IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Само не разбрах как магарешки мое ми нареди за кого да гласувам
    А кой мое?
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
      Господари на ефира имаха разследване по въпроса , не помня телевизията която се ориентирала и поработила по въпроса задоволително ...сумарно нещо то половин милион от ваучери маи бяха изработили от кампанията.
      Добре де, това е кокошкарската част ( ден - година храни за някфа мижутирка ). Тоест те са му обяснили предварително, сега ще те издигнем за фрезидент на БГ-стан, ще ти наберем подписката, ще ти оформим всичката хартия, за да мине през институциите и от цялата работа за теб ще има толкоз Х ( кеш ).

      Навит ли си или да търсим други?

      П.П. Дай малко по-нагоре как стоят нещата.

      Примерно: Тази седмица отивам да гласувам за БГ фрезидент и ми кажи какво става с моя глас по веригата? Понеже за мен е безсмислено цялата тая чалга дандания като печатане на бюлетини, дни за "размисли", една камара разходи за нещо, което мога да пусна по инет да кажем за 1 мин. и да го забравя след 2 минути

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Струва ми се, че гербаджиите и дружинката с реформаторите ги тресе страх да не изпуснат кокала и ще се балониизират с вота. Оня тарикат марешки и той се обяви за Цура, (гледа и той да се присламчи към лапаницата) а това прави Цецето победил на балотажа, което ми е противно, и изниква сега въпроса дали да не гласуваме за генералисимуса.!? Все пак по-добре стои за този пост, как мислите, да не се окаже, че като не идем и по този начин да дадем на Цура да лапне бингото с малкото гласували за нея!?!? - това е коварната схема според мен в случая)))
        Само не разбрах как магарешки мое ми нареди за кого да гласувам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
          Ти остави националните телевизии, ами няколко "кандидата" бяха използвали "ваучерите" си за медийно време в радио "Габрово" или "Враца" примерно!!!
          Представяш ли си каква "връщанка" е имало от редакциите на тия ми ти "медии".
          Господари на ефира имаха разследване по въпроса , не помня телевизията която се ориентирала и поработила по въпроса задоволително ...сумарно нещо то половин милион от ваучери маи бяха изработили от кампанията.
          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
            Пълни глупости......това е размер на допустими разходи за кампанията , не е държавна субсидия.

            Разбира се нашенеца пак му намери цаката частично.

            За президентските избори държавата трябва да осигури достъп до ТВ ефира на всички кандидати и инициативни комитети да си представят посланията.

            Държавата дава ваучери за 40 хил лева , с които кандидата отива в избрана телевизия от него , явява се в ефира , и после държавата на телевизията тези ваучери.

            Оказа че че 1-2 телевизии са се усетили за врътката , кандидатирали са по няколко кандидата и инициативни комитета за референдума за да може те да пренасочат ваучерите към тях ..... и получават пари от държавата за излъчване на никому ненужни послания
            Ти остави националните телевизии, ами няколко "кандидата" бяха използвали "ваучерите" си за медийно време в радио "Габрово" или "Враца" примерно!!!
            Представяш ли си каква "връщанка" е имало от редакциите на тия ми ти "медии".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Лелей, щом ти не знаеш как е хавата, значи нещата са още по-зле, отколкото си представях - хихи

              П.П. Преди години бях гледал за местните избори, че на всеки кандидат му ръгат едни кинти, за да си направел кампания и после инфото ми се губи, понеже не следя фитките им.

              При местните за Софето да кажем ми се върти числото 1.5 милки. Та, за президентските би трябвало да е същото.
              Пълни глупости......това е размер на допустими разходи за кампанията , не е държавна субсидия.

              Разбира се нашенеца пак му намери цаката частично.

              За президентските избори държавата трябва да осигури достъп до ТВ ефира на всички кандидати и инициативни комитети да си представят посланията.

              Държавата дава ваучери за 40 хил лева , с които кандидата отива в избрана телевизия от него , явява се в ефира , и после държавата плаща на телевизията тези ваучери.

              Оказа че че 1-2 телевизии са се усетили за врътката , кандидатирали са по няколко кандидата и инициативни комитета за референдума за да може те да пренасочат ваучерите към тях ..... и получават пари от държавата за излъчване на никому ненужни послания
              Last edited by markoci; 09.11.2016, 13:41.
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Струва ми се, че гербаджиите и дружинката с реформаторите ги тресе страх да не изпуснат кокала и ще се балониизират с вота. Оня тарикат марешки и той се обяви за Цура, (гледа и той да се присламчи към лапаницата) а това прави Цецето победил на балотажа, което ми е противно, и изниква сега въпроса дали да не гласуваме за генералисимуса.!? Все пак по-добре стои за този пост, как мислите, да не се окаже, че като не идем и по този начин да дадем на Цура да лапне бингото с малкото гласували за нея!?!? - това е коварната схема според мен в случая)))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Не бяха 2-ма. Това е "балотаж", точно, като при нас. ....даже профилите на кандидатите горе долу уцелиха пустите му пиндоси
                  Тъй де, ама там вътрешния си подбор го правят без да товарят данъкоплатците с разни режийни, като печатане на бюлетини, кинти за комисии, наблюдатели, полиции, болници и т.н. строено в една редица.

