IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "САЩ ще наложат мита в размер на 25% върху определени китайски продукти, за да се компенсират вредите, нанесени на американската икономика от политиките на Китай, стана ясно по-рано от съобщение от службата на американския търговски представител. Санкционираните продукти са в сферите на космическите, информационните и комуникационните технологии и машиностроенето. От текстът става ясно, че конкретният списък ще бъде обявен през следващите няколко дни.

    Пекин може да започне събирането на налози от 15% върху вносни стоки за 977 млн. долара, включително плодове, ядки, вино, алкохол и стоманени тръби. След това страната може да наложи налози от 25% за други стоки на стойност 2 млрд. долара, сред които свинско месо и алуминий. "

    Това е за бисери и вицове...

    Начи краварите внасят космически технологии,а изнасят вино, алкохол и свинско....

    Явно това е някаква диверсия за разгул на китайското общество...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от oio Разгледай мнение
      Ами Румъния как може, а ние все не можем?
      Така са решили, така са го направили. За да ни дразнят, че изоставаме от тях. А преди Боко те изоставаха. Оценка му правят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

        Много зависи какво им докладват техните служби. А те от кого са зависими не знам. И не смея да питам.
        Техните и аз не знам, виж за наШте съм сигурен.

        Коментар


        • Мълчанието за изнасилените английски деца разкри лицемерието на #MeToo


          Ето тук е представен един потенциален контингент на безутешни и тъжни женици от МенСъщо, които трепетно чакат да бъде ратифицирана ИК. Едва след това е реалистично да се разгърнат нейните кадри и инструменти, които ще позволяват на строги инспектори да ходят на място и да проверяват и натискат властите за тежки и безмилостни наказания за насилниците. Натискът ще е за сметка на клетите данъкоплатци, а натискащите не подлежат на преследване ако н е нацелят степента на натиск.
          Четох, ама съм забравил, кастрацията включваше ли се сред наказанията?

          Искам да обръна внимание на екзалтираните от перспективата за ратифициране на ИК.

          Нейното пълно име е:
          КОНВЕНЦИЯ НА СЪВЕТА НА ЕВРОПА ЗА ПРЕВЕНЦИЯ И БОРБА С НАСИЛИЕТО НАД ЖЕНИТЕ И ДОМАШНОТО НАСИЛИЕ.

          Падам си малко формален логик. Кьопав, ама за сметка на това формален
          Забележете, превенцията и борбата се води в две посоки:
          - срещу насилие над жените,
          - срещу домашното насилие.
          Обаче, някак подозрително не става ясно, дали ще се борят всякакви форми, разновидности и посока на реализиране на домашното насилие.
          Да не вземе да се окаже, че шовинистичните мъжки прасета се опитват да прокарат допълнителни свои привилегии.
          Че то както е тръгнало! Нали помните, преди време ставаше дума за това, как някъде там по Скандинавието, в книжарниците започнали да се продават кочани с типови споразумителни протоколи. Седмица преди момента на потенциално реализиране на желания акт се започва с тежък пазарлък, който задължително трябва да завърши с подробно споразумение в писмен вид. Желателно е и с нотариална заверка на подписите.
          Иначе, Тра-Ла-Ла-Ла йок!
          Нанайси!
          Last edited by nachev; 23.03.2018, 12:42.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
            Докато форумните русороби не са спинкали цяла нощ да дращят глупости за копейки, се оказва, че: ЕС подкрепи Великобритания, че Русия е отговорна за нападението срещу Скрипал

            Много зависи какво им докладват техните служби. А те от кого са зависими не знам. И не смея да питам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              С директивите на “държавите членки се поставя определена цел, без да се налагат изрични мерки за постигането ѝ“. Те не са задължителни.
              Ами Румъния как може, а ние все не можем?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sdar Разгледай мнение
                Банкерска, ама нали уж сме членове на ЕС, защо директивите да ги приемаме избирателно? Нали уж трябва да сме единни в ЕС, или това не важи за някои неща, казано по друг начин, обичаме двойните стандарти?
                Мисля си, че може да се направи едно интервю по въпроса с минфина ни, нали икономическите медии трябва да питат по икономически въпроси?
                С директивите на “държавите членки се поставя определена цел, без да се налагат изрични мерки за постигането ѝ“. Те не са задължителни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                  Не мога да не се съглася!

                  Фен си на пееф, цацаруф, БХ, крушовишката, банев, златев, божков, домусофф, и всички останали "фактори" в родната кочина.
                  Фен съм на когото си искам , хак да ти е !

