IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
    Какво значи "преразпредели"?
    Дали ще отидат да гласуват 3 милиона или 3-ма души е все тая.
    Печели тоя от двамата дебили, който има поне 1 повече от другия.
    В този смисъл, дали ще отбележиш "никого" или просто няма да отидеш е все тая.
    Е да но "никого" тежи повече. Все пак си отишъл отговорно да им го зявиш. Направил си си труда един вид, Иначе излиза, че може да си съгласен с който и да е (по подразбиране)
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Какво значи "преразпредели"?
      Дали ще отидат да гласуват 3 милиона или 3-ма души е все тая.
      Печели тоя от двамата дебили, който има поне 1 повече от другия.
      В този смисъл, дали ще отбележиш "никого" или просто няма да отидеш е все тая.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Гласувай за цура, за да си затвърдиш ника....
        Е не - няма как за цура. Но имам още два (три ако не гласувам) избора и между тях се колебая)))) Цура - твърдо ньие)))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
          Аз лично ще пасувам, а не гласувам.
          Между лайно и фъшкия не мога да избирам.
          Последно такъв избор правих между гоце и болното човече и после съжалявах 10 години.
          Ако не гласуваш няма ли да ти разпределят после гласа!? В твоя случай не е ли по-добре да се зачертае третото квадратче - че не искаш никой от изброените?! - поне ще се отчете реално. Цура според мен е доста по-зависима от генерала и засега при мен надделява генерала, за да не е тя. Не може да ни водят толкова заивисим личности, но и аз се колебая дали да не зачертая третото квадратче. Цура никак не ми се вързва като президентша...))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Гласувай за цура, за да си затвърдиш ника....
            И за ушака да пусне, пак ще му важи ника..
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              кажете за кого да гласуваме на балотажа, че много труден стана избора - за цура или за генерала!?
              Гласувай за цура, за да си затвърдиш ника....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                Аз лично ще пасувам, а не гласувам.
                Между лайно и фъшкия не мога да избирам.
                Последно такъв избор правих между гоце и болното човече и после съжалявах 10 години.
                Да, и аз мисля да пропусна балотажа. Поне да спестя 11 левас/годишно на 'орицата - хихи

                То, всъщност за президентските избори има ли субсидийка? ( не съм в час за тях ).

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  кажете за кого да гласуваме на балотажа, че много труден стана избора - за цура или за генерала!?
                  Аз лично ще пасувам, а не гласувам.
                  Между лайно и фъшкия не мога да избирам.
                  Последно такъв избор правих между гоце и болното човече и после съжалявах 10 години.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    кажете за кого да гласуваме на балотажа, че много труден стана избора - за цура или за генерала!?
                    ако си представяш цурето с мънкащия си глас да ни представя следващите 4г. и да я виждаш по сякакви празници как тя самата си знае, че не е на място - давай за нея

                    за мен лично президентът трябва да има най-малкото някаква визия и излъчване...

                    не е препоръка за квото и да е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      кажете за кого да гласуваме на балотажа, че много труден стана избора - за цура или за генерала!?
                      за военно положение..
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • кажете за кого да гласуваме на балотажа, че много труден стана избора - за цура или за генерала!?
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          Ами, той Боко е продължение на клана на бай Тоша, нали се разцепиха БКП-то: на живковисти, дойновци и т.н.

                          Най-смешното е, че тукашните ко му не та по 25 часа вият за бай Тоша колко им липсва, а па мразели патерицата му Боко?

                          П.П. Слава Богу, че отдавна съм се отказал да проумея "необятната" мурзилска душа - хихи
                          О,да, няма смисъл.
                          Само забавлението е важно.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            Не свързвай тази посткомунистическа партия с демокрацията.
                            Виж състава на управата и и действията и. Типични и натурални комонета.
                            Ами, той Боко е продължение на клана на бай Тоша, нали се разцепиха БКП-то: на живковисти, дойновци и т.н.

                            Най-смешното е, че тукашните ко му не та по 25 часа вият за бай Тоша колко им липсва, а па мразели патерицата му Боко?

                            П.П. Слава Богу, че отдавна съм се отказал да проумея "необятната" мурзилска душа - хихи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Не мога да разбера защо уж демократи, толкова упорито се борят със зъби и нокти, с всякакви подлости, човек на ГЕРБ да стане президент?
                              А бе нали демокрацията е в разделението на властите?
                              ГЕРБ имат парламента - законодателната власт.
                              ГЕРБ имат правителството - изпълнителната власт.
                              ГЕРБ имат превес във Висшия съдебен съвет - съдебната власт.
                              ГЕРБ имат главен прокурор, Бойко си го избра. Кокинов му го каза право в очите и той не отрече.
                              ГЕРБ имат местната власт в почти всички областни градове.
                              ГЕРБ имат властта в повечето общини.

                              Защо са зинали толкова алчно и за президентската власт? И най вече ДЕМОКРАТИЧНО ли е това?
                              Кажете бе демократи?
                              ГЕРБ сега имат и президентската власт. Ама като падне една плочка от доминото какво следва?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Не мога да разбера защо уж демократи, толкова упорито се борят със зъби и нокти, с всякакви подлости, човек на ГЕРБ да стане президент?
                                А бе нали демокрацията е в разделението на властите?
                                ГЕРБ имат парламента - законодателната власт.
                                ГЕРБ имат правителството - изпълнителната власт.
                                ГЕРБ имат превес във Висшия съдебен съвет - съдебната власт.
                                ГЕРБ имат главен прокурор, Бойко си го избра. Кокинов му го каза право в очите и той не отрече.
                                ГЕРБ имат местната власт в почти всички областни градове.
                                ГЕРБ имат властта в повечето общини.

                                Защо са зинали толкова алчно и за президентската власт? И най вече ДЕМОКРАТИЧНО ли е това?
                                Кажете бе демократи?
                                Не свързвай тази посткомунистическа партия с демокрацията.
                                Виж състава на управата и и действията и. Типични и натурални комонета.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X