                  После балотажчето им е няколко месеца и съм сигурен, че ако поискам Тръмп или Хилариту да ми цъфнат под прозераца със серенада, ще го направят, понеже това е моя глас.

                  За БГ с този стандартизиран цикъл през 1-2 години местни, парламентарни, президенски, ойрокомисари ..... изобщо не съм сигурен. Тук даже са нагли, щото явно при всеки вот си има парса и те гледат само какво ще "хванат" от т.нар. дандания.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Бедните Щати само с 2 кандидат президента. Богатото БГ с 25.

                    Затова питам дали към всяка действителна бюлетина нещо ще отлита към някоя касичка

                    П.П. Иначе няма логика всичките министри и Боко Пъпеша да са толкоз посърнали. Те са специалисти по "усвояване" и "преразпределяне" на средства, които после незнайно как започват да тръбят, че са ги дали от техния джоб.
                    Не бяха 2-ма. Това е "балотаж", точно, като при нас. ....даже профилите на кандидатите горе долу уцелиха пустите му пиндоси

                    Коментар


                    • Бедните Щати само с 2 кандидат президента. Богатото БГ с 25.

                      Затова питам дали към всяка действителна бюлетина нещо ще отлита към някоя касичка

                      П.П. Иначе няма логика всичките министри и Боко Пъпеша да са толкоз посърнали. Те са специалисти по "усвояване" и "преразпределяне" на средства, които после незнайно как започват да тръбят, че са ги дали от техния джоб.
                      Last edited by marandi; 09.11.2016, 12:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                        Партийните субсидии са на база гласовете от Парламентарните избори , за партиите минали 1 %.

                        Тук уж е мажоритарен избор не партиен
                        Лелей, щом ти не знаеш как е хавата, значи нещата са още по-зле, отколкото си представях - хихи

                        П.П. Преди години бях гледал за местните избори, че на всеки кандидат му ръгат едни кинти, за да си направел кампания и после инфото ми се губи, понеже не следя фитките им.

                        При местните за Софето да кажем ми се върти числото 1.5 милки. Та, за президентските би трябвало да е същото.

                        Коментар


                        • Партийните субсидии са на база гласовете от Парламентарните избори , за партиите минали 1 %.

                          Тук уж е мажоритарен избор не партиен
                          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Дали няма да гласуваш или ще зачеркнеш третото квадратче е едно и също. На балотажа няма никакво значение процент на гласували и кой колко процента има. Единствено значение има БРОЯТ действителни гласове за даден кандидат. Ако ще целият народ да излезе и 6 милиона да зачеркнат "за никого" то все ще има няколко стотин да изберат между двамата и който има повече гласа, той печели. може да са 25 на 24, и 6 000 000 "за никого". Избран е оня с 25 гласа.
                            Шапок, ама субсидийка има ли при този вот?

                            Понеже спрямо това ще взема решение дали да отида или не? Ако лапат нещо за всеки гласуващ, мисля да ги спестя на изстрадалия ни електорат.

                            Ако не хващат нищо, може и да отида

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Ако не гласуваш няма ли да ти разпределят после гласа!? В твоя случай не е ли по-добре да се зачертае третото квадратче - че не искаш никой от изброените?! - поне ще се отчете реално. Цура според мен е доста по-зависима от генерала и засега при мен надделява генерала, за да не е тя. Не може да ни водят толкова заивисим личности, но и аз се колебая дали да не зачертая третото квадратче. Цура никак не ми се вързва като президентша...))))
                              Дали няма да гласуваш или ще зачеркнеш третото квадратче е едно и също. На балотажа няма никакво значение процент на гласували и кой колко процента има. Единствено значение има БРОЯТ действителни гласове за даден кандидат. Ако ще целият народ да излезе и 6 милиона да зачеркнат "за никого" то все ще има няколко стотин да изберат между двамата и който има повече гласа, той печели. може да са 25 на 24, и 6 000 000 "за никого". Избран е оня с 25 гласа.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Е да но "никого" тежи повече. Все пак си отишъл отговорно да им го зявиш. Направил си си труда един вид, Иначе излиза, че може да си съгласен с който и да е (по подразбиране)
                                Това се опитвам да ти кажа. Че на тях не им пука дали си съгласен или не.
                                И 0.001% активност да има, и 3 -ма човека да отидат да гласуват, пак ще имаме президент за когото са гласували 2-ма от тях. И този президент изобщо няма да му пука, че е избран от 2-ма души.

                                Коментар

                                Working...
                                X