                  Коментар


                  • http://epicenter.bg/article/Kevork-K...-/150095/11/33
                    Американците трябва да стимулират петата си колона у нас за нови пропагандни подходи Кеворк Кеворкян: Вкиснато лоби

                    Нашите политически слабаци обаче се плашат от примера на Унгария, и дори на Израел, които поставиха соросоидите на мястото им

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Фенове сме на всички , които ти оплюваш ! Няма по добър ориентир !
                      Не мога да не се съглася!

                      Фен си на пееф, цацаруф, БХ, крушовишката, банев, златев, божков, домусофф, и всички останали "фактори" в родната кочина.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                        Знам си аз, че сте скрити фенове на БХ, и само привидно сте застъпници на юруш и бкп.....особено, след като оня ден решетников го похвали и рече, че на него може да се разчита повече отколко на оная крушовишка биволица.
                        а,б,в и г отборите на кгб в иначе "българското НС.
                        Смрад до небето.
                        Фенове сме на всички , които ти оплюваш ! Няма по добър ориентир !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                          Русия няма никакъв интерес от убийството на Скрипал."
                          Освен ако не е предвидила реакцията и е решила по някакви свои съображения да предизвика и да се възползва от такава реакция. А Тереза бърза, бърза, припка, та се препъва.

                          Коментар


                          • Знам си аз, че сте скрити фенове на БХ, и само привидно сте застъпници на юруш и бкп.....особено, след като оня ден решетников го похвали и рече, че на него може да се разчита повече отколко на оная крушовишка биволица.
                            а,б,в и г отборите на кгб в иначе "българското НС.
                            Смрад до небето.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Ти имаш навик да пускаш дълги цитати, но премълчаваш източниците. Предполагам, че става дума за мързел от качване на линкове, а не за желание за манипулация.

                              Сганов е пръв, че той обича да разлайва кучетата.
                              Фараонът да не търси, той както обикновено не е разбрал, какво приказвам.
                              Браво , Начев ... тука те изчетох с кеф !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                БХ се е насссс...ал. Сниши се бх, сниши се, белким те отмине бурята! Ей такива го ядат накрая от всички. Избери позора, пред войната и ще получиш и двете! Ма той не е чел друго освен винету 1 деба дебила!



                                В момента сме във време, много по-тежко от това на Студената война. Тогава нещата горе-долу имаха правила. Сега отношението на всички е толкова рязко и твърдо, че не съм оптимист за мирното развитие на света". Това заяви българският премиер Бойко Борисов от Брюксел, където се проведе срещата на лидерите на Европейския съюз, цитиран от Нова тв.

                                На разговорите ръководителите на страните-членки излязоха с обща позиция за отравянето на бившия агент Сергей Скрипал в Солсбъри. Според тях е "много вероятно Русия да седи зад атаката със забранено вещество срещу бившия руски агент Сергей Скрипал".


                                "Очакваме в следващите седмици много бърза ескалация на напрежение. Много държави ще започнат да отзовават посланиците си", предупреди Борисов.


                                На въпроса дали българското правителство ще реагира той отговори: "Докато има "висока степен на вероятност, а не доказателства, не можем да преминем към този въпрос. Надали ще постигна съгласие с коалиционните партньори".

                                Борисов заяви, че в Брюксел е припомнил времето, когато Саддам Хюсеин беше обвинен в употреба на химическо оръжие, а впоследствие Тони Блеър се извини за войната в Ирак.

                                Той коментира и конфликтите около Крим и Кипър

                                България се намира по средата - между Крим и Кипър. Намираме се на таков амясто, на което, каквото и да стане, ще бъдем потърпевши
                                Ти имаш навик да пускаш дълги цитати, но премълчаваш източниците. Предполагам, че става дума за мързел от качване на линкове, а не за желание за манипулация.
                                Точно в това интервю от Брюксел БХ изпусна няколко изречения, който ясно подсказват, че така наречената "обща позиция", е факт само и доколкото имат все още желание да демонстрират фалшиво единство.

                                А сега ще ми позволиш да предам един субективен преразказ на казаното от БХ, което със сигурност може да се намери в оригинал в мрежата, но и на мен ми е позволено да имам своите малки мигове на слабост и мързел, нали!
                                А може пък и изпробвам мотивираността на вразите си, които ме дебнат, че да ми "сложат шапка".

                                "Аз съм работил по стотици такива криминални разследвания и трябва да ви кажа, че накрая нещата излизат най-често доста различни от това, което изглежда на пръв поглед.
                                Русия няма никакъв интерес от убийството на Скрипал."

                                И завърши с едно също много иносказателно изказване относно способността на Русия да манипулира резултатите от изборите в цял свят, дори в САЩ.
                                Търсенето да започне сега!
                                Сганов е пръв, че той обича да разлайва кучетата.
                                Фараонът да не търси, той както обикновено не е разбрал, какво приказвам.

                                Коментар

                                Working...
                                X