA___0
                и още и още

                https://www.youtube.com/watch?v=eLtUZOQw3Y4

                Не вярвам да има българин който да харесва това затова смятам че томчо факю спящия бик и матейко не са българи.Не може българин да търпи тея криминални престъпници и простаци.
                Вижте се бе боклуци вижте кого защитавате тука
                Пак се напика

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Кефи ме, как сте се надушили двамцата...
                  Аз също се забавлявам на страниците на тази тема. Ако нямаше толкова много неверни твърдения, нямаше да има кого да оборвам. Някакси е приятно да громиш платени тролове и да ги побеждаваш в собствената им игра.

                  Иначе знаеш ли - хората около мене (приятели и познати) също са разединени в мнението си за случващото се по площадите. Има от пълни поддръжници до пълни противници и всички междинни нюанси. Имам дори приятел, който е от ДеБъ и е някаква важна клечка в Габровските му структури. И какво от това. С всичките тези хора сме обсъждали позицията си и сме се смеели и бъзикали, но в никакъв случай не сме се обиждали един друг. Пълно разбирателство и пълно уважение към мнението на другия.

                  Тука в този форум обаче срещам нещо коренно различно. Срещам невероятна злоба и невероятна простотия на няколко човека, която между другото си я имаше и преди протестите или коронавируса. Чак не мога да повярвам, че са представители на Homo Sapiens. Може би причината е анонимноста, която им дава сили - знам ли, или пък че наистина на тях някои им плаща, за да демонстрират такова неадекватно поведение.

                  Коментар


                  • И още
                    https://www.youtube.com/watch?v=lXNUtPA___0
                    и още и още

                    https://www.youtube.com/watch?v=eLtUZOQw3Y4

                    Не вярвам да има българин който да харесва това затова смятам че томчо факю спящия бик и матейко не са българи.Не може българин да търпи тея криминални престъпници и простаци.
                    Вижте се бе боклуци вижте кого защитавате тука

                    Коментар


                    • никой не вдява, че записа се пусна точно днес, точно за протеста, белким се катализират всички, които имат желание за промяна сега.
                      И пак казвам, това, че Триото е заявило протеста пред общината не значи,
                      че протестиращите са съгласни на 100% със техните непълни искания.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        В интернет има снимки и клипове с мене, така че можеше сам да провериш. Иначе ако искаш адекватен отговор в духа на твоето твърдение, ще кажа че освен всичко друго съм и робот, и извънземен, и мога да летя и да чета мисли, и ако в момента някъде те сърби, да знаеш че аз съм виновния. Така че почеши се и върви да си пиеш хапчетата.
                        Кефи ме, как сте се надушили двамцата...

                        Коментар


                        • Ето гледайте ги

                          https://www.youtube.com/watch?v=rwPX7ew1D6k

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            В интернет има снимки и клипове с мене, така че можеше сам да провериш. Иначе ако искаш адекватен отговор в духа на твоето твърдение, ще кажа че освен всичко друго съм и робот, и извънземен, и мога да летя и да чета мисли, и ако в момента някъде те сърби, да знаеш че аз съм виновния. Така че почеши се и върви да си пиеш хапчетата.
                            Аз отговор от тебе не очаквам...То е ясно че си коняк....
                            Ето гледай и слушай....какви ги говори Бай Оня...И ако не те е срам продължавай...Но то сперед теб това е манипулация...

                            https://www.youtube.com/watch?v=rs4zvacaS-8
                            Last edited by power grid; 29.07.2020, 15:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
                              Гербавите тролове коя част от посланието не разбраха, че вече естаблишмента в БГ е различен ?
                              народа е прогледнал, няма да имате парламентарно мнозинство след март и те така.
                              По време на криза, народа ще накаже управляващата партия с вота си, гледайте с Макрон и Тръмп какво става.
                              Добре, разбрахме ти пророкуването, но нека наистина да дойде март и тогава да видим какво наистина иска народа. Иначе ти благодаря за осъзнаването, че изхода от целия този цирк ще се решава през март, а не сега под натиска на улицата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Ти ром или турчин си щото като чета какво пишеш няма как да си българин
                                В интернет има снимки и клипове с мене, така че можеше сам да провериш. Иначе ако искаш адекватен отговор в духа на твоето твърдение, ще кажа че освен всичко друго съм и робот, и извънземен, и мога да летя и да чета мисли, и ако в момента някъде те сърби, да знаеш че аз съм виновния. Така че почеши се и върви да си пиеш хапчетата.

                                Коментар

                                Working...
                                X