IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тоя глупак само до преди няколко месеца е бил участник в БГ армия, понеже си получи 20-те заплати.

    С просто око е видно, че пропорцията между сланина и мускули, клони към нула. Чисто статистически Джонсън наистина си рискува живота всеки ден, карайки велосипед в Лондон, докато стигне до работното си място и без охрана от 3000 БМВ-та покрай него, за разлика от тоя генерал, който е видно, че 120 кила ще ги направи само за 3 месеца, ако го изберат

    Особено ме кефи тая сланинеста гуша, която бие дори Цачевата, но за сметка на това и двамата се бръснат редовно.

    Това по днешните разбирания е плюс ( + )
    Last edited by marandi; 09.11.2016, 14:59.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
      ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++
      Ти па ко се радваш?

      Ако ти подкарам "генерала" и КУРнелия, ще се втрещиш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Малиии, ами Кошлука какви ги приказва! Дан'би и той да отиде и да гласува за Генерала?
        Ами то и аз не съм си представял никога,че даже и през ум може да ми мине да гласувам за червените боклуци,ама пред тиквата и те са за предпочитане.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          А кой мое?
          Никой

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Колкото може да нареди Каракачанката или пък Трайчо. Последния директно си каза, кака Цеца да го ду..а.

            Обаче представяш ли си с какво свито сърце кандитчо и хайрсъзина ша отидат да гласуват са партийната секретарка? Хахахахааа, ша са спукам от кеф.
            Бате Боко такава врътка им отвъртя на деформаторите..... не е истина! Направо ги заби кат сопол на дувар!
            Ша гледаме новият цирк мамин демократ гласува за дърта партийна секретарка Цуца рабфага с фалшивата диплома

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Бат' Боко вече дъртофелник и мяза на аржентинска пастърма, внесена от Чили с дата на производство преди 100 години и обиколила целия свят, белким някой бунак я купи.

              Нормално е да избере още по-вехта пастърма от него, за да не го засенчи, понеже той когато се гледа в огледалото се вижда некфо 20-сет годишно момче.

              П.П. По-лошото на подобен бунак, че не осъзнавайки собствената си визия на какво мяза, то вреди и на околните, започвайки с некви ауто-паркове с поръчкови марки Ауди, БМВ или Мецедес.

              За сравнение Джонсън ( който извади Ингланд от ЕС ) ходи с велосипед на работа всеки ден.

              Не виси да плюска по цял ден и постоянно да се чувства гладен, докато сланините му надстърчат отвсякъде.

              П.П.П. Същото важи и за останалите ви "политици" - вечно ненахранени и гладни за още плюскане.

              Това, че някой има проблем с храната и не знае как да я ползва, не мисля, че е мой проблем, за да ме занимават със себе си.
              ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Малиии, ами Кошлука какви ги приказва! Дан'би и той да отиде и да гласува за Генерала?
                Гигов тоя ги е разсипал ха ха ха ха ха ха хаааааааааааааааааааа

                Коментар


                • Малиии, ами Кошлука какви ги приказва! Дан'би и той да отиде и да гласува за Генерала?


                  ГЕРБ ще се сгромолясат по-зле и от Костов. Толкова глупаци по телевизора не съм виждал, откакто разпуснаха Политбюро!



                  Гледам кампанията на ГЕРБ за Цачева сега. Тези ще се сгромолясат по-зле и от Костов. Толкова глупаци по телевизора не съм виждал, откакто разпуснаха Политбюро. Плашат гаргите със своите приказки, станаха за смях. Радев ще спечели с драматична разлика, а на следващите предсрочни избори ГЕРБ ще загуби поне 20 депутата. Това е дъното, десница да ни плаши с демократичното право народът да избира.

                  И между другото, Живков спираше редовно тока и осветлението, не му помогна. Да идва Радев и БСП, после ще се оправяме, то се видя. Ако щабът на ГЕРБ за тези избори играеше шах с микровълнова печка, щеше да направи реми в най-добрия случай.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                    бат бойко сам се заби. Заби се с "балансирането" си в източна посока (не само към путето, а и към ердоганя).
                    Това е края на бат боко.
                    Такъв ще бъде края и на всеки "балансиращ" между сатрапии и Европа.
                    Бат' Боко вече дъртофелник и мяза на аржентинска пастърма, внесена от Чили с дата на производство преди 100 години и обиколила целия свят, белким някой бунак я купи.

                    Нормално е да избере още по-вехта пастърма от него, за да не го засенчи, понеже той когато се гледа в огледалото се вижда некфо 20-сет годишно момче.

                    П.П. По-лошото на подобен бунак, че не осъзнавайки собствената си визия на какво мяза, то вреди и на околните, започвайки с некви ауто-паркове с поръчкови марки Ауди, БМВ или Мецедес.

                    За сравнение Джонсън ( който извади Ингланд от ЕС ) ходи с велосипед на работа всеки ден.

                    Не виси да плюска по цял ден и постоянно да се чувства гладен, докато сланините му надстърчат отвсякъде.

                    П.П.П. Същото важи и за останалите ви "политици" - вечно ненахранени и гладни за още плюскане.

                    Това, че някой има проблем с храната и не знае как да я ползва, не мисля, че е мой проблем, за да ме занимават със себе си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                      Това не зависи от президента там.

                      Там все пак има работещи институции, в случая съд.
                      Ма ......как?

                      Не е ли - ТОЙ ги "фаща", съда ги пуска?!?!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                        П.П.
                        Още не бях написал долното и ето:
                        Анкара: Нова страница със САЩ, ако ни предадат Гюлен
                        http://www.dnes.bg/world/2016/11/09/...-giulen.321617

                        Хахахаха, тея си мислят, че доналдът е като боко. Всъщност, ако реши да предаде тоя гюлен-мюлен, и с доналдът ще е свършено в САщ. Самите републиканци ще го отстрелят веднага.....най-вероятно буквално

                        Това не зависи от президента там.

                        Там все пак има работещи институции, в случая съд.

                        Коментар


                        • П.П.
                          Още не бях написал долното и ето:
                          Анкара: Нова страница със САЩ, ако ни предадат Гюлен
                          http://www.dnes.bg/world/2016/11/09/...-giulen.321617

                          Хахахаха, тея си мислят, че доналдът е като боко. Всъщност, ако реши да предаде тоя гюлен-мюлен, и с доналдът ще е свършено в САщ. Самите републиканци ще го отстрелят веднага.....най-вероятно буквално

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Колкото може да нареди Каракачанката или пък Трайчо. Последния директно си каза, кака Цеца да го ду..а.

                            Обаче представяш ли си с какво свито сърце кандитчо и хайрсъзина ша отидат да гласуват са партийната секретарка? Хахахахааа, ша са спукам от кеф.
                            Бате Боко такава врътка им отвъртя на деформаторите..... не е истина! Направо ги заби кат сопол на дувар!
                            Не, не си представя, защото аз между две фъшкии не избирам нищо.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • бат бойко сам се заби. Заби се с "балансирането" си в източна посока (не само към путето, а и към ердоганя).
                              Това е края на бат боко.
                              Такъв ще бъде края и на всеки "балансиращ" между сатрапии и Европа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                                Само не разбрах как магарешки мое ми нареди за кого да гласувам
                                Колкото може да нареди Каракачанката или пък Трайчо. Последния директно си каза, кака Цеца да го ду..а.

                                Обаче представяш ли си с какво свито сърце кандитчо и хайрсъзина ша отидат да гласуват са партийната секретарка? Хахахахааа, ша са спукам от кеф.
                                Бате Боко такава врътка им отвъртя на деформаторите..... не е истина! Направо ги заби кат сопол на дувар!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X